طرح دعوی در دادگاه متهم سابق فاکس نیوز لنگر اد هنری از تجاوز به عنف و زمان استعداد بالا از آزار و اذیت جنسی

دو طرح دعوی در دادگاه در برابر فاکس نیوز در نیویورک در دادگاه فدرال دوشنبه ادعا تجاوز به عنف و آزار و اذیت جنسی در دست برخی از شبکه استعدادهای برتر از جمله به تازگی از کار اخراج اد هنری و ساعات پر بیننده ستاره Sean Hannity و Tucker Carlson.

جنیفر اکهارت سابق تولید کاردانی در فاکس کسب و کار, متهم هنری سابق شرکت لنگر “آمریکا اتاق خبر” تجاوز به عنف و دیگر اشکال خشونت جنسی. او co-شاکی کتی Areu, یک مهمان عادی در شبکه, در زمینه آزار و اذیت جنسی در برابر ادعای هنری و همچنین Hannity, کارلسون و “وزوز رسانه” میزبان Howard کرتز. چهار مردان نیز شکایت شده در ظرفیت های فردی خود را.

تبلیغات:

Michael J. Willemin یک وکیل است که نشان دهنده زنان همراه با جانباز سوء رفتار جنسی litigator زمان داگ Wigdor گفت: سالن که مهر شده بود مطلع Areu است اتهامات علیه کارلسون در جولای 9, چهار روز قبل از میزبان اعلام کرد که او خواهد بود در نظر گرفتن یک “قبل از تعطیلات برنامه ریزی شده.”

یک فاکس نیوز سخنگوی تایید در یک ایمیل که شبکه آموخته بود در مورد Areu ادعا می کند در برابر کارلسون در جولای 9 — و “بی درنگ به بررسی آنها است.”

“تاکر است که هنوز هم به کار و این صفر را با تعطیلات خود را که حلال و از پیش برنامه ریزی شده” سخنگوی اضافه شده است.

تبلیغات:

قانونی شکایت خود را پس گرافیک در طبیعت است که آن را شامل یک ماشه هشدار: “این سند شامل شامل بسیار-گرافیک اطلاعات از یک طبیعت جنسی از جمله تجاوز جنسی.” در طول این جزئیات هنری را به اتهام تلاش برای داماد اکهارت که ادعا می کند او خواسته شد که خود را “فاحشه” و “برده.” هنری به اتهام تهدید اکهارت با مجازات و تلافی اگر او مطابق با خواسته های خود را.

با توجه به سند اکهارت شد و در نهایت در سمت چپ “با خشونت مورد تجاوز قرار گرفته در حالی که درمانده و مهار فلزی دستبند” در حالی که هنری “انجام اعمال سادیستی او را بدون رضایت او که در سمت چپ او زخمی و کبود و ضرب و شتم خونین با مچ دست.”

کت و شلوار ادعا می کند که هنری قبلا مجبور اکهارت به انجام رابطه جنسی دهانی بر او در شبکه اموال قبل از تجاوز به او در یک هتل که در آن روباه اغلب میزبانی بازدید کارکنان “در نتیجه تسهیل آیا آگاهانه یا ندانسته آقای هنری انجام شده است.”

تبلیغات:

هنری فرستاده گفته هر دو اکهارت و Areu هرزه پیام های متنی. یک پیام به اکهارت اشاره شده “متعلق به & تسلیم”, سکس با توجه به پر کردن. دیگران گفت: “F**k شما و کلمه امن. شما می دانید وقتی که من انجام داده” و “هنگامی که u r متعلق به تو نمی کنید یک انتخاب است.'”

در عین حال یکی دیگر از متن به اکهارت گفته بخوانید “خوب جلسه طولانی برای آخرین بار در سمت چپ شما کبود و کتک خیره سیرچشم التماس برای بیشتر است.” هشتگ “#perfect” گنجانده شد.

تبلیغات:

هنری اتهام آزار Areu با “کشت شدید نامناسب جنسی تصاویر و پیام ها” برای چندین ماه این سال با توجه به شکایت. این متون که ادعا باقی می ماند در اختیار Areu شامل “یک ‘نزدیک’ عکس از مهبل (واژن) زن بودن ‘کلمپ’ بسته چهار گیره لباس” و یک ویدیو با عنوان “سریع ترین مصاحبه … نامزد انتخاب شده در 3 ثانیه.”

با توجه به تشکیل پرونده در این ویدئو ویژگی های یک زن نامزد کار افشای واژن او برای مصاحبه که پس از انتخاب او برای این کار است. بلافاصله پس از هنری ارسال ویدئو او گفته افزود: “آیا شما فایده برای لنگر مصاحبه.”

مدیران شبکه گفته می دانستم که در مورد هنری سوء رفتار به عنوان دور برگشت به عنوان اوایل سال 2017, وقتی که چند زنان متهم او را از “رفتار نامناسب جنسی” در میان شرکت گسترده اعتراض به آزار و اذیت جنسی در کانال.

تبلیغات:

مدیران نام در کت و شلوار شامل فاکس نیوز, معاون اجرایی رئیس جمهور از منابع انسانی کوین خداوند فاکس نیوز, رییس جمهور و اجرایی ویرایشگر جی والاس و فاکس کسب و کار رئیس جمهور لورن Petterson.

شکایت مدعی است که این شبکه را ندارد اساسی اقدام انضباطی علیه هنری به جای پاداش او را با ارتقاء به شرکت لنگر در “امریکا Newsroom” را به عنوان به خوبی به عنوان یک جریان نشان می دهد در فاکس ملت است. علاوه بر این با توجه به ادعا می کند که HarperCollins, فاکس وابسته به مشخصات ناشر امضا هنری به سودآور کتاب معامله است.

فاکس نیوز تنها در زمان علیه هنری پیش از طرح دعوی در دادگاه با توجه به ادعا. این شبکه گفته بود نه اطلاع اکهارت ترک او را به یادگیری این خبر در توییتر و در گزارش های مطبوعاتی.

تبلیغات:

“آن را شنیع را انجام دهید که به یک قربانی مانند این — به زور او را به او را بیش از همه اخبار” Willemin گفت: سالن.

دو سال پیش Wigdor شرکت حل و فصل ادعاهای مطرح شده توسط بیش از 20 نفر در برابر فاکس نیوز از جمله آن خوار سابق ستاره لنگر Bill o’reilly و مدیر عامل سابق Roger Ailes. Willemin تایید به سالن که شرکت گفته فاکس نیوز در مورد Areu به اتهامات هفته گذشته است.

“که در آن نقطه آنها در حال حاضر آگاه بوده است که ما تا به حال نشان داده و او را برای دو هفته” Willemin گفت.

برای یک دوره از زمان Areu شده بود به طور منظم برجسته مهمان در “Hannity,” “Tucker Carlson امشب” و “Media Buzz.” او ادعا می کند که میزبان از تمام برنامه های خود را قطع حضور او و پس از او تحت فشار قرار دادند در برابر پیشرفت های ناخواسته.

تبلیغات:

Areu ادعا می کند که در مارس 18, 2018, Hannity, در مقابل استودیو کامل خدمه انداخت 100 دلار بر روی میز خود را تنظیم و بارها و بارها خواستار آن شدند که یکی از مردان در اتاق او را در یک تاریخ.

“چه کسی می خواهد به او را در یک تاریخ ؟” او گفته و فریاد می کشید. “او را در تاریخ به دلم Friscos.”

Areu ادعا می کند که او “گیر” و قادر به ترک آنجا که او هنوز “رو به” تجهیزات استودیو که تنها می تواند حذف شده توسط stagehand. هیچ یک از کارکنان در زمان Hannity چالش; او گفته هرگز دعوت Areu بازگشت پس از آن.

Areu توصیف مشابه راه اندازی به عنوان یک مهمان در کارلسون نشان می دهد هنگامی که یک ناشناس تولید کننده یا نویسنده گفته زمزمه در گوش او به ماندن قرار داده تا برنامه خاموش بود هوا. او ادعا می کند که هیچ کس نمی خواهد خنثیسازی او تجهیزات در مجموعه ساخت آن غیر ممکن است به ترک. کارلسون و سپس گفته دعوت Areu به اتاق هتل خود را که در آن او مشخص شده است که همسر خود را نمی خواهد وجود داشته باشد. هنگامی که او خودداری کرد و او را دعوت به نشان می دهد گفته می شود متوقف شده است.

تبلیغات:

Areu اسناد مشابه تعامل با کرتز و پس از آن او او را متهم نزنی برش او ظاهر خود را نشان می دهد.

فاکس نیوز ارائه شده سالن با طولانی بیانیه ای که رد تمام اتهامات تخلف و پیشنهاد کرد که اکهارت فاقد ایستاده به شکایت شبکه. شبکه درخواست شده است که سالن چاپ بیانیه کامل:

بر اساس یافته های جامع تحقیقات مستقل انجام شده توسط یک شرکت حقوقی از جمله مصاحبه با شاهدان عینی متعددی ما تعیین کرده اند که همه از کتی Areu را در برابر ادعای فاکس نیوز از جمله مدیریت خود را به عنوان به خوبی به عنوان میزبان Tucker Carlson, Sean Hannity و هوارد کرتز و آن عامل Gianno کالدول در حال غلط آشکارا بیهوده و بیمعنی و کاملا عاری از هر گونه شایستگی. ما را همه ادعای آزار و اذیت و سوء رفتار تلافی جویانه به طور جدی به سرعت بررسی آنها و در نظر گرفتن اقدام فوری در صورت نیاز — در این مورد اقدام مناسب بر اساس تحقیقات ما این است که برای دفاع از شدت در برابر این اتهامات بی اساس. خانم Areu و جنیفر اکهارت می توانید به دنبال ادعای خود را در برابر اد هنری به طور مستقیم با او به فاکس نیوز در حال حاضر در زمان اقدام سریع به عنوان به زودی به عنوان آن را آموخته از خانم اکهارت ادعا در ژوئن 25 و آقای هنری است و دیگر به کار گرفته شده توسط این شبکه است.”

“ما انتظار داریم فاکس نیوز ادعا می کنند – به عنوان آن را تقریبا همیشه می کند که “مستقل” بررسی هیچ مدرکی از تخلف” Wigdor دفتر در بیانیه ای گفت.

Wigdor ادعا کرد که شبکه را بررسی نمی عبارتند از: مصاحبه با دو زن که هر دو ارائه شده برای دیدار با تحت “شرایط مناسب است.” وی در مهر برای مصاحبه با آنها را در نام عمومی شفافیت.

تبلیغات:

اولین بند از این شکایت می گوید: “فاکس نیوز را عمومی بر این باورند که آن را در محل های مختلف از فاکس نیوز بود که اجرا سابق خوار رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Roger Ailes. متاسفانه آن است که در واقع بدتر است.”

شما می توانید جزئیات کامل شکایت در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>