لارنس رایت جدید همه گیر و هیجان انگیز است که باعث خشم به خواندن

تقریبا هر رمان در مورد یک بیماری همه گیر خواهد احساس unnervingly prescient در حال حاضر. اما جدید هیجان انگیز در پایان ماه اکتبرتوسط لارنس رایت بیشتر احساس prescient از بیشتر است.

رایت یک نویسنده برای نیویورکر که برنده پولیتزر برای سال 2007 کتاب غیرداستانی بلندی برج: القاعده و جاده به 9/11. در پایان ماه اکتبراز این هفته او قرار می دهد خود را, گزارش, پس زمینه برای استفاده به عنوان او تصور چه اتفاقی خواهد افتاد اگر یک رمان ویروس به گسترش در سراسر جهان است. و سناریوی او conjures است به طرز مرموزی به یکی از ما در حال حاضر زندگی می کنند.

پایان ماه اکتبر است نه یک کتاب خوب اگر ما در حال صحبت کردن در مورد داستان سرایی محض هنر و صنعت است. طرح hums همراه با توانایی به اندازه کافی اما شخصیت ها, تخت, زنان وجود داشته باشد عمدتا به تجاوز جنسی و/یا مرگ و نثر استادانه است در بهترین حالت. شما در حال خواندن این کتاب را به تجربه یک کار زیبا از هنر.

تحت شرایط عادی این امر می تواند یک فرودگاه, هیجان انگیز, نوع کتاب شما خرید در هوی و زمانی که پرواز خود را با تاخیر و ترک در هواپیما هنگامی که شما انجام می شود. اما تحت شرایط خاص که در آن من عمیقا امیدوارم که شما درگیر شدن در هر نوع غیر ضروری سفر, آنچه, همه چیز متفاوت هستند.

چه چیزی باعث پایان اکتبر قانع کننده به عنوان خوانده شده در حال حاضر این است که رایت تحقیق جهنم از چه نوع زیرساخت های ما نیاز به زنده ماندن یک بیماری همه گیر. او به این نتیجه رسیدند که ما آن را داشته باشد. و سپس او را به خود جلب کرد در توانمند دانش داخلی و سیاست بین المللی به تصور کنید چه خواهد امدن.

او disconcertingly نزدیک به واقعیت است.

بار دوم من را به پایین پایان اکتبر و گفت: “وای خدا خیلی زود” بود که رایت بی توجه رئیس جمهور — را به نام خود قرار می دهد مرغزار معاون رئیس جمهور مسئول همه گیر تیم پاسخ.

این بیماری همه گیر در این مورد این است که نتیجه یک رمان ویروس آنفلوانزا یکی به سرعت لقب Kongoli آنفولانزا. (سازمان جهانی بهداشت دستورالعمل های جدید علیه نامگذاری بیماری پس از مکان نیست و از طریق فیلتر به جهان از این کتاب است.) این یک تب هموراژیک که برای اولین بار در پدیدار اندونزی اردوگاه پناهندگان در میان یک گروه از ضعف سيستم ايمنی HIV مثبت شد. اما زمانی که رایت قهرمان که میکروبیولوژیست نام هنری پارسونز بازدید از اردوگاه به منظور بررسی جدید بیماری او به طور تصادفی خود را در معرض راننده به عفونت است. و آلوده راننده حامل بیماری asymptomatically درآمد حاصل را زیارت به مکه.

راننده می میرد. هنری که متوجه خطر او در تنها خیلی دیر موفق به صحبت عربستان سعودی به مقامات قرار دادن مکه تحت قرنطینه اما نه برای مدت طولانی. به علاوه او می داند که او تنها خرید زمان برای دانشمندان شروع به برنامه ریزی یک بحران جهانی پاسخ, به هر حال: این بیماری انجام شده است توسط پرندگان که به معنی آن را به ناچار به گسترش در سراسر جهان است.

در ضمن قرنطینه در مکه inflames موجود جهانی و تنش است. ایران حملات عربستان سعودي ادعا آن است که برگزاری شهروندان ایرانی بدون علت. روسیه و آمریکا استفاده متعاقب آن درگیری به شروع یک جنگ نیابتی با هر ابرقدرت سرزنش دیگر برای گسترش ویروس. در استراتژیک جلسات مقامات کاخ سفید اخراج virus به عنوان یک حواس پرتی. این ممکن است یا نه ممکن است تا رسیدن به آمریکا, آنها, دلیل, اما خطر جنگ با روسیه کاملا بتن.

اولین بار من کتاب و گفت: “وای خدا خیلی زود” در آمد یکی از کسانی که در اوایل استراتژیک جلسات. بهداشت عمومی مسئول خدمات است که تلاش برای توضیح به شورای امنیت ملی نمایندگان کمیته دقیقا به همین دلیل آنها باید نگران یک بیماری همه گیر.

او می گوید وجود دارد این موضوع از جدول زمانی. “با آرزوی موفقیت در کنار ما می تواند یک واکسن آزمایشی برای مقیاس کوچک تست در شش ماه” افسر می گوید. “این همه طول می کشد زمان به خصوص پوسته پوسته شدن تا به میلیون ها نفر از دوز. اما ما هم ندارد.” این ویروس در حال حاضر گسترش و آن را وارد در ایالات متحده و قبل از واکسن آماده خواهد شد.

معاون وزیر امور خارجه شروع به رشد “بسیار بی تاب” با این سخنرانی. “ما واقعا نیاز به یک درس در آنفولانزا” او مشاهده. او می خواهد به بحث در مورد جنگ با روسیه است.

اما آن را نمی آنفولانزای عادی بهداشت عمومی افسر توضیح می دهد. هیچ ایمنی در جمعیت عمومی است. مگر این که دولت طول می کشد اقدامات فوری تقریبا هر کس می خواهد آن را گرفتن. و بسیاری از آنها خواهد مرد.

علاوه بر این هنگامی که خبر بیماری همه گیر می شود وجود خواهد داشت مشکل از مدیریت عمومی از ترس. “وجود خواهد داشت قابل اجرا بر روی فروشگاه” بهداشت عمومی افسر می گوید. “داروسازی, مواد غذایی, باتری, گاز, guns شما نام آن را. بیمارستان ها غرق خواهد شد و نه فقط با افراد بیمار اما با نگران است.”

آن خواهد بود, بهترین, او نتیجه می گیرد که اگر مردم فقط می تواند تشویق به پناهگاه در محل: “مرزهای بسته ورزشی و سرگرمی امکانات توقیف, عروق کرونر از موارد ترخيص شده از بيمارستان ها و مدارس بسته و جلسات عمومی به تعویق افتاد و دولت تعطیل.”

در پاسخ “نمایندگان به سادگی خیره در او.”

من می خواستم برای رسیدن به از طریق روشن شدن صفحه نمایش و خفه کردن آنها را.

با وجود سوء ظن از مقامات دولت آمریکا می کند و در نهایت شروع به پیاده سازی اجتماعی فاصله اقدامات با فروشگاه ها و دیگر کسب و کار بستن درهای خود را. و کسانی که اقدامات موفق هستند. این ویروس به سرعت موجود است. نیست که بسیاری از مردم مرگ: مرگ و میر است “در پارامترهای” لارنس می نویسد: “از آنچه که مردم فکر عادی فصل آنفولانزا.” و پس از پاسخ به نصب فشار سیاسی به “اجازه دهید به اقتصاد نفس” ما قطره اقدامات خود را. این زمانی است که همه چیز واقعا بد است.

بیمارستان اجرا از هواکش همراه با ماسک و دستکش و تست تشخیصی کیت. هند و چین دیگر قادر به تولید داروهای ضروری از آنجا که آنها در حال مبارزه با این بیماری همه گیر در درون مرزهای خود را و ما هیچ انبارهای از این داروها. تار و پود جامعه شروع به ضربه گیر. CDC پیش بینی کرد که موج دیگری از بیماری خواهد رسید ظرف مدت شش ماه توسط پایان ماه اکتبر.

در این نقطه در این کتاب همه چیز هم شروع به خمیری. یا به عبارت دقیق تر بخشی از پایان اکتبردر حال حاضر-خمیری طرح که به پایان رسیده است تا به طور غیر منتظره در آینده درست شروع به خود را شناخته شده است. روسیه طول می کشد استفاده از ضرب وشتم جهانی برای حمله به ما را زیرساخت ضربه زدن به شبکه برق. و نصب تئوری توطئه است که این ویروس ساخته دست انسان می رسد به برخی از حقیقت آن است.

اما حتی در این پیچ و تاب و طرح برخی از دلسردکننده رزونانس با ما به خود واقعیت است. یکی از رایت عمده مظنون به این سوال که طراحی این ویروس تبدیل به یک تیم از ecofascists و لفاظی در مورد چگونه آن را به بقیه جهان است که باید ذخیره شود از انسان است که بدجور به “ما ویروس” الگوی رفتاری است که در سراسر اینترنت در جهان واقعی است.

به عنوان خوانده شده پایان ماه اکتبر, من پیدا کردم خودم تنفر از آن. این چنین احمقانه potboiler از یک رمان با چنین شخصیت های باور نکردنی مانند سربی جملات چنین infuriatingly دست و پا چلفتی گفت و گو است. چگونه جرات جهان است که در آن من در واقع زندگی پس از نزدیک شبیه یک فرودگاه هیجان انگیز?

رایت بدون شک استعداد خبرنگار و ناظر جهان و این واقعیت که او قادر به طوری که به وضوح ببینید که در آن خطوط گسل موجود در بافت اجتماعی وضع و چگونه آنها می تواند تشدید یک بیماری همه گیر را نشان می دهد مهارت های واقعی خود را در قسمت. اما واقعیت این است که رایت کردم بسیاری از جزئیات به شدت راست نیز یک یادآوری است که این بیماری همه گیر نمی آمد از هیچ جا. آن را دشوار است برای پیش بینی. آن را در واقع چیزی که ما گفته بود در آینده بارها و بارها چیزی است که مردم ما انتخاب برای محافظت از ما را از چنین یک بیماری همه گیر تصمیم به عمدا نادیده گرفت.

این بیماری همه گیر باید ما گرفتار کردن گارد ما. آن را باید به عنوان آسان برای دیدن آینده به عنوان نهایی پیچ و تاب و در ارزان هیجان انگیز.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>