آزادی انتخاب به باز بماند در طول coronavirus توضیح داد

روز یکشنبه آزادی رئيس دانشگاه جری فالول جونیور اعلام کرد که بر خلاف تمام دیگر کالج ها و دانشگاه ها در ایالات متحده آزادی به زودی بازگشایی و اجازه هزاران نفر از دانشجویان و استادان برای بازگشت به دانشگاه — حتی به عنوان coronavirus همچنان به خشم و شهر که در آن مدرسه ساکن دلسرد حرکت می کند.

“من فکر می کنم ما باید مسئولیت را به دانش آموزان ما — که پرداخت به اینجا که می خواهند به اینجا که دوست دارم آن را در اینجا به آنها توانایی بود با دوستان خود به ادامه مطالعات خود را لذت بردن از اتاق و هیئت مدیره آنها در حال حاضر برای پرداخت می شود و به قطع نکنید کالج خود زندگی” فالول جونیور در مصاحبه با گفت: یک ریچموند-منطقه روزنامه در روز یکشنبه.

برای مطمئن شود, ناگهانی تعطیلی تصویب شده توسط هزاران نفر از دیگر کالج ها و دانشگاه ها منجر به مشکلات عمده برای بسیاری بین المللی دانشجویان و دانش آموزان نیاز به مسکن چپ تکاپوی به عنوان خوابگاه بسته و سالن های غذاخوری بسته است.

اما آزادی دانشکده در حال حاضر شده است در محوطه دانشگاه در طول این زمان از او خواسته برای تدریس به اتاق خالی در حالی که دانشگاه و فالول جونیور — به طور گسترده متفاوت داستان در مورد دانشگاه coronavirus استراتژی به رسانه های خبری و به اعضای دانشگاه جامعه. در حالی که این دانشگاه می گوید که دانش آموزان خواهد شد در نظر گرفتن تمام کلاس های آنلاین فالول گفت: ABC سه شنبه گفت که “حدود یک تا دو هزار” دانش آموزان باید بازگشت به دانشگاه و خوابگاه و سالن های غذاخوری — عمده جمع آوری مکان های که در آن coronavirus به راحتی می تواند گسترش. در دانشگاه خواهد بود و هر دو باز و با توجه به فالول جونیور بسته “بیشتر شبیه به یک آپارتمان پیچیده تر از یک دانشگاه” در طول این زمان. که نامنسجم استراتژی را ترک کرده است بسیاری در آزادی اشتباه گرفته و ناراحت است. من به آزادی برای اظهار نظر و به روز رسانی خواهد شد در صورتی که من شنیدن.

به عنوان رئیس جمهور تهمت شروع به ابراز تمایل به بازگشت به برخی از صورت ظاهر از اقتصادی عادی با عید رئیس جمهور یکی از بزرگترین مسیحی دانشگاه ها در جهان (و از حامیان عمده تهمت) است که با استفاده از دانشگاه خود به عنوان یک میدان آزمایش برای اثبات آن است که همه گیر است هیچ نگرانی واقعی. در مارس 23 مطبوعاتی فالول جونیور گفت: “ما فکر بود ‘اجازه دهید آنها را به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم'” — با وجود افزایش coronavirus موارد در ایالت ویرجینیا.

“در نهایت آن را شکست رهبری و ارتباطات” آزادی استاد دانشگاه که می خواست ناشناس باقی می ماند به من گفت.

آزادی یکی از بزرگترین مسیحی دانشگاه با حدود 15000 نفر از دانشجویان در محوطه دانشگاه اما بیش از 95,000 دانش آموزان کلاس های آنلاین. تاسیس در سال 1971 توسط فالول جونیور پدر کشیش جری فالول به عنوان اونورتر باپتیست کالج مدرسه تبدیل به یک موسسه آموزش عالی با صدها نفر از برنامه های تحصیلات تکمیلی و دانشکده های تحت پوشش.

اما تحت رهبری فالول جونیور که به عنوان مدرسه جمهور از سال 2007 آن را نیز تبدیل به یک پلت فرم برای پیشبرد “سیاسی بشارت.” همانطور که من نوشت: در سال گذشته:

این مهم است به یاد داشته باشید که با وجود اینکه اغلب به عنوان یک رهبر مسیحی جری فالول جونیور هیچگاه یک کشیش — یک واقعیت او را خجالتی نیست در مورد به اشتراک گذاری و حتی در حالی که رهبری یکی از بزرگترین مسیحی دانشگاه ها در جهان است. با توجه به توافق با پدرشپس از کشیش جری فالول مرگ در سال 2007 فالول جونیور در زمان راس آزادی دانشگاه در حالی که برادرش جاناتان در زمان بیش از کلیسا پدر خود را کمک به پیدا در سال 1956 توماس جاده کلیسای باپتیست.

فالول نیز خجالتی نیست در مورد اعانه برای دانشگاه و یا نقش خود را در جهان از آنچه که من می خواهم تماس “سیاسی evangelicalism” — تلاش برای ترکیب انجیلی مسیحیت با bare-knuckle سیاست به منظور دریافت انجیلی اولویت به قانون و انجیلی سیاستمداران (یا سیاستمداران حاضر به تن دادن به انجیلی منافع) به دفتر.

فالول نیز از حامیان دیرین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (از آنجا که رئیس جمهور ادعا “فراست کسب و کار”). از آنجا که داد در طول سال 2016 ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی, فالول جونیور گفت که او ارائه شد نقش وزیر آموزش و پرورش است.

و این که پشتیبانی حرارت برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که برخی معتقدند ممکن است تحت تاثیر فالول جونیور تصمیم گیری در مورد کروناویروس یک بیماری همه گیر او گفت: فاکس و دوستان بود که هر دو تا حد زیادی یک واکنش افراطی توسط رسانه های جریان اصلی و به طور بالقوه یک “کریسمس” از کره شمالی. در مصاحبه با فاکس نیوز رادیو میزبان Todd Starnes, فالول جونیور گفت: “شرم بر رسانه ها در تلاش برای فن [coronavirus] و نابود کردن اقتصاد آمریکا. آنها در حال حاضر برای از بین بردن اقتصاد فقط به صدمه زدن به مغلوب ساختن پیشی جستن.”

در محوطه دانشگاه فالول جونیور و دیگر رهبران عنوان همه گیر در طول مجلس در مارس 13 (مجلس الزامی است مجمع برای دانش آموزان برگزار شد دو بار در هفته) با اشاره به کروناویروس به عنوان یک “آنفولانزا” و گفت که آزادی خواهد بود باقی مانده باز در حالی که اجتناب اجتماعات بزرگ. “من نمی بینیم ما انجام همان چیزی که در دیگر مدارس انجام داده اند” فالول جونیور گفت: با اشاره به کالج ها و دانشگاه ها که در حال حاضر بسته در پی coronavirus.

“شما بچه ها پرداخت می شود در اینجا شما می خواستم به در پردیس من می خواستم به شما آنچه شما برای پرداخت” او ادامه داد: در حالی که گفت که دانش آموزان باید با احتیاط در مورد کسانی که با بیماری های تنفسی و افراد مسن. در حالی که اخیر خود شعارهای نسبت به رسانه ملی را کمتر شده است بی اعتنا از ویروس — انعکاس مغلوب ساختن پیشی جستن تغییر در این موضوع — پیام در آزادی بوده است فوق العاده مخلوط شده است.

اما به عنوان یک عضو هیات علمی صحبت کردم و او به من گفت: دانش آموزان در واقع یک پیام روشن از دانشگاه: “[Coronavirus است] نه که جدی و یا به عنوان جدی نیست که این نقل قول را تمام کردن ‘رسانه’ باعث می شود آن را خارج می شود.”

و برای ارومیه وضعیت شده است مضاعف به چالش کشیدن به عنوان آنها شده است انتظار می رود برای ادامه تدریس در دانشگاه و حتی در حالی که دانش آموزان حاضر نیستند در کلاس درس. Marybeth دیویس Baggett یک استاد زبان انگلیسی در آزادی توصیف وضعیت گیج کننده در یک op-ed دینی و مذهبی اخبار خدمات:

اعضای هیات علمی و کارکنان نیز نیاز به گزارش با وجود این واقعیت است که از راه دور گزینه های در دسترس هستند. به عنوان یک آزادی عضو هیات علمی من گفته شده که همکاران من و من باید انجام کلاس های ما از دفاتر ما حتی اگر که آموزش در حال حاضر تحویل داده تقریبا. ما همچنین انتظار می رود از ساعات اداری و استقبال دانش آموزان به صورت چهره به چهره و تعامل است.

در پاسخ فالول جونیور توییتی صفحه لینک به آزادی را coronavirus پاسخ در حالی که با اشاره به او به عنوان “Baggett خانم.”

و راهنمایی های اساتید و اعضای هیئت علمی در حال دریافت از دانشگاه به ظاهر تغییرات توسط ساعت حتی بر اساس رسانه ها ظاهر توسط فالول جونیور خود را.

برای مثال در مصاحبه با CNN و ABC اخبار فالول جونیور گفت که تمام دانشکده مشغول به کار بودند از خانه با توجه به همه گیر اما من بررسی ایمیل های فرستاده شده به علمی که به وضوح اعلام کرد که آنها نیاز به درخواست مجوز و ارائه یک دلیل منطقی برای اینکه چرا آنها باید از خانه کار می کنند و نه خود را در دانشگاه دفاتر. منبع من به من گفت که یا فالول جونیور دروغ است و یا او نمی ابلاغ جدید ارشاد به دانشکده بوده ولی بیش از تمایل به انجام این کار به رسانه ها. “در حال حاضر همکاران من بدانم که اگر قرار است ما را به رفتن و یا در حال حاضر ما می توانید در خانه بمانند.”

یک عضو هیات علمی گفت که این عدم شفافیت بود همتراز برای دوره در آزادی. “به صداقت این نوع از چگونه رفتن چیزهایی در آزادی. آن کار نمی کند که به خوبی زمانی که وجود دارد نه یک بحران [و] از آن می رود به خصوص هنگامی که در یک بحران وجود دارد ما در حال پیدا کردن. آزادی چیزهایی در پرواز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>