به بیرون درز تماس: پنس می گوید فرمانداران به طوطی مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای کمرنگ جلوه دادن ظهور COVID-19 موارد

معاون رئیس جمهور مایک پنس خواست فرمانداران دوشنبه به اکو جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن غلط ادعا می کند که خوشه در COVID-19 نفر در سراسر کشور در نتیجه افزایش تست در یک درز صوتی ضبط به دست آمده توسط نیویورک تایمز.

“من فقط می خواهم شما را تشویق به عنوان ما صحبت در مورد این چیزها به مطمئن شوید و در ادامه به توضیح به شما شهروندان این میزان افزایش در تست. و که در بسیاری از موارد که در آن ما شاهد برخی از حاشیه افزایش در تعداد که بیشتر به یک نتیجه فوق العاده کار شما در حال انجام” پنس گفت: در تماس است. “اما همچنین تشویق مردم با این خبر که ما با خیال راحت بازگشایی این کشور است. که به عنوان ما صحبت می کنند چرا که مردم در حال رفتن به بیمارستان و عمل جراحی و مراقبت معمولی بستری نرخ ممکن است بالا رفتن. اما با توجه به ما اطلاعات بیشتر در حال حاضر بستری شدن در بیمارستان برای coronavirus در حال پایین رفتن در سراسر کشور است.”

تبلیغات:

تماس آمد و در همان روز که تهمت دروغ استدلال کرد که “اگر ما را متوقف تست در حال حاضر ما می خواهم که تعداد بسیار کمی از موارد در صورت وجود.”

اما توقف آزمایش نمی خواهد متوقف جدید کروناویروس از گسترش, اما نه محدود کردن مقامات بهداشتی’ توانایی شامل گسترش آن.

“تست ما بسیار بزرگتر و پیشرفته تر از هر کشور دیگر (ما به انجام یک کار بزرگ در این!) که این نشان می دهد که بیشتر موارد” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده در توییتر. “بدون تست و یا ضعیف تست ما بود و نشان تقریبا هیچ مورد. تست یک شمشیر دو لبه – باعث می شود ما نگاه بد اما خوب!!!”

تبلیغات:

“ما هنوز هم برای انجام این کار؟” Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی سلامت پاسخ داد. “تست نمی شود موارد است. ویروس موارد باعث می شود. بله تست کمک می کند تا شما در پیدا کردن موارد. و اگر شما را ردیابی و منزوی کردن شما می تواند به سرعت گسترش یافته است. تست ما است نه “بزرگتر” از هر کشور پیشرفته. اما ما شیوع فزاینده است.”

داده ها نشان می دهد که “در حداقل 14 متحده موارد مثبت پیشی گرفته اند میانگین تعداد تست هایی که تجویز شده است” با توجه به بار.

“وجود دارد بیشتر بتن علائم هشدار دهنده در بعضی از نقاط. در 10 ایالت هفت روز به طور متوسط نرخ در آن آزمون آینده را مثبت افزایش یافته است بیش از 2 درصد پس از پایان ماه مه” واشنگتن پست گزارش شده است. “در 11 کشورهای دیگر هفت روز به طور متوسط برای این تعداد مرگ و میر است تا حداقل 5 درصد پس از پایان آخرین ماه است.”

تبلیغات:

اریک Feigl-دینگ متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد گفت: این اطلاعات نشان می دهد که “پنس دروغ است.”

“مثبت است که به معنی مورد افزایش outstripping تست حجم” او هنوز توییتی.

پنس بارها تکرار تهمت را تلاش برای بی اهمیت جلوه دادن خطر هنوز هم مطرح شده توسط این ویروس حتی اگر چند تن از کارکنان خود را به اعضای دارای آزمایش مثبت است. معاون رئیس جمهور به انتقاد هفته گذشته برای نما برای یک عکس با یک جمعیت از maskless کمپین کارکنان. او پس از آن حذف شده عکس.

تبلیغات:

پنس انتظار می رود که به نظر می رسد با مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی خود تجمع این هفته در Tulsa, Okla. معاون رئیس جمهور تکرار تهمت را تلاش برای بی اهمیت جلوه دادن خطر بالقوه عفونت برای شرکت کنندگان با این استدلال که اوکلاهما است “مسطح منحنی.”

در اوکلاهما گزارش یک رکورد بالا بودن تعداد موارد جدید در روز شنبه و Tulsa County گزارش بالاترین تنها روز افزایش در روز یکشنبه.

با وجود تلاش تهمت و پنس برای ارام کردن هواداران برنامه ریزی برای حضور در این رویداد کمپین نیاز به همه در حضور و غیاب به ثبت نام در یک چشم پوشی امیدوار کننده به شکایت اگر آنها قرارداد coronavirus.

تبلیغات:

“من آرزو می کنم ما می تواند به تعویق انداختن این به زمانی که ویروس نیست و به عنوان یک نگرانی بزرگ به عنوان آن است که امروز” بروس زوبین مدیر Tulsa City-County Health Department گفت: Tulsa World بیش از آخر هفته. “. . . من در مورد توانایی ما برای محافظت از هر کسی که حضور زیادی داخل رویداد و من نیز در مورد توانایی ما برای اطمینان از رئیس جمهور باقی می ماند امن به عنوان به خوبی.”

Jha هشدار داد که این تجمع بود “فوق العاده خطرناک حرکت برای افراد شرکت کننده و افرادی که ممکن است آنها را می دانیم و آنها را دوست دارم و آنها را پس از آن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی