لیبرال چلنجر جیل Karofsky برنده یک صندلی در ویسکانسین دیوان عالی کشور

لیبرال چلنجر جیل Karofsky برنده 10 سال مدت به ویسکانسین دیوان عالی کشور شکست مغلوب ساختن پیشی جستن-حمایت محافظه کار وقت دن کلی با توجه به شرکای ما در DecisionDesk. همانطور که از دوشنبه شب Karofsky بود raked در حدود 53 درصد از آرا را به کلی 47 درصد زمانی که در این مسابقه نام گرفت.

رقابت برای دولت دادگاه عالی صندلی بود و در میان بیشتر از نزدیک به تماشای این مسابقه که صورت گرفت در طول یک پر سر و صدا ویسکانسین اولیه هفته گذشته است. دادگاه هنوز یک محافظه کار اکثریت, اما آن را در حال حاضر محدود به یک 4-3 تقسیم می شود.

این مسابقه قابل توجه بود هر دو به دلیل تاثیر نتیجه را در حاشیه در دادگاه و همچنین به دلیل وجود کشت و محوری موارد قضات در حال آماده کردن خود برای حل و فصل در سال آینده, از جمله یکی در رأی است. کلی قبلا recused خود را از تصمیم گیری در این مورد — که می تواند در 200,000 رای دهندگان گرفتن پاکسازی از ویسکانسین رای دهندگان رول — زیرا او در رقابت برای انتخاب مجدد. Karofsky خواهد شد در حال حاضر یک کلید رای در نتیجه آن را به عنوان به خوبی به عنوان آن است که از هر گونه اقدام قانونی مرتبط با دولت آینده redistricting روند.

“من نمی خواهد نگرانی خودم را با چه حزبی جناح راست منافع خاص و سیاستمداران می خواهم نتیجه موارد به” Karofsky است گفت: در خصوص پتانسیل و موقعیت در دادگاه است.

Karofsky پیروزی شرح زیر است فوق العاده پر هرج و مرج حالت اولیه و یک است که بسیاری از رای گیری فعالان حقوق را دیدم به عنوان محرومیت هزاران نفر از رای دهندگان. به جای به تعویق انداختن فیزیکی اولیه میان شیوع کروناویروس, دولت, دیوان عالی کشور حکم داد که آن را می توانید در ادامه با وجود خطرات بهداشت عمومی است که رای گیری در فرد مطرح شده به مردم است.

چرا که رای دهندگان مجبور به انتخاب بین رای دادن و سلامت خود را, بسیاری از رای دهندگان باقی ماند در حالی که دیگر به دنبال رای غایب. هزاران نفر از رای گیری غایب بودند را دریافت نکرده و یا از طریق پست در زمان محسوب می شود اما.

دموکرات ها دیدم جمهوریخواه فشار برای ادامه برگزاری ویسکانسین اولیه — با وجود شرایط فعلی — به عنوان یک فعال تلاش برای سرکوب تعدادی از رای دهندگان که شرکت پس از افزایش مشارکت در انتخابات به احتمال زیاد به نفع دموکرات ها و Karofsky. با وجود این تلاش ها اما Karofsky موفق به برنده شدن در هر راه.

Karofsky سر به دادگاه عالی ایالت پس از خدمت به عنوان یک Dane County مدار قاضی دادگاه و همچنین به عنوان یک دادستان ایالت ویسکانسین. او با تمرکز گسترده بر پیگیری موارد مربوط به خشونت علیه زنان از جمله تجاوز جنسی.

ویسکانسین در انتخابات سه شنبه گذشته در وسط coronavirus شد یک تجربه سورئال.

عقب و جلو بین لیبریا تونی Evers و ویسکانسین جمهوری خواهان کنترل مجلس قانونگذاری ایالتی بدان معنی است که نه تنها یک فرد در انتخابات اقدام به برنامه ریزی اجتماعی با وجود فاصله و اقامت در خانه سفارشات در آخرین دقیقه درخواست برای تمدید مهلت رای گیری غایب بود را تکذیب کرد توسط دادگاه عالی ایالات متحده شب قبل از انتخابات.

این بدان معنی است که بسیاری از رای دهندگان تا به حال به را انتخاب: خطر بیمار شدن در حالی که ورزش خود را در قانون اساسی حق رای در فرد یا در خانه بمانند و امن و بدون رای گیری.

در برخی از حوزه انتخابات روز یک رویداد گرفتار ساعت-انتظار طولانی و کمبود بسیار زیادی از هر دو رای گیری کارگران و ایستگاه باعث مدنی و رای گیری-فعالان حقوق به تماس مشروعیت انتخابات را زیر سوال قبل از انتخابات حتی بسته است.

کانون صف های طولانی و کمبود مراکز رای دهی بود Milwaukee, ویسکانسین, بزرگترین شهر — واقع در یک شهرستان که به خانه نزدیک به 70 درصد از دولت آفریقایی ساکنان. عدم در دسترس نظرسنجی کارگران در روز انتخابات به معنای تعدادی از حوزه های رأی گیری در میلواکی کاهش 180 فقط پنج شهر از حدود 592,000 با توجه به میلواکی ژورنال سنتینل خبرنگار مولی بک.

“برای مردم سیاه و سفید در میلواکی ترس مهم است” گفت: Rashad رابینسون یک سخنگوی رنگ تغییر از حساب رای دهندگان بودند. “سیاه و سفید جامعه در میلواکی رو فشار از بیماری همه گیر کوروناویروس — حسابداری برای بیش از نیمی از coronavirus موارد و 81 درصد از مرگ و میر مرتبط.”

ویسکانسین تصمیم به برگزاری یک انتخابات در میان همه گیر می تواند پیامدهای عمیقی در آمریکا انتخابات به مراتب بیشتر از دولت نتایج. به خصوص اگر رای دهندگان بیمار از فرد در رای گیری آن پرسش از چگونه متحده باید آماده شدن برای ماه نوامبر انتخابات عمومی که در آن مردم در انتخابات به احتمال زیاد خواهد بود بسیار بالاتر است. وجود دارد تعدادی از تلاش برای گسترش رأی-با-ایمیل و رای گیری غایب در ایالات متحده است که در حال حاضر نیست که آنها را, اما آن خواهد شد به احتمال زیاد نیاز به اضافی پول فدرال به سطح شیب دار تا در زمان به طور کلی.

“ویسکانسین کثیف لباس تمرین برای چه اتفاق خواهد افتاد اگر ما در ماه نوامبر عمل نمی کند گفت:” آیتالله رای گیری کمپین حقوق استراتژیست مالی McGrath.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>