آزادی دانشگاه می تواند در صورت مسئولیت شکست را به تعطیل برای Coronavirus


Falwell smiles, standing behind a podium bearing the U.S. presidential seal.

جری فالول جونیور در آزادی دانشگاه شروع مراسم در Lynchburg, ویرجینیا, on May 13, 2017.

معاونت/گتی ایماژ

بحران سلامت ایجاد شده توسط رمان coronavirus است چرخید بی شمار مشکلات مربوط—که مهمترین آنها تسریع فروپاشی اقتصاد ملی است. یک داستان است که بدست نمی توجه آن را سزاوار است آنچه اتفاق می افتد به کسانی که عمل غیر مسئولانه در طول این دوره به چالش کشیدن. پس از ما گذشته بحران مرحله از این بیماری همه گیر ما می توانید ببینید سراسیمگی از موارد دادگاه از طرف کسانی که بیمار یا کشته طریق مواجهه است که می تواند اجتناب شده است. به یکی چشمگیر مثال: اگر مثلا یک کارفرما مکان های کارگران در معرض خطر عفونت با سفارش آنها را به کار در سایت زمانی که وجود دارد دیگر جایگزین های ایمن تر در دسترس است ؟

جری فالول جونیور رئیس جمهور از آزادی در دانشگاه اونورتر ویرجینیا ممکن است پیدا کردن خود تمایلی از شرکت کنندگان در پاسخ به این سوال. در مقایسه با روش های گرفته شده توسط اکثر دانشگاه ها—ارسال هر خانه و حرکت به یک برنامه آنلاین—فالول به “استقبال” دانش آموزان در بازگشت از شکستن بهار و در ابتدا گفت: این دانشکده برای بازگشت به دانشگاه, مگر اینکه آنها تا به حال یک صدا پزشکی به دلیل دور ماندن. اگر چه آنها در حال حاضر آموزش آنلاین و نه در مقابل کلاس های بسیاری از مدرسان باقی می ماند در محوطه دانشگاه. کسانی که البته ممکن است نیاز به سفر به و از دفاتر خود در آشکار سرپیچی از ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم را برای کسب و کارهای غیر ضروری را تعطیل. فالول و کسانی که به دنبال یک مسیر مشابه باید مجموعه خود را به صورت سهل انگاری ممکن است پرونده های حقوقی.

قرار دادن افراد در یک موقعیت خطرناک است این نوع از بی دقتی—حتی بی پروا—رفتار که پر اول سال torts casebooks. دانشگاه می تواند در قبال عدم حفاظت از سلامت و ایمنی دانش آموزان و برای اجبار کارمندان خود (اعضای هیات علمی و کارکنان) به فرض نیازی خطرات. در حالی که خطر COVID-19 عفونت اجتناب ناپذیر است و برای کارکنان بیمارستان در طی این بیماری همه گیر (حتی اگر معقول بهداشت اقدامات به دنبال دارد) وجود دارد بدون هیچ دلیل صدا برای یک دانشگاه به سرپیچی معقول بهداشت عمومی, بخشنامه تشویق اعضای هیات علمی و دانشجویان برای بازگشت به دانشگاه. (این امر به ویژه پس از این بازگشت در حال وقوع است درست بعد از رخصتی بهار, هنگامی که آن را یک چیز مطمئن است که حداقل برخی از دانش آموزان بودند تجمع در عظیم و ناامن شماره.) از جمله سرپیچی از بهداشت عمومی پیام و همچنین خلاف تصمیمات به ظاهر همه دیگر موسسات آموزش عالی می تواند اضافه کردن به شواهد قانع کننده ای از هسوی—عدم عمل مانند یک فرد معقول و منطقی تحت شرایطی. و هیئت منصفه است که در آن دست به دست در این صورت حتی ممکن است پیدا کردن که فالول را انجام رفت و فراتر از سهل انگاری و بی پروا—به این معنی که آن را می توانید پیدا کنید که او آگاهانه نادیده گرفته یک خطر شناخته شده. اگر فالول و آزادی دانشگاه می تواند زین با خسارت تنبیهی بیش از حد به دلیل ویرجینیا مانند بسیاری متحده اجازه می دهد تا خسارت تنبیهی برای موارد مربوط به بی پروا رفتار (اما نه “صرف” سهل انگاری). دیگر کارفرمایان که خود را در حال حاضر کارگران با این انتخاب می تواند به طور مشابه به نام به حساب.

مقامات دولتی همچنین ممکن است شکایت کرد برای قرار دادن مردم در خطر است اما این موارد بسیار سخت تر را به نفع خود. وجود دارد مانع از دولتی ایمنی که در قوانین برخی از پرونده های حقوقی علیه دولت از شروع و باعث می شود دیگران دشوار است. مثلا رئیس جمهور نمی تواند با موفقیت شکایت کرد برای عدم استناد به دفاع تولید عمل می کنند چرا که به عنوان یک ماده از سیاست و چنین اختیاری اعمال نمی متمایل به کت و شلوار. اما اگر عمل شدند و استناد و سپس برخی از ساده غفلت قانون توسط دولت مانع درمان صرفه جویی در زندگی از رسیدن به یک بیمارستان قربانیان ممکن است قادر به سو تحت فدرال شبه جرم ادعا می کند عمل می کنند. دولت قانون است که کمتر سردرگم در بخشی به دلیل هر کشور قانون خود را که به توصیف شرایط (در صورت وجود) که تحت آن دولت و بخش دولتی (از جمله محلات) می توان شکایت کرد. برای مثال مقاومت در فلوریدا توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به سفارش یک ایالت خاموش خواهد شد قابل پیش بینی افزایش بروز COVID-19 عفونت اما هر کسی که در تلاش به شکایت دولت برای این امر باید به صورت پژمرده gantlet از محدودیت های اعمال شده توسط فلوریدا, شبه جرم و قانون—و احتمال از دست دادن. (این قانون شامل بسیاری از موارد استثنا به مسئولیت و تحمیل خسارت کلاه در میان بسیاری از محدودیت های دیگر.)

یکی دیگر از موانع اصلی coronavirus انتقال پرونده های حقوقی نیاز است که هر litigant ثابت کند که متهم اقدام به احتمال زیاد علت عفونت و متعاقب آن بیماری و یا مرگ. با ادعا می کند در برابر دولت و نهادهای دولتی یا کارفرمایان که جای کارگران در معرض خطر است که مانع ممکن است ثابت کند را به چالش و روشن است. بالقوه مدعی به طور کلی باید ردیابی آسیب به این اقدام که ظاهرا منجر به این عفونت است که ممکن است دشوار پس از انتقال ممکن است رخ داده است به معنای دیگر. در عین حال یک دادگاه ممکن است نگاه نگران چنین استدلال در این موارد. به عنوان یکی از دادگاه های فراموش نشدنی اظهار داشت: حتی در جایی که آسیب ممکن است رخ داده است و بدون متهم به سهل انگاری زمانی که عمل “تا حد زیادی تکثیر شانس [آسیب] به شاکی است و از یک شخصیت به طور طبیعی منجر به وقوع آن” که کفایت خواهد کرد برای ایجاد ارتباط علیتی. این 19th century مورد که شامل یک زن که زخمی شده بود در حالی که در حال سقوط در یک تسامح نگهداری ایستگاه قطار, به نظر می رسد دور در صحرا از این وضعیت اما اصول اساسی قابل ملاحظه ای مشابه است. کسانی که در عمل غیر مسئولانه موفق به عمل و یا تسامح misstate علم در حال افزایش خطر است. آنها نباید پس از آن قادر به تکیه بر عدم اثبات مستقیم علت و معلول که بسیار خطر آنها تبلیغ سهامداران.

در مقابل ادعا می کند در برابر افراد خاص برای عبور از این ویروس را به دیگران خواهد بود بسیار بعید است برای موفقیت وجود ندارد و شرایط غیر معمول. مثلا کسی که پر کردن یک نسخه بعدی به یک ساحل پر از spring breakers (شاید در فلوریدا) را در پیدا کردن آن غیر ممکن است به دقت اشاره کردن که اگر هر, از, مهمانی, بزرگسالان جوان آلوده ، (و چگونه او پیگیری آنها را بگیرد؟)

شبه جرم قانون دوم-بهترین پس از واقع رویکرد به این بحران وحشتناک. راه بهتری برای مقابله با COVID-19 است که از طریق ترکیبی از روشن بهداشت عمومی و پیام ها (فقط به عنوان مورد نیاز) اجرای قانون به بلانت خطر که partygoers, مکان عمومی, مقامات, کارفرمایان و دیگران ایجاد در وهله اول. که البته نتیجه بهتر به هر حال: کمتر انتقال و مسطح منحنی از عفونت است. اما با توجه به عدم تمایل برخی از مقامات دولتی و خصوصی بازیگران از رئیس جمهور را به جری فالول به طور مداوم انجام چیزی که مسئول شبه جرم و مسئولیت است و مثل همیشه به انتخاب کنید تا قطعات—و برای جلوگیری از نسل بعدی از بازیگران بد از اقدام با کسب و کار به عنوان معمول است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>