به بیرون درز یادداشت: NRA می گوید کارکنان به دنبال کمک های دولتی به عنوان coronavirus نیروهای کاهش اخراج

به انجمن ملی تفنگ در حال برنامه ریزی برای قطع حقوق 20 درصد در سراسر هیئت مدیره و اخراج کارکنان پس از کروناویروس جدید مجبور تفنگ گروه حقوق به ضایعات آن حوادث برنامه ریزی شده.

NRA رئیس Wayne LaPierre هشدار داد خود را در هیئت مدیره در روز دوشنبه که این سازمان “چهره فوق العاده چالش های ناشی از COVID-19” که منجر به “از بین بردن موقعیت های خاص” با توجه به داخلی یادداشت به دست آمده توسط نیوزویک. LaPierre گفت: همچنین حرکت به یک برنامه و قطع حقوق 20 درصد در سراسر هیئت مدیره “در حالی که حفظ زمان حجم کار.”

تبلیغات:

برخی از مشاغل خواهد بود در صورت حذف در “یا موقت و یا در برخی موارد به صورت دائمی,” این یادداشت گفت: “به منظور “آدرس فوری چالش های مالی و … برنامه ریزی برای دراز مدت اثرات برای اطمینان از زنده ماندن از سازمان ما است.”

“اگر چه ما قادر به پیش بینی چه مدت این پرداخت مربوط به تنظیمات خود باقی خواهد ماند یا مالی بلند مدت اثرات COVID-19 آنها در نظر گرفته شده به طور موقت” LaPierre گفت: ترغیب کارکنان به “تماس با هر یک وابسته دولت و یا آژانس فدرال برای تعیین واجد شرایط بودن برای هر گونه کمک های اضافی.”

پرسید: اگر LaPierre را حقوق و دستمزد خود را کاهش می یابد, سازمان وکلای گفت: خروجی است که “حقوق و دستمزد تنظیمات اعلام کرد امروز اعمال می شود به تمام سطوح سازمان.”

تبلیغات:

“علاوه بر این برخی از اعضای ارشد هیات داوطلبانه مصرف عمیق تر کاهش” بیانیه ای گفت:.

LaPierre حقوق و دستمزد افزایش 57 درصد در سال 2018 افزایش به $2.15 میلیون دلار در هر سال و حتی هر چند این گروه در مواجه با بحران نقدی برای سال. این دیرین اجرایی نیز زیر آتش آمده پس از به بیرون درز اسناد و مدارک نشان داد که او صرف NRA پول گران مناسب و اسراف سفر.

NRA قبلا اعلام آن را خاموش سالانه آن جلسه آوریل در نشویل با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

تبلیغات:

“ما در نهایت هدایت ما مسئولیت برای کمک به اطمینان از ایمنی و رفاه ما NRA اعضای مهمان و اطراف آن جامعه” این گروه گفت: در این زمان.

سلاح گرم را تبدیل به یک موضوع مهم در طول همه گیر با صاحبان اسلحه هل دادن به عقب بر محدودیت های محلی سازندگان: فروشگاه اسلحه به عنوان غیر ضروری کسب و کار. لس آنجلس مقامات کوتاه آمد و عقب کشیده سفارشات خود را به مغازه اسلحه اما این بحث همچنان به بازی کردن در شهرستانها در سراسر کشور.

تبلیغات:

NRA آشکارا دامن زده نگرانی در مورد کوروناویروس در یک پیشنهاد به درام فروش تفنگ. اما این بیماری همه گیر را مجبور به ضایعات اضافی و برنامه های آینده آن شرکت حقوقی گفت: عصر ایران.

“بر اساس دولت و یا محدودیت های محلی و هدایت از مقامات بهداشت عمومی ما شده اند مجبور به لغو همه دوستان NRA ضیافت در سراسر کشور دیگر برنامه ریزی شده در اخبار, ویژه برنامه های, تفنگ, نشان می دهد, استخدام, ایستگاه های مختلف دیگر جریانهای انتظار می رود درآمد” در این بیانیه گفت و توضیح داد که این محدودیت را “ناشی از یک اختلال عمده به ما فعالیت های مالی.”

بسیاری از NRA درآمد آمده از جمع آوری کمک های مالی و عضو حق عضویت. اگر چه گروه شاهد یک افزایش بزرگ در عضو حق عضویت در سال 2018 این شرکت دیده می شود آن هزینه های قانونی به موشک وار رفتن به لطف زشت نبرد قانونی با آن دیرین روابط عمومی شرکت اکرمن مک کوئین. NRA نیز بررسی برای امکان خود در برخورد با ایالت نیویورک دادستان کل Letitia جیمز و چهره های متعدد پرونده های حقوقی برای آن بد بخت تلاش برای ارائه به صاحبان اسلحه حمل گارد بیمه.

تبلیغات:

این گروه هزینه های قانونی از افزایش 12.9 میلیون دلار در سال 2017 به 35 میلیون دلار در سال 2018 در حالی که قانونی و اداری و هزینه ها سر به فلک کشید از 4.6 میلیون دلار به $21.9 میلیون.

به عنوان یک نتیجه, NRA غرق به بدهی مسدود آن طرح بازنشستگی برای کارکنان و کاهش هزینه های سراسر هیئت مدیره.

این گروه قطع بودجه برای تفنگ آموزش یک جزء کلیدی از این گروه ماموریت. آن را نیز صرف مراتب کمتر برای حمایت از تفنگ پسند سیاستمداران پس از ثبت در سطح مخارج در سال 2016 به پشتیبانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر جمهوری خواهان.

تبلیغات:

این گروه همچنین کاهش اساسی در اتاق قدرت پردازش مانند قهوه رایگان و کولرهای آبی برای کارکنان خود در ویرجینیا دفاتر ردیابی گزارش شده است.

بسیاری از مدیران و سطح پایین کارکنان گروه چپ پس از 2018 و سازمان مجبور شد برای سرکوب شورش سابق NRA جمهور الیور نورث که منجر به اقدام به کودتا بیش از نگرانی در مورد LaPierre را صرف.

شانون وات بنیانگذار Moms Demand Action برای تفنگ حس در آمریکا استدلال می کنند که آن را coronavirus اما “سال آشکار خود در برخورد با NRA خودی و دستور کار است که با مردم آمریکا” که منجر به کاهش منابع در بیانیه ای به NPR.

گروه او قصد دارد به صرف 60 میلیون دلار برای انتخاب نمایندگان مجلس که از حمایت تفنگ اقدامات کنترل.

تبلیغات:

“من پیشنهاد NRA رهبران افکار و دعاهای من,” او گفت: “ما به عنوان سازمان آماده به outspend و outwork آنها دوباره این انتخابات شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>