بیایید آماده به MAGA تجمع: به عنوان برگ برنده را تصویب امتیاز غرق نیاز خود را برای cheerleading رشد می کند

اگر شما یکی از بسیاری از میلیون ها نفر از افرادی که نمی توجه به رئیس جمهور, خوراک توییتر, شما ممکن است بدانید که او است که با داشتن بسیار خشن زمان در حال حاضر. خود ناله و شکایت بیش از حد سطح لاف زدن و gloating توسط حداقل دو نفر به یک, و او است که به وضوح هزینه های بسیاری از وقت خود را به تماشای جناح راست تبلیغ لباس OANN و پیمایش از طریق fringiest پیروان’ تغذیه و retweeting پوچ ترین تئوری های توطئه و خام توهین. اگر چشم ها پنجره ای به روح مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر عادات پنجره به id.

او را عصبی می شود. همه چیز خوب پیش نمی رود. در این هفته نشان داد برخی بسیار قابل توجهی فرسایش در رای گیری شماره. با توجه به مقابله و نقره در 538 خود را تایید امتیاز در حال غرق شدن در میان ثبت شده و یا به احتمال زیاد رای دهندگان — 54.9% رد از عملکرد او در حال حاضر در مقایسه با 50.3% در تاریخ 1 آوریل. و سر به سر بازی کردن با بایدن در حال حاضر او حداقل ده امتیاز به عنوان Nate Cohn گزارش نیویورک تایمز:

تبلیغات:

این هفته نظرسنجی سی ان ان نشان می دهد که او را با فقط 38 درصد تصویب امتیاز و انتهایی بایدن با 14 امتیاز.

دولت رای گیری نیست و به دنبال خوب است یا نه. با توجه به Cohn گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن افت تصویب در میان غیر کالج تحصیل سفید رای دهندگان و شهروندان ارشد قرار می دهد متحده مانند آیووا و اوهایو به طور بالقوه در بازی. و در حالی که مردان به نظر می رسد چسبیده با او در همان شماره او در برابر کلینتون را “زن مشکل” در سراسر هیئت مدیره بدتر شده است. “او مسیرهای آقای بایدن با 25 امتیاز در میان آنها” کوهن می نویسد: “به مراتب بدتر از 14 نقطه کسری بودجه چهار سال پیش است.”

گابریل شرمن در Vanity Fair گزارش می دهد که مغلوب ساختن پیشی جستن است در کلمات از یک مشاور سابق, “malignantly دیوانه در مورد بد نظرسنجی اعداد” و تهدید به “جارو” او پسر در قانون Jared کوشنر و مدیر کمپین براد Parscale. مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش خیلی پریشان در مورد نظرسنجی شماره او تماس تا دوستان خود را در نیویورک و “درخواست از مردم با او موافق است که انتخابات مغرضانه” با توجه به یک منبع شرمن است. “اما هیچ کس او را به گفتن آنچه او می خواهد بشنود.”

تبلیغات:

بنابراین او را استخدام معروف اشتباه ناظر انتخابات برای قرار دادن شرم آور بیانیه نشان می دهد که فقط حتی گفت که تمام رای گیری های لباس در تلاش بودند به “تعدیل شور و شوق از مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان.” (هیچ یک از قرار “تجزیه و تحلیل” صحیح است.)

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین کمپین 2016 گروه پشت هم شاید در تلاش خود را به احساس بهتر است. به ظاهر تنها التحصیل نیست که آینده را در هیئت مدیره است که پل Manafort که همچنان تحت بازداشت خانگی پس از آزادی از زندان با توجه به coronavirus نگرانی هر چند احتمالا او هنوز هم در دسترس از طریق تلفن. و راجر سنگ قطعا خوشحال می شود انجام هر کاری که او می تواند به ویژه از قدیمی خود را رئیس توییتی که سنگ می تواند “خواب خوب در شب” در پاسخ به یکی از پیروان خود پیشنهاد که او را عفو کامل به دوست قدیمی خود را.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد بنابراین در افسردگی مورد همه این است که تیم خود را می خواستم برای انجام یک چیزی کمی به باک او را — به عنوان به خوبی به عنوان او نشان می دهد که آنها سخت در کار شعار خود ادعا دستاوردهای — به طوری که آنها خریداری $400,000 ارزش تبلیغات در تمام شبکه های کابلی فقط برای دی سی منطقه دانستن است که او با وسواس به تماشای اخبار و خواهد آنها را ببینید. چه نزدیک به نیم میلیون دلار به رئیس احساس می کنم بهتر است ؟

تبلیغات:

