لیبرال رقیب شکست محافظه کار وقت در ویسکانسین دادگاه عالی نژاد


Voters wait in line at a polling place at Riverside University High School on April 07, 2020 in Milwaukee, Wisconsin. The voters waited sometimes more than two hours at the school, one of the few polling places open in the city.

رای دهندگان در صف انتظار در یک مکان سنجی در دانشگاه ریورساید دبیرستان در آوریل 07, 2020 در Milwaukee, Wisconsin. رای دهندگان منتظر گاهی بیش از دو ساعت در مدرسه یکی از معدود حوزه های رأی گیری باز در این شهرستان است.

اسکات اولسون/گتی ایماژ

جیل Karofsky لیبرال قاضی در حال اجرا برای ویسکانسین دیوان عالی کشور شکست داد, دانیل کلی محافظه کار فعلی با توجه به نتایج حاصل از مارس 7, انتخابات, که منتشر شد بعد از ظهر دوشنبه. Karofsky پیروزی باریک دادگاه محافظه کار بلوک به یک 4-3 اکثریت قرار دادن ترقی خواهان در فاصله قابل توجه از کوه در می رم قدرتمند دادگاه. آن را نیز ممکن است نیروی واکنش به تجدید نظر در موضع خود در رای گیری غایب در طول coronavirus بیماری همه گیر. ویسکانسین جمهوری خواهان به دنبال به بهره برداری COVID-19 به سرکوب دموکراتیک رای شهروندان را وادار سلامت خود را به خطر ایستاده در خط برای ساعت در یک تعداد انگشت شماری از حوزه های رأی گیری و یا خود را تسلیم حق رای دادن. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را در ظاهر به eyeing یک استراتژی مشابه برای نوامبر. اما در ویسکانسین حداقل این استراتژی به نظر می رسد که نتیجه معکوس.

این Karofsky-کلی مسابقه شد تا کنون مهم ترین مسابقه در انتخابات در ویسکانسین در این بهار. کلی است archconservative که یک بار گفت: برده داری و تاکید اکشن “بهار از همان ریشه عمودی اصلی,” بیان کرد: “از نظر اخلاقی و به عنوان یک ماده از قانون آنها یکسان هستند.” Karofsky یک دولت لیبرال مدار دادگاه که انتقاد از دولت به دادگاه عالی حزبی نفس بیش از حد. ویسکانسین دیوان عالی کشور به طور منظم می شنود موارد از اهمیت بسیار زیاد مربوط به رای گیری حقوق gerrymandering تفنگ ایمنی و تعادل قدرت بین حزب جمهوری خواه و سلطه مقننه و فرماندار دموکرات تونی Evers. اگر هر یک از این چهار نفر باقی مانده محافظه کار قضات مراحل پایین Evers می توانید نام یک لیبرال جایگزینی کوه در می رم دادگاه. در غیر این صورت ترقی خواهان را مجبور به صبر کنید تا زمانی که دولت بعدی دادگاه عالی انتخابات در سال 2023 برای یک شات در کوه در می رم از آن است.

Karofsky پیروزی را با ارائه یک شات در بازو به تضعیف روحیه دموکرات ها که می ترسید قضائیه به طور موثر از تقلب در انتخابات در برابر او. پس از قوه مقننه حاضر برای به تاخیر انداختن انتخابات با توجه به coronavirus Evers تلاش برای به تاخیر انداختن آن خود را—تنها برای مسدود شود ویسکانسین دیوان عالی کشور است. طبعا بیش از یک میلیون Wisconsinites خواسته برای پست الکترونیکی-در برگه های رای, اما این افزایش درخواست غرق انتخاباتی که نمی تواند روند آنها را در زمان. به عنوان یک نتیجه, برخی از تعداد زیادی از رای دهندگان حتی دریافت یک رای گیری تا بعد از روز انتخابات. پایین تر قاضی دادگاه دستور مقامات به تعداد این اواخر آراء اما دیوان عالی ایالات متحده اعطا جمهوری خواهان’ درخواست خود را به خنثی کردن آنها. این یکی-دو پانچ مجبور هزاران نفر از رای دهندگان به ایستادن در صف های طولانی در میان همه گیر خطر زندگی خود را به ورزش خود را به حقوق اساسی. و آن را به طور نامتناسبی بر دوش ساکنان شهری که تکیه دموکراتیک است. میلواکی برای مثال تثبیت آن رای گیری مکان از 182 تا پنج بعد از 7,000 انتخابات حاضر به کار برای ترس از عفونت است.

توسط خفقان پست الکترونیکی-در رای گیری جمهوری خواهان ممکن است سرکوب خود رای دهندگان

ویسکانسین افتضاح باعث قابل توجهی حزبی کشمکش از هر دو طرف به درستی درک آن را به خشک اجرا برای نوامبر. این بحث تا حد زیادی متمرکز در رای گیری غایب و اینکه آیا متحده باید آن را آسان تر برای رای دهندگان به پست الکترونیکی خود را در برگه های رای. مغلوب ساختن پیشی جستن است برعلیه مخالف پست الکترونیکی-در برگه های رای (که او نیز با استفاده از به رای غایب در فلوریدا) این ادعا دروغ است که آنها را “فاسد” و “جعلی است.” کنگره جمهوریخواه مخالف دموکراتیک تلاش برای ایجاد جهانی رای-با-پست بعدی coronavirus بسته است. رئیس جمهور و متحدان خود را نیز با توجه به اجازه U. s. خدمات پستی سقوط گرسنه آن را از بودجه اضطراری پس از آن نمی تواند قابل اعتماد حمل و نقل آراء در ماه نوامبر.

اما آن را هرگز به طور کامل روشن است که جمهوری خواهان’ قوز—که دموکرات ها از مزایای گسترده پست الکترونیکی-در رای گیری—درست بود. که سوء ظن به نظر می رسد از این واقعیت است که بیشتر دموکراتیک متحده به تصویب رسید اصلاحات که گسترش دسترسی به انتخابات از جمله پست الکترونیکی-در رای گیری در حالی که محافظه کار دولت حفظ کشت محدودیت در حق رای دادن. آن را نیز ممکن است ریشه در لیبرال مدافعان سرسخت مخالفت با محدودیت های شدید در پست الکترونیکی-در رای گیری; ترین پرونده های حقوقی به چالش کشیدن محدودیت های آن آورده بودند توسط سازمان ائتلاف با دموکرات ها ، اما در بسیاری از ایالت جمهوری خواه رای دهندگان به خصوص مسن تر رای دهندگان در طول تاریخ استفاده از پست الکترونیکی-در رای گیری بیش از دموکرات ها انجام دهد.

هر چه دلیل برای آمریکا شهود به نظر می رسد نادرست—حداقل در ویسکانسین که در آن فقط ممکن است نتیجه معکوس. میلواکی دموکراتیک و استحکامات و کانون رای دهندگان سرکوب این چرخه تا به حال بسیار بالای مردم در انتخابات است که طعم قهرمانی در مسابقه برای Karofsky. در ضمن رای دهندگان در مناطق روستایی جمهوری خواه متمایل استان ها به سادگی روشن نشده کلی مانند آنها برای برایان Hagedorn یک محافظه کار عدالت که به دقت برنده یک دادگاه عالی ایالت در سال 2019. چرا که نه ؟ سیاسی فعالان مطالعه این بازده برای ماه برای تعیین اینکه آیا ایران با رای دهندگان تصمیم به نشستن در این انتخابات را—و یا اگر آنها به سادگی قادر به دست آوردن و یا بازگشت خود را به پست الکترونیکی-در برگه های رای در زمان. در صورتی که در واقع مورد حزب جمهوری خواه ممکن است نتیجه گیری کرد که با خفقان پست الکترونیکی-در رای گیری آن است که سرکوب خود رای دهندگان در حالی که قرار دادن همه زندگی در خطر است.

در هر صورت پس از این ناراحت انتظار ادراک جمهوری خواهان برای ضربه زدن مکث در جنگ صلیبی خود را برای بد نام کردن رای-توسط-mail در پیش بینی از انتخابات ماه نوامبر. محافظه کار گروه صرف مبالغ هنگفتی در تلاش برای نگه داشتن کلی صندلی و شکست خورده است. آنها می خواهند بدانند که چرا و به خصوص پس از Hagedorn را ناراحت پیروزی سال گذشته است. اگر واژه “عدالت جیل Karofsky” را آموزش ایران است که جمهوری خواهان نیز رای, پست, شاید هیچ چیز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>