“زندگی احساس ناراحت کننده کمدی”: Zach جنگل پذیرای بی دست و پا و فیلم جدید “سراشیبی”

در مورد میدوی را از طریق “سراشیبی” یکی از شخصیت دیگری می پرسد که او چه کسی است. این چنین فریب آمیزی ساده و به ظاهر بی جواب پرس و جو که اولین پاسخ به بلک در آن است. در لحظات هر چند او متوجه او تا حداقل بخشی از پاسخ. “سراشیبی” جدید آمریکا بازسازی 2014 تیره کمدی “نیروی Majeure” یک فیلم که می خواهد بدانید که واقعا چه کسی هستید ؟ آیا شما جمع آوری همه چیز شما تا کنون بوده است و انجام می شود و یا شما در یک لحظه تصمیم ؟

تعمق است که وجودی معضل هستند Billie و پیت استانتون (ویل فرل و جولیا لوئیس-دریفوس) یک زن و شوهر در تعطیلات اسکی خانواده که رابطه وارونه در یک لحظه. متقاطع با خود بحران هستند رویز (Zoe چائو) و ژاک (ژاک جنگل) یک زن و شوهر خیط و پیت کردن با عشق جدید و کشیده به درام. ضعف تحقیق و بحث.

تبلیغات:

اما ژاک جنگل یک بازیگر راحت بودن ناراحت کننده است. در فیلم “شکارچیان روح” و همچنین سریال “دفتر” “Veep,” “خیابان 5” و پنج سال به عنوان Jared دان در به تازگی ترک “دره سیلیکون” شخصیت خود را هرگز دور از نفیس تنش که زندگی به طور مداوم در به طور آهسته ، در زندگی واقعی او اتفاق می افتد به مهربان و کنجکاو و جذاب, به ما آموخته است که هنگامی که او به ما ملحق شد به تازگی برای یک “سالن شد.”

این بازسازی از “نیروی Majeure” در مورد یک زن و شوهر که در تعطیلات بروید و تجربه یک حادثه است که تغییر همه چیز. شخصیت خود را پیاده به این وضعیت است. به من بگویید که در مورد شخصیت ژاک است.

تبلیغات:

آن را می گیرد در یک خانواده در تعطیلات اسکی و آنها در حال صرف ناهار در خارج. آنچه به نظر می رسد بهمن بازدید آنها. در آخرین لحظه که پدر منازعه تلفن همراه خود را و اجرا می شود به دور, در حالی که مادر مرتب از cowers با دو بچه. معلوم می شود آن را کنترل ریزش بهمن و نبود خطرناک است. پدر می آید و بقیه فیلم است و سپس سوخت و ساز است که لحظه برخورد با عواقب آن است.

من این بازی یکی از پدر دوستان از کار که او را دعوت به تعطیلات خود را به عنوان یک بافر از داشتن مکالمه لحظه ای که مستلزم. اما به جای دوست دختر من و من که میرم سفر را از طریق اروپا با هم در یک عشق جدید سفر تا پایان تمایلی شاهد جولیا لوئیس دریفوس و خواهد فارل شخصیت های’ تعارض زناشويی.

شخصیت خود است و نه مبهم. شما کسی است که برای جذب این و شما باید محدود. که آیا شما فکر می کنم Zach است ؟ چگونه می توانم به شما در ایجاد یک شخصیت که می خواهم ؟

تبلیغات:

هر بار که من بازی هر شخصیت حتی اگر این شخصیت کوچک من سعی کنید به شکل از آنچه که من در مورد آنها چه کنند و چه آنها از ترس. شما باید این دو در مراحل مختلف روابط خود را. اصلی, زن و شوهر, پیت و Billie یک ازدواج و دو بچه ها و به خصوص پس از حادثه با بهمن در برخورد با ترک در گچ است که در حال گرفتن بیشتر و واضح تر است.

دوست دختر من و من در این فیلم هستند در این خیط و پیت کردن از عشق جدید خود را که در آن مغز است بنابراین آغشته به دوپامین یا سروتونین یا هر مغز شما ترشح زمانی که شما در عشق است که شما حتی نمی متوجه دور ناله ممکن است اختلال. شما بیش از حد شلوغ فقط داشتن رابطه جنسی و خوردن وافل.

تبلیغات:

ما یک فویل آنها را در یک راه خاص. یکی از چیزهایی که اتفاق می افتد در این فیلم من به نوعی حمایت از پیت پدر. در تلاش برای کشف کردن چگونه به بازی بازی های شخصیت من نمی خواهم او را فقط به برخی از مرتب کردن بر اساس فرض schmuck که برادر خود را به عقب به عنوان یک نوع از پیش فرض. من فکر می کردم که خیلی جالب نبود. یکی از چیزهایی که باعث می شود آن را دشوار است برای مردان که باید انجام چیزهایی که تاسف بار و ناامید کننده است که آنها احساس می کنید پس از شناسایی با اثر خود و قدرت خود و شجاعت خود عمل گرایی است که آنها نمی تواند اذعان راه های که در آن آنها — مانند هر کس دیگری — یک بچه که فقط شاشیدن شلوار خود را و وحشت زده و ظروف سرباز یا مسافر.

من فکر کردم این امر می تواند در نوع خود جالب است اگر شخصیت من به جای فقط یک فرض است که تلاش برای جفتک انداختن او به بالا و او را به نگه داشتن یک مرد بود کسی که کمی بیشتر پذیرای در نهایت به ظروف سرباز یا مسافر.

و شما در حال کار با Nat Faxon و جیم راش که نیز بسیار راحت در جلوی دوربین بازی بسیار پیچیده, شخصیت های کثیف. این بود که مفید داشتن دو مدیران که هم که کمدی را تجربه کنید ؟

تبلیغات:

جالب بود. داشتن دو مدیران بود که متفاوت از داشتن یک مدیر. این فقط احساس مانند یادداشت آمد در دو صدای متفاوت اما آنها خوب هماهنگ انتقادات و پیشنهادات خود را به طوری که شما هرگز احساس مانند “خوب مامان گفت: اما پدر گفت که.”

شما بوده ام در کمدی تقریبا تمام عمر خود را. شما شروع به سفر به شهر نیویورک به UCB زمانی که شما بودند 16. که یک چیزی که برای 16 سال به انجام و پس از آن بود که تنها به فکر در چنین سن جوانی. شما به دنبال در مردم خواهد بود فارل و گفت: “من می خواهم به انجام است که”?

من می خواستم به یک نوازنده جاز وقتی که من بچه بودم. من ترومپت و من استفاده می شود برای تمرین ساعت و دقیقه در هر روز است. پس از آن من پرانتز و من واقعا نمی توانست بازی کنم. من تا به حال تمام این زمانی که من استفاده می شود به در حال اجرا فلس است. عجیب تریک شد و یکی از اولین چیزهایی که من بدون برنامه و یا بدون single-mindedness.

تبلیغات:

من خیلی با تمرکز بر آنچه که من فکر می کردم زندگی من خواهد بود. آن را نوعی شوخی — من گفتم که: “این به نظر می رسد مانند سرگرم کننده” و من در زمان تریک کلاس. من فقط آن را دوست داشت. این فقط احساس خیلی خوب است. من واقعا نمی زیادی در راه جاه طلبی های اطراف اقدام است. هنگامی که من تریک کلاس بودم: “من فقط می خواهم به انجام این کار.”

شما در یک جهان با کریس Gethard و Bobby Moynihan در همان زمان. که واقعا بزرگ بسته به خودتان پیدا کنید به طور ناگهانی در حال اجرا در.

این فوق العاده بود. آن افرادی که به نظر می رسید واقعا پرشور در مورد چیزی. یکی از حلقههای شروع UCB در آن زمان بود و هیچ کس تا به حال واقعا تبدیل به معروف یا غنی و یا بدست حرفه ای از آن نشده است. به خود انتخاب شد فقط تمام این weirdos که دوست داشتم آن را انجام می دهند. وجود ندارد هر نوع حرفه و حداقل نه که من می تواند تشخیص دهد. این چنین احساس خوب به اطراف یک گروه از افرادی که در ایران توسط خود مشترک شور و شوق به عنوان مخالف به اشتراک گذاشته شده خود را جاه طلبی.

تبلیغات:

من یک مصاحبه با شما که در آن شما بحث در مورد دیدن این 16 سال بچه های قدیمی خود را پرتاب و کلید به یک نوکر و تعجب “چه کسی شما را تبدیل به صورتی که جایی که شما در حال شروع است؟”

من راه رفتن به یک رستوران سوشی در استودیو سیتی در لس آنجلس. یک بچه سوار پورشه در لترمن ژاکت خود را پرتاب کلید نوکر و پس از آن در رفت و به خوردن sashimi یا هر چیز دیگری. من فکر می کنم یکی از دو چیز اتفاق می افتد. شما هم مثل پاتریک بیتمن و تبدیل شدن به کسی که قطع سر مردم با اره برقی در آپارتمان پنت هاوس یا شما رسیده ایم کوه اورست از douchebaggery در چنین سن جوانی است که شما سپس حرکت بر روی برخی از چیز جدید. شاید در آن زمان شما 20 شما یک نمک زمین یار.

چرا شما به اسکی کردن الاغ فیلم ها xxx سوراخ کوه.

پس حرفه ای خود را برای آخرین 10+ سال, یکی از اولین برک آوت موفقیت بود “بی دست و پا ، شما باید برای تمام زندگی حرفه ای خود را نسبت به جذب ناراحت کننده, کمدی. شما شده است نشان می دهد که شناخته شده برای ناراحتی و تنش از ناراحتی. آنچه در آن است در مورد که خاص انرژی است که منطقه خود را?

تبلیغات:

زندگی به من احساس می کند مانند یک ناراحت کننده کمدی یک مقدار زیادی از زمان. من احساس می کنم احتمالا مساوی خوشحال با تحریک و علاقه راه بسیار مردم به ظروف سرباز یا مسافر. من مانند در اختیار داشتن یک شغل است که اجازه می دهد تا من را به توجه به راه های عجیب و غریب که در آن مردم در مقابله با ترور و امید است. این باعث می شود من را به خنده و همچنین طنین انداز با تجربه من از خودم.

من فکر نمی کنم من انبوه بی دست و پا فرد interpersonally اما احساس می کنم فقط در تعامل با مردم وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات. فقط چهره کسی. وجود دارد آنقدر در رفتن در هر لحظه. من به یاد داشته باشید از شنیدن در مورد فرودگاه اسرائیل آنها این افرادی که ارضا روی صورت, پروفایل, که به معنی آنها آموزش داده شده است برای شناسایی این میکرو حرکات صورت است که آشکارا نشان می دهد که شما یک تروریست است. این همچنین می تواند فقط دهها و با نام های مختلف.

هر زمان که شما نگاه کنید در یک فرد وجود دارد بسیار اتفاق می افتد مانند “آه آنها مطرح ابروی خود را عجیب و غریب است.” اما برخی از آن شما حتی نمی توانید شناسایی. اساسا من فقط فکر می کنم همه کسانی که کمی سکوت لحظه بین مردم بسیار خنده دار و عجیب و غریب و غمگین و گاهی هیجان انگیز است.

داشتن یک مادی وجود یک چیز بسیار عجیب و غریب. شما برای جلوگیری از رسانه های اجتماعی; آیا شما فکر می کنم شاید که بخشی از آن ؟ هنگامی که ما را به دور آن نشانه و ما فقط به دنبال در متن ما در حال گرفتن یک مقدار بسیار محدودی از اطلاعات, و ما در حال چیدن نکات دقیق وظریف و ظرافت است که به عمق به درک ما از آنچه که فرد دیگری را به بشریت است.

تبلیغات:

من فکر می کنم که احتمالا درست است. من همیشه ترجیح می دهند ساخت تماس های تلفنی به ارسال پیامک برای همین دلیل. آن را به من تاکید کردن که باید به نوشتن چیزی. برای نوشتن یک ایمیل و یا برای نوشتن یک متن. شما در حال ارائه خود را در این راه است که نیاز به در نظر گرفتن. من نه فقط برف شخصیت من در شما و مقابله با پیامدهای پس از آن در یک تماس تلفنی.

و فقط باید من پاک کردن تکه های.

دقیقا. من حدس می زنم که هم درست در رسانه های اجتماعی در معنای گسترده تر. با Instagram شما نیز در نوع آهنگسازی خودتان. حتی اگر آن را نمی کلامی آن را هنوز هم همان ایده است. شما در حال گردآوری یک ارائه از خودتان و من واقعا نمی خواهید برای انجام این کار بیش از حد. آن را فقط احساس تنهایی به من.

یک چیزی که من واقعا دوست دارم با این فیلم این است که علاقه مند در راه است که در آن مردم در حال متناقض و ناقص و ناامید کننده و زیبا, همه در همان زمان. یک بار در چندی من انجام بدسم جستجو از طریق توییتر و من حسادت مردم را اخلاقی اعتماد به نفس. فقط دانستن خودم گفتم: “من هرگز می تواند هر چیزی می گویند که crusadery زیرا من می دانم که امروز قبل از من حرکت تند و سریع در هزار راه متفاوت است. پس از چه قرار گرفتن من محکوم?” من نمی تواند آن را انجام دهد.

من تعجب می کنم که چرا باید شما را دوست دارم تریک بسیار است.

من فکر می کنم که درست است زیرا شما لازم نیست که زمان برای به زور گرفتن دست خود را و چیزی کامل. به عنوان یک قانون اساسی اضطراب فرد برای بسیاری از زندگی من, من عاشق تریک چرا که شما را مجبور به نشان می دهد تا به صورت لحظه ای و یا شما را تحقیر شود. تهدید از شکست و تحقیر است که همیشه در سمت راست وجود دارد, بنابراین شما باید وجود داشته باشد. شما نمی تواند در سر خود را و یا شما پرداخت قیمت.

که لحظه ای تردید این چیزی است که این فیلم در مورد بیش از حد. آن لحظه که در آن این یا آن چیز و همه چیز است پس از تعیین. و شما تدریس تریک.

سال پیش. من آن را انجام نداده اند در مدت زمان طولانی. من تعجب می کنم اگر من دوباره آن را انجام دهد در برخی از نقطه. من واقعا آن را دوست داشتم.

به عنوان کسی که هم در قانون اساسی به طور کامل اضطراب و هرگز سازمان ملل متحد overthought لحظه در زندگی چیست, آغاز تریک ورزش ؟

بسیاری از بار, اولین گام از تریک کلاس داشتن مردم انجام کارهایی که واقعا شرم آور و unchallenging در راه فنی اما به چالش کشیدن عاطفی. مانند شما در حال پرتاب خیالی چاقو در هر یک از دیگر. این بازی کودک چیزهای که من فکر می کنم به معنای تلقیح شما را در مقابل خود خود آگاهی است. اگر شما باید انجام دهید به اندازه کافی شرم آور چیزهایی که در اطراف غریبه ها به اندازه کافی بار, سرانجام, شما حالت تهوع می شود سرکوب و شما می توانید مضحک و بدون احساس خطر بیافتد.

ژاک من می خواهم همه را به کلاس های improv در حال حاضر.

من برای پیدا کردن آن بسیار لمس کردن آره.

که درجه ای از اجازه دادن به خودتان آسیب پذیر و فروتن و عجیب و غریب باید فوق العاده خوب برای روح است.

من فکر می کنم تا. من همچنین فکر می کنم این نسخه از مردم آن را زیبا ترین. بنابراین گاهی اوقات من فکر می کنم ما و یا من باید رهبری با تمسخر و یا طنز و یا نظرات و یا هر چیز دیگری. شما منجر شود با این مسائل به دلیل آن را احساس می کند اما زیبا ترین بخش از مردم من پیدا کردن زمانی که آنها خود فراموشکار است. زمانی که آنها در حال تلاش برای مدیریت تجربه خود را از آنها فقط از دست به تجربه خود را. که یکی از چیزهایی که در مورد تریک و دیدن افرادی که تا به حال هیچ شانس و یا علاقه به تبدیل شدن به حرفه ای کمدین. 65 سال از شرکت وکیل را نشان می دهد و آیا این مسائل شما را به دیدن آن پسر و یا آن دختر کوچک در داخل این ، آن را بسیار در حال حرکت است. و آن را بسیار درس خوان. من خیلی شرم آور انجام تریک کلاس. فقط گوش دادن به آن است. “من یک تریک کلاس.” این هولناک است.

که احتمالا یک بیانیه است که می شود مردم گذاشته زیادی است.

سرد نیست. من شک دارم که آن را از تجربه.

شما در حال صحبت کردن خیلی در مورد چگونه ما در حال حاضر در جهان است و ما چگونه شناسایی و که در هسته اصلی این فیلم است. من واقعا امیدوارم که این باز می شود تا بسیاری از مکالمات چون خیلی در مورد اگر شما در حال که شما در یک لحظه یا در صورتی که شما چیزی است که بزرگتر از آن است. من تعجب که چگونه شما را در آن نگاه کنید. به طوری که بهمن در راه است و یا به نظر می رسد به آینده. که آیا شما فکر می کنم شما خواهد بود ؟ یک stayer یا یک دونده?

من نمی دانم. من امیدوارم که من می خواهم بماند اما من نمی دانم. آیا شما دیده می شود “داستان اسباب بازی 3”? شما می دانید صحنه من صحبت کردن در مورد جایی که اسباب بازی ها در حال رفتن به یک زباله سوز و آنها به نوعی در حال تلاش برای خارج شدن. سپس آنها متوجه آنها نمی توانند دلیل آن را غیر ممکن است به دلیل وجود فقط بیش از حد و سپس آنها فقط همه نوع از زل زل نگاه کردن در آتش و به آنها دست نگه دارید. آنها را هر یک از دیگر و آقای سیب زمینی سر استوار سر خود را بر روی خانم سیب زمینی ،

آن دیوانه. آن است که بسیار زیبا و نگران کننده است که در کودکان ، این هر دو فوق العاده امیدوار و فوق العاده تلخ است. آن را مانند کشتی تایتانیک. آن را مانند بچه ها نواختن ویولن را به عنوان آنها غرق یخ زده, تاریک اقیانوس. من فکر می کنم آن است که نوع بیهوده زیبا مقاومت به اجتناب ناپذیر است. آن را حتی مقاومت در برابر آن را فقط نگه داشتن هر شرکت دیگر. وجود دارد چیزی در مورد آن است که جان من در هر زمان تنها. بنابراین من امیدوارم که من می تواند آقای سیب زمینی سر و وزوز سال نوری ناجور و رفتن. اگر چه من فکر می کنم حتی Buzz Lightyear رفتار خود را به خوبی در آن زباله زباله سوز.

خود شخصیت است که شما بازی است که شما شناخته شده است که یکی از شما فکر می کنید خواهد بود که به احتمال زیاد به ماندن ؟ و خواهد بود که به احتمال زیاد اجرا میشه ؟

Jared از “دره سیلیکون” قطعا باقی بماند. و گیب از “دفتر” قطعا اجرا شود. یا شخصیت من بازی در “در حلقه.” آن را فقط به نفس شما داشته باشد. جارد هیچ کدام در همه گیب به حال یک تن.

آنچه در مورد شخصیت خود را در “خیابان 5”?

من فکر می کنم او خواهد بود بسیار هیجان زده برای بهمن. شخصیت من بازی در “خیابان 5” متفاوت ارتباط به آتش. من فکر می کنم او می خواهد به نگه داشتن دست اما او نیز نمی توانید صبر کنید به احساس آن شعله های آتش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی