به بیرون درز ایمیل: فاکس نیوز وعده داده شده بتسی DeVos یک “آسان مصاحبه”

فاکس نیوز در پی اطمینان بخشیدن به وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos که او را “آسان مصاحبه” اگر او موافقت کرد و به نظر می رسد در لنگر Maria Bartiromo را نشان می دهد با توجه به گنجینه ای از ایمیل های نوشته شده توسط خبرنگار هالیوود.

این ایمیل نشان می دهد آن زمان برخی از اصرار از تولید کنندگان برای دریافت DeVos به توافق برسند به مصاحبه.

تبلیغات:

“به یاد داشته باشید هر گونه سوال او را احساس نمی کند راحت پاسخ دادن به — او می تواند انتخاب کنید به پاسخ نیست و محوری موضوع — و ماریا چاشنی است که به اندازه کافی برای درک و حرکت می کند. … بنابراین هیچ نگرانی در این جبهه. این خواهد بود آسان و لذت بخش” روباه تولید کننده نوشت: به DeVos’ دبیر مطبوعاتی در نوامبر 2018 روز قبل از او در ظاهر نشان می دهد.

“این باید کاملا خوب” DeVos’ سخنگوی پاسخ داد.

ظاهر شد و بعد از انتقاد رسانه ها مسائل را به عنوان یک “سافتبال مصاحبه” که در آن Bartiromo “موفق به پرسیدن یک سوال در مورد یا تغییرات DeVos آغاز به قوانین در مورد پردیس تجاوز جنسی که می تواند مضر به بازماندگان و یا عدم اجرای دانشجو بخشش بدهی.”

تبلیغات:

به جای این مصاحبه را با تمرکز بر انتقاد معلمان اتحادیه های کارگری و عمومی در آموزش و پرورش است.

ایمیل یکی از هزاران نشان دنج بين فاکس نیوز و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که بارها و بارها به دنبال به استخدام این شبکه صاحب نظران و بالعکس. ایمیل های به دست آمده از طریق یک آزادی اطلاعات طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط انجمن حمایت از دموکراسی رو به جلو است.

یک فوریه 2019 ایمیل نشان داد که یک کارمند برای فاکس نیوز لنگر Bret Baier دعوت DeVos به همراه او به سالانه زمین شام در واشنگتن است.

تبلیغات:

“Bret Baier افتخار خواهد بود اگر شما می تواند مهمان خود را در سال 2019 زمین شام” ایمیل گفت.

زیر ماه Baier ناراحت به نظر می رسد که DeVos توافق به نظر می رسد در Dana Perino را نشان می دهد اما خود را.

“دوباره؟” Baier سوال در یک ایمیل به یک تولید کننده و دو وزارت آموزش و پرورش کارکنان. “وجود دارد یک دلیل که چرا ما تصویب شد بیش از این؟” Baier تولید خواسته بخش.

تبلیغات:

رابطه جریان هر دو روش. وزارت آموزش و پرورش سعی در راه اندازی یک “قهوه تاریخ” بین DeVos و میزبان از “فاکس و دوستان” در مارس 2019 اما دو تا از میزبان بود در دسترس نیست با توجه به گزارش.

ایمیل دیگری ارسال شده توسط DeVos’ سخنگوی در سپتامبر سال 2019 خواسته این شبکه به اجازه DeVos رول یک ابتکار جدید در شبکه های صبح نشان می دهد.

“من دوست دارم برای او به در آمد [‘فاکس و دوستان’] در آخرین روز از این سفر هنگامی که او را در خانه اش دولت در دیترویت به صحبت با بینندگان خود را در مورد آموزش و پرورش در دستور کار آزادی” ایمیل گفت.

تبلیغات:

بحث اکتبر مصاحبه با Baier, DeVos’ سخنگوی دنبال به جلو از هر برنامه به طور بالقوه مشکل ساز سوال.

“آیا شما انتظار می رود هر مبحث سوال — استیضاح, mulvaney پری ، … لطفا اجازه دهید من می دانم اگر” ایمیل گفت.

ایمیل ها همچنین نشان داد فاکس نیوز کارکنان در تعامل با مسئولان امنیت داخلی و بخش کشاورزی.

تبلیغات:

در یک ایمیل به USDA کارمند فاکس نیوز, تولید کننده, خواست برای کمک به پیدا کردن یک حرفه ای-مغلوب ساختن پیشی جستن مهمان.

“ما به دنبال یک کشاورز لبنی که پشتیبانی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن وکالت برای آنها و خواستار کانادا در حمایت از سیاست های تجاری هنگامی که آن را می آید به شیر” ایمیل گفت.

این رابطه آنقدر نزدیک است که تهمت مدیریت کارکنان شناور فاکس شخصیت برای کاخ سفید شغل.

“آنها نیاز به یک comms کارگردان” روباه خبرنگار جان رابرتز هشدار داد در ماه جولای 2017 ایمیل به پس از آن-امنیت سخنگو جاناتان هافمن.

تبلیغات:

“شاید شناخته کاخ سفید خبرنگار با مشخصات ملی” هافمن پاسخ داد.

“آه……هیچ به لطف” رابرتز پاسخ داد. “مثل شما… من دوست دارم آن را به سمت راست جایی که من هستم.”

ارتباطات مدیر کار رفت و در نهایت به دیرین تهمت دستیار امید هیکس که بعد از ترک موقعیت برای روی لئامت دادن به فاکس نیوز’ ارتباطات رئیس قبل از بازگشت به کاخ سفید در اوایل این سال است. هیکس جایگزین شد سابق ایسنا رئیس لایحه, درخشش, که همچنین پس از ترک کاخ سفید است.

این رابطه همزیستی بین کاخ سفید و شبکه اغلب تمسخر عنوان “تلویزیون دولتی” در صفحه نمایش کامل به عنوان جدید کروناویروس در ایالات متحده است. شبکه اول به دنبال اکو مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای بی اهمیت جلوه دادن خطر ناشی از این ویروس قبل از سرعت چرخشی به لحن جدی تر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را تغییر لحن و در نهایت اذعان کرد بحران بود “بد است.”

تبلیغات:

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن چرخد و دوباره در روز دوشنبه و اعلام کرد که آن مهم تر به راه اندازی مجدد اقتصاد نسبت به نجات جان انسان ها با قفل کردن شهرستانها شبکه به سرعت خود را تغییر لحن و همچنین decrying دولت از اقتصاد و هل دادن اثبات نشده داروهای تبلیغ شده توسط رئیس جمهور. شبکه میزبانی تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک روز دوشنبه که استدلال می کنند که اجازه دادن به تعداد بيشتری از مردم مرگ یک قربانی کوچک برای صرفه جویی در اقتصاد است.

“قلب من برداشته شده است امشب با آنچه که من شنیده ام رئیس جمهور می گویند” پاتریک گفت. “پیام من این است که اجازه دهید به بازگشت به کار. بیایید به عقب بر گردیم به زندگی. بیایید در مورد آن هوشمند. و کسانی از ما که 70-به علاوه ما مراقبت از خودمان است. اما آیا قربانی این کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>