نمایندگان مجلس با انتقاد از بتسی DeVos پس از تغییر حکومت اسلش بودجه برای بیش از 800 مدارس روستایی

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos آمد زیر آتش پس از او گروه ساخته شده حسابداری تغییر که در نتیجه عمده کاهش بودجه برای امریکا در مدارس روستایی.

وزارت آموزش و پرورش بی سر و صدا به اطلاع دولت و مقامات آموزش و پرورش است که آن را تغییر دهید که چگونه مناطق گزارش تعدادی از دانش آموزان که در فقر زندگی می کنند که می تواند منجر به کاهش بودجه برای بیش از 800 از “فقیرترین” و “بیشتر از نظر جغرافیایی جدا شده” مدارس با توجه به نیویورک تایمز.

تبلیغات:

این تغییرات به مناطق روستایی و کم درآمد برنامه مدرسه آمد پس از این بخش نشان داد که برخی از ولسوالی “اشتباه” دریافت بودجه با وجود اینکه فاقد شرایط لازم. این گروه قبلا مجاز مدارس به ارائه گزارش درصد از دانش آموزانی که واجد شرایط به صورت رایگان و یا با کاهش قیمت ناهار که آن را مورد استفاده برای محاسبه نرخ فقر برای نزدیک به دو دهه است. تحت قانون جدید محلات مورد نیاز خواهد بود به استفاده از اطلاعات سرشماری اداره منطقه کوچک درآمد و فقر برآورد برای تعیین اگر آنها را ملاقات آستانه 20 درصد از دانش آموزان زندگی زیر خط فقر را به واجد شرایط برای این برنامه است.

سخنگوی آموزش و پرورش لیز تپه گفت: بار است که این گروه قانون جدید به شرح زیر موجود قانون اما اضافه کرد که “پیش نویس قانون گذاری ثابت مورد نیاز برای استفاده از یک رایگان-و-کاهش-ناهار بودجه فرمول.”

“هنگامی که شما کشف شما نیست پس قانون کنگره نوشت: شما نمی دو پایین. شما آن را تعمیر” هیل گفت. “اگر این چیزی است که کنگره می خواهد کنگره باید از آن عبور کند و وزارت آموزش و پرورش خواهد شد و با خوشحالی پیاده سازی آن است. ما نیز همچنان به دنبال راه هایی برای کمک به اطمینان حاصل شود دانش آموزان هستند و نه بی ارزش آزار.”

تبلیغات:

حرکت حیرت زده روستایی رهبران مدرسه که گفت: آنها با تکیه بر کمک های مالی.

“روستایی مناطق باید بودجه برای این منابع و مدیریت داده بدون توجه به چگونه آنها را تحت تاثیر فوری این برش به بودجه” ساشا Pudelski از حمایت مدیر در مدرسه Superintendents انجمن گفت: بار.

برخی از ایالت های جنوبی به شمار می رود آمار به خصوص سخت است. اوکلاهما به عنوان مثال به احتمال زیاد تعدادی از مدارس واجد شرایط برای این برنامه کوچک به نصف. مت دارنده سرپرست گوگرد مدارس دولتی در ایالت اوکلاهما گفت: کاهش خواهد او را مجبور به قطع منابع برای دانش آموزان در یک منطقه که در آن 60 درصد در فقر زندگی می کنند.

تبلیغات:

“این برای ما مهم است به کسی که در کارکنان به کار با این دانش آموزان و آنها را به جایی که آنها نیاز به” دارنده گفت: خروجی. “من احساس می کنم ما در حال برش از آسیب پذیر ترین.”

حرکت به ملاقات با دو حزبی انتقاد. سناتور. لامار الکساندر R دنیاست. رئیس کمیته که نظارت آموزش و پرورش گفت که او “بسیار نگران” در مورد تغییر حکومت. الکساندر قول داد برای کار با سناتور. سوزان کالینز R-مین به “حل این مشکل را برای صدها نفر از مدارس روستایی در سراسر کشور” کمیته سخنگو در بیانیه ای گفت.

تبلیغات:

“هیچ دلیلی وجود ندارد که یک تغییر ساخته شده بود در سال جاری و وزارت آموزش و پرورش باید گوش به کنگره و رفع این مشکل به سرعت” بیانیه ای گفت:.

کالینز یکی از نویسندگان روستایی آموزش و پرورش در موفقیت برنامه گفت: در نامه ای به DeVos که 100 149 مین مدارس که واجد شرایط برای این برنامه را از دست خواهد داد بودجه, که در نتیجه در حدود 1.2 میلیون نفر در کاهش.

“اگر این تصمیم است نه معکوس” کالینز گفت: “وزارت خطرات انکار هزاران نفر از دانش آموزان ساکن در مناطق روستایی مین شانس خود را برای رسیدن به پتانسیل کامل خود.”

تبلیغات:

سناتور. جان تستر D-Mont., نوشت: به DeVos که فقیر مدارس خواهد از دست دادن $400,000 از تغییر حکومت.

“این بخش باید با تمرکز بر بالا بردن مدارس با کمترین منابع به جای تنبیه مدارس کوچک با مضر در آخرین لحظه تغییر سیاست” تستر گفت.

این کاهش بودجه آمده است که به مدارس روستایی در تلاش برای شناور باقی می ماند. از حزبی حمایت گروه روستایی مدرسه و جامعه اعتماد با انتشار گزارشی هشدار داد که بسیاری از این مناطق “صورت هیچ چیز کمتر از یک اورژانس است.”

تبلیغات:

“بسیاری از دانش آموزان روستایی تا حد زیادی نامرئی به دولت سیاستگذاران چرا که آنها زندگی می کنند در کشورهای که در آن سیاست های آموزش و پرورش است که توسط بسیار قابل رویت شهری مشکلات” در این گزارش است.

آلن ریچارد عضو هیئت مدیره گروه مشترک خود امیدوارم که با این بار که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد تمرکز در روستایی به دلیل مسائل روستایی رای دهندگان بازی از جمله بخش بزرگی در انتخابات خود را.

“آموزش روستایی طرفداران قطعا امیدوار است که رئیس جمهور منتخب در بخشی به دلیل روستایی و شهر های کوچک رای دهندگان خواهد پرداخت توجه بیشتر به کودکان روستایی” او گفت:. “حتی پس از آخرین انتخابات با توجه به روستایی امریکا کمی انجام شده است برای اصلاح این بی عدالتی بسیاری از دانش آموزان روستایی ،

“این اشتباه است” سناتور. ctq, D -, Minn. یکی از باقی مانده دموکرات نامزد ریاست جمهوری است.

تبلیغات:

سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری تام Steyer اضافه شده که این حرکت یک مثال از مغلوب ساختن پیشی جستن “جنگ امریکا در جوامع روستایی.”

“اول این تعرفه ها که صدمه دیده و کشاورزان در حال حاضر او با هدف قرار دادن دانش آموزان در مدارس روستایی,” او نوشت.

“ارائه یک کیفیت مدارس دولتی آموزش و پرورش, یکی از دولت بزرگترین مسئولیت است. با این تصمیم تهمت و DeVos کسب در عین حال یکی دیگر از ‘F'” گفت: Rep. کارولین Maloney, D -, n. y., رئیس مجلس نظارت کمیته اضافه کرد که این حرکت بود مشکوک به خصوص به دلیل تهمت است “همچنین انجام همه چیز را در قدرت خود را برای تضعیف او دقت سرشماری سال 2020.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>