قانونی سقط جنین از بین رفته است برای بسیاری از زنان است اما مشکل این است که در مورد به دریافت نمایی بدتر

با همه چیز در رفتن در اخبار این روزها اکثر آمریکایی ها هیچ نظری ندارم که راست مذهبی است که پس از بیش از چهار دهه تلاش بی سر و صدا در آستانه پایان Roe v. Wade به عنوان ما آن را می دانم. در مورد اینکه شنیده می شود 4 مارس است و به نام ماه ژوئن خدمات پزشکی در مقابل روسیه. حتی اگر دیوان عالی کشور حکم صرف چهار سال پیش که ایالت تگزاس نمی تواند با استفاده از نظر پزشکی غیر ضروری مقررات در درمانگاه سقط جنین به عنوان یک backdoor راه منع سقط جنین, لوئیزیانا, فکر آنها می خواهم یکی دیگر از رفتن در آن.

چه چیزی تغییر کرده است ؟ نه علم پزشکی و یا دلیل منطقی برای این backdoor ممنوعیت. بدون آن آرایش از دادگاه. با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب برت Kavanaugh روی نیمکت به جای عدالت آنتونی کندی anti-انتخاب فعالان اعتقاد دارند که آنها فقط به اندازه کافی رای به پایان Roe در همه اما نام — سابقه سر در گم می شود.

تبلیغات:

اما به عنوان بهداشت باروری محققان کارول Joffe و دیوید کوهن استدلال می کنند در کتاب جدید “دوره مانع: در مبارزه روزمره به سقط جنین در امریکا” برای بسیاری از زنان در امریکا آن را در حال حاضر یک پست-کوچک جهان است. سال از دولت و قانونگذاران جمهوری خواه عبور از محدودیت های سقط جنین در تکه تکه مد ایجاد کرده است یک وضعیت که در آن این روش ممکن است قانونی اما از رسیدن به میلیون ها نفر از زنان. این دادگاه در انتظار حکم این سال را به سادگی در حال حاضر این مشکل وحشتناک بسیار بدتر است.

Joffe صحبت با سالن مورد آنچه که زندگی به نظر می رسد زمانی که دسترسی به سقط جنین قانونی رد شده است به طوری که بسیاری از.

در مارس 4, دیوان عالی کشور خواهد بود شنیدن یک مورد به نام ماه ژوئن خدمات پزشکی در مقابل روسیه. آن را در مورد ایالت لوئیزیانا مقررات است که تهدید به تعطیل کلینیک سقط جنین در این ایالت است. پس چه این مورد در مورد و چگونه نگران ما باید در مورد آن موثر بر دسترسی به سقط جنین در U S?

تبلیغات:

من فکر می کنم ما باید بسیار نگران در دو فقره. یک مورد نادیده دیوان عالی کشور مسبوق به سابقه در سال 2016 مورد کل سلامت زنان در مقابل Hellerstedt. این دادگاه تصمیم گرفت که اگر شما در حال رفتن به اعمال محدودیت وجود دارد تا به حال به شواهد و مزایای زنان تا به حال به سنگین تر بودن هزینه.

قرار دادن مطلب در محاوره به دادگاه گفت: به قانونگذاران ایالتی شما نمی توانید s**t ، علمی کارشناسان هر دو پزشکی و علوم اجتماعی نشان داد که این محدودیت ها را تحمیل سختی و که هیچ پزشکی بهره مند شوند.

بنابراین منطقی به اندازه کافی مردم در نرم افزار-انتخاب جنبش به این فکر حل و فصل شد. و در حال حاضر فقط چند سال بعد در اینجا می آید ایالت لوئیزیانا کاملا نادیده گرفتن آن است.

تبلیغات:

وجود دارد دیگر کمتر متوجه جنبه ای از این مورد است که در برخی از راه است و حتی بیشتر نگران کننده است. و این مسئله که آیا یا نه سقط ارائه دهندگان ایستاده به همراه موارد به نمایندگی از بیماران خود را.

مقدار قریب به اتفاق از سقط جنین دادخواهی هستند آورده شده توسط ارائه دهندگان خدمات. زنان باردار باید انگیزه های بسیار کمی به قبل از دادگاه. دادگاه موارد مدت زمان طولانی را. سپس آنها را از دست خود را از پنجره به پرونده به حل و فصل به نفع خود. بسیاری از باردار مردم به سادگی نمی خواهید به جلو آمده و در سرفصل و موضوع خود را به انواع چرخش ها و حملات. بنابراین اگر این ایده است که ارائه دهندگان خدمات سقط جنین دیگر نمی تواند به ارمغان بیاورد کت و شلوار از طرف بیماران خود را بسیار نگران کننده است.

تبلیغات:

ایالت لوئیزیانا است و مدعی است که همه ارائه دهندگان واقعا در مورد مراقبت “است ارائه به عنوان بسیاری از سقط جنین به عنوان امکان پذیر است” و “آزاد از نظارت دولت.” و این کاملا درست نیست.

سقط جنین ارائه دهندگان اهمیتی نمی دهند در مورد انجام به عنوان بسیاری از سقط جنین به عنوان امکان پذیر است. در طول سال تحصیل در این زمینه من در بر داشت نمونه های متعددی از زمانی که بیماران دوسوگرا ارائه دهندگان را تشویق به گرفتن وقت خود را برای رفتن به خانه فکر می کنم در مورد آن.

یک ارائه دهنده خدمات ما نقل قول در این کتاب به ما گفت که او کابوس در انجام سقط جنین در کسی نیست که آن را می خواهم.

تبلیغات:

این چنین عجیب و غریب کلیشه. من به تازگی در بازدید از یک کلینیک سقط جنین در فیلادلفیا بود و صحبت با کارگران و تمام آنها در صحبت کردن به من در مورد این بود که چگونه پس از آنها انجام سقط جنین آنها واقعا سعی کنید برای به دست آوردن زنان به گفتگو با آنها در مورد پیشگیری از بارداری. که من اعتصاب به عنوان مکالمه شما می باشد, داشتن, اگر شما در تلاش بودند به انجام سقط جنین درست است ؟

این استاندارد مراقبت است که شما باید شروع گفتگو در مورد پیشگیری از بارداری اگر بیمار به آن است.

در حال حاضر سقط جنین است سخت تر از آن تا کنون شده است و پس از آن غیر قانونی بود. چرا آن چنان سخت به رغم تمام زنان سلامت ؟

تبلیغات:

تعداد سقط جنین قبل از Roe منظورم این است که هیچ کس نمی دانست که دقیقا چه بسیاری از, اما وجود دارد مناسب برآورد و برخی از مردم قرار داده و آن را به عنوان بالا که یک میلیون دلار است که بیش از ما است. بسیاری از که بهتر است روشهای پیشگیری از بارداری در دسترس است. اما برخی از کاهش در سقط جنین است که با مدیریت خود سقط جنین. مردم سفارش داروهای مورد استفاده در دارو سقط کردن اینترنت. هیچ کس به طور رسمی شمارش آنها.

دلیل آن را بسیار سخت برای به دست آوردن سقط جنین یک کاهش در تعداد سقط جنین امکانات. ما شش کشور با تنها یک درمانگاه. اگر لوئیزیانا برنده مورد آن وجود خواهد داشت تنها یک مرکز ترک در لوئیزیانا.

نکته کلیدی این است که بسیاری از سقط جنین بیماران در حال حاضر ضعیف است. این Guttmacher برآورد شده که 50 درصد از بيماران مبتلا به سقط زیر خط فقر زندگی میکنند. یکی دیگر از 25% طبقه بندی شده به عنوان کار ضعیف است. بنابراین برای این افراد نداشتن پول کافی برای پرداخت هزینه برای سقط جنین تنها آغاز است. سی و سه متحده در حال حاضر استفاده نمی مدیکید دلار برای سقط جنین.

تبلیغات:

در اینجا شما در حال صحبت کردن در مورد بسیار ضعیف زنانی که به احتمال بسیار زیاد لازم نیست ماشین باید به بستگی به شخص دیگری به آنها را به درایو. بسیاری از این زنان در مناطق روستایی متحده که در آن وجود دارد و نه خوب حمل و نقل عمومی. اضافه کردن به که این عامل از یک دوره انتظار برخی از کشورها تحمیل کنند.

شصت درصد از بيماران مبتلا به سقط پدر و مادر هستند. شما ضعیف است. شما کودکان. شما نیاز به رفتن به دور از خانه خود را. شما نیاز به کشف کردن کسی که شما رانندگی. و ما شنیده دلخراش داستان از افرادی که دوست پسر و یا اعضای خانواده را بگو آره, من درایو شما و پس از آن به معنای واقعی کلمه نمی نشان می دهد.

اگر شما در حال کار, شما در حال از دست دادن حقوق و دستمزد. شما مجبور به پرداخت برای مراقبت از کودکان. به علاوه شما می توانید به شهرستان خود را که در آن سقط جنین برگزار خواهد شد و آنها به شما بگویم ما مشاور شما امروز اما شما نمی توانید به این روش تا فردا و یا روز بعد. و یا اگر شما در ایالت یوتا سه روز از در حال حاضر.

این همه پول هزینه. که بخشی از دلیل آن را بسیار سخت برای به دست آوردن سقط جنین.

تبلیغات:

این به شما می دهد یک حس فقط دوره مانع است که زنان را مجبور به رفتن را از طریق. آن را نامعقول. منظورم این است که هیچ بخشی از سیستم بهداشت و درمان است مانند این.

ما به دنبال در ژوئن خدمات پزشکی به این نقطه عطفی که در آن دیوان عالی کشور ممکن است عملکرد ممنوعیت و یا معکوس Roe vs Wade. اگر آنها نمی ممنوعیت سقط جنین آشکار آنها را اجازه می دهد متحده به استفاده از نوار قرمز به خلاص شدن از شر حقوقی سقط جنین خدمات در داخل مرزهای خود را. اما آن را برای تلفن های موبایل مانند عملکرد برای بسیاری از زنان سقط جنین است که همه اساسا ممنوع در حال حاضر.

بله.

شما اشاره کردید که زنان با استفاده از قرص های آنلاین. آنها بدیهی است که گرفتن آن به طور مستقیم از پزشکان مناسب است ؟ آنها در حال خرید آنها از هند یا مکزیک یا جایی شبیه به آن است. آیا این نگرانی شما ؟

تبلیغات:

در اینجا آنچه مرا ناراحت می کند این است که سقط جنین مراقبت های بهداشتی. این یک روش پزشکی است اما به دلایل مختلف هرگز یکپارچه به جریان اصلی بهداشت و درمان است. و من می توانم در یک ظهر چرا که مورد, اما اجازه دهید فقط می گویند مسائل ننگ جنجال و غیره نگه داشته اند سقط جنین ارائه جدا از جریان اصلی بهداشت و درمان است.

در حال حاضر چه من فکر می کنم خود موفق سقط جنین از گرفتن داروها به صورت آنلاین از طریق ایمیل ؟ خبر خوب در اینجا این است که این است که در واقع کاملا امن است.

مردم در واقع آزمایش کیفیت مواد مخدر است که آنلاین در دسترس هستند. بسیاری از مردم در دفاع از جنبش ترسیدند که مردم از جان گذشته زنان را در پول و سپس فقط قرص قند یا آسپرین. معلوم می شود که چیزهای که در حال ارسال و است با کیفیت خوب. به طوری که بسیار اطمینان بخش است. اگر شما مقایسه خود موفق سقط جنین در حال حاضر با استفاده از این قرص ها با آنچه اتفاق افتاده است قبل از رو در آن شب و روز.

خوانندگان خود را احتمالا همه شنیده قصه های “back-کوچه قصابی.” منظورم آنها نیست تنها مردم انجام غیر قانونی سقط جنین, اما که بخش بزرگی از آن است. بسیاری از زنان درگذشت بسیاری از زنان مجروح شدند.

تبلیغات:

نسبتا صحبت کردن خبر خوب این است که مردم با استفاده از این قرص ها نمی خواهد که به همان سطح از آسیب. خبر بد بالقوه است که به اعتقاد من وجود دارد می تواند خیلی بیشتر حقوقی نظارت از این عمل. در سال 1962 زمانی که شما اقدام به انجام خود را سقط بود که بسیار خطرناک پزشکی است. اما تعداد بسیار کمی وجود دارد تعقیب.

ما نمی دانیم که چقدر پیگرد قانونی وجود دارد خواهد بود اگر شما به یک ER و شما خونریزی بیش از حد. خواهد شد دکتر بود مجبور به گزارش به شما ؟ اگر او به شما توصیه می شود آنها دیده می شود به عنوان همدستان در سقط جنین در این کشورها است که باید ممنوع است ؟ ما بسیار نامشخص حقوقی محیط زیست هم برای زنان و هم برای ارائه دهندگان خدمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>