لو آه! Netflix بکشد Damien Chazelle درام “ادی” مخلوط جاز با بدبختی

فرانسوی ها یک راه اعطای وام یک جذبه و شعر به مفهوم سودا. زبان خود میگذرد کردن زبان مانند شکلات مذاب: Tristesse. ملالت. Quel dommage. زمانی که آمریکایی ها تصور این عنصر از فرهنگ فرانسوی آن را از طریق کلاسیک عکس های nattily لباس پوشیدن مردان و زنان پلک وزن با la douleur exquise زنانه, خیال عشق, فقط, فراتر از درک دست نیافتنی.

بسیاری از این کلیشه. واقعیت این است که احتمالا نزدیک به خود ما: اگر خوب به دنبال پاریس به نظر می رسد تنها و فاصله در یک کافه شانس هستند او است که به سادگی استخوان خسته شده و نیاز به یک استراحت. در صورتی که فرد پرستش سودا او نیز احتمالا مقدار زیادی از کار درام بالا با پایین پاداش. صادقانه میگویم که بدبختی های موجود در هر کشور است.

تبلیغات:

افشای خودتان را به یک یا دو ساعت از “ادی,” Netflix بکشد پاریس-مجموعه سری محدود خواهد شد به شما یک کافی ضربه از آن احساس است.

فکر می کنم از آن به عنوان هشت قسمت معاینه قلب انسان را پازل های تنهایی وجود هنگامی که مواجه با آلبرت کامو که نقل مکان کرد و او را به نوشتن “من بسیار علاقه شما اما در حال حاضر من خیلی خسته ام. من خوشحال هستم برای رفتن اما یک نیاز نمی شود خوشحال دیگری شروع می شود.”

اما آن را نیز افسردگی در کل بسیاری از ناقص ریزه که به یاد یکی از دیگری نقل قول منسوب به کامو: “من باید کشتن خودم و یا یک فنجان قهوه؟”

تبلیغات:

Netflix رسمی متن توصیف “ادی” به عنوان “همکاری” بین مدیران Alan Poul و “لا لا زمین” مدیر Damien Chazelle نویسنده Jack Thorne and music producer Glen Ballard. چه که معنی “همکاری و مشارکت”? که شکل گیری چیست و چقدر است و او در شکل دادن به? پس از تماشا تقریبا کل مجموعه را من نمی توانم بگویم. آنچه که واضح تر این است که این سری است که در بدبختی . . . و این مهم است که موسیقی جاز. تعداد زیادی از موسیقی جاز. پاریس جاز.

تا زمانی که شما یک فن جاز بزرگ; بهترین لحظات از “ادی” در حال اجرای آن عمدتا برای ما به ارمغان آورده eponymous جاز باشگاه گروه خانه ساخته شده, واقعی, نوازندگان حرفه ای. مانند بسیاری از سوراخ در دیوار موسیقی باشگاه ادی گنج است چرا که آن موسیقی ساخته شده است از روح و آتش و تقریبا هر موسیقی شماره ارائه شده است بیشتر یا کمتر در تمامیت آن. برخی از خود آهنگ اصلی تشکیل شده توسط بالارد (co-نویسنده و تهیه کننده Alanis Morissette را “Jagged Little Pill”) واقعا کشش شما در.

اگر موسیقی و مرحله گزیده ای متشکل گوشت قطعه, من هنوز هم نمی تواند به درستی می گویند که این سری بهتر خواهد بود تنها که آن را بهتر در خدمت مخاطبان خاص. Frustratingly موسیقی سنگین نمک و فلفل در خشک نان slathered با ضعف با یک طرف uninspired جرم subplot.

تبلیغات:

با وجود این با استعداد ستاره از “ادی” کار اضافه کاری به ماهوت پاک کن زدن این سناریو در اطراف موسیقی به هم پیوسته است. André Holland محور به عنوان الیوت Udo یک بار معروف پیانیست جاز پیوند از نیویورک است. او در حال حاضر شرکت دارای ادی همراه با کسب و کار خود شریک فرید (Tahar Rahim) و مدیریت گروه خانه سینه توسط خواننده و دوست-با-مزایای Maja (Joanna Kulig).

اما گردابی است که به سختی گرفتن و فرید ساخته شده اند ممکن است برخی نابخردانه کسب و کار گزینه های است که اغلب در مورد فیلم و یا سریال مورد کاباره ها. به هر حال بین الیوت را ناکامی های خود را با گروه خانه و چند نگرانی های حسابداری هلند بیشتر یا کمتر grimaces راه خود را از طریق پاریس که گردشگران نمی مکرر. (این یکی دیگر از بررسی در سری ” به نفع آن اختصاص داده شده اجتناب از hackneyed عکس بین المللی نشانه.)

تبلیغات:

او خطوط اخم تنها رشد بیشتر تلفظ زمانی که او دختر جولی (Amandla Stenberg) می رسد و در شهر اعلام کرد که او در حال حاضر با او زندگی می کنند. این نمی تواند بدترین چیز در دنیا اگر جولی نیست از کوره در رفته, پریشان کابوس.

ترکیب و فردی کاریزما که هلند و Stenberg منتشر می کنند می دهد Chazelle زیادی به طور مستقیم در دو قسمت با Poul, Houda Benyamina و Laïla Marrakchi مصرف تا کمر در دیگران است. خود را subplot در واقع عضلات ظروف سرباز یا مسافر به چیزی ارزش مراقبت از; “ادی” می توانست یک تحریک آمیز احساسی رزونانس قطعه مورد آنچه در آن واقعا به مانند یک خارجی در یک شهر مارک به عنوان یک استقبال فرهنگی هاون. برای الیوت رهبر یک گروه و یک جامعه کوچک از نوازندگان هستند که بین المللی و چند زبانه پاریس زندگی می کند تا آن تصویر تنها به یک نقطه. فرید همسرش امیره (Leïla Bekhti) و دوستان نزدیک خود را در حال, عربی-زبان مسلمانان است. Maja سه زبان صحبت می کند: یکی از صحنه های بزرگ خود را نشان می دهد مسواک کردن یک امیدوار barfly توسط ریختن از او گلایه در روان لهستانی دانستن که تنها فرانسوی صحبت می کند.

او مسلط به زبان فرانسوی, زبان انگلیسی, بیش از حد, اما یخ کردن مرد توسط خاموش کردن توانایی خود را برای درک خود را. زمانی که او در پاسخ درخواست اگر او می خواهد او را به یک پیاده روی او به او می دهد خسته و کوتاه “oui.” او خارج می شود; ما لبخند.

تبلیغات:

در یک داستان در مورد عشق به موسیقی زبان خود را ایجاد ملودی. افرادی مانند الیوت و جولی می توانید در این دریا از بسیاری از فرهنگ ها بلکه خطر از دست دادن خود و هلند و Stenberg تصویر کشیدن این حس شناور و همراه با نیاز به درک در هر چیزی با خیره کننده حساسیت در صحنه آنها به اشتراک بگذارید.

این لحظات وجود دارد به ما یادآوری می کنند که سری کاستی نیست بازیگران’ خطا, اما, نه, با توجه به تاکید بر زیبایی شناسی بیش از یک داستان قوی. این توضیح می دهد که چرا تصاویری از “ادی” شامل خوشگلی که اسکریپت مفتضحانه فاقد و به همین دلیل تعداد کمی از افتتاح آن صحنه احساس متعالی تنها به شما اجازه پایین چند dialogue مبادلات بعد.

ریگ فیلمبرداری دستی عکس و کم نور اعطای سری یک طبیعت prettiness است که برای جبران یک نهر-کم عمق روایت است که می سازد به سمت مقصد همه نشان می دهد مورد مبارزه کاباره ها تا پایان بزرگ – را-شکست-نشان می دهد که یا در خدمت به عنوان محل نجات و یا آن last hurrah.

تبلیغات:

که کاملا قابل اغماض; استانداردها محبوب و نگه دارید تا در سراسر دهه دلیل خوب است. اما اشتباه “ادی” باعث می شود که در عدم حل و فصل بنا به آنچه در آن می خواهد. آن را یک فیلم موزیکال با دراماتیزه عناصر وجودی جزئی گلچین در مورد روابط و, متعلق, داستان در مورد یک پدر و مادر قطع اتصال با یک کودک با هر دو پیدا کردن خود را در طول راه بسیار سربی تنش-رایگان جرم انحراف? چرا آن همه از آن چیزهایی که در همان زمان با برخی از کمتر موفق بخش قریب به اتفاق آنچه با این نسخهها کار.

تن از تغییرات عمده به جزئی حلقه, خوش, در, موسیقی, اما آشکار یک چندپاره و فاقد تأثیرگذاری ناهماهنگی در اسکریپت که هرگز coheres به قابل اجرا, داستان. دلربا به نظر می رسد مناسب و معقول و یک خط باز می توانید برخی از راه در piquing ما علاقه, اما شما می تواند عاقلانه به درخواست اگر به دنبال چیزی است که شما نمی انتخاب کنید تا بلافاصله به ارزش زمان خود و مشکل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>