لازاروس لینچ در سیاست و قدرت شفا از مواد غذایی: آن را “conduit برای همه چیز زیبا”

آن شده است یک سال در حال حاضر پس از لازاروس لینچ او منتشر شد اولین کتاب آشپزی “پسر جنوبی آشپز: آشپز با روح است.” سفر های خود را غذای روح مقدس با جهان چپ یک علامت پاک نشدنی در لینچ و رنگارنگ و پر جنب و جوش, کتاب شد و بر خلاف جنوبی آشپزی آمد که قبل از آن. در این روند آشپز را به دست آورد نوظهور احساس توانمندی و مالکیت خود روایت که شامل آشکارا شناسایی به عنوان یک سیاه و سفید عجیب و غریب فرد است.

سیصد و شصت و پنج روز بعد چشم انداز به نظر می رسد نه تنها متفاوت برای لینچ بلکه برای امریکا به عنوان یک کل. ملت قرقره از یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی که هر دو تحت تاثیر آمریکایی های سیاه و سفید در یک نامتناسب هستند. در خواب از مرگ جورج فلوید و Breonna تیلور و امریکا نیز می یابد خود را در مواجهه با یک ملی حساب در مسابقه.

تبلیغات:

لینچ سریع به ما یادآوری می کنند که این تلاش جدید برای آمریکایی های سیاه و سفید. “آنها مسائل است که ما به عنوان یک جامعه داده شده است Band-Aid حل و هرگز دریافت واقعی اصلاحات یا تغییرات سیستماتیک” او می گوید در سالن.

مرتبط با: با الهام از پدر خود لازاروس لینچ هلو پینه دوز است این دسر شما می خواهید به پخت تمام تابستان

تبلیغات:

به عنوان یک آشپز در امریکا لینچ views نقش خود را به عنوان ذاتا سیاسی است. تولید و فروش مواد غذایی و همچنین به عنوان کسانی که دسترسی به آن و زمین از آن است که رشد در همه سیاسی ما صفحات. تاریخ مواد غذایی در آمریکا است که در هم تنیده با سابقه بردگی مردم است. ما با رای ما دلار و بنابراین ما رای با ما صفحات.

“که ما در عطری از آشپزخانه ما. آن بیرون می آید در ما Sazón ما Lawry چاشنی نمک در لحظه نان ذرت. آن بیرون می آید ما در بیسکویت در ما مرغ سرخ شده و ما در بامیه” لینچ می گوید. “ما باید بدانند که نه فقط در مورد که در آن است که مواد غذایی می آید از — نه فقط در مورد ادنا Lewises های لی تعقیب جهان — اما ما نیز باید درک کنند که در حال رشد مواد غذایی خود ما به ما می دهد مالکیت در راه است که به سادگی فقط با گفتن داستان از طریق پخت و پز می کند.”

سیاست کنار مواد غذایی همچنین دارای توانایی برای تغذیه و التیام بدن ما که ممکن است مورد نیاز در حال حاضر بیشتر از همیشه.

تبلیغات:

مرتبط با: ما به شما قول می دهم هرگز میگو و بلغور مثل این قبل از

“مواد غذایی دارای قدرت شفا — و نه فقط التیام بدن — اما التیام قلب درمان فضاها و مطرح کردن مکالمات مهم در اطراف شفا” لینچ می افزاید.

زمانی که لینچ گذشته به نظر می رسد در “سالن ایران” او به ما نشان داد چگونه می توان یک شیرین را روی پنیر کبابی که ooey, چسبناک, و خوشمزه است. شما می توانید بیش از لینچ پخت و پز تا برخی از دستور العمل های مورد علاقه خود را در اینجا شما بعد از خواندن یک Q&A جدید ما مکالمه زیر که همچنین شامل تند و تلخ بحث و گفتگو در مورد مواد غذایی راحتی.

تبلیغات:

این مصاحبه شده است به آرامی ویرایش شده برای وضوح و طول.

آن شده است یک سال پس از “پسر جنوبی آشپز” بیرون آمد. اول تبریک که نقطه عطف.

با تشکر از شما.

که در آن سفر از داشتن کتاب خود را بیرون می آیند و به اشتراک گذاری آن را با جهان گرفته شده شما در طول این سال ؟

تبلیغات:

شما می دانید, آن را واقعا یک سفر در مورد خودم می دانم بهتر است. آن را به من به ارمغان آورد نزدیک تر و صمیمی تر با تجربه خودم در نظر دانستن که من هستم. من فکر می کنم این کتاب توسط طبیعت است یک سفر اکتشافی از تاریخ من, داستان من ریشه های من. و هدایت آن از طریق مواد غذایی و از طریق میراث پدر من جانی “ری” لینچ که الهام بخش من برای طبخ و در نهایت الهام بخش من برای یک حرفه ای در صنایع غذایی و برای نوشتن این کتاب.

اما چیزی که من پیش بینی این بود که چگونه آن را خواهد من را به خودم و واقعا من در یک سفر از کشف خود در راه من پیش بینی نیست. یکی از بزرگترین آموخته برای من بعد از این کتاب نه فقط چگونه بسیاری از مردم آن را می تواند رسیدن به و یا چگونه بسیاری از خوانندگان در حال حاضر تبدیل لازاروس لینچ با نام مستعار “پسر جنوبی آشپز” طرفداران اما تحقق شخصی برای من که این تنها آغاز داستان سرایی. و وجود دارد خیلی بیشتر به کشف شود.

آن را نیز به من داد یک پلت فرم به آشکارا شناسایی به عنوان یک مرد همجنسگرا به عنوان یک سیاه و سفید عجیب و غریب فرد است. بحث و گفتگو در مورد آمد از طریق چندین مصاحبه ها و تماس های تلفنی که من پیش بینی نیست. مرتب کردن بر اساس از اوایل پاسخ از کتاب “این است که بسیار زیبا, این است که خیلی پر جنب و جوش این است که رنگارنگ است. اوه این خیلی عجیب و غریب.” و من همیشه به یاد داشته باشید که در ضبط و گفت که من شناسایی به عنوان عجیب و غریب ، اما این ادراک — که درک دقیق. اما این واقعا به من داد پلت فرم آشکارا به اشتراک گذاشتن تمایلات جنسی من و خود آن را در راه است که من تا به حال هرگز آن را متعلق به قبل از.

تبلیغات:

مرتبط: خرید یک کپی از “پسر جنوبی آشپز” از مستقل فروشگاه کتاب

و آخرین چیزی که من به شما بگویم این است که من فکر می کنم در مورد حرفه ای در حال حاضر بسیار متفاوت از راه من در مورد زندگی حرفه ای من قبل از انتشار “پسر جنوبی آشپز.” راه من استفاده می شود به فکر می کنم در مورد زندگی حرفه ای من بود که آن را مانند این سنگ پله: شما می توانید یک زن و شوهر از حضور شما انجام یک زن و شوهر را نشان می دهد شما میزبان یک زوج, نشان می دهد, شما در نوشتن کتاب خود را به شما نوشتن کتاب بعدی خود را و سپس شما برای باز کردن کسب و کار خود را. و آن را فقط به نوع ساخت و می سازد و می سازد.

در حال حاضر من نمی مراقبت در مورد هر یک از کسانی که همه چیز. مثل من نیست که در مورد مراقبت. و وقتی که من می گویند من اهمیتی نمی دهند که در مورد من معنی احساس متصل به راه است که من در هستم. این مسیر مسیر که احساس ترین حق من است. این مسیر عدالت اجتماعی است. کار من از طبیعت سیاسی است چرا که وجود من در این کشور سیاسی است. این مسیر از من نمی باید به تعظیم قبل از اینکه کسی تاج و تخت و یا هر موقعیت را به انجام برسانند و زندگی که من به زندگی به عنوان یک هنرمند به عنوان خالق به عنوان یک مرد همجنسگرا در این کشور است. که من می تواند اصلاح تمام کسانی که عناوین و که من می تواند بیان آنچه که من می خواهم به بیان در سطح من می خواهم به بیان آن بدون اجازه از آنچه که مردم انتظار دارند. یا بدون که الگوی “شما باید این کار را قبل از شما انجام دهد.”

من فکر می کنم که شاید به همین دلیل من به عنوان یک رادیکال در زمینه پخت و پز به ویژه در میان سیاه سرآشپزها و یا در میان مردم رنگ. چون من فقط نمی GAF. شما می دانید, من فقط نمی. و من فکر می کنم که حس آزادی و احساس توانمندی و حس واقعا داشتن خود من روایت بسیار قدرتمند است. و آن این است که در ارتباط با سال گذشته است.

تبلیغات:

ما در حال دیدن یک بیماری همه گیر و عدالت اجتماعی جنبش گشوده قبل از چشم ما. آیا حوادث اخیر نیز نفوذ شما در طول این سفر از کشف خود و به دست آوردن اعتماد به نفس در خودتان ؟

حقیقت این است که این حوادث همواره در اینجا. آنها جدید هستند و آنها را به صورت سیاه و سفید در جامعه است. آنها مسائل است که ما به عنوان یک جامعه داده شده است Band-Aid حل و هرگز دریافت واقعی اصلاحات یا تغییرات سیستماتیک. و بنابراین آنچه که ما شاهد در حال حاضر این ظهور سیاه و سفید زندگی می کند توجه به حرکت و فعالیت. و صادقانه به شما بگویم اگر شما سیاه و سفید در آمریکا, شما در حال فعال. و اگر شما در مورد مراقبت از این مسائل شما در حال فعال. اما آنچه که ما شاهد آن هستیم — ظهور این صداها در حال حاضر آینده و گفت: “این فقط به اندازه کافی به ما بگویید که بهداشت و درمان مقرون به صرفه است. آن را فقط به اندازه کافی به ما بگویید که ما در حال رفتن به یک کمی از یک بررسی به دلیل آنچه که ما در حال رفتن را از طریق. آن را به اندازه کافی به فقط می گویند که ما در حال رفتن به اصلاحات اداره پلیس. آن را به اندازه کافی نیست.”

مکالمه ما با داشتن امروز واقعا حول محور تغییر در موسسات حتی در فضای ادبی. شده اند وجود دارد مکالمات واقعی به ارمغان آورد تا در مورد “چگونه ما تغییر سیستم؟” دوباره روش کافی نیست. شما باید برای تغییر سیستم به طوری که سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, همه, زندگی, ماده, سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. و این مکالمه شما در حال حاضر.

بنابراین من فکر می کنم که جایی که من تا به نوعی است که قادر به تعریف فضا برای من است که به عنوان ساده به عنوان توییتر پلت فرم. شما می دانید, به عنوان ساده به عنوان Instagram پلت فرم. کسانی که راه های برقراری ارتباط ایده ها را به مردم, برای کمک به مردم یا حمایت از آنها در انجام کار فردی از مقابله با خود تعصبات از مقابله با خود پرستی از مقابله با خود ترس. که مرتب سازی بر اساس فوری کار روزانه است که من را وادار به انجام این کار با هر دو یک مخاطب و یک پلت فرم رسانه های اجتماعی. حضور در راهپیمایی درگیر شدن در یک سازمان محلی و یا جامعه است که برای مبارزه با این مسائل در مبارزه برای آزادی است.

تبلیغات:

Coronavirus اثرات آفریقایی-آمریکایی ها در این کشور در یک نامتناسب هستند. آن را ناشی از کوروناویروس. این نتیجه اساسی مسائل سیستمیک از فقر و بهداشت و درمان ، که دوباره شده است در اینجا قبل از coronavirus شده است در اینجا قبل از مرگ جورج فلوید شده است در اینجا قبل از سال 2020 است.

من به عنوان خوانده شده خود را فوق العاده حرکت ستون واشنگتن پست که مشخص شده Juneteenth. شما بحث در مورد چگونه غذا یک بخش ضروری از Juneteenth جشن و شما معتقدیم که غذا سیاسی است. چرا شما مشاهده مواد غذایی به عنوان سیاسی? و آیا شما نتیجه خود را مشاهده و کار به عنوان یک آشپز از طریق لنز از سیاست و فعالیت?

از آغاز زمان تولید مواد غذایی در حال رشد از مواد غذایی تغذیه زمین محصول از زمین تولید در تمام جنبه های مواد غذایی است که یک عمل بشر. این باستان انسان عمل. در حال حاضر زمانی که ما قرار داده است که عمل به چارچوب آمریکایی کشاورزی قرار داده است که به چارچوب سرمایه داری آمریکا و ما قرار داده است که به زمینه اسارت از مردم آنچه که ما شروع به دیدن است که انسان اولیه تکنیک ها و شیوه های در حال رشد مواد غذایی تبدیل شده اند سیاسی. که تولید و فروش و که دسترسی به چه تبدیل شده سیاسی. آن را تبدیل به یک بازار است. آن را تبدیل به یک ابزار ثروت برای غاصب اقتدار و بهره گیری از یک فرد است که رشد می کند که مواد غذایی و تولید مواد غذایی. در متن این فرهنگ آمریکایی مواد غذایی همواره مورد که متعلق به کسی نیست متعلق به چه کسی دسترسی دارد و کسی که دسترسی ندارد.

مالکیت زمین در این کشور بزرگ است. این یک گفتگو است. و که در آن من خودم را در این گفتگو به عنوان یک سیاه پوست آمریکایی به عنوان یک آشپز است که در این زمینه بسیار است که در حال رشد و تولید این مواد غذایی برای خدمت به بشریت هستند بسیار زمینههایی که اجداد من کار می کرد و ساخته شده است و پایه برای.

بنابراین مالکیت زمین است که در آن قلب من است راست, در حال حاضر. و چگونه من در مورد آن ؟ چه آن را مانند نگاه به رشد خود من ، این یک مسئله جدی است که از این بیماری همه گیر: که در آن مردم وحشت مردم شد زندگی در کمبود و مردم در ترس زندگی می کنند در مورد آنچه اتفاق می افتد به عرضه مواد غذایی. به همین دلیل ما شاهد خرید مردم و مانند دیوانه و مردم در خانواده من بودند به جرم آن است.

برای من, آن را می آید به این گفتگو از مالکیت که صاحب زمین که مواد غذایی رشد کرده است ، مردم سیاه و سفید خود را ندارد زمین. و بنابراین آنچه مهم است برای من به عنوان یک رهبر فکری به عنوان یک فرد سیاه و سفید در این کشور به عنوان یک آشپز است که واقعا فکر می کنم در مورد چگونه می توانم سرمایه گذاری به این موضوع بزرگتر در اینجا است که در مورد مالکیت.

و دیگر دلیل آن را ذاتا سیاسی است چرا که ما با رای ما دلار و رای دادن ما با ما صفحات. و که ما در عطری از آشپزخانه ما. آن بیرون می آید در ما Sazón ما Lawry چاشنی نمک در لحظه نان ذرت. آن بیرون می آید ما در بیسکویت در ما مرغ سرخ شده و ما در بامیه. ما باید بدانند که نه فقط در مورد که در آن است که مواد غذایی می آید از — نه فقط در مورد ادنا Lewises های لی تعقیب جهان — اما ما نیز باید درک کنند که در حال رشد مواد غذایی خود ما به ما می دهد مالکیت در راه است که به سادگی فقط با گفتن داستان از طریق پخت و پز نیست.

سیاه آمریکایی ها در حال مرگ هستند از COVID-19 در یک نامتناسب هستند. سیاه و سفید آمریکایی مانند جورج فلوید در حال مرگ هستند در بازداشت پلیس است. در زمانی که وجود دارد بسیار ضرر می کند, مواد غذایی و همچنین بهبود قدرت ؟

بله. بله, آن را ندارد. منظورم این است که مواد غذایی است که مجرا برای همه زیبا همه چیز مانند شادی و عشق و آرامش. و هنگامی که ما نشستن در یک جدول به من می گویند در [ایسنا] مقاله ای که ساخته شد توسط اجداد ما و مردم ما با هم می آیند, ما جلب قدرت از هر یک از دیگر. و مواد غذایی همواره مرکزی راه انجام آن است.

بخش دیگر این است که مواد غذایی است که به معنای واقعی کلمه پزشکی است که پایدار است. مواد غذایی دارای قدرت شفا — و نه فقط التیام بدن — اما التیام قلب درمان فضاها و مطرح کردن مکالمات مهم در اطراف شفا. و من فکر می کنم که آنچه که در آینده از عدالت اجتماعی به عنوان کار من خواستار آن مانند به نظر می رسد. آن را در مورد جمع آوری مردم است. نه فقط یکی دیگر از مهمانی شام درست است ؟ ما می دانیم که این به چه معناست. آن را فقط به زمان دیگری برای مردم به گرد هم می آیند.

اما واقعا در مورد بالا بردن بحث و گفتگو است که می تواند تحول و اجازه می دهد مواد غذایی به صحبت استعاری برای کسانی که در گفتگوهای مختلف و برای کسانی که به انواع مختلف انجمن. و پس از آن در مورد مرتب کردن بر اساس درک شیوه های باستانی — دوست من توضیح میده به من و مادر بزرگ خود را با استفاده از بامیه به عنوان یک گروه کمک برای رشد خود را تا آنجا که آنها نمی باید به اندازه کافی پول برای خرید Band-ایدز است. به طوری که آنها با استفاده از لجن و گل از بامیه است که یک ucilaginous سبزی یا میوه و اعمال می شود که به کاهش است. و آن را التیام بخشد او در چند روز نسبت به این گروه کمک, که ممکن است چندین هفته طول بکشد. بنابراین ما می دانیم مواد غذایی و پزشکی است. ما می دانیم که می توان آن را اعمال می شود که در راه است.

و در Juneteenth به خصوص من بسیار وجد آمدیم که مردم با اذعان به این سال است. من به یاد داشته باشید سال گذشته من به یک Juneteenth و من احساس می کردم تنها کسی که در بروکلین جشن Juneteenth. و در این سال مردم از کار شد. من از دفتر پاسخ, “من, من در دسترس نیست به افتخار . . .” و بنابراین این پیشرفت است. و من شنیده ام بسیاری از مردم می گویند که “من پخته شده خود را, حرکت تند و سریع مرغ. من ساخته شده خود را نان ذرت. من ساخته شده خود را میگو و بلغور. من ساخته شده خود را به این یا آن.” ساخته شده است که من احساس می کنم خوب است. این یک نقطه شروع برای همه افراد به خصوص افرادی که سیاه هستند و یا افرادی که از رنگ برای شروع به انجام این کار از انجام تحقیقات و آموزش ذهن خود را در اطراف مسائلی که بر سیاه و قهوه ای مردم در این کشور است.

من شده فکر کردن در مورد مواد غذایی راحتی به تازگی و مواد غذایی خود را شبکه ای سری در واقع کلمه “راحت” در نام آن است. در زمینه همه گیر نشریات باید منادی بازگشت از مواد غذایی راحتی. هم اتاقی من از مکزیک است. زمانی که او می خواست مواد غذایی راحتی یک روز او گفت: “من می خواهم واقعا خوب caldo tlalpeño.” من پاسخ داد: “من abuela دستور برای آن است. من آن را.” من به پایان رسید تا به اشتراک گذاری آن را در سالن وب سایت این است که یک دستور غذا را من دیدم در هر وب سایت دیگر را در لیست غذاهای راحتی را در حالی که اجتماعی فاصله. پس از آن ساخته شده من بپرسید “چه مواد غذایی راحتی و تصمیم می گیرد که چه مواد غذایی راحتی است؟”

این یک سوال بسیار جالب. آن را مرتب کردن بر اساس مانند گفت: “می شود که به تعریف آنچه که غذای مورد علاقه خود را است ؟ که می شود به تعریف آنچه که آهنگ مورد علاقه شما است؟” منظورم این است که همیشه در مورد آنچه که شما می خواهید. همیشه در مورد پالت خود را و توانایی خود را به تشخیص خودتان چه چیزی است. اما من فکر می کنم یک نوع بزرگتر مسئله در اینجا این است که مردم فکر می کنم از مواد غذایی راحتی به عنوان قطع از جامع زندگی است. درست است ؟ مردم فکر می کنم از راحتی غذا اغلب به عنوان یک فرار از, به عنوان یک تعطیلات از, به عنوان چیزی است که شما باید لذت بردن از تمام وقت است.

و من فکر می کنم آن است که بسیار خطرناک است نوعی از ارتباط است که ما هنگامی که ما بحث در مورد مواد غذایی راحتی چرا که در هسته آن, راحتی, مواد غذایی است که آنچه در راحتی شما. آن لزوما نیاز به نگاه مانند آنچه به من آرامش. و گاهی اوقات که یک کاسه بامیه و گاهی اوقات که یک سالاد و گاهی اوقات که یک میوه ای است که رسیده و آماده خوردن است. این چه صحبت می کند به قلب و روح من در آن زمان. و که من به ارمغان می آورد به یک فضای ایمنی و یا جایی از خانه است.

انجمن های منفی — این معانی هستند که اغلب به دست آمده از مواد غذایی راحتی — آیا تشویق مردم واقعا به درون بروید. اما این چیزی است که به راحتی مواد غذایی است که به منظور انجام دهد. آن را به معنای به شما نزدیک تر که فضای داخلی از آنچه شما به ارمغان می آورد ایمنی — چه به ارمغان می آورد شما یک احساس از خانه — به جای فرار از خود. آیا این را حس ؟

آماده به پخت و پز برخی مواد غذایی راحتی? اینجا را کلیک کنید برای خرید یک کپی از لازاروس لینچ “از جنوب آشپز.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>