لازاروس لینچ پیدا کردن موفقیت های زیر خود را معتبر و حقیقت: “یک نمایش است نه پایان بازی برای من”

آن شده است یک سال در حال حاضر پس از لازاروس لینچ او منتشر شد اولین کتاب آشپزی “پسر جنوبی آشپز: آشپز با روح است.” سفر های خود را غذای روح مقدس با جهان چپ یک علامت پاک نشدنی در لینچ و رنگارنگ و پر جنب و جوش, کتاب شد و بر خلاف جنوبی آشپزی آمد که قبل از آن. در این روند آشپز را به دست آورد نوظهور احساس توانمندی و مالکیت خود روایت که شامل آشکارا شناسایی به عنوان یک سیاه و سفید عجیب و غریب فرد است.

سیصد و شصت و پنج روز بعد چشم انداز به نظر می رسد نه تنها متفاوت برای لینچ بلکه برای امریکا به عنوان یک کل. ملت قرقره از یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی که هر دو تحت تاثیر آمریکایی های سیاه و سفید در یک نامتناسب هستند. در خواب از مرگ جورج فلوید و Breonna تیلور و امریکا نیز می یابد خود را در مواجهه با یک ملی حساب در مسابقه.

تبلیغات:

لینچ سریع به ما یادآوری می کنند که این تلاش جدید برای آمریکایی های سیاه و سفید. “آنها مسائل است که ما به عنوان یک جامعه داده شده است Band-Aid حل و هرگز دریافت واقعی اصلاحات یا تغییرات سیستماتیک” او می گوید در سالن.

مرتبط با: لازاروس لینچ در سیاست و قدرت شفا از مواد غذایی: آن را “conduit برای همه چیز زیبا”

به عنوان یک آشپز در امریکا لینچ views نقش خود را به عنوان ذاتا سیاسی است. تولید و فروش مواد غذایی و همچنین به عنوان کسانی که دسترسی به آن و زمین از آن است که رشد در همه سیاسی ما صفحات. تاریخ مواد غذایی در آمریکا است که در هم تنیده با سابقه بردگی مردم است. ما با رای ما دلار و بنابراین ما رای با ما صفحات.

تبلیغات:

“که ما در عطری از آشپزخانه ما. آن بیرون می آید در ما Sazón ما Lawry چاشنی نمک در لحظه نان ذرت. آن بیرون می آید ما در بیسکویت در ما مرغ سرخ شده و ما در بامیه” لینچ می گوید. “ما باید بدانند که نه فقط در مورد که در آن است که مواد غذایی می آید از — نه فقط در مورد ادنا Lewises های لی تعقیب جهان — اما ما نیز باید درک کنند که در حال رشد مواد غذایی خود ما به ما می دهد مالکیت در راه است که به سادگی فقط با گفتن داستان از طریق پخت و پز می کند.”

سیاست کنار مواد غذایی همچنین دارای توانایی برای تغذیه و التیام بدن ما که ممکن است مورد نیاز در حال حاضر بیشتر از همیشه.

“مواد غذایی دارای قدرت شفا — و نه فقط التیام بدن — اما التیام قلب درمان فضاها و مطرح کردن مکالمات مهم در اطراف شفا” لینچ می افزاید.

تبلیغات:

زمانی که لینچ گذشته به نظر می رسد در “سالن ایران” او به ما نشان داد چگونه می توان یک شیرین را روی پنیر کبابی که ooey, چسبناک, و خوشمزه است. شما می توانید بیش از لینچ پخت و پز تا برخی از دستور العمل های مورد علاقه خود را در اینجا شما بعد از خواندن بخشی یکی از ما دو بخش مصاحبه در اینجا.

این مصاحبه شده است به آرامی ویرایش شده برای وضوح و طول.

تبلیغات:

به عنوان ما را دیده ام تظاهرات علیه خشونت پلیس آشکار شدن ما نیز دیده می شود محاسبات بیش از مسابقه در صنایع. نژادپرستی سیستماتیک در صنایع غذایی بررسی شده است از جمله در رسانه برجسته نشریات. شما چه فکر میکنید در مورد وضعیت فعلی صنعت ؟ چگونه می توانید آن را تکامل و افزایش لحظه ای که ما زندگی را از طریق در حال حاضر ؟

من فکر می کنم که یک سوال بسیار مهم. من فکر می کنم که ما در حال زندگی در یک زمان بسیار مهم است. اینها همه بسیار لازم دیر شده تغییرات به نظر من. این تغییرات آغاز آنچه که من امیدوارم که به یک دائم بازسازی این صنعت است. حالا که رفتن به یک مقدار زیادی از زمان. که رفتن به یک مقدار زیادی از کار. که رفتن به یک مقدار زیادی از تمایل ایران برای آمدن به میز و واقعا دیدن این مسائل و اذعان به این مسائل قبل از ما می توانید آنها را تغییر دهید.

من فکر می کنم آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر این است: ما در آغاز مرحله است. این است اذعان مرحله و ما می دانیم که مردم هنوز هم انکار. مردم هنوز هم نمی دیدن تفاوت. مردم هنوز هم فکر نمی کنم هر چیزی اشتباه است. بنابراین ما هنوز در اذعان مرحله این است که به اتفاق می افتد قبل از ما می توانید به سطح بعدی.

تبلیغات:

مرتبط با: با الهام از پدر خود لازاروس لینچ هلو پینه دوز است این دسر شما می خواهید به پخت تمام تابستان

من در این نگاه به عنوان یک سازمان در این جنبش است. من دیده ام که صنعت مد. شده است وجود دارد یک در مد شورای که راه اندازی شده است از این جنبش و نقش خود را به ادامه به نگه داشتن صنعت مد پاسخگو به طوری که وجود نمایندگی. و ما نیاز داریم که در مواد غذایی است. ما نیاز به یک سیاه در غذا شورای و من مایل به بخشی از آن. چرا که این کار مهم است.

من تا به حال بسیاری از مکالمات با شرکت های تولید با شبکه های که من نمی خواهد نام کسانی که علاقه مند به گفتن سیاه داستان. اما آنها علاقه مند نیست در واقعا گفتن تمام داستان به دلیل آنها نمی خواهند به کسی دلخور. آنها نمی خواهید مخاطبان خود را حفظ و به پایین بروید. آنها نمی خواهند به از دست دادن بودجه است.

تبلیغات:

و بنابراین هنوز هم وجود دارد این سرمایه داری انگیزه رانندگی بسیاری از این تصمیمات. یک دلیل وجود دارد که چرا برخی از مردم در حال پخش و پخش در کانال های خاصی در حالی که دیگران هستند. که پول چیز. و بنابراین همه چیز را تغییر دهید. به عنوان یک فرد که در دوربین و میزبانی را نشان می دهد و کسی که یک کتاب نوشته شده است: نگاه نشان می دهد نه پایان بازی برای من. آن است که کاملا پایان بازی برای من. و این مهم است که شما لطفا بیان آن است. نشان می دهد نه پایان بازی برای من چون یک است نشان می دهد که تمام هنر یک ابزار برای عدالت اجتماعی است. و هنگامی که شما غیر مسئولانه در مورد چگونه شما با استفاده از این ابزار شما را تا پایان, تداوم سیستم از ظلم و ستم.

مرتبط با: ما به شما قول می دهم هرگز میگو و بلغور مثل این قبل از

بنابراین آنچه که ما نیاز به انجام است فقط پر کردن صفحه نمایش با بیشتر مردم سیاه و سفید. که مهم است. سیاه, نمایندگی مهم است. نه فقط پر کردن صفحه نمایش با سیاه, ترانس, مردم, چرا که مهم است و از آنجا که مهم است. اما آن را نیز در مورد کسی که این تصمیم گیری ها. همچنین در مورد کسی که امضای کسانی که چک. همچنین در مورد کسی که در حال ویرایش آن داستان است. ما نیاز به یک کل را تغییر دهید در اینجا.

و بنابراین برای من, آن را در مورد آغاز این مرحله در حال حاضر. اذعان پله پایین برخی از مردم قدردانی می کنم. اما چگونه میتوان مطمئن شد که این ایجاد نشده است دوباره در یک فرم جدید ؟ چگونه ما مطمئن شوید که این نه تنها مشکل دیگری که ما با قرار دادن یک گروه کمک راه حل و واقعا بی کل این سیستم ؟ این که چگونه من فکر کردن در مورد این.

تبلیغات:

Have شما تعریف که موفقیت کاری برای خودتان ؟ اگر یک نمایش است نه پایان بازی شما باید به دیگران که در حال و آینده در این صنعت فکر می کنم همان راه ؟ چگونه می تواند ما فکر می کنم خارج از کادر فعلی فرمول برای موفقیت ؟

من نمی دانم که من تعریف تغییر کرده است که به طور چشمگیری. من همیشه مرتب از من زندگی و کار است که من از یک فضا از اصالت و از فضا از آنچه که احساس می کند مناسب برای من. و که شامل داشتن یک روحانی پایه و اساس و عمل در نماز و مراقبه جایی که من قادر هستم به مرکز خودم قبل از اینکه من را به این نوع تصمیم گیری ها و کسانی که حرکت می کند.

من فکر می کنم آن را خطرناک برای من به مردم بگویید که نمی خواهید به نشان می دهد تلویزیون و یا نمی خواهید یک معامله کتاب. اینها چیزهایی است که افرادی که می خواهید آنها باید آرزوی به و کاملا هر بهترین تلاش را که واقعیت خود را. این امر می تواند غیر منصفانه و کاملا ناقص برای من به توصیه دوست دارم که, اما من معتقدم که وجود دارد کار را به انجام. و من فکر می کنم که ما به عنوان مردم به عنوان افراد شروع به انجام کار خود ما. و این هیچ ربطی به با صنعت. که هیچ ربطی به غذا. که هیچ ربطی به قدرت که می شود.

که همه چیز را با ما در بررسی خود ما تعصبات بررسی خود ما تعصبات بررسی راه های که در آن ما صحبت نمی کنم ، زیرا انجام این کار چیزی است که ایجاد مسائل امروز ما. بنابراین چالش من به همه این است: اگر شما در حال میزبانی یک نمایش برای درخواست نمایندگی در آن خدمه است. اگر شما در حال نوشتن یک کتاب شامل افراد دیگر است. تیم خود را به شما قرار دادن با هم هستند و مردم از رنگ است که به همان اندازه به عنوان با استعداد که می تواند انجام این کار است. و بنابراین برای من, آن را به طور انحصاری فقط در مورد رنگ پوست مردم است که شما در حال استخدام. اما آن را در مورد کار در جامعه خود را در زندگی خود به خنثیسازی سیستمیک نژاد پرستی. و این کاری است که من می خواهم همه را به انجام.

تبلیغات:

بنابراین من واقعا تغییر موقعیت در موفقیت است. من فکر نمی کنم یک برنامه تلویزیونی بدان معنی است که من موفق. من فکر نمی کنم داشتن یک کتاب به معنی من موفق. من فکر می کنم اینها چیزهایی است که من می خواستم و اینها چیزهایی است که من سخت کار می کرد برای به دست آوردن و اینها چیزهایی است که من به خاطر آن چیزهایی که من می خواستم برای انجام.

اگر من هرگز فراموش نمایش دوباره و اگر من فقط نقل مکان کرد و یا نقل مکان به یک کشور دیگر برای تدریس به کودکان — if چیزی بود که من می خواستم برای انجام و سپس من را در پیدا کردن شادی در آن است. بنابراین برای من به عنوان یک خالق به عنوان یک متفکر به عنوان یک هنرمند من همیشه پیش بینی زندگی من مرتب کردن بر اساس بسیار خلاق و جسورانه در راه است. و این که چگونه من بیان چیزهایی که من انجام دهد. آن را هرگز انگیزه “من باید این طوری که من موفق است.” موفقیت است پس من حقیقت اصیل, هر آنچه که بدان معنی است برای من.

و من فکر می کنم که نشان می دهد در پخت و پز بیش از حد. اگر شما طبخ مواد غذایی که معتبر است به خودتان آن را واقعا می درخشد را از طریق در دستور بر روی صفحه به پایان رسید در این کتاب است که شما در حال نوشتن.

کاملا. اما چیزی که در مورد آنچه شما می گویید این است که در ادبیات فضاهای در انتشار فضاهای ما باید گسترده تر درک درستی از داستان است که به گفته شود. که این داستان ها هستند که گفته می شود ممکن است مانند نگاه یک مهاجر مکزیکی که در شهرستان خود را و که این تلفیقی از فرهنگ و چه کسی است که شیفته بسیاری از غذاهای مختلف و کسی که دوست دارد به گفتن داستان در مورد میهن خود. که معتبر است داستان. و برای کسی که از اتیوپی که پخته اتیوپی مواد غذایی را از سبد غذایی و کسی که پدر و مادر متعلق به یک کسب و کار محلی. که معتبر است داستان.

تبلیغات:

وجود دارد یک نقل قول که می گوید: “شما لازم نیست برای درک منظور آن معتبر است.” این صحبت می کند به اعتبار. در مواد غذایی و فضای نوشتن در فضای سیاه و سفید وجود دارد سرآشپزها وجود دارد اتیوپی سرآشپزها وجود دارد پورتوریکو سرآشپزها. وجود دارد سرآشپزها رنگ که می خواهید برای گفتن داستان خود را در صفحات ادبیات اما چه کسی گفته می شود به طور مستقیم یا غیر مستقیم که خود داستان نیست معتبر است که داستان خود را نمی خواهد به فروش برساند که خود داستان تعلق ندارد در یک کتاب قفسه.

و بنابراین آنچه که ما انجام میدیم فقط ایجاد همان نوع از همه چیز, همان نوع از داستان همان نوع از تصاویر, از آنجا که ما فکر می کنم که این چیزی است که رفتن به محل کار. و بنابراین در اینجا این فرصت را در حال حاضر فرصت است. من از تماس در صنعت تماس با من بر ناشران تماس با من در ویراستاران برای گسترش ایده های خود را از داستان سرایی. به گسترش امکان از آنچه خوانندگان می خواهید از آنچه مصرف کنندگان می خواهند. زیرا حقیقت این است که همه این غذاهای معتبر هستند. همه این داستانها مهم و بنابراین من می خواهم برای دیدن همه آنها را گفت.

در گفتگو بزرگتر از تخصیص بودجه فرهنگی در مواد غذایی وجود دارد و در حال گفتگو در مورد صحت و تجربه و چه کسی می تواند طبخ چه مواد غذایی. شما چه فکر میکنید در مورد این موضوعات?

الکساندر Smalls این خواننده اپرا در هارلم نوشت: آشپزی بین هارلم و بهشت که در دریافت جیمز ریش جایزه. او در مورد صحبت در این مقاله اخیر او نوشت: در مورد کسی که می تواند به طبخ چیزی. اغلب اوقات, مردم سیاه و سفید قرار دارد در این رده از غذای روح. من قصد دارم به استفاده از بسیار بلانت کلمه اینجا و زبان پس لطفا همین حالا جرم را به این. در تخیل سفیدی و من می گویند که با توجه به این کشوری که ما زندگی می کنند و این نوع جامعه ای که ما زندگی می کنند — but در این نوع موسسات در تخیل سفیدی سیاه پوستان زندگی می کنند در یک دسته بندی خاص. این همان چیزی که در موسیقی چون من هم در صنعت موسیقی.

بنابراین در صنعت موسیقی مردم سیاه و سفید لزوما زندگی می کنند تحت این نوع از اپرا. ما در ژانرهای soul, R&B, hip hop و فانک. این انجمن ها در مورد که در آن ما داستان تعلق دارند در واقع محدود کردن خلاقیت از مردم که می تواند انجام بسیاری از چیزهای مختلف از جمله خود من.

بنابراین اگر من می خواستم به طبخ غذاهای ایتالیایی, چرا که آنچه که من دوست دارم و من تا به حال انجام آموزشهای لازم برای طبخ غذایی را که اصیل از یک فضای حقیقت و یک فضای صداقت و یک فضایی از عشق و احترام من سزاوار فرصت. و چون ما در یک جامعه ای که در آن هر کس می تواند برای خود را انتخاب کنید. اما من فکر می کنم که اگر ما این بسیار باریک فکر با رویکرد مورد که می تواند به یک داستان فکر می کنم که یک چیز بسیار خطرناک است.

اما وجود دارد یک نکته به آن است. نه هر کس می تواند به هر داستان اما همه باید از این فرصت برای گفتن هر داستان. و این یک نوع پیچیده ایده برای برخی از مردم است. اما این فقط بدان معنی است که چون من توانایی این داستان لزوما به این معنی نیست که من باید بگویم این داستان. و در سمت تلنگر, من ممکن است قادر به گفتن یک داستان و یا منابع به داستان است که خود من, و من قصد دارم به آن را به دلیل آن را باید گفته شود. بنابراین من احترام که من درک می کنم که.

آن را همواره به بازگشت به این فرد قصد و به همین دلیل آنها به اشتراک گذاری این دلیل است که می گوید: همه چیز برای من است. پس از آن ظریف گفتگو. من فکر می کنم که زیبایی از مواد غذایی است که می توان آن را رد و بدل و ما می بینیم که در بخش کشاورزی. ما نمی توانیم بگوییم که از نظر جسمی این متعلق به آفریقا و باید آن را هرگز ترک قاره آفریقا است. آن را باید تنها ماندن در آفریقا است. مواد غذایی است که گسترده تر از آن است. مواد غذایی فراتر از آن حد و مرز است.

صحبت از موسیقی خود را من دوست دارم “من گی هستم.” خود را چگونه می بینید حرفه ای موسیقی رشد ؟

با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای میل این آهنگ. من درک که. من یک تصمیم در پایان سال گذشته که سال 2020 خواهد بود های مختلف سال برای من. من نمی توانستم انتظار چگونه از آن متفاوت خواهد بود. اما من می دانستم که رفتن به یک متفاوت سال, و من می دانستم که من می خواستم به یک گام به عقب از نحوه فعال من در مواد غذایی طرف و تمرکز بر روی موسیقی من. من نوشت: “من گی هستم” سال گذشته در آستانه آشپزی من میاد بیرون و فقط نوع بر روی آن نشسته. من فکر کردم شاید من می خواهم از انتشار آن در همان زمان به عنوان کتاب اما من فقط هیچ وقت. و بنابراین در این سال تصمیم گرفتم که من قصد دارم به تمرکز بر روی موسیقی است.

موسیقی همواره بخشی از من است. این بخشی از تاریخ است. آن را بخشی از خانواده من است. آن را بخشی از DNA است. قادر به واقعا در حال حاضر داستان از طریق صدا و از طریق موسیقی و همچنین از طریق موسیقی فیلم های مختلف است بیان از من هنرمندی که مردم در حال گرفتن به شاهد در حال حاضر.

آن را فقط در زمان مناسب. شما آن را می دانم فقط احساس مثل این است که چیزی که برای من مناسب را انجام دهد. آن است که راه درست برای من به صرف این سال است. بنابراین من بسیار خوش شانس است که به دلیل. و من بسیار خوش شانس است که “من گی هستم” آمده است در چنین لحظه ای سرنوشت ساز در تاریخ ما و در زمان ما است. و آن را واقعا یک تاکید به جشن سیاه و سفید عجیب و غریب مردم و تاکید بر عدالت اجتماعی است. زمانی که من منتشر شد آهنگ. من گفتم: “این اعتراض. این غرور سرود. این است که من سیاه و غرور سرود.”

واقعا ممنون میشم که مردم در حال گوش دادن به آن و آن را در حال ظهور مکالمات در اطراف هوموفوبیا نژاد انواع تبعیض است که این آهنگ بازجویی و برابر. واقعا آوردن این گفتگو. و به من گفت که هنر یک شکل از عدالت اجتماعی است. این یک ابزار آموزشی. ممنون میشم توانایی قادر به استفاده از این ابزار توانایی است که من به عنوان یک موسیقیدان واقعا مطرح کردن مکالمات. و بیشتر وجود دارد در آینده است.

چه چیزی می تواند به ما نگاه رو به جلو به بعد از شما ؟

شما می تواند به جلو نگاه به موسیقی بیشتر این سال است. شما می تواند به جلو نگاه به شاهد گسترش my هنری و داستان سرایی. من هنوز شناسایی برای خودم که این به چه معناست. من می دانم که موسیقی است که بخشی از آن برای این سال, اما من می دانم که آن را گسترده تر از آن است. و بنابراین من فکر می کنم ما همه در تعجب. این ممکن است یک سوار وحشی. این است برای رفتن به یک سفر برای همه ما است. اما قطعا در ماه های آینده شما می توانید برخی از موسیقی.

من از طبخ به دلیل مکزیکی مادر بزرگ و در حال رشد با او در آشپزخانه است. آن را به من متصل به آن خاطرات و آن دستور من در مورد خانواده من و هویت من. این بنیادی در آن حس. چرا شما طبخ ؟

من آشپزی برای تغذیه روح من. من آشپزی برای تغذیه ذهن من است. من آشپزی به افتخار اجداد من. من آشپزی به افتخار گذشته است. من آشپزی به الهام در مورد آینده است. من آشپزی را از طریق حافظه است. من آشپزی را از طریق حسی. من آشپزی را از طریق شور و احساس. و من کوک از یک فضا است که به من یادآوری می کند که شانه که من ایستاده در امروز غلبه کرده اند. بنابراین من غلبه خواهد کرد. و است که چرا من به طبخ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>