مشکل این است که مغلوب ساختن پیشی جستن اعداد نیست یک نتیجه بد “پیام” یا تبانی با نظرسنجی. مشکل این است که trifecta از همه گیر فروپاشی اقتصادی و اجتماعی ملی تحول هستند چالش های او به طور کامل قادر به پاسخگویی. آن است که به سادگی فراتر از توانایی و مهارت برای رسیدگی به یک بحران واقعی و شخصیت او و شخصیت را نمی خواهد اجازه می دهد او را به نماینده و یا حتی قبول مشاوره از افرادی که نمی دانم چه باید بکنید. برای اولین بار در انتخابات ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن است در مواجهه با مشکلات است که صرفا سیاسی مشکلات خود را ساخت. این بحران نیاز به او را به واقع رئیس جمهور نه فقط یک بازی در تلویزیون.

برای او در انتخابات ریاست جمهوری تعریف شده است به عنوان یک روابط عمومی کار است که او معتقد است که او انجام با نمایش با شکوه از سفرهای خارجی و تلویزیون ظاهر از او نشسته در مصمم میز در دفتر بیضی شکل احاطه شده توسط مختلف supplicants و sycophants به عنوان او می اندازد توهین در مطبوعات است. گاهی اوقات او را نگه دارید یک مجموعه مشابه قطعه در یک میز کنفرانس و یا با مراجعه شخص نیز شامل توهین پرتاب در مطبوعات است.

تبلیغات:

و البته وجود دارد “هلی کوپتر بحث” است که در آن او متوقف می شود در راه به هیئت مدیره دریایی یکی قبل از رفتن به برخی از رویداد یا یکی از رفت و آمد مکرر خواص و مطبوعات فریاد سوال هیچ کس نمی تواند بشنود در حالی که تهمت yells بازگشت پاسخ.

اما آنچه او واقعا معتقد است که کار واقعی خود را — و یکی که او معتقد است که او با مهارت و ظرافت است — به تجمع خود را پیروان وفادار. و همیشه از این بیماری همه گیر ضربه او شده است را تکذیب کرد این فروم که اجازه می دهد تا او را به نشان دادن خود واقعی ریاست جمهوری لغو احکام صادره ی که در ذهن خود را تقریبا به طور قطع حساب برای کاهش محبوبیت خود را.

در حالی که وجود دارد روزانه coronavirus جلسات (که در آن دوباره بله او توهین مطبوعات) که به اعتقاد او ساخته شده خود را برای لغو تظاهرات اغلب با استناد به تلویزیون بزرگ رتبه بندی آنها به عنوان اگر که یک اندازه گیری از تایید برای عملکرد خود را. اما در واقعیت آن جلسات بنابراین کاملا مصور خود را در جهل و بی کفایتی در وسط یک بحران فاجعه بار بهداشت و درمان است که آنها به احتمال زیاد شروع به اسلاید رو به پایین در تصویب خود را رتبه بندی کرده است که تنها برداشت تا به سرعت با او فوقالعاده خاموش کلید پاسخ به Black Lives Matter تظاهرات.

تبلیغات:

خیابان ها پر از معترضان داده اند تهمت به بهانه ای او شده است به دنبال او به راه اندازی مجدد تجمعات انتخاباتی. آن اعلام شد که روز سه شنبه آنها ممکن است شروع دوباره در اوایل هفته آینده. برخی از افراد پیشنهاد آنها برگزار می شود در خارج از منزل و ماسک می تواند دست به این شرکت کنندگان, اما تهمت روشن ساخته است که او می خواهد “واقعی تظاهرات” و همه ما می دانیم که او نمی مانند نگاه از ماسک و نه پیروان خود را. بنابراین من انتظار می رود که بر خلاف این تظاهرات که در آن قرار گرفتن در معرض ممکن است کاهش واقعیت آنها در خارج از منزل و بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک (به عنوان به خوبی به عنوان جوانان نسبت به شرکت کنندگان) تهمت جدید تظاهرات با طرفداران فریاد و جیغ در محله های نزدیک ممکن است مقدار زیادی ریسک برای گسترش coronavirus.

او مراقبت می کند. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هرگز خلق و خوی بیش شمال کارولینای دولت اصرار که آنها به سادگی نمی تواند تضمین کند که RNC کنوانسیون برنامه ریزی شده برای ماه اوت نمی خواهد نیاز به اجتماعی فاصله های RNC تصمیم گرفته است که در حالی که کسب و کار از کنوانسیون که هنوز در شارلوت مغلوب ساختن پیشی جستن را “قبول این حزب نامزدی در طول یک جشن در یکی دیگر از شهرستان.” او به سادگی خود را بزرگ شب با تمام worshipful حامیان — حتی اگر آنها را می کشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی