یاد بگیرند که چگونه برای محافظت از خودتان را آنلاین


A computer keyboard backlit in red

همه بیش از حد اغلب, روزنامه نگاران, فعالان و دیگران که با استفاده از رسانه های اجتماعی در زندگی حرفه ای و شخصی هستند که قربانی آزار و اذیت جعل هویت doxing و بیشتر. (یک دلیل وجود دارد که توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی نام خود را به پلت فرم پاسخ به سوء استفاده آنلاین “یک شکست است.”) هنگامی که مواجه با یک تورنت از نفرت در رسانه های اجتماعی می توان آن را وسوسه انگیز به انتخاب خود سانسوری و سکوت. اما وجود دارد راه برای محافظت از خودتان.

را دستگاه خود را و پیوستن به Future Tense قلم امریکا و آزادی مطبوعات بنیاد برای نوشیدنی و یک دست در امنیت سایبر دفاع از جلسه. ما تجهیز شما با ابزار عملی و استراتژی برای هر دو آماده برای پاسخ دادن به آزار و اذیت آنلاین. شما مفید منابع برای تقویت دیجیتال خود ایمنی و سفت حریم خصوصی شما در برابر هکرها و معتادان و ما حتی به شما نشان می دهد چگونه و چرا به “dox خودتان است.”

این رویداد برگزار خواهد شد در 5 مارس در آمریکای جدید در واشنگتن از 6 p. m.-8 p. m. برای کسب اطلاعات بیشتر و پاسخ دهید, بازدید آمریکای جدید سایت.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>