LeBron James آن می شود


LeBron James sits and looks at the camera.

LeBron James سخنرانی فارغ التحصیل با هم: امریکا افتخارات دبیرستان کلاس 2020 پخش می در مارس 16.

عکس از گتی ایماژ/گتی ایماژ برای EIF & XQ

روز شنبه, LeBron James اعلام کرد که او می تواند سرمایه گذاری خود را بسیار زیاد ستاره قدرت در یک گروه به نام بیش از یک رای که همکاری با دیگر رای گیری حمایت از حقوق گروه از جمله مبارزه عادلانه عمل تاسیس توسط استیسی آبرامز و زمانی که همه ما رای co-ریاست میشل اوباما. این اعلام پس از James’ اوایل حمایت از تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند در پلیس پدید آمده است که پس از قتل جورج فلوید. در حالی که آن را وسوسه انگیز برای طرفداران برای پلیس پاسخگویی به می خواهید به باقی می ماند لیزر-با تمرکز بر تلاش های خود را برای تغییر پلیس در ایالات متحده جیمز’ حرکت درخشان تاکتیکی تغییر است. رای دهندگان سرکوب هدف قرار دادن اقلیت رای دهندگان که جیمز’ گروه به دنبال مبارزه با این است که به طور جدایی ناپذیری با سیاه زندگی مهم جنبش توانایی از بین بردن سیستمیک نژادپرستانه پلیس دولت است. یکی از تنها نیاز به نگاهی به رویدادهای این هفته به ببینید که چگونه.

پس از سالها فلج روز سه شنبه در آلبانی نیویورک دولت در قوه مقننه لغو بخش 50-یک بدنام قانون فعال است که سوء استفاده پلیس به ماندن در خیابان توسط محافظ خود انضباطی پرونده از نمایش عمومی. در دولت دیگر سرمایه یک هزار مایل دور صحنه از رای دهندگان در آتلانتا ساعت انتظار به بازیگران برگه های رای یک بار دیگر نشان داد که چگونه رای دهندگان سرکوب—که نگه می دارد به عقب امکان قانونی دستاوردهای مانند لغو 50-در آلبانی—تبدیل به یک خطرناکی تثبیت بخشی از این کشور در انتخابات ،

بیایید شروع با این داستان 50-یک. که اصلاحات در تلاش است که متوقف شده در سال را نشان می دهد قدرت بسیار زیاد از اجرای قانون گروه و همچنین قدرت عظیم سازماندهی علیه خشونت پلیس که غلبه پلیس لابی و منجر به قانون را لغو. نیویورک قانون حفاظت از محرمانه بودن پلیس انضباطی پرونده بود و دقیقترین در کشور است. آزادی های مدنی, عدالت کیفری اصلاح نژادی و عدالت گروه تحت فشار بوده اند سخت را برای لغو 50-یک سال با موفقیت کمی. لیست سیاه افراد کشته شده توسط افسر پلیس نیویورک بزرگ شد دیگر هر سال—اریک گارنر Akai Gurley, شان بل Delron Smalls, Ramarley گراهام Amadou دیللو. مادران آنها شد خستگی ناپذیر طرفداران برای پلیس اقدامات اصلاحات آوردن علت لغو 50-یک به آگاهی عمومی است. اما همانطور که اتفاق افتاده در سراسر کشور قدرت سیاسی از پلیس اتحادیه های کارگری به طور مداوم مسدود و هر گونه تلاش قانونی در حال پیشرفت است.

نیویورک اجرای قانون اتحادیه های کارگری شده اند با نفوذ در دولت و سرمایه خود را به دلیل تاییدیه get-out-the-رای عملیات و کمک های مبارزات انتخاباتی. با توجه به شهرستان فقط یکی از ایالت پلیس اتحادیه پلیس خیرخواه انجمن شهر نیویورک صرف “بیش از 1.4 میلیون دلار در کمک های مبارزات انتخاباتی و لابی هزینه های پس از 2015.” سپس در موج انتخابات سال 2018 دموکرات ها برنده کنترل بیش از که مجلس قانونگذاری ایالتی برای اولین بار در دهه. این پیروزی منجر به سیاه قانونگذاران رئیس مجمع کارل Heastie و رهبر اکثریت سنا آندره استوارت-عموزاده—پیشرو در هر دو مجلس قوه مقننه است. 2018 انتخابات به دموکرات ها بزرگ اکثریت در هر دو مجلس مجمع و نشسته یک محصول جدید پیشرفته و اعضای همراه با reelecting دموکرات اندرو کومو به فرماندار عمارت.

آن را هنوز هم به اندازه کافی برای سرنگونی 50-یک.

با وجود داد و بیداد بیش از این محافظ از وحشتناک انضباطی رکورد بود که در نهایت به بیرون درز کرد—از این افسر پلیس که به کشته شدن اریک گارنر را درو لایحه حتی نمی توانید از کمیته 2019. نبود رفتن در هر نقطه در سال 2020 است. تا زمانی که اعتراضات گسترده علیه خشونت پلیس جاروب در سراسر کشور و کشور پس از قتل جورج فلوید.

لایحه ای که می تواند یک کمیته رای دادن فقط چند هفته پیش در حال حاضر تعهدات به صورت فوری آن گذشت. یک گروه مترقی قانون گذاران به دور سهم خود را از پلیس اتحادیه—برخی علنا اهدا آنها به قید وثیقه بودجه برای معترضان. در کمتر از دو هفته کومو رفت و از داشتن گرفته شده و هرگز یک موقعیت در لغو 50-a در طول سه ترم به عنوان فرماندار به ارائه مبهم پشتیبانی برای برخی از نوع “اصلاح” اقدام به اعلام است که او را نشانه کامل لغو این قانون و حمایت است که نیویورک را تبدیل به یک رهبر در پلیس اصلاحات.

نیویورک پلیس اتحادیه خشمگین هستند. رئیس پلیس ایالت اتحادیه گفت: در عصبانی سخنرانی دراز وشدیداللحن در روز سه شنبه “قانون گذاران ما رها شده ما است.” ما می توانیم انتظار برای دیدن اجرای قانون اتحادیه های کارگری با استفاده از وزن کامل از نفوذ سیاسی قابل توجهی است که با موفقیت مسدود اصلاحات برای سال ها به تلاش برای سرنگونی این کوچک اما مهم حرکت به سمت پاسخگویی. نوپای پیشرفت تاریخی است اما شکننده خواهد شد و تست شده توسط سیاسی مشارکت GOTV تلاش و کمپین تبلیغات با هدف عقب اصلاحات و با هدف قرار دادن اصلاح طلبان. با موفقیت به مقابله با قدرت و نفوذ از اجرای قانون طرفداران برای پلیس پاسخگویی باید به پای صندوق های رای با همان شور و شوق و اعداد که با آنها به خیابان آمده اند.

اما در گرجستان روز سه شنبه ما شاهد چه ایستاده در راه موفقیت در پای صندوقهای رای.

آتلانتا رای دهندگان انتظار در unfathomably صف های طولانی در حوزه های رأی گیری ادای احترام به یک سیستم است که ساخته شده است به سرکوب اقلیت آرا و رسیدگی به خروش در رای گیری از طریق پست رسوب مداوم COVID-19 بیماری همه گیر. گرجستان در حال حاضر به خوبی شناخته شده برای رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ رکورد به عنوان یک رای سرکوبگر در طول تصدی خود به عنوان وزیر امور خارجه از جمله پالايش بیش از 1 میلیون رای دهندگان از رول و بسته شدن حوزه های رأی گیری در فقیر و عمدتا سیاه و سفید محله. در روز سه شنبه این موانع بودند مرکب از شکست دولت را تحویل غیابی در زمان گسترده خرابی رای گیری ماشین آلات و کمبود برگه های رای که رای دهندگان عمدتا سیاه حوزه انتظار برای ساعت ها به پای صندوق های رأی رفتند و باعث شد دیگران به راه رفتن بدون رای گیری. به عنوان نشان داده شده در ویسکانسین در اوایل این سال و در جای دیگر این غم انگیز rollbacks از حق رای و چیز جدیدی نیست. جمهوری خواهان باید علنا متعهد بیش از 20 میلیون دلار به مبارزه با تلاش های دولت برای گسترش دسترسی به رای گیری از طریق پست در دادگاه در سراسر کشور است. این رای دهندگان سرکوب تلاش های نیز همراه با مد افتاده ارعاب رای دهندگان از طریق تهاجمی “نظرسنجی تماشای” از جمله برنامه توسط برخی از جمهوری خواهان به ارسال کردن وظیفه پلیس را عمدتا اقلیت مناطق به چالش که آیا رای دهندگان به درستی ثبت شده است.

پلیس پاسخگویی طرفداران نیز خواهید برای رفتن بالا و فراتر از آن را تا زمین را از دست داد با رای دهندگان جدید به دلیل رای دهندگان ثبت نام کرد در طول بیماری همه گیر. پس از آن وجود دارد متحده است که آن را سخت به ثبت نام برای رای دادن حتی زمانی که هیچ بیماری همه گیر مانند نیویورک و تگزاس. در این حالت ستاره تنها پلیس پاسخگویی طرفداران کار کرده اند برای غلبه بر مخالفان که محروم مهم پلیس اصلاحات از ساندرا مطلوب عمل 2017. اما تگزاس بدون ثبت نام آنلاین و در همه حال و برای حال نیویورکی می تواند تنها برای رأی دادن ثبت نام آنلاین اگر آنها در حال حاضر یک ID از این گروه از وسایل نقلیه موتور. این به این معنی است که جوان رای دهندگان و رای دهندگان در انبوه مناطق شهری که بیشتر احتمال دارد به اقلیت رای دهندگان در حال رفتن به حداقل قادر به ثبت نام در حال حاضر. نیویورک و تگزاس نیز باید زود ثبت نام رای دهندگان قطع خرما که آن را سخت را برای رای دهندگان بالقوه جدید برای ثبت نام و بازیگران یک رای. در حالی که 19 متحده اجازه می دهد رای دهندگان به ثبت نام و بازیگران آراء به عنوان اواخر به عنوان روز انتخابات تگزاس نیاز به رای دهندگان برای ثبت نام حداقل 30 روز قبل از انتخابات و نیویورک بعد از 25 روز. بنابراین حتی اگر سازمان در نیویورک مشغول کرده بود در تهاجمی ثبت نام رای دهندگان در طول دو هفته گذشته از اعتراضات چند از کسانی که رای دهندگان شده اند واجد شرایط برای رای دادن در آینده ژوئن 23 اولیه انتخابات.

مردم از رنگ و افراد جوان رانندگی جنبش در میان به احتمال زیاد به تحت تاثیر رای دهندگان سرکوب. به طور موثر مبارزه با سرکوب رای دهندگان در حال حاضر نیاز به یک اقدام بی سابقه و تعهد به گام تا ثبت نام رای دهندگان میزان مشارکت در انتخابات و حمایت می کند. جیمز ارائه شده است که تعهد. به عنوان او به خبرنگاران گفت: در یک تماس در روز چهارشنبه “ما قصد داریم به شما در این زمینه چگونه به رای و آنچه که آنها در حال تلاش برای انجام این کار از طرف دیگر برای جلوگیری شما از رای دادن.” جیمز—که شش سال پیش عناوین ساخته شده زمانی که او و هم تیمی های عینک تی شرت که به عنوان خوانده شده “من نمی توانم نفس بکشم” در ادای احترام به اریک گارنر بر روی دادگاه قبل از بازی NBA—شده است از منتقدان لندن شد و در اوایل حمایت خود را از تظاهرات اخیر. پس دیده می شود پیشرفت غرفه برای سال, جیمز به نظر می رسد به رسمیت شناختن هر دو تاریخی و ماهیت سود و بحرانی نیاز به حفاظت از آنها در پای صندوقهای رای است. “از آنجا که از همه چیز است که رفتن در مردم و در نهایت شروع به گوش دادن به ما—ما احساس ما در نهایت گرفتن یک پا در درب,” او گفت:.

وجود زمان قبل از ماه نوامبر به لگد زدن به درب باز با گسترش دسترسی به رای گیری از طریق پست و حصول اطمینان از ایمن در شخص رای گیری و ارائه فرصت برای ثبت نام رای دهندگان. مبارزه با سرکوب رای دهندگان را قادر خواهد ساخت تا طرفداران تغییر به مبارزه با تلاش های اجرای قانون را به عقب جریان اصلاحات مانند لغو 50-یک و در ادامه پرداختن به تغییرات اساسی که مسدود شده اند تا به حال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>