بلند کردن حجاب در یک بحث e-سیگار شرکت

در ماه های اخیر رمز و راز احاطه شده است مالکیت یک بحث e-سیگار شرکت که رسید میلیون دلار در فروش با طعم بچه دوستانه نیکوتین محصولات با بهره برداری از یک راه گریز در مقررات فدرال.

شرکت پف بار حتی reveled در رمز و راز گفت در آن وب سایت “اما چه کسی باعث می شود پف میاره ؟ هر کس می خواهد به دانستن متفکر تیم پشت سر شوق آخرین در جهان از سیگار الکترونیکی.” در واقع قانونگذاران و متعدد بهداشت عمومی طرفداران باید به دنبال پاسخ به این سوال با هیچ شانس.

تبلیغات:

اما این هفته, یک, شرکت, تشکیل پرونده در کالیفرنیا ارائه یک نگاه اجمالی از کسانی که درگیر با این شرکت است.

در یک سند با ثبت کالیفرنیا وزیر امور خارجه نیک میناس و پاتریک Beltran ذکر شده خود را به عنوان مدیر عامل و CFO پف نوار پیشرو بازاریاب یکبار مصرف vape محصولات. میناس و Beltran دوستان از دبیرستان هستند و هر دو در 20s اما با وجود جوانان خود را داشته اند شطرنجی مشاغل به عنوان کارآفرینان — از جمله اینکه هدف تنظیم و خود را برای پذیرش خود ممنوع توسط خرده فروشان آنلاین بیش مشکوک e-سیگار فروش.

قبل از در حال حاضر دنباله led تنها به یک مقام رسمی پف نوار آدرس پستی — یک خانه تک خانواری در شمال هالیوود در منطقه لس آنجلس. با توجه به سوابق این خانه متعلق به میناس’ مادر, Elsie الفرو. پرسید چرا پف نوار آدرس پستی بود و در الفارو گفت: “من نمی دانم هر چیزی در مورد آن.”

تبلیغات:

در یک مصاحبه تلفنی, Minas و Beltran گفت: با وجود رفیع عناوین آنها صرفا عمل پف نوار وب سایت و حاضر به گفتن نیست که استخدام آنها را به انجام آن. آنها همچنین ادعا کرد که آنها نمی دانند که در پشت یک شرکت دیگر که دارای علائم تجاری برای پف نوار محصولات.

“من می دانم که به همان اندازه که شما انجام دهید” میناس گفت.

تاسیس در سال 2019 پف بار به فروش می رساند کوچک رنگی درخشان e-سیگار که به طور معمول شامل یک باتری داخلی و پنبه آغشته به نیکوتین و یک طعم دهنده ماده است. پف نوار e-سیگار—گاهی اوقات به نام vape قلم خود را برای کارآمد ظاهر شبیه به دستگاه های اول محبوبیت چندین سال پیش توسط Juul, e-سیگار غول بخشی متعلق به بالای سیگار ساز شرکت Altria Group. اما بر خلاف Juul, که باعث می شود قابل استفاده مجدد vape قلم پف بار به طور انحصاری به فروش می رساند یکبار مصرف e-سیگار معمولا خوب برای چند صد پاف, با توجه به وب سایت خود را.

تبلیغات:

لیموناد آناناس

پف نوار محصولات در طعم میوه هایی مانند “موز یخ” “انبه” و “لیموناد آناناس.” شرکت و یک تعداد انگشت شماری از رقبای در حال حاضر لذت بردن از یک انحصار با طعم سیگار e-لطف طعم بان در ماه ژانویه اجرا توسط سازمان غذا و دارو که معاف یکبار مصرف دستگاه. پف نوار سود سخاوتمندانه از این راه گریز: در ماه ژوئن در نیویورک تایمز گزارش داد که پف بار خرید و فروش شده بود بیش از 3 میلیون دلار یک هفته از ماه آوریل با خرید بیش از 300 ، 000 چوب در هر هفته است.

تبلیغات:

پف نوار رو به رشد محبوبیت کشیده شده خشم بهداشت عمومی و ضد سیگار کشیدن گروه که ناراحت هستند با این شرکت و با FDA برای معافیت یکبار مصرف vape محصولات از آن طعم بان. تشکر. Raja Krishnamoorthi یک ایلینوی از حزب دموکرات اخیرا خواستار آن است که FDA ممنوع پف فروش نوار بر اساس آن این شرکت با هدف قرار دادن کودکان است.

“شما آن را مدیون بهداشت عمومی به عمل در حال حاضر به خصوص با توجه به مدارک و شواهد نشان دادن چگونه e-سیگار منجر به نتایج بدتر برای coronavirus بیماران” نوشت Krishnamoorthi که صندلی خانه فرعی اقتصادی و سیاست های مصرف کننده. در بیانیه ای به leslie stevens esq., Krishnamoorthi گفت: FDA است در پاسخ به دو نامه و این که “باید آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال به جلو و پف بار از بازار است.”

Krishnamoorthi نامه تکرار نگرانی های مطرح شده توسط سازمان ملی پدر و مادر در برابر Vaping E-سیگار. در گروه خواست FDA به مجازات پف نوار برای استفاده از تبلیغات است که به گفته هدفمند کودکان است.

تبلیغات:

Beltran گفت: پف بار می خواهد به فروش تنها به مصرف کنندگان است. او همچنین گفت که پف نوار وب سایت با استفاده از یک پایگاه داده که چک سنین برای جلوگیری از فروش به افراد زیر سن قانونی.

در ژانویه هنگامی که FDA اعلام کرد که خود را جزئی ممنوعیت طعم آن گفت که تا به حال معاف محصولات آن معتقد بودند کمتر جذاب به کودکان و نوجوانان از جمله disposable e-سیگار. منتقدان حمله کردند این تصمیم به عنوان یک امتیاز با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به vape مغازه ها و فروشگاه های راحتی که انجام کسب و کار پر سود در e-سیگار.

اما در یک ایمیل به leslie stevens esq. FDA گفت: آن را به عمل در برابر هر گونه e-سیگار محصول هدفمند به جوانان. یک سخنگوی خودداری می گویند اگر این سازمان است که در نظر گرفتن هر گونه اقدام علیه پف میاره. در پاسخ به او ایمیل فرستاده شده یک لینک به آن را رعایت و اجرای پایگاه داده. جستجو برای پف نوار تبدیل شده تا هیچ هشدار نامه بازرسی و یا شکایت. Beltran و میناس گفت: پف بار نبوده است تماس, توسط FDA.

تبلیغات:

بسیار مرموز’

Krishnamoorthi نیز خواسته FDA برای کسب اطلاعات در مورد پف نوار صاحبان چیزی عامه طرفداران شده است به دنبال بیش از حد.

“آنها بسیار مرموز شرکت گفت:” علامت گذاری Gottlieb, مدیر اجرایی بهداشت عمومی وکالت موسسه بوستون-غیر انتفاعی بر اساس. در جولای 1, موسسه شکایت پف نوار و اصلی آن توزیع کننده, سرد, ابر, توزیع, Inc., به اتهام بازاریابی و فروش e-سیگار به کودکان و نوجوانان در ماساچوست است. در آن شکایت موسسه blamedflavored e-سیگار به طور خاص برای معکوس سال روند کاهش نیکوتین استفاده در میان جوانان است. Beltran و میناس گفت: آنها غافل از طرح دعوی در دادگاه.

پف نوار جدید شرکت تشکیل پرونده ممکن است روشن کردن برخی سوالات در مورد شرکت و سهامداران است. قبل از ثبت نام به عنوان افسران با پف نوار میناس و Beltran تاسیس و اداره یک شرکت مستقر در گلندیل کالیفرنیا به نام eliquidstop.com که به فروش می رساند مایع معمولا به نام آب مورد استفاده در vape قلم و همچنین یکبار مصرف vape محصولات. میناس’ مادر در شمال هالیوود نیز ذکر شده به آدرس پستی به صورت دیگری disposable e-سیگار شرکت به نام Rillo Labs LLC تاسیس شد در اوایل سال جاری توسط لس آنجلس نیز درگیر در vape کسب و کار به نام کلیفورد Tjing.

تبلیغات:

گذشته از این براده وجود دارد کمی اطلاعات عمومی در مورد میناس یا Beltran. در Instagram, Minas تماس خود را به یک دوست “جمع” و “پسر خوب در آموزش است.” Beltran تماس خود را یک کمدین است. اما یک پادکست ضبط شده توسط یک دوست در اواخر سال 2018 نشان داد برخی از جزئیات بیشتر در مورد پس زمینه خود را.

میناس توصیف کسب و کار اول او بود که بیشتر از یک مبتکر اومدی: او را اجاره تصویری بازی از فروشگاه های محلی و سپس با استفاده از یک آزمایشگاه کامپیوتر در مدرسه به تکرار بازی’ طرح روی سی دی خالی. او پس از بازگشت خالی سی دی ها به فروشگاه و فروش این بازی را به دوستان خود.

میناس نیز خریداری e-سیگار از یک توزیع کننده و به آنها فروخته شده در آمازون است. کسب و کار آغاز شد که از مادر خود را در گاراژ به سرعت در زمان خاموش. پایان ماه اول, Minas گفت: او تا به حال پاک حدود 98,000 در فروش.

ممنوع برای زندگی

تبلیغات:

اما رو به رشد کسب و کار زد به مشکلات. میناس گفت آمازون ممنوع او را برای زندگی به عنوان یک فروشنده پس از دریافت متعدد شکایات مشتری برای عدم تکمیل سفارشات که او گفت: با توجه به تولید تاخیر از سال جدید چینی. میناس گفت که او نیز ممنوع از اتحادیه های اعتباری در بربنک کالیفرنیا پس از آن شکایت کرده است که او در حال اجرا کسب و کار خود را از طریق یک حساب شخصی. پس از او و Beltran شروع فروش الکترونیکی مایع آنها بارها و بارها تهدید به ممنوعیت توسط eBay برای نقض پلت فرم حکومت در برابر فروش محصولات توتون و تنباکو.

در مواجهه با محدودیت در وب سایت های تجارت الکترونیکی, Minas و Beltran ایجاد شده eliquidstop.com به فروش e-مایع است.با توجه به پادکست آنها تاسیس این وب سایت در سال 2017 و در اواخر سال 2018 به حال raked در حدود 2 میلیون دلار در فروش.

در طول پادکست میزبان به نقل از میناس به عنوان یک بار گفتن او “نگاه مرد من اهمیتی نمی دهند اگر من فروش پوشک vapes… لوازم استخر — هر — اگر پول می شود ساخته شده من وجود دارد.” که میناس افزود: “dildos.”

صحبت کردن با leslie stevens esq. Minas chalked خود را زودتر قانون خم سرمایه گذاری به جوان بودن و تلاش برای ایجاد پول است. “من شرمنده هستم از هر یک از آن” میناس گفت. “وجود دارد مقدار زیادی از مردم در شرکت های بزرگ که نمی آمد از ترین حلال پس زمینه.”

تبلیغات:

میناس و Beltran زد گرفتار از شهر نیویورک مقامات در اکتبر 2019 زمانی که شهر شکایت کرد eliquidstop.com — همراه با دیگر فروشندگان — به اتهام فروش سیگار الکترونیکی محصولات به افراد زیر سن قانونی. کت و شلوار ادعا کرد که این شرکت “در خصوص فاحش,” با توجه به این که آن را به حال شده است به گزارش اداره کسب و کار بهتر برای فروش vaping محصولات به 14 سال. کت و شلوار همچنین با اشاره به محصولات مانند “ابر Nurdz” و “اسب شاخدار رفتار” و همچنین رسانه های اجتماعی تبلیغات است که به نظر می رسد هدف قرار دادن کاربران جوان است. شرکت حل و فصل کت و شلوار در مارس و توافق به کشتی e-سیگار محصولات به مشتریان در شهر نیویورک بدون تایید که آنها بیش از سن 21. Beltran سرزنش طرح دعوی در دادگاه در eliquidstop سن سیستم تایید عدم به نگه دارید تا با تغییرات در شهر نیویورک قوانین.

FDA ارسال eliquidstop و میناس یک نامه هشدار در مارس 13 به صورت غیر قانونی به فروش چندین e-سیگار محصولات. میناس گفت که در زمان شرکت دیگر فروش متخلف محصولات اما تا به حال موفق به حذف لیست از eliquidstop سایت. آنها در وب سایت در حال حاضر.

عمیقا گرفتار

همانطور که برای پف بار این معلوم نیست که واقعا در کنترل است. به نظر می رسد گرفتار با بسیاری از شرکت های دیگر در ایالات متحده و چین است.

رابرت Jackler یک دانشگاه استنفورد استاد پزشکی و از بنیانگذاران برنامه ای به نام تحقیقات استنفورد به تاثیر از تبلیغات دخانیات گفت: بر خلاف Juul و دیگر vape برندها او معتقد است پف نوار است که در اصل ایجاد یک شرکت چینی است.

با توجه به Jackler این تیم تحقیقاتی اولین نرم افزار تجاری برای یک پف نوار محصول ساخته شده توسط یک شرکت چینی شنژن Daosen بخار Technology Co., Ltd. در تاریخ 1 ژوئیه 2019 — یک ماه قبل از اولین علامت تجاری استفاده شد در ایالات متحده آمریکا توسط سرد ابر توزیع. در طول سال آینده شنژن شرکت همچنین به عنوان شناخته شده DS Vaping برای پرونده های متعدد دیگر از علائم تجاری به صورت پف نوار محصولات در چین است.

Jackler گفت: بسیاری از تولید کنندگان از پف نوار محصولات متمرکز در شنژن چین است. با توجه به تحقیقات بسته قرار داده و با هم Jackler تیم این تولید کنندگان به تولید مشابه — “اگر یکسان نیست” — محصولات با همان بسته بندی. همچنین بسیاری از تولید یکسان طعم به بازار عرضه شده توسط پف میاره.

“شما خواهید دید که بسیاری از انژکتور و کانکشنها یکسان هستند — آنها همان محصول” Jackler گفت.

تا همین اواخر, سرد, ابرها مستقر در لا یک توزیع کننده اصلی برای پف بار به عنوان اولین گزارش بلومبرگ و نیز متعلق به متعدد فدرال علائم تجاری برای پف نوار محصولات. در ماه فوریه سرد ابرها ” صاحب Umais Abubaker اطلاع خبرنگار این شرکت شد توقف توزیع پف نوار محصولات در ایالات متحده آمریکا

که در همان ماه های تازه شکل گرفته دلاور شرکت DS Technology Licensing LLC, شروع ثبت علائم تجاری برای پف نوار محصولات. در ماه مه DS تکنولوژی در زمینه $75 میلیون طرح دعوی در دادگاه در برابر بیش از 30 آمریکایی و فروشندگان چینی به اتهام واردات و فروش بد گویی کردن پف نوار محصولات.

سرد ابرها و DS تکنولوژی به نظر می رسد متصل شود. تاد Gallinger یک ساحل طولانی مستقر وکیل است برای ثبت علائم تجاری به نمایندگی از هر دو شرکت. Gallinger که همچنین ثبت DS تکنولوژی دعوی نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

Leslie stevens esq. قادر به رسیدن به Abubaker سرد ابرها با وجود تلاش های متعددی از جمله ایمیل سوالات به Gallinger و مراجعه به دفتر مرکزی این شرکت در لس آنجلس’ Skid Row در حال حاضر خانه به یک فروشگاه جدید.

Abubaker و همسرش که شرکت تاسیس CBD آشامیدنی شرکت دارای سه خانه های گران قیمت در نزدیکی تونی لینک خیابان خرید منطقه با توجه به سوابق عمومی است. در Instagram, Abubaker به طور معمول پست های عکس و فیلم از خودروهای لوکس. در ماه مارس Abubaker تصاویر ارسال شده از Pagani Huayra — یک خودرو با چند دلار قیمت….

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>