درسهایی از ابولا و وبا می تواند به ما کمک کند از این دیر


A health worker carries a baby behind orange fencing.

سلامت کارگر حمل یک کودک به یک مرکز درمان ابولا در Nov. 4, 2018 در بوتمبو کنگو.

جان Wessels/خبرگزاری گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

از سال 2014 تا 2016 اپیدمی ابولا ادعا کرد بیش از 11,000 زندگی در سیرالئون گینه و لیبریا. وبا ادعا کرده است تقریبا به همان تعداد از زندگی در هائیتی پس از سال 2010 زلزله. در تدوین برنامه ها به پنجه بازگشت از بدترین از این همه گیری دولت ها و سازمان های مراقبت بهداشتی را درک کرده اند که بیمارستان و کلینیک پزشکی مبتنی خواهد بود و نه به اندازه کافی. بنابراین به جای تکیه تنها بر مراقبت های بهداشتی سنتی آنها کار می کرد به پیاده سازی اجتماعی بسیج و استراتژی های مبتنی بر جامعه مراقبت در تلاش است که به طور مستقیم و غیر مستقیم را نجات داد بی شماری اضافی زندگی می کند. امروز رواندا است که با استفاده از شیوه های مشابه و اقدامات به منظور مبارزه با COVID-19.

ما هر دو در خط مقدم پزشکان اورژانس در بوستون که مشغول به کار در سراسر جهان به عنوان پزشکان برای غیر انتفاعی و همکاران در سلامت. ما را دیده اند در هائیتی سیرالئون و لیبریا چگونه مراقبت مبتنی بر جامعه و واقعی محلی تعامل کار می کند و چگونه آن را کمک می کند تا افراد و جوامع زنده ماندن از بحران. و در حال حاضر در میان coronavirus بحران ما متوجه شده اند که ایالات متحده و دیگر کشورهای ثروتمند باید در حال حاضر به دنبال کت و شلوار در اجرای مراقبت مبتنی بر جامعه. انجام این کار کمک خواهد کرد که برای شکست دادن ویروس به سرعت بیشتر.

ما از ترکیب تجربیات ما می دانیم که سه خاص و مداخلات فوری است که می تواند کمک به جلوگیری COVID-19 در اینجا در ایالات متحده آنها آسان و ارزان است و هر یک از ما با دوستان و خانواده و همسایگان—هر دو از لحاظ جغرافیایی نزدیک و کسانی که آنلاین کار می کنند با هم به پیاده سازی آنها را به سرعت.

اول ما نیاز به پخش پیام های بهداشتی ضروری در راه های مردم برای دسترسی به شنیدن. وقتی ابولا زده غرب آفریقا موثر ترین پیام آمد از کارکنان بهداشت جامعه (اغلب ابولا بازماندگان خود) که در ارتباط با جوامع محلی برای آموزش بهداشت اجتماعی بسیج و مورد تشخیص است. علاوه بر این اعتماد رهبران محلی— معلمان و پرستاران و ماماها کشیش و ائمه—درگیر شدند برای به اشتراک گذاشتن پیام های اجتماعی فاصله و بهداشت.

ما باید این منابع اگر ما را انتخاب کنید به رسمیت شناختن و استقرار آنها.

در ایالات متحده این بدان معنی است که ما باید به مردم از طریق مکانیسم های آنها در حال حاضر به طور معمول استفاده از اعتماد. ما در یک جامعه که در آن اطلاعات قطبی و حقیقت به معنی چیزهای مختلفی را برای افراد مختلف. توقف COVID-19 به عنوان یک کشور خواهد بود یک تابع از متوقف کردن آن را برای اولین بار در هر یک از ما فردی جوامع است. این کار نیاز به تعامل با رهبران این جوامع در این تلاش—کار بر روی همه طرف راهرو با تاثیرگذاران اجتماعی, مذهبی رهبران سازمانهای مبتنی بر جامعه و مورد احترام رهبران جامعه اعم از جسمی یا تقریبا. انجام این کار طول می کشد کلیشه از “تفکر در سطح جهانی و اقدام به صورت محلی” و در واقع آن را به کار. با رشد اخبار مربوط به “باز کردن” اعتراضات ضروری است که مورد اعتماد اعضای جامعه ادامه به پیام و تقویت ارزش های اجتماعی فاصله. بررسی های اخیر نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها حمایت اجتماعی محدودیت فاصله. در عین حال هر کس نیاز دارد برای به اشتراک گذاشتن و درک پیام های اجتماعی فاصله مراقبت از همسایگان ما و گرفتن تست شده که بیمار است.

ما نیاز به افرادی که آلوده هستند و یا در معرض کسانی که آلوده به جدا ماندن در خانه. همه ما می دانیم که این در حال حاضر. اما ما نیز باید بدانند که برای کسانی که بدون منابع کافی این است که بیشتر به چالش کشیدن: به عنوان مثال اگر شما یک اتاق خواب اضافی یدکی حمام و یک ماشین شخصی و یا نمی توانید سفارش غذا تحویل امن جداسازی تقریبا غیر ممکن است برای رسیدن به. برای این گروه از افراد سالم و مناسب قرنطینه تنها می تواند رخ دهد با جامعه مداخله.

در طول ابولا جوامع محلی گرد هم آمدند تا با ارائه غذا و آب و لوازم برای خانواده ها در قرنطینه. از طریق این همسایگی اقدام, بازی, خانواده ها بودند که کاملا به معنای واقعی کلمه “قطع” (اغلب با رنگ نارنجی شمشیربازی بنا در اطراف حیاط خود) بودند برای مراقبت در طول قرنطینه. اعمال نفوذ جامعه مبتنی بر مکانیسم های دولت رواندا در حال انجام همان در حال حاضر در طول COVID-19 تغذیه هر کس در طول قرنطینه در تاسیس مراکز قرنطینه و یا در خانه خود به انزوا. چرا ما همین کار را انجام? ما باید این منابع اگر ما را انتخاب کنید به رسمیت شناختن و استقرار آنها.

ما در شهر محل زندگی در اینجا ما می توانید همین کار را با ارائه “قرنطینه جعبه” کامل با مواد غذایی, صابون برای تمیز کردن راه حل و سایر ملزومات روزانه به آن نیاز دارند. این می تواند سازمان یافته توسط دولت و یا در یک سطح مردمی توسط, محله, محلی, مذهبی, خانه های تیم های ورزشی و یا دیگر سازمان های جامعه است. شهر بوستون آغاز شده مشابه تلاش در هفته گذشته در ماساچوست ایجاد یک برنامه داوطلبانه به حمایت از همسر در خطر افراد در جوامع خود. از همه مهمتر این مورد نیاز پشتیبانی می کند می توان به آستان به حفظ اجتماعی فاصله و ایمنی. کمک به همسایگان ما با خیال راحت قرنطینه یک پیروزی دو: کسانی که بیمار دریافت حمایت آنها نیاز دارید و ما را کاهش می دهد انتقال از coronavirus در جوامع ما, پیشگیری از عفونت های آینده.

در نهایت مردم نمی دانند که آنها آلوده شده اند و یا در تماس با کسی که آلوده شده تا زمانی که ما گسترش آزمایش و آن را به طور مستقیم به هر محله به ویژه فقیرترین. قابل توجه stay-at-home سفارشات محروم ضروری کارگران خدمات که باقی می ماند در معرض خطر ابتلا به ویروس. بسیاری از آمریکایی ها باید کمتر انعطاف پذیر کار تکیه می کنند هفتگی حقوق و بستگی حمل و نقل عمومی. اجازه می دهد تا به طور بالقوه عفونی مردم را به نگه داشتن خود را در جوامع امن و جلوگیری از سواری و اتوبوس و قطار برای رسیدن به مراکز تست (یا با استفاده از آمبولانس برای رسیدن به شلوغ اورژانس برای تست به تنهایی) ما باید ایجاد ظرفیت برای جامعه مبتنی بر COVID-19 تست.

در حالی که این نیاز به برخی از سازمان بودجه و سایر ورودی ها از دولت های ایالتی و محلی و تاریخ ثابت می کند این است که بسیار دست یافتنی با هماهنگ تلاش های جامعه. این است که بی شباهت به اجتماعی بسیج تلاش است که رخ می دهد برای اجرای ایستگاه های رای گیری در همه محله های ما. ما می توانید این کار را برای جلوگیری از COVID-19.

در هائیتی در طول وبا و دیفتری, بیماری, جامعه, سلامت کارگران با آموزش قادر به رهبری صفحه اصلی بر اساس واکسیناسیون مبارزات که کمک به سرکوب هر دو بوده است ، در شیوع وبا به طور خاص جامعه ما سلامت کارگر تیم تحویل دوز از این واکسن به یک جامعه روستایی از 45,417 مردم که منجر به 65 درصد کاهش در بیماری است. در حال حاضر دستاوردهای مشابه ممکن است اندکی در برابر COVID-19 در امریکا—در سراسر مناطق شهری و روستایی جوامع—ساخت تست تلفن همراه و/یا در دسترس در نزدیکی خانه.

ما جهانی تیم دیده می شود اثربخشی این مردمی اجتماعی بسیج و تلاش های همه گیر در سراسر جهان در کشورهایی به مراتب کمتر از منابع ایالات متحده از همه مهمتر, آنها گران نیست آنها بسیار مقیاس پذیر و هر کس می تواند بازی. واقعا وجود دارد هیچ وقت برای صبر کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>