“اجازه دهید من ساختمان رایت”: با وجود خرابکاری و منع رفت و آمد بسیاری از رستوران ها همچنان به حمایت از تظاهرات

برزخ یک نوار ماورا در مرکز شهر لوئیزویل در حال بازگشایی کمتر از هفت روز هنگامی که تظاهرات در اطراف پلیس قتل Breonna تیلور Ahmaud Arbery دیوید McAtee و جورج فلوید شروع در جفرسن مربع پارک فقط چند بلوک دور.

هزاران نفر از معترضان شلوغ خیابان نگه داشتن علائم با عبارات مانند “0 روز پس یک گناه فرد سیاه و سفید بود به قتل رساندند” و “چه TF اتفاق افتاده به گلوله های لاستیکی” نوشته شده در حروف.

تبلیغات:

در دومین شب از اعتراضات برزخ پنجره شکسته شد و در میان ناآرامی و رستوران مانند بسیاری از کسب و کار در منطقه کسب و کار مرکزی تصمیم گرفتند به هیئت مدیره شیشه ای ورودی به نوار خود را. به زودی پس از لویی شهردار گرگ فیشر تحكيم 9 p m. مقررات منع رفت و آمد.

برزخ صاحب اولیویا راس را باور نمی کند کسی که تخریب نوار بود و مشروع معترضان اما به احتمال زیاد او گفت: کسی که “با استفاده از هرج و مرج است.”

با وجود این آسیب در بسیاری از رستوران ها در تحول همراه با مارش را تبدیل به بالفعل ستاد و سخنران برای معترضان. در مورد برزخ نوار بوده است در خدمت به عنوان یک فضای امن برای تظاهرکنندگان با اتاق ناهار خوری مواجه نگردند با بطری آب, کیت کمک های اولیه و گیاهی تنقلات برای شفا و سوخت گیری.

تبلیغات:

به عنوان برای بازگشایی خود که دیده نشده و ترافیک به اندازه کافی برای ایجاد یک تفاوت مهم است. بعد از ناهار خوری اتاق بسته شد در ماه مارس برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus, کنتاکی, رستوران ها اجازه داده شد در اواخر ماه گذشته برای بازگشایی خود را در اتاق ناهار خوری در 33 درصد ظرفیت در حالی که آنها می توانید فضای مجاز: نامحدود صندلی در فضای باز تا زمانی که احزاب باقی می ماند شش فوت از هم جدا.

“حتی با تحویل به عنوان یک جریان درآمد جدید ما در حال انجام یک کسری از آنچه که ما انجام می دهند قبل از COVID,” راس گفت. “با توجه به اعتراضات و مقررات منع رفت و آمد من فکر می کنم مردم نگران آینده مرکز شهر. روشن, من دان’ تی فکر می کنم آنها باید عصبی در مورد معترضان — شاید پلیس ،

بسیاری از صاحبان کسب و کار مانند راس در حال امید بستن برای خدمت به جوامع خود و حمایت از ماموریت معترضان حتی در حالی که واقعیت های کسب و کار در حال گریم.

تبلیغات:

طبعا این می آید در هزینه.

کوین Westmoreland که صاحب شاه بلوط و در گوشه آشپزخانه اشویل NC توضیح داد که چگونه coronavirus همه گیر است نابود خود را کسب و کار.

“ما از حقوق و دستمزد از 115 کارکنان به چهار در مارس 16 با توجه به همه گیر” تنسی گفت. “درآمد کاهش یافته و به صفر است. ما هزینه های ثابت در حدود 75000 دلار در ماه ادامه داد: اگر چه بسیاری از ما بانکی و دیگر شرکای مفید بود در دادن ما یک زن و شوهر از ماه امداد از پرداخت.”

تبلیغات:

اما Westmoreland گفت: پرداخت شروع به بالا و در اواخر ماه ژوئن و کسب و کار است که هنوز هم بسیار کند است. شاه بلوط واقع در قلب مرکز شهر اشویل که در آن تظاهرات آغاز شد و در اواخر هفته گذشته و 8 بعد از ظهر حکومت نظامی شده بود در محل به صورت روز در زمان این گزارش برش به وقت گرانبها برای شب بایگانی اطلاعات مشتریان.

گفت که او و بسیاری دیگر از صاحبان رستوران در مرکز شهر در منطقه حمایت از تظاهرات و دلایل آنها.

“این دلگرم کننده است برای دیدن بسیاری از مردم صحبت کردن در یک راه است که اکثریت صلح آمیز شده است و هیچ آسیب در خیابان های ما,” او گفت:. “ما می دانیم که برخی از صاحبان کسب و کار است که تا به حال کسب و کار خود را با برچسب و پنجره های شکسته. این باعث شده است که آنها را به نزدیک تا زمانی که آنها می توانید انجام تعمیرات و برخی در انتظار هستند تا تظاهرات بیش از بازگشایی.”

تبلیغات:

این است که در خط با تجربه می خواهم که از Ruhel اسلام که مینیاپولیس رستوران گاندی محال که به آتش کشیده شد و خسارات در جریان تظاهرات هفته گذشته است. در یک Facebook, ارسال, اسلام, دختر, Hufsa گفت: ماموریت اعتراض بود و مهم تر از مکان فیزیکی از رستوران خود را.

“همانطور که من نشسته در کنار پدرم به تماشای اخبار می شنوم او را در گوشی می گویند” اجازه بدهید من ساختمان سوزاند. عدالت باید در خدمت. قرار دادن این افسران در زندان'” اسلام نوشت. “گاندی محال ممکن است احساس شعله های آتش در شب گذشته اما ما آتشین درایو برای کمک به محافظت و ایستاده با جامعه ما را هرگز نمی میرند! درود بر همه.”

در لوئیزویل راس می خواستم کسب و کار خود را’ مشاهده در اعتراض به تر ساخته شده صریح و روشن. صبح روز چهارشنبه به او سفارش یک هنرمند محلی به استفاده از تخته سه لا شبانه روزی خود نوار به عنوان یک بوم.

تبلیغات:

آنها ایجاد یک پرتره از دیوید McAtee سیاه BBQ آشپز که کشته شد در اوایل روز شنبه به عنوان لویی مترو پلیس به یک جمعیت پس از پاسخ به یک گروه که نیست مطیع جدید منع رفت و آمد.

McAtee تا به حال رویاهای خرید بسیاری که در آن او کبابی جایگزین ایستاده او عمل با آجر و ملات رستوران. مواد غذایی همواره سیاسی است که دسترسی به آن را خرید و فروش آن و گفتن داستان آن — و به نظر می رسد تنها اتصالات که در تلاش خود برای حمایت از معترضان برزخ افتخارات میراث او.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی