آزادی دانشگاه و دانشجو تست مثبت برای COVID-19 بعد از بازگشایی پردیس توسط جری فالول جونیور

یکی از نزدیک به یک دوجین از آزادی از دانشجویان دانشگاه که به نمایش گذاشته نشانه های سازگار با COVID-19 دارای آزمایش مثبت برای این ویروس پس از دانش آموزان اجازه داده شد برای بازگشت به دانشگاه در هفته گذشته با توجه به نیویورک تایمز.

دکتر Thomas W. Eppes جونیور اجرا می شود که آزادی دانشگاه, دانش آموز, خدمات بهداشتی و گفت: خروجی جمعه که سه نفر از کسانی که به دانش آموزان ارسال شد به محلی امکانات مراقبت از بهداشت برای, تست, در حالی که هشت دیگر آموزش داده شد به خود منزوی. دانشجویی که تست برگشتم مثبت زندگی در خارج از دانشگاه.

تبلیغات:

“من نمی تواند مطمئن شوید که چه خبر است با افرادی که در حال آزمایش است اما کسانی که توصیه به خود منزوی,” جان کری social marketing سلامت مرکز بهداشت ویرجینیا منطقه گفت: بار. “من فرض کنیم که اگر پزشکان نگران بودند به اندازه کافی در مورد امکان COVID-19 بیماری به اصرار خود انزوا که مناسب غربالگری و آزمایش می توان مرتب شده اند.”

آزادی رئيس دانشگاه جری فالول جونیور گفت: بار است که بیش از 800 از 1,900 دانش آموزان که در بازگشت به آزادی این دانشگاه در Lynchburg, Va., هفته گذشته پس از آن باقی مانده است.

“آزادی باید در قبال این بیماری رخ می دهد که پس از اوایل بازگشایی پردیس علیه بهداشت عمومی توصیه” دکتر اریک Feigl-دینگ اپیدمیولوژی و ارشد فدراسیون دانشمندان آمریکایی گفت: سالن توسط ایمیل دوشنبه.

تبلیغات:

Shaugnessy Naughton, هیئت مدیره, رئیس و بنیانگذار 314 اقدام غیر انتفاعی تایید شده است که برگزیدگان دانشمندان به کنگره ارائه شده مشابه مشاهده است.

“وجود دارد یک خط مستقیم بین سیگنال های مختلط و کمرنگ جلوه دادن جدی بودن COVID-19 جمهور تهمت همراه با تقویت جناح راست, رسانه, به غیر مسئولانه تصمیم جری فالول به نادیده گرفتن مشاوره از دانشمندان و حتی ریاست جمهوری مشاوران,” Naughton گفت: سالن توسط ایمیل. “فالول گرفته است انکار علم به یک سطح جدید.”

زمانی که فالول هفته گذشته اعلام کرد که او دعوت دانش آموزان به دانشگاه, استاد زبان انگلیسی Marybeth دیویس Baggett خواست کالج هیئت امنا به ابطال فالول نوشته است که “تصمیم گیری اجرا می شود و برخلاف سه نفر دیگر از مدارس مسکونی در منطقه ما است که باید خود را بسته خوابگاه اجازه می دهد تنها کسانی که با هیچ جای دیگری برای رفتن به باقی می ماند.”

تبلیغات:

او همچنین گفت: اخبار و پیشرفته است که “زندگی در معرض خطر هستند. من فکر می کنم این تصمیم دستور غذا برای فاجعه است و من تلاش کرده اند به فشار است که تا آنجا که من شده اند قادر به داخلی.”

فالول گفت: خروجی است که “من فکر می کنم ما در یک راه در حال حفاظت از دانش آموزان با داشتن آنها در دانشگاه با هم. نود و نه درصد از آنها در سن نه را در معرض خطر و آنها لازم نیست که شرایط است که قرار دادن آنها در معرض خطر است.”

تبلیغات:

فالول که صریح حامی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته ادعاهای بی اساس در مورد ویروس در اوایل این ماه و با گفتن “فاکس و دوستان” که “این فقط عجیب و غریب به من چگونه بسیاری از در حال زیاده. ویروس H1N1 سال 2009 کشته 17,000 مردم است. آن آنفولانزا همچنین من فکر می کنم. و نه وجود دارد و همان اعتیاد به مواد مخدره. آن را — شما فقط نمی بینم آن را در اخبار 24/7. و این باعث می شود شما تعجب می کنم اگر وجود دارد یک دلیل سیاسی برای آن است. آن را آه — شما می دانید استیضاح کار نمی کند و مولر گزارش کار نمی کند و ماده 25 کار نمی کند. بنابراین شاید در حال حاضر این است که خود بعدی بعدی خود را به تلاش برای مغلوب ساختن پیشی جستن.”

فالول نیز توییتی در اوایل این ماه که “من پس از 20 سال پیر پسر تقریبا از دست داده و زندگی خود را به آنفولانزای خوکی در سال 2009 به دلیل ضعیف واکنش @BarackObama. خدا را شکر realDonaldTrump است مدیریت این تاج آنفولانزا مانند شما انتظار می رود از یک مدیر عامل موفق v یک سیاستمدار حرفه ای!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>