افسانه ای ستاره کشور Kenny Rogers مرده است در 81

افسانه ای ستاره کشور Kenny Rogers درگذشت در شب جمعه سی ان ان گزارش داد. او 81 سال است.

در بیانیه ای که به راجرز تایید حساب توییتر راجرز خانواده گفت: “راجرز گذشت مسالمت آمیز در خانه از علل طبیعی تحت مراقبت خانقاه و احاطه شده توسط خانواده اش.” خبر می آید دو سال پس از راجرز اعلام کرد که او می تواند خود را به پایان برنامه ریزی شده تور خداحافظی زود در سال 2018 به دلیل “یک سری از چالش های بهداشتی.”

راجرز حرفه میرسد بیش از شش دهه است. او القاء شد به Country Music Hall of Fame در سال 2013 این سازمان با استناد به خود “مشخص نیرومند و درشت هیکل صدا و گذاشته پشت جاذبه جنسی” که او parlayed “به دوام سوپر استار شدن.” او سه بار برنده جایزه گرمی و او تا به حال 120 ضربه تک به فروش می رسد و بیش از 100 میلیون آلبوم در سراسر جهان است. در سال 2018 خود 1978 smash hit “قمار باز” اضافه شد ملی ضبط رجیستری در کتابخانه کنگره که آرشیو آهنگ ها هستند که “فرهنگی تاریخی یا زیبایی قابل توجه است.” راجرز بود به عبارت دیگر یک آمریکایی نهاد.

راجرز شروع ضبط در 1950s برای اولین بار به عنوان یک پس زمینه از اعضای مختلف جاز و محلی گروه و سپس در دهه 1960 به عنوان یک عضو از folk-rock-country گروه چاپ اول. این گروه به طور خلاصه رفت و پاپ پس از موفقیت آن در سال 1967 روانگردان راک آهنگ “فقط کاهش یافته است (برای دیدن آنچه که وضعیت بیماری من بود)” اما به عنوان راجرز شد بیشتر از یک رهبر در گروه او هدایت آنها را به سمت یک کشور صدا. هنگامی که گروه تقسیم در سال 1974 او سوار بر یک حرفه انفرادی خود را به عنوان یک کشور هنرمند.

کشور-پاپ بود یک لحظه در اواخر دهه 70 و اوایل دهه 80 و راجرز در جای مناسب در زمان مناسب است. در سال 1977 او اولین ضربه “لوسیل” که برنده جایزه گرمی و بیلبورد پاپ و کشور نمودار. و در طول دهه آینده راجرز را تکرار کردم که تجاری , موفقیت, انتشار عمده کشور بازدید که همچنین حکومت پاپ نمودار. او با همکاری لیونل ریچی برای سال 1980 متقاطع آمار “بانو” و با دالی پارتن برای سال 1983 را “سلیمان در جریان است.” زمانی که “قمار باز” شد آمار در سال 1978 او ساخته شده cred به یک سری از موفق ساخته شده برای تلویزیون ،

به عنوان راجرز ستاره پژمرده از طریق 1990s و 2000s او چرخد و کار خود را برای انتشار کتاب عکاسی و کتاب برای کودکان و برای باز کردن زنجیره ای از رستوران ها. او همچنین در ادامه به تور و در سال 2015 اعلام کرد برنامه های خود را برای بازنشسته پس از وداع با تور.

“من خیلی خوش شانس بوده که لذت می برد مانند یک حرفه ای و شگفت انگیز مانند پشتیبانی از طرفداران من و همه کسانی که به من کمک کرد تا در طول راه وجود دارد می آید یک زمان وقتی که من نیاز به تمرکز بر صرف وقت با خانواده من” راجرز گفت: در آن زمان. “زندگی من در مورد همسر من 11 ساله پسران دوقلو در حال حاضر. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من می خواهم به انجام همراه با آنها را برای ایجاد برخی خاطرات خاص. من نمی باید یک لیست سطل خود من … من باید یک سطل لیست از چیزهایی که من می خواهم به کار با آنها.”

دالی پارتن ارسال شده گریان تصویری به رسانه های اجتماعی در روز شنبه در ادای احترام به راجرز. “من عاشق کنی با تمام قلب من,” او گفت:. “قلب من را شکسته و پیر تکه از آن رفته و با او امروز است. و من فکر می کنم که من می توانم صحبت می کنند برای خود و خانواده و برای تمام دوستان خود و طرفداران وقتی که من می گویند که من همیشه شما را دوست دارم.”

بیانیه ای از راجرز روزنامه نگار می گوید که از نگرانی در مورد ملی Covid-19 اورژانس خانواده است که با برنامه ریزی های کوچک خصوصی و خدمات. آنها نگاه به جلو به جشن راجرز زندگی علنا با دوستان خود و طرفداران در تاریخ بعد.


به روز رسانی: این مقاله به روز شده است که شامل Dolly Parton را ادای احترام به راجرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>