روز ولنتاین ندارد به تعریف شده توسط هدیه مانند کارت ها و گل. این که آیا شما برنامه ریزی برای جشن گرفتن با کسی و یا شما از یک, شما می توانید لذت بردن از عشق بزرگترین روز با یکی از چیزهایی است که ما را متحد می سازد: دسر.

در حال حاضر 14 فوریه اصلی این Whoopie پای نیست در واقع یک پای — از لحاظ فنی آن را به یک کیک پر شده با یک شلاق پر مشابه در ساخت و ساز به یک ساندویچ بستنی.

تبلیغات:

به سطح بالا را برای این روز خاص سالن همکاری با آشپز شیرینی Meghan McGarry که شناخته شده است برای قرار دادن یک مدرن روز و تاب های کلاسیک دسر.

رنگ بیشتر در ارتباط با روز ولنتاین است که تا زمانی که خواسته به آمده تا با نهایی روز ولنتاین دسر McGarry می دانستند که شراب قرمز تا به حال را شامل می شود. و بنابراین او شراب قرمز ماسکارپونه پای whoopie متولد شد.

“همه ما عشق را به منظور پنیر یا شکلات را با یک لیوان شراب برای دسر” McGarry می گوید از او الهام بخش است. “در حال حاضر شما می توانید لایه تمام کسانی که طعم به یک نیش می زنند.”

تبلیغات:

McGarry مواد ماسکارپونه یک پنیر خامه ای بین نژاد های شکلات نیمه. یک عنصر مشترک در تیرامیسو ماسکارپونه می افزاید: lushness و غنای برای این دستور غذا.

اما آنچه در روابط کل دسر هم هر دو در رنگ و عطر و طعم است علاوه بر این از یکی از مواد تشکیل دهنده مخفی: یک شراب قرمز کاهش. آن را برای تلفن های موبایل فانتزی اما همه شما باید انجام دهید این است که اندازه گیری از یک فنجان شراب قرمز و طبخ آن را بیش از حرارت کم تا زمانی که این کاهش در حجم.

تبلیغات:

“یک cabernet می افزاید: جسارت به عطر و طعم پالت” McGarry می گوید. “من انتخاب یکی با undertones میوه ای برای اضافه کردن یک شیرینی لطیف برای پر کردن است.”

به پای whoopie بزرگ است, اما اگر شما واقعا می خواهید به آنها را به سطح بعدی شما می توانید اضافه کردن سه پر کردن: یک ganache شکلات (اضافه کردن شربت ذرت برای درخشش), یخ خشک تمشک که شما می توانید انتخاب کنید تا در تریدر یا فلزی نم نم مخلوط.

تبلیغات:

“یخ خشک تمشک برای تعدادی از دلایل” McGarry می گوید. “اولین آنها اضافه کردن یکی دیگر از لایه ای از عطر و طعم. آنها یک بار دیگر انتخاب کنید تا میوه ای برای پوست های بسیار روشن از cabernet. در نهایت آنها اضافه کردن یک پاپ از رنگ است.”

در هنگام چیدن یک نم نم مخلوط دنبال یک قاعده: اگر این باعث می شود شما شاد و آن را خرید. در حالی که شما می توانید هر گونه نم نم مخلوط McGarry خریداری شده یکی به نام “بالا تعمیر و نگهداری” به عنوان یک سرگرم کننده nod به روز ولنتاین.

“من عاشق صورتی و بنفش رنگ در این مخلوط برای روز ولنتاین,” او می گوید. “این مسابقات که شراب قرمز پر کردن اما همچنین می افزاید: یک جرقه کوچک در همان زمان.”

تبلیغات:

یکی دیگر از گزینه های عالی برای دسر را برای شما و یا یک جمعیت است McGarry یک کاسه شراب قرمز کیک شکلاتی با کرم کره بفرستد. کیک لهجه توسط گراوند پوشش ساخته شده از تازه کمپوت توت است که به مراتب راحت تر از آن برای تلفن های موبایل. ساده کوک کردن تمشک در اجاق گاز خود را با کمی شکر قبل از اضافه کردن به کرم کره را در مخلوط کن ایستاده.

بنابراین آیا شما آماده برای جشن روز ولنتاین یا به غرق غم و اندوه خود را, یکی از این دستور العمل های مشخصی کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به اهداف خود.

* * *

تبلیغات:

دستور العمل: شراب قرمز پای Whoopie

مواد لازم:

برای پای whoopie

 • 2 فنجان آرد همه منظوره
 • 1/2 فنجان پودر کاکائو
 • 1 1/4 قاشق چایخوری. جوش شیرین
 • 1 قاشق چایخوری. نمک
 • 4 اونس (1 چوب) کره بدون نمک دمای اتاق
 • 1 فنجان شکر قهوه ای روشن
 • 1 تخم مرغ
 • 1 1/2 قاشق چایخوری. رب لوبیا وانیل یا عصاره
 • 1 فنجان دوغ

دستورالعمل:

 1. فر قبلا گرم به 400 درجه. خط 2 ورق کوکی با کاغذ و خود را کنار بگذارند.
 2. در یک کاسه متوسط, ماهوت پاک کن زدن و آرد و پودر کاکائو و جوش شیرین و نمک را با هم.
 3. در کاسه همزن برقی خامه کره و شکر تا نور و کرکی.
 4. اضافه کردن تخم مرغ و وانیل مخلوط کنید و با سرعت متوسط تا زمانی که ترکیب شده است.
 5. جایگزین با اضافه کردن مواد خشک را با دوغ شروع و با پایان دادن خشک و مخلوط کردن فقط تا زمانی که ترکیب شده است. مراقب باشید به بیش از مخلوط خمیر.
 6. با استفاده از 1-در هر اونس حرکت شبیه چمچه, حرکت شبیه چمچه زنی بر روی خمیر آماده تابه و پخت برای حدود 8 دقیقه است. اجازه می دهد تا کیک سرد در ورق کوکی برای چند دقیقه و سپس انتقال به یک خنک کننده رک.

شما در حال انجام نشده است! اینجا را کلیک کنید برای دسترسی به مانده از دستور. و فراموش نکنید که به دنبال @ButtercreamBlondie در Instagram برای راه های بیشتری برای حرکت خود را با دسر!

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی