آزادی دانشگاه ریخت و میلیون ها نفر به ورزش است. در حال حاضر آن سیاه و ورزشکاران در حال ترک.

در اواسط ماه ژوئن به عنوان همه گیر رسید در سراسر کشور صدها نفر از دانش آموزان شد و زندگی در آزادی دانشگاه پردیس. Tayvion “مخزن” زمین یکی از آنها را مصرف تابستان کلاس ریاضی با حدود 10 دیگر دانش آموزان—نیمی از آنها فوتبال خود را به هم تیمی های.

یک شنبه صبح کلاس partway از طریق زمانی که مربی گفت: یکی از زمین تیمی که او نیاز به یک معلم است. سنجش برخی از سکوت زمین گفت: این مربی دنبال کرد تا با تلاش در یک شوخی است. “آیا نمی شود ترس” او گفت که گفته بازیکن. “من قصد دارم به جلو و از من شلاق و برخورد شما با آن است.”

زمین و هم تیمی اش سیاه و مربی سفید است و شوخی آمد و در طول یک دوره بررسی شدید از راه مردم سیاه و سفید در حال درمان در این کشور و از غیر دوستانه فضای سیاه و سفید چهره دانش آموزان در آزادی در خاص است. در واقع آسیا تاد یک دانشجوی سال اول در آزادی زنان تیم بسکتبال اعلام کرده بود در اوایل آن ماه که او انتقال “با توجه به نژادی insensitivities نشان داده شده در درون رهبری و فرهنگ” در مدرسه.

زمین بود و در نهایت به اندازه کافی بیش از حد. زمانی که من به او صحبت کرد اخیرا او به من گفت این بود که لحظه ای در کلاس متقاعد شده است که او تا به حال هیچ چاره ای اما برای انتقال. او انجام شد با slights و کلی ناراحتی از اینکه یک جوان سیاه در یک دانشگاه که در آن دانش آموز بدن نه به ذکر است جمعیت از اساتید و عضو ارشد رهبری است که اکثریت سفید.

“ما فقط راه می رفت بیرون از کلاس” زمین گفت: از او و چند تن از هم تیمی های خود. “آن را با بیش از.” او ساخته شده اطلاعیه خود در توییتر زیر پنج شنبه گفت که او می خواست به جایی انتقال “است که احترام به فرهنگ و تمدن و فراهم می کند یک محیط راحت است.”

زمین خروج بود و خبر بزرگ در آزادی که در آن از یک سال قبل از او شده است می خواهم بالاترین-رتبه فوتبال استخدام تا کنون ثبت نام با مدرسه. هم تیمی اش هم اتاقی و دوست نزدیک Kei’Trel “تره” کلارک بود که آن هم در کلاس ریاضی تصمیم به انتقال نیز گفت: “با توجه به فرهنگی [بی کفایتی] در سطوح مختلف رهبری آن نه خط با کد اخلاق.” در جولای 17, سوم, سیاه هم تیمی اعلام کرد برنامه ای برای ترک اما مشخص نیست که چرا.

هم خود را در بیانیه های عمومی را به سطح تنش است که در حال رشد در مدرسه بین فرهنگ ظریف—اما مداوم—خصومت نسبت به اقلیت ها و آزادی رئیس جمهور جری فالول جونیور آشکار تمایل به نوبه خود آزادی را در برنامه ورزشی به یکی از کشور, بهترین, میل بستگی دارد که در این استخدام با استعداد سیاه ورزشکاران است.

جری فالول Sr. افسانه ای کشیش تلویزیونی و بنیانگذار معروف صحبت از ساخت یک برنامه فوتبال در اونورتر ویرجینیا دانشگاه است که می تواند روزی به رقابت در برابر نوتردام. “این زمانی بود که همه ما تا به حال یک کلیسای محلی و اجاره مدرسه عمومی ساختمان. همه فکر می کردند او دیوانه” فالول جونیور یک بار گفت از پدرش اوایل آرمان. آن رویاها به نظر می رسید به خصوص غیر محتمل آن در آینده تنها چند سال پس از فالول Sr. تاسیس K–12 مدرسه در اونورتر که روزنامه محلی به نام “یک مدرسه خصوصی برای دانش آموزان است.” اما فالول جونیور خواب است حتی بزرگتر از پدرش با هدف به نوبه خود یکی از بزرگترین کشور مسیحی دانشگاه به چه نوتردام است برای کاتولیک ها و BYU است برای مورمون ها: تیم اصلی برای میلیون ها نفر از مؤمنان.

آزادی, تیم ملی فوتبال در واقع یک راه طولانی آمده از افتتاحیه آن فصل در سال 1973 هنگامی که شعله های آتش از دست داد بازی اول خود به Massanutten آکادمی نظامی با 10 امتیاز. آزادی در حال حاضر در بخش بالا از دانشکده فوتبال, فوتبال کاسه زیربخش که قبلا شناخته شده به عنوان بخش I-A به دست آورده و اولین پیروزی کاسه در ماه دسامبر. اما برای رسیدن به جایی که فالول جونیور می خواهد به دانشگاه نیاز به کالیبر ورزشکاران—بسیاری از آنها سیاه, مانند زمین و کلارک—که او به طور فزاینده ای بیگانه با خود راست فعالیت. (نزدیک به نیمی از لشکر من فوتبال بازیکنان سیاه, با توجه به NCAA است جمعیت پایگاه داده.)

“به منظور برای آنها را به جذب این نوع از بازیکنان آنها نیاز به تبدیل شدن به یک بخش بالا من آنها نیاز به استخدام افراد, سیاه و سفید, که لزوما کامل متناسب برای جایی مثل آزادی” گفت: جان Fea یک مورخ آمریکایی دین در کالج مسیح در مچنیکسبورگ پنسیلوانیا. “آنها باید فراتر از megachurch گروه جوانان.”

در مکالمه ما فقط قبل از اعلام زمین را روشن ساخته است که فوتبال هرگز یک مشکل برای او در آزادی. امکانات آموزش در مدرسه بودند شکاف بالا. او می خواهم تبرئه خود را به خوبی به عنوان یک دانشجوی سال اول دفاعی به عقب بازی در 11 از 13 بازی از جمله پنج شروع می شود و در پایان با 23 پردازد. او پیش بینی شده برای شروع به عنوان یک دانشجوی سال دوم. این همه چیز او با برخورد کردن زمینه زمین گفت: ساخته شده است که آن را سخت برای او به توصیه و تجربه به هر کس دیگری.

“من نمی توانم به آنها بگویم نه به” زمین گفت: از ورزشکاران استخدام آزادی. “تا آنجا که به فوتبال برنامه است. این در آمده است. اما در خارج از امکانات فوتبال, شما باید برخی از مشکلات.”

Jerry Falwell Jr. furrows his brow while onstage at an event.
آزادی رئيس دانشگاه جری فالول جونیور در 5 مارس 2019 در لاس وگاس.
اتان میلر/گتی ایماژ

در مه 27, اذیت در دولت اجتماعی فاصله سفارشات فالول جونیور توییتی یک تصویر از یک ماسک مزین با یک عکس از لیبریا رالف نرتهم را در سال 1984 دانشکده پزشکی سالنامه یک مرد در Ku Klux Klan روپوش و دیگری اعتقاد به نرتهم در blackface. “اگر من دستور به پوشیدن ماسک, من مطابق با اکراه تنها در صورتی این تصویر از فرماندار Blackface خود را بر روی آن!” فالول جونیور نوشت.

“فالول جونیور جیر ساخته شده من سوال شد که در برابر مردم از رنگ؟” — Asia تاد

آسیا تاد بود که بسته بندی تا سال اول خود را در آزادی به نام صدای جیر جیر خود را “نقطه شکستن.” تاد شده بود و نویسندگان مهم در تیم بسکتبال زنان, شروع 25 بازی و به پایان رساندن چهارم به ثمر رساند با 8.6 امتیاز یک بازی است. او تا به حال یک آینده درخشان و تأييد او postseason انتخاب به همه اول تیم در آزادی کنفرانس اقیانوس اطلس خورشید. اما مانند زمین تاد لحظات شک و تردید در مورد آزادی بیشتر آمد به دادگاه است. زندگی در خارج از ورزشگاه می تواند منزوی, او گفت:. “وجود ندارد مقدار تنوع در محوطه دانشگاه. در کلاس من همیشه یکی از معدود افراد سیاه و سفید. که باعث می شود شما احساس به عنوان اگر شما واقعا مناسب.”

که احساس بود فقط بزرگ شده در مدرسه هفتگی مجلس, خدمات, که در آن چهره های محافظه کار به طور منظم آمده برای رسیدگی به این دانش آموزان است. در میان مهمانان ویژه در سال گذشته تحصیلی بریتانیا شد, سیاستمدار, Nigel Farage (برای بدنام stoking بیگانه ستیزی را به نفع خود برای حمایت از مبارزه با تروریسم در اروپا) راست گرا provocateur چارلی کرک (که به نام نژادپرستی نظاممند “اسطوره” و امتیاز سفید “یک نژادپرست ایده”) و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور (که گاهی اوقات باعث نژادپرستانه و ضد یهودی تئوری های توطئه در رسانه های اجتماعی, در میان چیزهای دیگر).

“بسیاری از مسائل آنها گفت: بسیار سوال برانگیز و ناراحت کننده—و من می دانم که من تنها کسی نیست که در,” تاد گفت. “ما خواهد بود مانند:” آیا آنها واقعا فقط می گویند که ؟ “هنوز هم “من هرگز واقعا فکر انتقال تا صدای جیر جیر” تاد گفت. “از آن ساخته شده من سوال شد که در برابر مردم از رنگ؟”

تاد تنها نبود. یک تعداد انگشت شماری از استادان و اعضای هیات استعفا در اعتراض پس از توییت از جمله LeeQuan McLaurin بود که آزادی مدیر تنوع احتباس. وجود دارد همچنین یک نامه سرگشاده از 35 برجسته فارغ التحصیلان از جمله چندین سابق ستاره فوتبال. “از آنجا که خود را سنگدلانه شعارهای ما دیگر نمی تواند در ایمان خوب تشویق دانش آموزان به شرکت ما آلما مادر یا قبول کمک هزینه های تحصیلی ورزشی” خواندن نامه ای بود که تبدیل به یک درخواست آنلاین است که در حال حاضر حدود 40 ، 000 امضا. (من به چند تا از فوتبال آلوم که امضا شده اما هیچ کدام می خواست به صحبت در تاریخ ثبت است.)

این درخواست نبود کار خارج rabble-rousers. آن جان درخواست از دیرین سیاه حامیان این مدرسه که در نهایت می خواهم رشد خسته از فالول جونیور و عدم خویشتن داری. حداقل یک تعداد انگشت شماری از سابق آزادی بازیکنان فوتبال بر این باورند که فالول جونیور حمایت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است دلیل مدرسه را کاهش, سیاه ثبت نام. یکی از سیاه التحصیل از 1990s به من گفت که در آن زمان “آن را راه متنوع تر از آن است که در حال حاضر. درصد از سیاه پوستان مطلقا کاهش بیش از چهار سال گذشته پس از جری رفت و همه در مغلوب ساختن پیشی جستن.” (McLaurin حاضر سابق حفظ تنوع افسر قبلا گفته تخته سنگ که مدرسه داخلی تعداد ثبت افت سیاه مسکونی جمعیت دانشجویی از 10 درصد در سال 2007 به تنها 4 درصد در سال 2018 است. من به آزادی چندین بار به تایید تعداد کسانی که به صحبت می کنند به فالول جونیور و به سوال در مورد زمین تاد و دیگران شکایت در مورد مدرسه جو کردم ولی هیچ پاسخ.)

خرید اینترنتی از فالول جونیور صدای جیر جیر همه اتفاق افتاده در زمینه افزایش خلوص و صداقت در میان ورزشکاران کالج, شده اند که جسارت در پی قتل جورج فلوید. سیاه, بازیکنان فوتبال در دانشگاه تگزاس ایالتی می سی سی پی و ایالتی اوکلاهما در میان دیگران برای شرکت در تظاهرات خیابانی و درخواست خود را به آدرس مدارس طیف وسیعی از نژاد و نژادپرستی مرتبط با مسائل از پذیرش سیاست های مؤتلفه بناهای تاریخی.

در این صورت از رشد واکنش در آزادی فالول جونیور حذف و عذرخواهی برای پرینت دو هفته پس از ارسال آن. او حتی گفت که در نهایت مارتین لوتر کینگ جونیور بعد از یک مدرسه تعطیلات 180 درجه به نوبه خود از پدرش موعظه در برابر شاه در دهه 1960 به ذکر است خود را MLK-مربوط به تحریکات مانند دعوت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت می کنند در مدرسه مجلس در MLK جونیور بعد در سال 2016.

معذرت خواهی آمد خیلی دیر شده برای تاد. دو روز پس از فالول جونیور mea culpa او اعلام کرد او می خواهد انتقال در یک ویدیو یک دقیقه ای نوشته شده به حساب توییتر خود را. “این تصمیم به سادگی بزرگتر از توپ بسکتبال گفت: Todd پوشیدن سیاه و سفید “زندگی ماده” تی شرت. “من تا به حال به انجام آنچه که من احساس بود که در قلب من و ایستادن برای آنچه درست است.”

این ویدئو ویروسی رفت; آن را در حال حاضر حدود 500000 views. دالاس ماوریکس گارد, کاری ست که چپ آزادی پس از سال اول را به پایان برساند در دانشگاه دوک کاهش یافته است یک دست دادن شکلک در بخش نظرات تاد Instagram post.

در این روز پس از تاد صحبت با چند بازیکن فوتبال و متوجه شدند او به احتمال زیاد نمی خواهد آخرین سیاه ورزشکار به ترک لیبرتی. “آنها می خواهند برای انتقال, اما آنها ترس به انتقال” تاد به من گفت. “آیا آنها احساس وجود دارد را یکی دیگر از فرصت های خارج وجود دارد و یا آنها احساس به اندازه کافی وجود ندارد فیلم” از آنها بازی را به خود جلب علاقه از برنامه های دیگر.

این باید یک لحظه پیروزی برای Falwells یک تاکید است که خانواده را گران شرط بندی در ورزش شد و در نهایت پرداخت کردن.

که در آن نقطه زمین مطمئن نیستید که چه چیزی او را به انجام. او وحی با حضور در کلاس های تابستان و ادامه داد: با آماده سازی خود را برای فصل دوم. انتقال در تابستان خواهد شده ام بی تدبیر به عنوان بسیاری از کالج فوتبال برنامه های در حال حاضر خسته خود تخصیص کمک هزینه تحصیلی برای سال.

اما پس از این حادثه در کلاس ریاضی یک هفته بعد زمین می دانست که او نمی تواند باقی بماند. آزادی هرگز مانند خانه احساس راحتی کنید.

“این فقط چیزی است که آمد تا از آبی” او به من گفت. “این چیزی است که ما فکر شده ایم در تمام این مدت.”

Hugh Freeze on the sidelines in a headset signals a timeout.
سر مربی هیو یخ از آزادی شعله های آتش در Nov. 23 در Charlottesville, Virginia.
Ryan M. Kelly/گتی ایماژ

این باید یک لحظه پیروزی برای Falwells یک تاکید است که خانواده را گران شرط بندی در ورزش شد و در نهایت پرداخت کردن.

در 2018, فالول جونیور استخدام سابق می سی سی پی مربی هیو یخ نوید یک عصر جدید در آزادی. در پنج سال در Ole Miss یخ تبدیل دیرین بازنده به عنوان مدعی بود قبل از او undone با اتهامات NCAA نقض و وحی که او با استفاده از خود دانشگاه صادر شده تلفن همراه برای تماس با یک سرویس اسکورت. فالول دیدم یک فرصت در استخدام خوار یخ که قبل از خروج خود را شناخته شده بود به عنوان یک مؤمن مسیحی است. “این فقط بخشی از آزادی DNA به مردم, دوم, سوم, چهارم شانس” فالول گفت: در روز او را معرفی یخ به عنوان سر مربی.

یخ مورد استفاده برای دفع نیروگاهی مانند آلاباما, LSU و گرجستان برای استخدام در توانا Southeastern Conference—پرداخت فوری سود استخدام دنباله. “هیو یخ ramped آن را تا سطح دیگری” جان منسون آزادی التحصیل اجرا می شود که این یک دریای سرخ وبلاگ اختصاص داده شده به پوشش مدرسه در تیم های ورزشی به من گفت. “هر یک از دو فصل گذشته بودند بالاترین رتبه در مدرسه کلاس های تاریخ است.”

یخ نیز برنده بازی. در مراسم تحلیف خود را در فصل شعله های آتش رفت 8-5 ساخته شده خود را برای اولین بار کاسه ظاهر در مدرسه تاریخ و برنده شد. در ماه مه گیرنده آنتونیو گاندی-طلایی شد آزادی اولین بازیکن پیش نویس توسط NFL در شش سال و تیم تا به حال چهار بازیکن بیشتر ثبت نام با NFL تیم به تساوی یک رکورد برای این برنامه است. و این فقط فوتبال است. مردان بسکتبال تیم برنده یک مدرسه-رکورد 30 بازی و یک عنوان قهرمانی لیگ. تیم بسکتبال زنان رفت 20-11 و پیشرفته به کنفرانس قهرمانی بازی که لغو شد به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس.

هیچ کدام از این موفقیت آمد ارزان. آزادی صرف بیش از 150 میلیون دلار در امکانات ورزشی در چهار سال گذشته از جمله 29 میلیون برای یک فوتبال داخلی زمینه 40 میلیون دلار برای گسترش فوتبال در ورزشگاه و 20 میلیون دلار برای یک سه طبقه 65 ، 000 فوت مربع فوتبال مرکز عملیات که باز در ماه آوریل است.

“دو و میدانی است که مهم ترین چیز در آزادی.” — Joel Schmieg آزادی آلوم و سابق ورزش سردبیر در پردیس کاغذ

“شما می شنوید که از استخدام: آنها فقط دور توسط آنچه وجود دارد” منسون به من گفت.

این طرح که قدمت آن به دهه 1970 زمانی که نوپا کالج امکانات مشترک با مدرسه خصوصی و یک کلیسای باپتیست. برای سال های بسیاری از آن به نظر نمی رسد به احتمال زیاد است که قوی برنامه های ورزشی می تواند ساخته شده از آن ناچیز شروع به ذکر است در این نوع از محدود انجیلی محیط زیست است که بخشی از بافت آزادی—نه دقیقا یک کشنده زمین به طور متوسط 18 ساله ورزشکار. حتی فالول Sr. بستری در کلیولند فروشنده ساده در سال 1993 است که “برخی از معنوی دانشجویان رشد خسته تحت حمله از قوانین. قوانین قرار دادن یک درجه سختی به کار آسان و اعتقاد داشتند.” اما “در اوایل 21st century خواهیم توانمند” او قول داد.

زمانی که فالول Sr. درگذشت در سال 2007 آزادی بود و در مسیر رسیدن به حداقل برخی از جاه طلبی های خود را. این زمانی است که پسر خود را در طول زمان و پرش شروع مدرسه سرمایه گذاری به دو و میدانی درک که مدرسه می تواند با سرعت بیشتری ایجاد یک برند ملی با تیم فوتبال. “یک بخش مهمی از Rev. فالول چشم انداز برای ساخت آزادی جهانی موسسه بود در کلاس جهانی تیم فوتبال” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سال 2017 آزادی شروع آدرس. “از فروتن ترین ریشه های شما تبدیل به یک نیروگاه در هر دو آموزش و پرورش و ورزش است.”

“دو و میدانی است که مهم ترین چیز در آزادی” گفت: Joel Schmieg سابق ورزش سردبیر پردیس روزنامه که فارغ التحصیل از آزادی در سال 2018 است. “این اظهار داشت که در راه است. من فکر می کنم آن را بسیار آشکار از پردیس.”

در سال 2016 فالول استخدام مدیر ورزشی ایان McCaw که شده بود تحت فشار قرار دادند از بیلور در اوایل همان سال پس از یک جنسی و حمله های داخلی رسوایی در فوتبال برنامه که همچنین منجر به بیمارستانها در حال تمام شدن مدرسه جمهور و سر مربی تیم فوتبال. McCaw آلوده شد, بله, اما آن را سخت به استدلال می کنند با نتایج خود را در بیلور جایی که او ساخته شده است یک برنامه رقابتی در جهان بزرگترین باپتیست دانشگاه و مطرح نزدیک به 400 میلیون دلار برای این بخش دو و میدانی.

برای فالول و آزادی ساخته شده است که McCaw مناسب کامل به طلیعه این حرکت به FBS—ترین-رقابتی و سودآور سطح فوتبال کالج است. “این لحظه ای بود که آزادی تصمیم گرفت که ورزش بود و بالاتر از همه چیز” Schmieg گفت: از McCaw را استخدام. “من شوکه شده بود. اما [هر گونه خشم] درگذشت دور به عنوان به سرعت به عنوان آن آمد و آن را حتی صحبت از وجود دارد در حال حاضر.”

چند ماه پس از آزادی ساخته شده حرکت به FBS مردان تیم بسکتبال پیشرفته به مسابقات NCAA برای اولین بار در پنج فصل. بازی برابر بالاتر کشت می سی سی پی امور خارجه باید تشریفات آشکار عدم تطابق برای آزادی. به جای شعله های آتش از بهبود 10 نقطه کسری بودجه در اواخر نیمه دوم کشیدن 80-76 ناراحت و عقد اولین برنده مسابقات در مدرسه تاریخ است.

فالول از دست رفته در این بازی که شب; او مصاحبه Alan Dershowitz برای مجلس در محوطه دانشگاه. اما من وجود پوشش بازی برای ESPN. من به یاد داشته باشید هر کسی ذکر McCaw گذشته مشکلات و یا آزادی را در آب و هوا از عدم تحمل و یا فالول جونیور تهمت پشتیبانی می کند. آزادی تا به حال برنده بازی و همچنین روابط عمومی مسابقه تبدیل شدن به مدرسه کوچک است که می تواند.

Tayvion Land at Ocean Lakes High School.
Tayvion زمین در اقیانوس دریاچه دبیرستان.
میچل کلارک/247Sports

در تابستان 2019, Tayvion زمین وارد در آزادی به عنوان بهترین فوتبال را جذب به ثبت نام وجود دارد. و این اتفاق تنها به دلیل بالا خود را انتخاب تبخیر در آخرین لحظه.

زمین شده بود متعهد به مریلند برای بیش از یک سال و برنامه ریزی برای ثبت نام با مدرسه در ماه فوریه است. اما مریلند اخیرا با استخدام یک سر مربی جدید که ترجیح بزرگتر و قوی تر ورزشکاران ترک 5-پا-8, 166 پوند زمین به دنبال یکی دیگر از مدرسه تنها چند روز قبل از امضای ملی روز.

“چیزهای که متاسفانه اتفاق می افتد. بنابراین من انجام شده بود همه چیز من می تواند به لمس پایه و او را در بر داشت یک خانه در آزادی” گفت: جو جونز, زمین مربی در اقیانوس دریاچه در ساحل ویرجینیا.

زمین که در ردیف یکی از top 20 استخدام در استعداد غنی ویرجینیا توسط اکثر سراغ خدمات بود نه روحی. او می خواهم که قبلا برگزار می شود ارائه بورس تحصیلی از مدارس مانند Auburn, کارولینای جنوبی و ویرجینیا. اما در حال حاضر او در حال اجرا از گزینه های. بنابراین او hustled به چهار ساعته سفر به لیبرتی آخر هفته قبل از او تا به حال به تصمیم می گیرید.

“من فکر نمی کنم او تا به حال درک زیادی از ایدئولوژی سیاسی که قرار بود به شایع است.” — جیمز تاد آسیا تاد پدر

“من فکر کردم آن یک مدرسه مسیحی و من احساس نمی مانند انجام همه که. من نمی دانم هر چیزی در مورد اونورتر یا آزادی در همه زمین” گفت. اما او نیاز به یک مکان برای بازی و کسانی که امکانات فالول و McCaw پمپ ده ها میلیون دلار را به برنامه شین از وعده. دوستش تره کلارک نیز وجود دارد پس از آن به نظر می رسید مانند یک خوب به اندازه کافی مناسب است.

“بنابراین ما رفت و آن را مستقیم. همه چیز سرد بود” زمین به من گفت. “آنها تا به حال برخی از شیرین امکانات و همه از آن.” در اطلاعیه خود در توییتر زمین گفت: “از طریق مقدار شک و نظارت من خوش شانس برای پیدا کردن یک محل است که مورد قبول من برای من!” آزادی خجسته بود بیش از حد; مدرسه بود و عادت به فرود یک بازیکن به شدت تبلیغ به عنوان زمین.

در حالی که زمین می دانستند بسیار کمی در مورد آزادی قبل از سقوط-فرود وجود دارد, آسیا, تاد در واقع انتخاب آن است. تاد تا به حال تعدادی از ارائه بورس تحصیلی به بازی بسکتبال کالج بیرون آمدن از کلیتون دبیرستان در حدود 20 مایل در خارج از Raleigh, North Carolina. قبل از سال ارشد تاد تنگ گزینه های خود را به یک تعداد انگشت شماری از midmajor برنامه از جمله ساقی سواحل خلیج فلوریدا و آزادی.

تاد به من گفت که او احساس در خانه در سفر رسمی به آزادی. او احساس یک لحظه ارتباط با کارکنان مربیگری که روشن ساخته است او را استخدام اولویت است. و به عنوان دختر یک کشیش تاد کشیده شد به مدرسه مذهبی پایه و اساس است.

“من قطعا احساس می کردم که خدا به من منجر به آزادی” او به من گفت: یادآوری یک رویا که در آن خدا در واقع گفت که او باید ثبت نام با مدرسه. پدرش جیمز تاد نمی خواهم به تداخل با الهام الهی, اما او تا به حال خود را رزرو. او می دانست که همه چیز در مورد فالول و سیاست های او از جمله بی شرم پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی در سال 2016 بود که تفرقه حتی در میان آزادی حامیان.

“من فکر نمی کنم او تا به حال درک زیادی از ایدئولوژی سیاسی که قرار بود به شایع” جیمز تاد گفت. “بنابراین من فکر می کنم برای او بود که عمده شوک فرهنگی.”

آن را نمیگیرد طولانی برای آسیا تاد به درک پدرش نگرانی. او به طور خاص به یاد می آورد یک مجلس در ماه سپتامبر هنگامی که سخنرانان بودند محافظه کار مفسر Candace اونز و شوهرش. فالول و همسرش, Becki پیوست آنها را روی صحنه در حالی که اونز صحبت در مورد “Blexit,” او پیشنهاد برای رای دهندگان به کنار گذاشتن حمایت خود را از حزب دموکرات است. هدف او این بود که “چالش آمریکایی های سیاه و سفید به نظر آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع خواسته از [آنها],” اونز به جمعیت گفت. او گفت: نگرانی در مورد افسران پلیس غیر مسلح تیراندازی مردان سیاه پر از شکوفه شد و تکرار یک ادعای نادرست که “افسران پلیس بودند 18 و نیم برابر بیشتر احتمال دارد به گلوله بسته و کشته شدن توسط یک مرد سیاه و سفید از راه دیگری در اطراف.” او همچنین به نام مدرن فمینیسم “یک کلاهبرداری است.”

تاد و دوستان خود را—بسیاری از آنها را سیاه و سفید—به اطراف نگاه کرد عرصه که صبح مصرف در صحنه از شدت سفید, مخاطبان, کف و تکان همراه با اونز.

“من می گویند که پدر و مادر من به من هشدار در مورد برخی از ایدئولوژی خود که آن را نمی, چین با چیزهایی که آنها مطرح شده و مسائل آنها ایستادند و برای” تاد گفت. “من قطعا باید کرده ایم. من احساس می کنم اگر من می دانم بیشتر در مورد [فالول] و آنچه او می ایستد من نمی دانم اگر من می رفته وجود دارد.”

در پایان سال اول زمین احساس به همان شیوه. او صحبت از به طور مداوم احساس خارج از محل هر زمان که او در سمت چپ امکانات فوتبال. در دانشگاه و در کلاس زمین به من گفت که او احساس قضاوت خود را سفید همکلاسی ها و اساتید.

“من می خواهم احساس انرژی از مردم خیره در من راه اشتباه, چیزهای کوچک مانند این که” زمین گفت. “این نوع از سایه گاهی اوقات. اکثر مواقع من ماند برای خودم.”

زمان زمین رفت و به کادر مربیگری به آنها بگویید که او می خواهم تصمیم به انتقال آنها به نظر می رسید به درک.

“آنها نمی التماس من برای ماندن” او به من گفت. “گفتند: آن را سخت برای دیدن شما بروید و ما برای شما آرزوی بهترین ها.’ “

همانطور که برای آزادی پاسخ رسمی به زمین اعلام در آمد یک صدای جیر جیر. “غمگین برای دیدن شما انتقال به خصوص در پی کاملا نامناسب نظرات توسط یک استاد که فسخ شده است” به مدرسه توییتی در پاسخ به زمین و کلارک اطلاعیه ها. (من خواست آزادی برای اطلاعات بیشتر در مورد استاد فسخ اما پاسخ نداده اند.) “شما همیشه بخشی از دریاچه ارومیه و از ما حمایت خواهد کرد و برای شما دعا می کنم هر کجا که شما هستند.”

تاد زمین و کلارک خروج تولید این نوع از عناوین که هیچ مدرسه امیدوار به جذب ورزشکاران بالا می خواهد برای دیدن. “فالول را Blackface Tweet به ارمغان می آورد نژادی مخالفت به آزادی دانشگاه” خواندن نیویورک تایمز. “آزادی بازیکن بسکتبال آسیا تاد نقل و انتقالات با توجه به نژادی کوردلی’ از رهبری” نوشت: ایالات متحده آمریکا امروز. و Bleacher Report فرار یک داستان با عنوان “آزادی CFB است Tayvion زمین تره کلارک به انتقال با استناد به ‘نژادی انجامد.’ “

برای همه کار و پول فالول ریخته به آزادی های ورزشی برنامه او را در معرض خطر آسیب رساندن به آن همه با او التهابی سیاست و نامهربان پردیس.

“سرفصل در حال حاضر در حال وحشتناک برای فوتبال برنامه” یک سیاه التحصیل و بازیکن فوتبال از 1990s به من گفت. “من می دانم که بچه های دبیرستان که کاهش کمک هزینه تحصیلی وجود دارد.”

در یک لحظه که در آن بسیاری از کشور موسسات حداقل اذعان خود شکست در مقابله با نژاد پرستی و انواع دیگر از تعصب آزادی به نظر می رسد عمدتا تمایلی یا بد مجهز برای انجام همان. آن آزادی است, بعد از همه, است که دارای یک مدرسه دولتی به نام برای دیر بهداشت ، Jesse Helms مشهور segregationist و ای ، در ماه نوامبر این مدرسه راه اندازی یک دانشگاه اتاق فکر با محافظه کار فعال چارلی کرک. The Falkirk مرکز—mash-up از نام فالول و کرک—به تازگی در آن نوشته شده Facebook صفحه ای که “سیاه و سفید زندگی مهم سازمان … تصمیم به سرمایه گذاری در تنها برخی بی عدالتی به رنگ یک روایت از سیستمیک ظلم و ستم که در آن وجود دارد یکی نیست.” و فقط در هفته گذشته, کرک پرسیدم و خنده دار, برای دیدن, سیاه, بازیکنان NBA که میلیون ها نفر را از یک سال و یک زانو را امتحان کنید و به ما بگویید که مردم سیاه و سفید نمی تواند موفقیت در امریکا است. لگد آنها را به بیرون از لیگ است.”

“این مدرسه به عهده گرفت و از یک فرهنگ بود که سیستمیک نژادپرستانه” گفت: Fea مسیح استاد دانشگاه که نوشته شده است به طور گسترده در مورد آزادی در وب سایت خود را. “و آنها نمی نشانی که به دلیل آنها نمی حتی در آن اعتقاد دارند.”

“این تقریبا به عنوان اگر آزادی در حال نزدیک شدن به یک نقطه شکستن” منسون, دریای سرخ, وبلاگ نویس به من گفت. “هر دو آنها در حال رفتن به از طریق شکستن و منفجر بر روی صحنه ملی در حتی بزرگتر راه ورزشی. یا جری فالول جونیور و تبلیغات که او به ارمغان می آورد می تواند ارسال آن جهت مخالف است.”

در جولای 6, زمین اعلام کرد که او برنامه ریزی شده برای انتقال به نورفولک ایالت کوچکتر تاریخی سیاه و سفید دانشگاه بسیار نزدیک به خانواده اش در ساحل ویرجینیا. جای تعجب نیست که زمین اشاره کرد برای هفته که او را انتخاب سیاه و سفید, کالج, این زمان در اطراف. “انتخاب من است که احاطه شده توسط مردم با زمینه های مشابه و تجارب فرهنگی,” او توضیح داد که در بیانیه خود در توییتر.

تاد تصمیم به انتقال به مرکز فلوریدا جایی که او قصد دارد به نشستن یک سال و حفظ سه سال از واجد شرایط بودن. “UCF متنوع موسسه” او به من گفت. “و کادر مربیگری آنها فرهنگی صالح. من احساس آن را در یک محل که در آن من می تواند رشد و نه فقط بر روی زمین است.”

گوش دادن به یک قسمت از تخته سنگ های ورزشی, پادکست, قطع کردن و گوش دادن در زیر و یا اشتراک به نمایش در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcher, Google Playو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی