به بیرون درز صوتی: مایک بلومبرگ زباله هاي اوباما و نتانیاهو به “دفاع از بانک ها” در گلدمن ساکس سخنرانی

سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ انتقاد رئیس جمهور سابق باراک اوباما و الیزابت وارن سناتور. D-Mass., در حالی که تعهد به “دفاع از بانک ها” در یک رویداد خصوصی برگزار شده توسط گلدمن ساکس در سال 2016 با توجه به بیرون درز ضبط صدا.

“این من peeps” بلومبرگ گفت: این جمعیت از بانکداران در یک رویداد برگزار شده در استادیوم یانکی در ژوئن 2016. صوتی فرستاده شد به سی ان ان K-فایل توسط یک فرد ادعا می شود دیرین سابق گلدمن ساکس کارمند. به بلومبرگ کمپین تایید صوتی و Goldman Sachs نیست که اختلاف آن ثبت شده بود در رویداد خود را.

تبلیغات:

این منبع همچنین آپلود صوتی برای ساوندکلاود با استفاده از نام کاربری “CancelGoldman.”

“من یک مدیر عامل در I. B. D. Strats در گلدمن ساکس برای 14 سال” کاربر نوشته است. “ایده این است که رادیو فردا برگزار خواهد شد بانک ها پاسخگو و یا تنظیم ما کاملا مضحک.”

تبلیغات:

بلومبرگ لگد کردن او یار اظهارات به بانکداران با بحث در مورد او شایعه 2016 ریاست جمهوری پیشنهاد داد.

“خب برای شروع اولین کمپین پلت فرم خواهد بود برای دفاع از بانک ها و شما می دانید که چگونه به خوبی که قراره فروش در این کشور” بلومبرگ گفت: جمعیت است.

ایسنا سخنگوی استو Loeser سی ان ان گفت که این خط یک “شوخی” و اضافه کرد که ” او در ادامه گفت که ثروتمند آمریکایی “نیاز به شکستن اعتیاد خود به پول ارزان است که تشدید نابرابری درآمد در امریکا است.”

تبلیغات:

اما بلومبرگ در دفاع از بانک ها به طور گسترده در اظهارات خود.

“سالم سیستم بانکی که رفتن به خطرات چرا که آنچه باعث ایجاد شغل برای همه. و هیچ کس مایل به می گویند که” او گفت:. “مشکل این است که این مبارزات در این روز و سن واقعا در مورد شعار و نه در مورد مسائل دیگر. و در این انتخابات شما در حال رفتن به دیدن مردم رای دادن و آنها را یا عشق یا نفرت بیشتر نفرت هر دو اما کسانی که شما از آنها بدم میاید ، این چیزی است که آنها در حال رفتن برای رای دادن. و آنها در حال رفتن برای رای دادن در مسائل است.”

تبلیغات:

بلومبرگ نیز در مقایسه با افزایش تدریجی جنبش در حزب دموکرات به راست افراطی در اروپا است.

“چپ ناشی است. جنبش مترقی است فقط به عنوان ترسناک,” او گفت:. “الیزابت وارن در یک طرف. و هر کس که شما می خواهید را انتخاب کنید در این جمهوری خواهان در سمت راست؟”

بلومبرگ انجام داد هشدار ثروتمند جمعیت که چیزی بود که باید انجام شود در مورد “این نابرابری درآمد” اما تا حد زیادی در این زمینه از گذشته anti-نخبگان انقلاب.

تبلیغات:

“هر زمان که ما تا به حال قبل از این جامعه تا ضربات و آنها را راه اندازی گیوتین و گیوتین نمی باید به ریز ریز کردن سر خود را,” او گفت:. “آنها می تواند confiscatory مالیات آنها می تواند تصرف موقوفات از آه و موسسات آموزشی و, um بشردوستانه سازمان که همه کسانی که پیشنهادات وجود دارد. شما می دانید که شما در حال رفتن به مجبور به انجام کاری در مورد این نابرابری درآمد و مقدار زیادی از آن می آید از صفر نرخ بهره است.”

بلومبرگ همچنین افزود که به اعتقاد او در سال 2012 نامزد جمهوری خواه میت رامنی انجام داده اند می تواند یک کار بهتر به عنوان رئیس جمهور از اوباما اضافه کرد که او در سال 2012 در حمایت از رئیس جمهور بود “backhanded.” بلومبرگ را تایید نمی کند اوباما در سال 2008 زمانی که او در برابر این اواخر جان مک کین سناتور..

“دوم اوباما در انتخابات نوشتم بسیار backhanded حمایت از اوباما” بلومبرگ گفت. “گفت: من فکر کردم او تا به حال انجام نداده درست … تا به حال شده است در چیزهایی که من فکر می کنم مهم هستند و رامنی خواهد بود یک فرد بهتر در انجام آن است. اما رامنی نیست چوب با ارزش است که او تا به حال زمانی که او فرماندار ماساچوست است.”

تبلیغات:

Loeser اصرار به سی ان ان که بلومبرگ شد “ساخت یک نکته مهم است.”

“هر کسی که خواندن مایک حمایت از رئیس جمهور اوباما را دیدم که آن را با هدف متقاعد کردن آمریکایی ها که دیدم شایستگی در هر دو نامزد برای رای دادن به اوباما,” او گفت:. “رئیس جمهور اوباما نمی نیاز به مایک بلومبرگ به دریافت رای از قوی ترین اوباما رای دهندگان. که مایک می تواند و آیا برای رئیس جمهور اوباما بسیار شبیه به آنچه که او می تواند و انجام برای هیلاری کلینتون زمانی که او صحبت می کرد در کنوانسیون دموکراتیک در سال 2016 — متقاعد کردن آمریکایی ها که نمی شد در حال حاضر متقاعد به رای دادن به حزب دموکرات.”

پس از ورود دموکراتیک نژاد بلومبرگ کمپین آب گرفتگی امواج رادیو و تلویزیون با تبلیغات در تلاش برای به تصویر کشیدن او را به عنوان یک مشتاق متحد و حامی اوباما.

بلومبرگ گفت: در سال 2016 است که او تا به حال وکلا در تمام 50 ایالت او در انتخابات در سال 2016 به عنوان او آماده شخص ثالث پیشنهاد در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کلینتون اما اعتراف کرد که یک نامزد مستقل که “هیچ شانسی است.”

تبلیغات:

“آن شده اند که یک کار بزرگ” او به شوخی. “نه منظورم این است که شما در مورد آن فکر می کنم شما باید شکارچیان و شکارچیان باید موشک و من یک لیست از همه که به من اذیت و یا پیچ من برای آخرین 74 سال و bang-bang-bang-bang.”

Loeser به سی ان ان ادعا کرد که جوک در مورد حملات هواپیماهای بدون سرنشین هنوز هم خنده دار تمام راه برگشت در … 2016.

“راه بازگشت در سال 2016 زمانی که کسی ترک خورده عاقلانه در مورد یک رئیس جمهور با استفاده از سخت افزار های نظامی برای حل و فصل کینه یک مخاطب می خنده,” او گفت:. “پس از سه سال از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه, درام, که ممکن است به نظر می رسد بسیار خنده دار است.”

بلومبرگ در ادامه به بحث در مورد مسائل دیگر شکایت که کنگره شکسته شد چرا که آن را به پایان رسید earmarking که او به عنوان یک فرایند است که اجازه احزاب به “رشوه” اعضای خود را.

تبلیغات:

“ما دور گرفته شده که با این عضو آیتم هایی که استفاده می شود که کنگره تا به حال یک مقدار مشخصی از پول و آنها رشوه هر قانونگذار برای رای دادن به چیزهای مهم” او گفت:. “ما از شر آن و در حال حاضر آن را بسیار شکسته. آن را سخت برای به دست آوردن هر چیزی از طریق کنگره است.”

او همچنین در مورد شکایت از “دیوانگی از مناطق امن و باعث” در محیط های دانشگاهی و دفاع از خود را برای حمایت از بهداشت ، پت Toomey R-Pa. با این استدلال که او در مخالفت با او در بسیاری از مسائل اما حمایت او را در کنترل اسلحه.

بلومبرگ صرف نزدیک به 12 میلیون دلار برای حمایت از Toomey مجدد انتخابات در سال 2016. Toomey برنده آن مسابقه با کمتر از دو درصد حداقل فرضی انکار دموکرات ها رای است که می تواند به مسدود دیوان عدالت برت Kavanaugh را تایید.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن کمپین گفت: به نظر آمد که قبل از بلومبرگ ثبت نام به عنوان یک دموکرات در سال 2018 نشان می دهد که میلیاردر است که هنوز هم یک محافظه کار در قلب است.

تبلیغات:

“در حال حاضر ما می دانیم که در پشت درهای بسته بلومبرگ توضیح داده شده خود را در آخرین لحظه حمایت از رئیس جمهور اوباما در سال 2012 به عنوان “بسیار backhanded” و گفت که او فکر ‘رامنی خواهد بود یک فرد بهتر در انجام به” چیزهایی که من فکر می کنم مهم هستند.’ بلومبرگ ممکن است تغییر کرده باشد خود را به رای دهندگان ثبت نام اما او هنوز هم یک جمهوری خواه در قلب” کمپین سخنگوی اندرو بیتس با سی ان ان گفت.

صدا می آید به عنوان بلومبرگ اسلاید در انتخابات پیش رو از روز سه شنبه کارولینای جنوبی بحث زیر عملکرد فاجعه بار در نوادا بحث هفته گذشته است. تابناک امیدوار است برای آرام کردن منتقدان توسط بیشتر زور حمله به سناتور برنی ساندرز با توجه به سیاست این استدلال که شهردار سابق ارائه می دهد شانس بهتر از شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در کالج انتخاباتی در ماه نوامبر.

یک megyn kelly/نظرسنجی ایپسوس از ایالت کارولینای جنوبی یافت می شود که رای دهندگان فکر می کنم ساندرز شانس بهتری برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن از انجام بلومبرگ یا بایدن. این نظرسنجی همچنین نشان داد که هر نامزد حزب دموکرات است خالص مثبت و مطلوب امتیاز به جز مهر است که تا کنون بالاترین نامطلوب امتیاز در 43.9%.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>