اجازه نمی برد: مغلوب ساختن پیشی جستن است که هنوز هم Screwing تا بسیاری از کار خود را, و او هنوز هم توخالی هیولایی


Trump, in the White House briefing room, looks at a chart projecting an imminent surge of coronavirus fatalities.

رئیس جمهور به نظر می رسد در یک نمودار او باید از نگاه دو ماه پیش.

برنده McNamee/گتی ایماژ

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجلی/پذیرش که کروناویروس در حال رفتن برای کشتن (حداقل) ده ها هزار نفر از آمریکایی ها که اقامت در خانه سیاست نیاز به ادامه سراسر آوریل متقاعد کرده است تعدادی از صاحب نظران است که او در حال حاضر درمان این بیماری همه گیر با قبر جدیت. متاسفانه این درست نیست. آنچه که اتفاق می افتد این است که مغلوب ساختن پیشی جستن است بازیگری مثل او این است که درمان این بیماری همه گیر با قبر جدیت. این بهتر است از جایگزین, چرا که آن را به معنی (برای زمان حداقل) که قرمز دولت استانداران را احساس می کنند که راه گریز به منظور مستندات و عمومی-کارشناسان بهداشت و دبورا Birx و Anthony Fauci را وادار به دادن مشاوره خوب برای ساکنان ایالات متحده از کاخ سفید تریبون بدون اینکه بلافاصله در تضاد با رئیس. اما به عنوان یک چرخش در اطراف این خبر تاکید می کند این به آن معنا نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هر کس دیگری در کاخ سفید است که در واقع اداره فدرال پاسخ به بحران است.

سیاسی, گزارش, برای مثال, که مایک پنس را coronavirus نیروی کار فقط در حال حاضر خواسته آمریکا و سازمان های فدرال به توقف ارسال تجهیزات حفاظتی برای پرسنل پزشکی به کشورهای خارجی چیزی است که ظاهرا در جریان بوده است برای ماه ها با وجود کمبود گسترده در داخل کشور. واشنگتن پست گزارش می دهد که متعدد فرمانداران دولت دریافت کرده اند تنها یک “بخش” از PPE و هواکش آنها درخواست از سازمان مدیریت اضطراری فدرال—که در ضمن گفته شده سیاسی است که آن را نه “است به طور فعال تشویق و یا دلسرد” خصوصی شرکت های ایالات متحده که تولید PPE از فروش محصولات خود در خارج از کشور است که در چیزی که به آن نیز صورت گرفته است. یکی از دولت است که همواره بدست خود درخواست انجام فلوریدا که فرماندار ران DeSantis شد تا 2018 یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن پیشرو حامیان در خانه. (“یک مقام کاخ سفید” گفت: این پست که تهمت توجه ویژه ای به DeSantis درخواست زیرا او “می داند فلوریدا است که بسیار مهم است برای انتخاب مجدد.” سرد!) دفاع تولید عمل می کنند که اجازه می دهد تا دولت فدرال به طور قانونی با لينک مستقيم خصوصی تولید شده است هنوز هم تنها استفاده شده است یک بار در یک coronavirus مربوط به سفارش یک جنرال موتورز یک پروژه که هنوز در حال توسعه و که این شرکت به نظر می رسد برنامه ریزی شده اند تا حد زیادی در خود را دارد.

ایالات متحده در ضمن هنوز هم به اندازه کافی ندارد COVID-19 تست ظرفیت به سرعت تعیین اینکه آیا هر زمان بیمار با COVID مانند علائم این ویروس یا نه که یک مشکل برای حرفه ای پزشکی تصمیم گیری در مورد درمان اختصاص منابع و PPE. (همه جا تست نیز ملزم به بازگشایی فضاهای عمومی; کشورهایی مانند کره جنوبی شده اند قادر به کاهش اجتماعی فاصله با آزمایش هر کس که علائم نشان می دهد به طوری که کسانی که مثبت هستند—و همچنین افرادی که با آنها شناخته شده است به تازگی با تعامل—می توانید بلافاصله قرنطینه می شود.) اقیانوس اطلس گزارش می دهد که شرکت های خصوصی تلاش تشخیص را پذیرفته است تعداد زیادی از نمونه های است که آن را قادر به فرآیند ایجاد یک پرونده از آزمون است که در خصوص متمرکز در کالیفرنیا است که 57,400 در انتظار آزمون اما در روز دوشنبه برای مثال دریافت نتایج جستجو برای تنها 1,500 از آنها. این مجله به نقل از یک ایالت واشنگتن آزمایشگاه مدیر علاوه بر این که می گوید که تلاش نتایج “وقت و زمان دوباره ثابت کرده اند نه به بهترین کیفیت.”

در مارس 13, تهمت داد در یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن او گفت: گوگل در حال توسعه یک وب سایت است که اجازه می دهد افراد برای پیدا کردن درایو در تست سایت در هدف Walgreens خارج شده و CVS فروشگاه در سراسر کشور. از روز شنبه تنها پنج جمله مکان تا به حال در واقع افتتاح شد. یک شرکت متعلق به Ivanka Trump برادر در قانون بنا به گزارش ها مشغول به کار بر روی توسعه یک شبیه سایت بود اما هرگز راه اندازی شد و این پروژه لغو شده است. در 21 مارس یک دولت رسمی گفت که وجود دارد خواهد بود 27 میلیون آزمون “به بازار” در آمریکا در عرض یک هفته. از روز شنبه تنها یک میلیون نفر آزمون انجام شده است و در مجموع از آنجا که بحران آغاز شد.

همچنین در روز دوشنبه کاپیتان U. S. S. تئودور روزولت—یک ناو هواپیمابر با 4,000 ملوانان روی از آنها بیش از 100 در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19—نامه ای به خود برتر افسران درخواست “قرنطینه اتاق برای من تمام خدمه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.” متاسفانه در حال حاضر به طور دائم منصوب وزیر نیروی دریایی—یکی از آخرین مجبور شد بیش از آنچه که او به شدت ضمنی بودند نامناسب سفارشات به متهم جنایتکار جنگی ادی گالاگر درمان خاص. دولت جانبازان زیر, وزیر بهداشت موقعیت ایالات متحده در آژانس توسعه بین المللی دستیار مدیر بهداشت جهانی از سلامت و خدمات انسانی وزارت معاون وزیر در برنامه ریزی و ارزیابی موقعیت و FEMA معاون موقعیت نیز هم پر نشده و یا پر شده توسط افراد مشغول به کار در یک موقت ظرفیت.

در روز سه شنبه, NBC کاخ سفید خبرنگار کلی o’donnell نوشت که تهمت بود و نشان جدید “جدیت” در حالی که سی ان ان جیم آکوستا گفت: او می خواهم دیده می شود “جدید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” و این که “من فکر می کنم او می شود.” روز چهارشنبه به عنوان خبر پخش شد که مورد علاقه 52 ساله نوازنده آدم شلسینگر—که در میان چیزهای دیگر نوشت: این موضوع از آن چیزی که شما فراموش—کرده بود درگذشت در شمال ایالت نیویورک از عوارض ناشی از coronavirus پشت سر گذاشتن دو دختر مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان مرحله در کاخ سفید و bragged به مطبوعات است که او می خواهم تبدیل به “شماره یک در Facebook.” جدی تر ؟ شاید. اما او هرگز “آن را دریافت کنید.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد تاثیر coronavirus گوش دادن به چهار قسمت از چه بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>