به بیرون درز صوتی نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن است در انکار در مورد کوروناویروس تست مشکل

فرمانداران و مقامات بهداشت عمومی — از جمله کسانی که در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار — سخن گفته اند اغلب در مورد مشکلات پیدا کردن و پردازش Covid-19 انجام شد. در تماس با فرمانداران دوشنبه اما مغلوب ساختن پیشی جستن از وی شنیده نمی شود در مورد این مسائل.

در فایل صوتی تماس منتشر شده توسط ایسنا مونتانا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک (D) جزئیات دو مشکل با تست. برای اولین بار است که دولت خود را ندارد به اندازه کافی تست و گفت: “ما یک روز دور اگر ما نمی کیت تست از سی دی است که ما نمی خواهد بود قادر به انجام تست.” و دوم این که دولت فدرال تهی تست موجود در بازار خصوصی.

این شناخته شده مسائل و مشکلات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است بارها و بارها مورد انتقاد قرار نیست کار سخت تر را حل کند. اما مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به بولاک نگرانی کرد و گفت: “من شنیده ام در مورد تست در هفته. ما تست کردم در حال حاضر بیشتر از هر کشور در جهان است. ما باید این تست می کنیم و با یکی دیگر فردا که تقریبا آنی تست. اما من شنیده ام در مورد تست یک مشکل است.”

درست است که تست ظرفیت ramped تا در هفته های اخیر و این که FDA تایید تست جدید از Abbott Laboratories که می تواند در ارائه نتایج جستجو در عنوان کمی تا پنج دقیقه است. اما تست می کند باقی می ماند یک مشکل و یک تعدادی از فرمانداران باید آوازی است در مورد. دوشنبه, برای مثال, Govs. گرچن Whitmer میشیگان (D) و لری هوگان مریلند (R) منتشر شده op-ed در واشنگتن پست درخواست دولت فدرال برای مطلب “تست کیت لوازم پزشکی و دیگر نجات بخش تجهیزات برای پاسخگویی به دامنه این بیماری همه گیر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به سوالات از تست به طور معمول آینه پاسخ او به بولاک — که ما در حال انجام تست بیشتر از هر کس دیگری. و این به یک نقطه به نظر می رسد درست باشد. همانطور که از شنبه, Adm. برت Giroir ، coronavirus نیروی کار عضو و معاون وزیر بهداشت و درمان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: ما تا به حال انجام داده 894,000 آزمون.

اما در حالی که تعداد زیادی تعداد آزمایشات انجام شده سرانه بسیار کوچکتر: با توجه به واشنگتن پست آمریکا تا به حال انجام شده 2,250 آزمون در هر میلیون نفر در مارس 28, یک رقم تقریبا دو سوم از سرانه تست رای کره جنوبی زمانی سه هفته قبل از آن.

دلیل این تمایز مهم است این است که اگر ما به پایان اجتماعی فاصله در چند ماه آینده به جای پایان دادن به آن را تنها زمانی که یک واکسن در دسترس می شود ضروری است به اندازه کافی تست وجود دارد به آزمون در یک مقیاس گسترده به عنوان دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در موسسه ملی سلامت را توضیح داد.

“اگر شما در یک منطقه هر منطقه یک است که متوسط درجه فعالیت — شما نمی توانید فقط تجربی می گویند من قصد دارم به شل محدودیت وجود دارد” Fauci گفت: در سی ان ان وزارت امور خارجه این اتحادیه در روز یکشنبه ، “شما می توانید آن را انجام دهید اما شما کاملا باید در جای خود قابلیت رفتن وجود دارد, تست, تست یک روش کارآمد نیست نگاهی به آزمون دوباره پنج روز بعد و پیدا کردن اگر شما در حال آلوده, تست, شناخت در زمان واقعی اگر یک فرد آلوده است و سپس آنها را از گردش خون و تماس با ردیابی.”

اساسا راه برای شروع به رفتن به چیزی شبیه زندگی عادی این است که آزمون و پیگیری است که کسانی که تست مثبت بود و در تماس با (و یا تماس با ردیابی). آلوده و در معرض سپس می توانید تمرین های اجتماعی فاصله در سطح فردی.

واکسن می تواند تا آنجا که 17 ماه دور به گفته کارشناسان ساخت بیشتر استراتژیک اجتماعی فاصله جذاب استراتژی است.

در تماس با فرمانداران که بدستآمده مغلوب ساختن پیشی جستن سخن گفتن در مورد داشتن شنیده ام هیچ چیز در مورد تست مشکلات Fauci اقدام به یاد بگیرند که چگونه کسانی که در خط بودند با رسیدن به یک نقطه که در آن محدود اجتماعی فاصله می تواند یک استراتژی مناسب.

“آیا شما هر گونه سیستم در محل است که شما احساس می کنید به اندازه کافی می تواند شناسایی موارد و آنها را منزوی و قرارداد آنها را ردیابی و یا قابلیت ها و منابع وجود دارد که چیزی است که شما می توانید با آنچه شما داشته باشد؟” Fauci خواسته بولاک.

بولاک پاسخ داد که مونتانا است که هیچ جا در نزدیکی آن نقطه منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن به مشتری جلب کردن خود را تست اعداد. به نظر نمی رسد که برگ برنده را خریداری کرده است به این ایده است که گسترش آزمایش می تواند منجر به یک راه حل برای وضعیت کشور را در بر داشت خود را در.

او گفت: آن را درک مفهوم. در طول 25 مارس روزانه کنفرانس مطبوعاتی پس از اینکه از او خواسته در مورد یک پیشنهاد از دکتر Ashish Jha رئیس دانشگاه هاروارد جهانی سلامت است که توصیه می شود تست انجام می شود به طور گسترده به منظور قرنطینه انتخابی — گسترده چه Fauci مشخص — رئیس جمهور گفت: “من تو را دیدم این بیانیه است.”

“ما مورد آزمایش قرار داده اند تا کنون بیش از کسی” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “و ما آزمون, بهترین آزمون. … اما اگر شما می گویید ما در حال رفتن به آزمون 350 میلیون نفر — من به تماشای بیانیه خود را; من مخالف با آن است.”

تست هر آمریکایی لزوما مورد نیاز اما به عنوان Vox برایان رزنیک توضیح داد ، گسترده و منظم آزمایش های مورد نیاز در سراسر کشور “برای دیدن جایی که این ویروس ممکن است در کمین, به خصوص در مواردی که علائم خفیف هستند و یا نمی آشکار در همه.” هنگامی که آن مکان در حال شناسایی آنها می تواند قرنطینه در صورت محدود رزنیک می نویسد: عطف “که پتک اجتماعی فاصله را به یک چاقوی کوچک جراحی.” این رویکرد در کره جنوبی گرفته شده برای دریافت coronavirus تحت کنترل است.

برخی از تعداد زیادی از آزمایشات مورد نیاز برای رسیدن به آن نقطه در حال تولید — ابوت گفته است که می تواند در ارائه 50,000 جدید خود را آزمایش هر روز با شروع چهارشنبه) به مراتب بیشتر مورد نیاز خواهد بود.

همکار من Alex Ward مشخص شده است در یک راه برای کمک به سطح شیب دار بالا تولید: تهمت می تواند به استناد دفاع تولید عمل می کنند که اجازه می دهد دولت فدرال به طور مستقیم از شرکت های خصوصی برای ساخت آزمون ها و دیگر مواد ضروری مانند هواکش و ماسک. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مردد به ارتکاب به آن تا کنون — و قطعا نمی تواند تأثیر به تغییر ذهن خود را بر روی این موضوع تا زمانی که او می آید به درک اهمیت این تست مشکل است.

Fauci گفت: دولت فدرال برترین دانشمندان تغییر رئیس جمهور را در ذهن coronavirus مسائل قبل از, اخیرا او را تشویق به گسترش دوره فدرال توصیه های اجتماعی فاصله یک ماه و قانع کننده او را به قفل کردن نیویورک, کانکتیکات, و, New Jersey. و پس از آن ممکن است که رئیس جمهور می تواند به درک چرا تست است که هنوز هم یک مشکل است که دولت فدرال می تواند بیشتر انجام دهید برای کمک به فرمانداران دریافت آزمون آنها به شدت نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>