تجاوز به حقوق برنده. اما شوهر من هنوز هم نمی خواهد ما حمایت Nonbinary کودک است.


Two women holding up signs that say "Proud Mom" and "I love my gay daughter."

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس توسط جاستین سالیوان/گتی ایماژ.

اعتراض و یک بیماری همه گیر در این هفته به ارمغان آورد یک پیروزی غیر منتظره برای LBGTQ حقوق به عنوان دیوان عالی کشور ممنوع ضد تجاوز اشتغال تبعیض است. اما بسیاری در این کشور هنوز هم یک راه طولانی برای رفتن در ایستاده تا برای همه شهروندان به ویژه کسانی که شناسایی به عنوان نما. در قسمت این هفته از چگونه!, کارین می خواهد برای حمایت از فرزند کی که به تازگی بیرون آمد و به عنوان nonbinary اما او هنوز هم در حال آمدن به شرایط با خود هویت جنسیتی. بیشتر به چالش کشیدن هنوز او را محافظه کار جامعه در پنسیلوانیا نیست بسیار پذیرش—از جمله ، ما معرفی کارین به یک همکار مامان از nonbinary کودک و رئیس جمهور سابق PFLAG Oklahoma City, لیزا DelCol برای به اشتراک گذاشتن برخی از نکات برای توسعه درک و زبان به عنوان یک مدافع برای کی. این متن شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

چارلز Duhigg: آنچه که شما در حال مبارزه با ؟

کارین: من مبارزه با این نام تغییر دهید. من خودم دیدم که مادر دو پسر. من احساس می کنم مجبور به تغییر هویت من در حال حاضر بیش از حد. این آمد و به عنوان یک شوک کامل به من.

شوهر من مانند شتر قرار دادن سر خود را در شن و ماسه مانند من فقط نمی خواهید برای مقابله با این. کی گفته شوهر من است که آن را OK اگر شوهر من نگه داشته در تماس تلفنی با کوین [کی تولد نام] به طوری که چیزی است که من را انتخاب بکنید. اما این یکی از چیزهایی است که باعث می شود آن را واقعا دشوار است برای من را امتحان کنید و شروع به استفاده از نام کی—من نوعی ترس برای استفاده از آن در اطراف من ،

چارلز: آیا شما احساس گناه می کنم که شما در حال مبارزه با این ؟

کارین: بله. من احساس می کنم مثل یک مادر فقط باید عشق بی قید و شرط. و من واقعا دوست دارم فرزندم. آن نبوده است کاملا دو سال هنوز اما من آرزو می کنم من فقط می تواند تلنگر از یک سوئیچ می شود و به طور کامل در هیئت مدیره با این, اما من هنوز هم مبارزه.

آن را می سازد من احساس غم چون بدیهی است که فرزند من بوده است در بسیاری از درد برای بسیاری از زمان, اما من فقط یک سرنخ وجود ندارد. من واقعا در مورد مراقبت از کودک من و من می خواهم به ارتباط با فرزند من و من می خواهم فرزند من خوشحال می شود. بنابراین من می خواهم به قادر به آمدن به شرایط با این.

چارلز: بنابراین من می خواستم به شما معرفی به یکی دیگر از مادر لیزا DelCol شده است که از طریق چیزی شبیه و در حال حاضر منجر به یک گروه پشتیبانی برای پدر و مادر تغییر جنسیت کودکان است.

لیزا DelCol: من در حال حاضر زندگی می کنند در Oklahoma City, Oklahoma, و من پدر و مادر از یک nonbinary بزرگسالان جوان. فرزند من که اختصاص داده بود زن در هنگام تولد بیرون آمد و به من فقط قبل از آنها شروع به دبیرستان. آن را دشوار است به بسته بندی کردن سر من در اطراف. بنابراین من کاملا کارین گرفتن برخی از زمان برای آمدن به شرایط با آن است. آن را به همان مسیر برای همه است و آن را به همان جدول زمانی برای همه. این یک منحنی یادگیری.

بچه من گفت: “مادر من همان فرد!” در آن لحظه من در واقع خواسته خودم پس آنچه که در آن است در مورد این بچه است که شما ارزش است ؟ بچه من باهوش است, خنده دار همدلانه. همه از آن است که هنوز هم وجود دارد. و هنگامی که من در نهایت پیچیده سر من در اطراف آن و رفت و OK من نه از دست دادن این فرد است. من فقط باید به تغییر چارچوب مرجع است. من عزادار بچه من است. من عزادار انتظارات این است که من تا به حال برای بچه من است. شما برگزار کسانی که انتظارات برای تمام عمر خود را. آن را سخت به اجازه دهید آن بروید.

چارلز: کارین اجازه دهید من از شما درخواست. آیا این صدا آشنا است ؟

کارین: بله. زمانی که او گفت که او کودک گفت: “من هنوز هم همان شخص” من که دقیق بیانیه به من بیش از حد. من کوشش کرده ام که به تازگی به استفاده از نام کی و “آنها” و من قصد دارم به تمرین نگه دارید. آن را مفید به عنوان من قادر به مردم بگویید. در حال حاضر شوهر من هنوز هم با استفاده از کوین و آن را بسیار دشوار است برای من برای رفتن به عقب و جلو.

لیزا: شما در حال رفتن به یاد بگیرند که چگونه به آرامی صحیح افراد دیگر است. این یک عادت شما را به زور و شما در حال رفتن به باید خودتان را مجبور به استفاده از این نام و نیروی خود را به استفاده از این ضمایر. آن را به احساس عجیب و غریب برای یک زمان طولانی. من قصد ندارم به دروغ. من ادعا نمی کنم آن آسان—شما می توانید وجود دارد, اما شما باید به خودتان را مجبور به انجام آن است.

کارین: من نمی گفت که یک دسته از مردم است. من شده است با گفتن افرادی که من می دانم که از من حمایت کند. وجود دارد چند نفر من احتمالا باید بگویید اما من تصور که واکنش نخواهد بود. من یک همکار که من در حال حاضر می دانم که آنچه که او دیدگاه جاوا, بنابراین من واقعا نمی خواهید به او بگویید. اما نوع آن سخت است هنگامی که مردم می گویند: “چگونه خود را پسران؟” من نوع در از دست دادن چگونه به صحبت کردن با مردم در حال حاضر.

لیزا: در این نوع از وضعیت من فقط نوع در حال حاضر آن را به عنوان ماده در واقع. وجود دارد یک فرد در واقع این است که من به صحبت در یک بار کار میکند. او می دانست که من تا به حال ، و ما تا به حال دیده نشده یکدیگر برای یک یا دو سال. او گفت: “شما باید به من بگویید دوباره—پسر ؟ دختر؟” و من متوقف شد برای یک دقیقه به خاطر من می دانستم که فرد محافظه کار بود و من مطمئن هستم که چگونه آن را برای رفتن. اما من فکر کردم این بچه من و من افتخار من بچه. و بنابراین من فقط گفت: “من یک پسر. و یکی دیگر nonbinary.” و چشم خود را به نوعی ظهور و من فقط گفت: “من می دانم که درست است ؟ تصور کنید که در کمال تعجب من زمانی که من در بر داشت. من به شوخی کمی به او اجازه دهید می دانم که آن را OK به شگفت زده می شود. و سپس از او پرسید: یک زن و شوهر از سوالات من و گفت: “من خوشحالم که شما درخواست.” و ما در حال گفتگو. من فکر می کنم ما پیش بینی یک واکنش منفی بیش از آن در واقع اتفاق می افتد.

کارین: من یک عضو خانواده است که اخیرا گفته است که آنها فکر می کنم که شما فقط باید همه مردم تغییر جنسیت و قفل آنها را در خانه و سوزاندن آنها زنده است. چگونه می توانید یک مکالمه با آنها ؟

لیزا: من می خواهم بگویم “من هرگز نمی خواهم به شنیدن هر چیزی شبیه به آن را دوباره. فرد است که شما می دانستم که به عنوان کوین نما. کی می رود با آنها/آنها ضمایر در حال حاضر و شناسایی به عنوان nonbinary. بنابراین من قصد دارم به شما اجازه نشستن با این که کمی.” اجازه دهید آنها را از بین برود. اجازه دهید آنها را فکر می کنم. که می داند که چگونه که معلوم است. ممکن است که آنها سخت در موقعیت خود را و آنها هرگز تغییر نمی کند. و یا آنها ممکن است در یک هفته دو هفته یک ماه و می گویند, “OK. من فکر کردم در مورد آنچه شما گفت. من آن را دریافت کنید. من هنوز هم نمی موافق با آن است. اما من استفاده از نام ها و ضمایر.” با سلام این یک شروع است.

شما حتی می توانید انجام دهید که بیش از ایمیل و یا Facebook. آن را ندارد به یک مکالمه است. به یاد داشته باشید شما رو به مراقبت از شما ، شما نمی توانید برای حمایت از بچه خود را اگر شما خوب است. بنابراین اگر آن را راحت تر را برای شما به ارسال ایمیل و بگوییم: “من این خبر. من فقط نیاز به شما اجازه می دانم. چگونه در مورد شما با من تماس بگیرید زمانی که شما آماده به بحث در مورد آن؟” که بیش از حد قابل قبول.

چارلز: کارین می تواند ما را به شما بگویم کمی در مورد چگونگی صحبت با شوهر شما رفته ؟

کارین: این چیزی است که او بحث خواهیم کرد با من. او می گوید: او نمی خواهند به بحث در مورد آن. او به مانند عمل این اتفاق نمی افتد. او اجازه نگه داشتن تماس کی “کوین” و او به رول با آن است.

آنچه که من باید به او گفت که او قرار بود به من فرد است. او شوهر من است و ما قرار است برای به اشتراک گذاشتن آنچه می گذرد با یکدیگر و با ما زندگی می کند. و این چیزی است که من نیاز به پشتیبانی دارید و می خواهید به صحبت کردن با او در مورد. من نمی خواهم به رنگ او را به عنوان یک پسر بد چرا که او واقعا نمی—او واقعا مرد بزرگ و از او بوده است شگفت انگیز ترین پدر. او بسیار فعال با همه چیز در زندگی خود را. این تنها چیزی است که او می تواند در مقابله با حق در حال حاضر.

لیزا: حتی اگر شما گفت: به شوهر خود “من می دانم که این واقعا دشوار است و من می دانم که من جلوتر از شما و که شما می توانید آن را قبول نمی کند در حال حاضر—و این خوب است.” او را در سفر خود و شما فقط می توانید اذعان کرد که به او. بلکه بگو: “من فقط نیاز به بحث در مورد این. اگر شما می توانید می گویند, ‘در اینجا چیزی است که من باید از شما. فقط به من اجازه استفاده از نام ها و ضمایر و نمی انقباض غیر ارادی ماهیچه هنگامی که من آن را انجام دهد.'” فقط چیزهایی مانند آن. گام های کودک.

به شنیدن چگونه کارین شوهر پاسخ داد و پس از او به او گفت چه لیزا گفت: گوش دادن به قسمت با کلیک کردن بر روی بازیکن زیر و یا اشتراک به چگونه! با چارلز Duhigg هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>