“نور ’em up”: جنگجو-پلیس قانون و فوق قانون — به عنوان خشونت مدتها امریکا

از جلو, ایوان شهروندان به طور منظم به تماشای یک کمربند پلیس رفت و برگشت خود را صلح آمیز خیابانی در مینیاپولیس, مینه سوتا. Rankled در حال فیلم برداری, پلیس بیش از خود اقتدار و خواستار آن شدند که افراد داخل خانه خود را. هنگامی که برخی از آنها را نمی اطاعت به سرعت به اندازه کافی سفارش — یک شنیده در بسیاری از مواقع در خیابان های عراق به شهرها و روستاهای افغانستان صادر شد: “نور ’em است.” و “نافرمان” آمریکایی ها خود را در پایان دریافت از غیر کشنده از دور به “جرم” تماشای پلیس از کسانی که porches.

این سال از فرگوسن به این لحظه اما در امریکا, پلیس های که در حال حاضر رسما به ارتش پیوست و به عنوان “حرفه ای” رزمندگان. در پی جورج فلوید قتل در مه 25, کسانی که جنگجو-پلیس به خیابان آمده اند در سراسر کشور با پوشیدن مبارزه با دنده و با نگرش به مطابقت. آنها معترضان و همچنین خبرنگاران و پوشش آنها را به عنوان دشمن و خود را به عنوان “خط نازک آبی رنگی” نظم و قانون است.

تبلیغات:

پلیس را به ضربه سر و خرمن کوبی بدن با استفاده از سلاح های سخاوتمندانه بودجه توسط مالیات دهندگان آمریکایی: لاستیک گلوله اسپری فلفل (به عنوان نماینده کنگره جویس بیتی از اوهایو با تجربه در اعتراض) پاره گاز (به عنوان اسقفی روحانیت با تجربه در یک تظاهرات در واشنگتن دی سی) رنگ قوطی و مشابه “غیر کشنده” مهمات همراه با فلش-انفجار نارنجک استاندارد شماره باطوم و اسلحه تیزر حتی به عنوان آنها رانندگی نظامی-تجهیزات مازاد مانند Humvees و MRAPs. (توجه داشته باشید که مانند مهمات کور یک چشم و یک عکس-نگار.) یک Predator drone حتی hovered overat حداقل یک اعتراض.

که نیاز به یک رژه نظامی رئیس جمهور تهمت? آمریکایی ها شاهد نظامی “رژه” در سراسر ایالات متحده خود را در موضوع: خشونت نیروی. نتیجه: بسیاری از زخمی و در غیر این صورت آسیب دیده آمریکایی در سمت چپ خود را از خواب بیدار. ریزه که از خارجی آمریکا جنگ در نهایت به خوبی و واقعا در آن محل بر خیابان اصلی, U. S. A.

پلیس به سرزنش برای بسیاری از این ضرب وشتم. کلیپ های ویدئویی نشان می دهد آنها شدید و خارج از کنترل تحریک به خشونت و تحمیل آن به جای خنثی سازی و جلوگیری از آن است. حد اغلب “به خدمت و حفاظت از” تبدیل به “شلیک و با صدا غذا خوردن به پایین.” آن را نشان می دهد شخصیت Eric Cartman از کارتون پارک جنوبییک پسر ملتهب توسط یک نشان و یک فرصت برای تحمیل خشونت فیزیکی و بدون پاسخگویی. “احترام من authoritah!” گریه Cartman به عنوان او می تپد یک مرد بی گناه بدون هیچ دلیل.

تبلیغات:

بیایید نقطه دوربین — و — در این قلدر پسر, پلیس, بیایید سند جنایات خود را, اما اجازه دهید همچنین دولت یک واقعیت با شجاعت: این فقط تقصیر آنها است.

چه کسی مقصر است ؟ خوب بسیاری از ما. چگونه احمق ما بوده است برای جشن پلیس به عنوان قهرمانان فقط به عنوان ما شده است ابلهانه انجام می دهند برای مدت طولانی با ارتش ایالات متحده? تعداد کمی از مردم هستند قهرمانان و کمتر هنوز هم سزاوار “قهرمان” وضعیت در حالی که با پوشیدن لباس و تیراندازی و گلوله های لاستیکی و یا در غیر این صورت در شهروندان است.

پاسخ من این است: چه کسی اعطا پلیس ویژه-تغییر پرچم ایالات متحده به جشن “آبی زندگی می کند و ماده” و دقیقا در زمانی که این اتفاق افتاد و چرا جهنم را بسیاری از مردم پرواز این به عنوان جایگزین پرچم ایالات متحده? هر کس فراموش شده تاریخ آمریکا و استفاده از پلیس (و همچنین گارد ملی واحد) به سرکوب سازمان یافته کار حفظ سیاه پوستان و سایر اقلیت ها در جای خود ارعاب شهروندان عادی معترض برای یک محیط پاک و یا ضربت سخت زدن هیپی و ضد جنگ لیبرال ها در طول جنگ ویتنام تظاهرات?

تبلیغات:

و یا فکر می کنم از آنچه اتفاق می افتد این است: آمریکا خشونت در خارج از کشور و جنگ و پر رونق برای تقریبا دو دهه با وجود پوچی عدم معنی نهایت و واقعا به خانه می آیند. یک فقیر امپراتوری که در آن خشونت و بیماری بومی در حال فروپاشی قبل از چشم ما. “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” امریکا خودخوانده زمان جنگ رئیس جمهور وعده داده شده هدایت یک نژادپرست میامی رئیس پلیس از سال 1967. این یک اعلامیه به معنای به نوبه خود هر آمریکایی که به طور اتفاقی در نزدیکی یک اعتراض به یک قربانی بالقوه.

مانند تظاهرات تکثیر آمریکایی ها در حال حاضر با یک گریم چشم انداز: این شانس را به زخمی و یا کشته شدند و سپس به عنوان رد “خسارت های ناخواسته.” در این سالها که سعی کردم-و-غلط نظامی تعبیری اعمال شده است بنابراین فکر به بی حد و حصر مردم بی گناه که دچار grievously از ما بی پایان جنگ های خارجی و در حال حاضر آن را به خانه می آیم.

تبلیغات:

چگونه آن را احساس امریکا ؟

پایان شهروند-سربازان پایان شهروند-پلیس

من به ارتش پیوست و در سال 1981 ثبت نام در کالج برای ذخیره مسئول آموزش سپاه یا ROTC. من رفتم در وظیفه فعال در سال 1985 و در خدمت به 20 سال بازنشستگی به عنوان یک سرهنگ. من از یک خانواده از آتش نشانان و پلیس. من پدر و برادر بزرگتر شدند و آتش نشانان به همراه برادر و برادرزاده. من خواهر زاده و همسرش پلیس و خواهر من کار می کرد برای او اداره پلیس محلی ، قدیمی ترین دوست, دوست پسر بزرگ من شناخته شده برای نیم قرن به تازگی بازنشسته به عنوان معاون کلانتر. من می دانم که این مردم به خاطر آنها من مردم.

تبلیغات:

بسیاری از پلیس — من می خواهم بگویم بیشتر کنند. اما لباس تقریبا هر پلیس در مبارزه با دنده پوشش او و یا او را در زره مانند یک stormtrooper از جنگ ستارگانو سپس همه آنها را سست در خیابان با یک دستور برای بازگرداندن “LAW & ORDER” را به عنوان رئیس جمهور ما است و شما در حال رفتن به stormtrooper-مانند رفتار است.

مطمئن شوید که من می خواهم شرط بندی که بیش از چند پلیس از آن لذت ببرید و یا حداقل به نظر می رسد که در فیلم گرفته شده توسط بسیاری از. اما بیایید خودمان یادآوری کنیم که پلیس و مثل بقیه از سیستم های قدرت, یک محصول از یک ساختار سیاسی است که ذاتا خشونت آشکارا نژادپرستانه عمیقا ناقص و کاملا خراب شده با پول و قدرت و حرص و آز و امتیاز. در چنین سیستم, چرا ما باید انتظار آنها را به paragons تقوا و خویشتن داری? ما نمی استخدام آنها که در راه است. ما آنها را آموزش نمی که در راه است. در واقع ما سلام آنها را به عنوان “رزمندگان” زمانی که آنها در پاسخ به موقعیت های مخاطره آمیز در تهاجمی راه.

در اینجا به نظر من: زمانی که من در یک زندان نظامی در سال 1985 من تحت ظریف اما تغییر معنی دار از یک شهروند به شهروند-airman. (توجه داشته باشید که چگونه “شهروند” هنوز هم در آمد برای اولین بار پس.) به زودی پس از این که ارتش آمریکا شروع به من گفتن من چیزی بیشتر از آن است که: من یک جنگجو. که متمایز و هویت جدید برای من بدیهی است که سخت تر و شایسته تر از به سادگی به عنوان یک شهروند-airman. جدید که “جنگجو” تصویر و رمز و راز است که در اطراف آن بود جدایی ناپذیر و گویا از آغاز گسترده تر نظامی آمریکا, فرهنگ و جامعه که منفجر شد و پس از 9/11 حملات میان “-پسر شلوار” braggadocio از دولت پرزیدنت جورج دبلیو بوش و دیک چنی معاون رئیس جمهور به عنوان آنها مجموعه ای را برای بازسازی جهان به عنوان یک آمریکایی در اختیار داشتن.

تبلیغات:

چرا همه “جنگجو” BS? چرا “Generation Kill” (یکی از کسانی که به یاد ماندنی عبارات post-9/11 عصر)? آن را به ما کمی بیشتر در ستون فقرات و یا چیزی به تجمع در اطراف پس از فاجعه از این حمله نمادین اهداف آمریکا و یا شاید چیزی برای افتخار پس از فاجعه جنگ بیش از 75 سال گذشته? آن زمان من در حالی که برای پاسخ به سوالات است. در واقع در آن زمان من در حالی که به درک که چنین سوال شد تقریبا کنار نقطه. دلیل این همه جنگجو بحث که آیا اعمال شده به ارتش و یا پلیس است که واقعا به معنای جدا کردن ما از مردم آمریکا به پیوند با ما به جای وسیع تری از سیستم های قدرت غیرشخصی مانند نظامی-صنعتی-کنگره پیچیده است.

توسط “elevating” ما به عنوان رزمندگان نخبگان به توطئه کاهش ما به عنوان شهروندان جدا شدن ما از یک شهروند کد مدنیت و رفتار اخلاقی. با پذیرش غرور از چنین هویت ما رزمندگان و رزمندگان سابق تبدیل شد به یک معنا خارجی به دموکراسی و همیشه بیشتر طلاق از شهروندان. ما به شکل خارجی سپاه به آسانی بهره برداری در امریکا بی پایان امپراتوری-جنگ شرکت, آیا در خارج از کشور و یا در حال حاضر در اینجا.

(توجه, توسط, راه, چگونه, در پاراگراف قبل من با استفاده از “ما” و “ما” در ادامه به شناسایی ارتش اینکه من بازنشسته شده است به مدت 15 سال. در بازخوانی آن من فکر کردم در مورد تجدید نظر که گذشت تا من متوجه شدم که دقیقا نقطه: یک شغل افسر نظامی است که در برخی از راه, همیشه در ارتش. اخلاق این است که قوی است. همان درست است از پلیس است.)

در سال 2009 من برای اولین بار پرسید: اگر ارتش ایالات متحده در حال تبدیل شدن به یک امپراتوری نیروی پلیس. در سال 2020 ما باید بپرسید اگر پلیس ما در حال حاضر فقط یک شعبه است که نظامی با ما “میهن” در خدمت به عنوان امپراتوری به فتح و بهره برداری است. که گفت: اجازه دهید به نوبه خود به امریکا را به پلیس. آنها در حال حاضر به احتمال زیاد به شناسایی به عنوان رزمندگان بیش از حد و در واقع بسیاری از آنها را در خدمت در آمریکا به خشونت و بی پایان جنگ در افغانستان و عراق و جاهای دیگر. این روزها آنها بیشتر احتمال دارد به شناسایی و همچنین با اقتدار به عنوان تعریف شده و اعمال توسط نخبگان برای آنها خدمت می کنند به عنوان استخدام اسلحه.

تبلیغات:

پس از جورج فلوید را قتل جنگجو-مزدور طرز فکر از پلیس شده است به طور کامل در معرض. برای چه بود فلوید را “جرم”? در بدترین حالت اگر درست تلاش در دزدی از طریق جعل. او می خواهم خود را از دست داده کار با توجه به Covid-19 بحران و مانند بسیاری از ما خوش شانس بود اگر او را دیدم یک بار بررسی برای $1,200 حتی به عنوان ثروتمند و قدرتمند لذت می برد تریلیون دلار در امداد.

به ندرت هستند پلیس فرستاده شده به تعقیب scofflaws در مکان های بالا. من را دیده اند هر بانکداران در حال خفه به مرگ در خیابان زیر یک افسر زانو. نه من دیده می شود هر شرکت و “شهروندان” که به مرگ خفه توسط پلیس. آن را بسیار آسان تر به بدون هیچ زحمتی و دستگیری افراد کمی برای آنها اگر آنها سیاه و سفید و یا در غیر این صورت آسیب پذیر و بازداشت و حتی ممکن است به مرگ ختم.

ایستاده جدا از ما نظامی یک خط نازک آبی رنگی, پلیس دیگر ایستاده با ما.

یکی از دوستان من یک نیروی هوایی سرهنگ بازنشسته میخ آن را در یک ایمیل اخیر به من گفت: “من استفاده می شود به — شاید نه لذت ببرید اما نه ذهن صحبت کردن به پلیس. آن را به کل جامعه شرکای چیز. در حال رشد و از طریق کالج, شما فقط دست تکان داد در پلیس در گشت (آنها می خواهم موج بازگشت!). بیش از پنج سال گذشته همه من پلیس خیره پشت در آنچه که من تصور کنید که آنها فکر می کنم یک تهدید آمیز ادا و اصول. آنها می گویند هیچ چیز زمانی که شما می گویند سلام. همه آنها در تمام نبرد سر و صدا را حتی زمانی که هدایت ترافیک.”

تبلیغات:

زمانی که جنگی “نبرد سر و صدا” می شود استاندارد چرخ دنده ها برای خیابان پلیس باید ما بود که شگفت زده به شنیدن مرگ سر و صدا از مردان سیاه و سفید مانند جورج فلوید?

صحبت های حقیقت به قدرت نیست و تقریبا به اندازه کافی

شاید شنیده اید که می گویند “زبان حقیقت به قدرت است.” آن را به معنای به عنوان یک شکل از ستایش. اما یک rejoinder من یک بار خواندن قطاری از محدودیت های ذاتی: قدرت در حال حاضر می داند حقیقت — و من می خواهم اضافه کنم که قدرتمند هستند و همه بیش از حد خوشحال با انحصار خود را در نسخه خود را از این حقیقت با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم.

آن را به اندازه کافی می گویند که پلیس در حال بیش از حد خشونت آمیز و یا نژادپرستانه و یا جدا از جامعه است. قدرتمند مردم در حال حاضر می دانم که این کاملا خوب است. در واقع آنها در حال شمارش را بر روی آن. آنها در حال شمارش پلیس بودن خشونت برای حفاظت از منافع نخبگان; نه نژاد پرستی بدترین چیز در دنیا آنها بر این باورند تا زمانی که آن را نه صدمه زدن به مالی خود را پایین خط. اگر آن را تقسیم مردم آنها را از همه بیشتر بهره برداری بسیار بهتر است. و چه کسی اهمیت میدهد اگر پلیس ها جدا از منافع کار و پایین طبقات متوسط که از آن آنها می آیند ؟ دوباره همه بهتر پس این بدان معناست که می توان آنها را sicked معترضان و اگر همه چیز را از دست کسانی که بسیار معترضان پس از آن می توان سرزنش کرد. اگر فشار می آید به پرتاب چند پلیس ممکن است مجبور به اخراج می شود و یا تحت تعقیب و یا در غیر این صورت قربانی, اما که به سختی مسائل به عنوان طولانی به عنوان قدرتمند در خارج معاف از مالیات.

تبلیغات:

رئیس جمهور تهمت این را می داند. او در مورد “مسلط” معترضان. او اصرار دارد که باید آنها را دستگیر و زندانی برای مدت طولانی از زمان. پس از همه آنها “دیگر” دشمن است. او مایل به آنها را پاره تانک و گلوله را با گلوله های لاستیکی فقط او می تواند در مقابل یک کلیسا برگزاری مقدس است. شگفت آور, یکی از متمم وی با اشاره به دفاع از خود “نظم و قانون” گفتار درست قبل از او راه می رفت به آن کلیسا بود متمم دوم.

و این برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن مهارت به عنوان یک دیوار ساز. نه منظورم این نیست که “بزرگ, چاق, زیبا دیوار” در امتداد مرز ایالات متحده با مکزیک. او ثابت خود را به یک استاد در ساختمان دیوار به تقسیم مردم در آمریکا-برای جدا کردن جمهوری خواهان از دموکرات ها سیاه پوستان و دیگر مردم از رنگ از سفید پوستان مسیحی از غیر مسیحیان سوزان صاحبان اسلحه از اسلحه-کنترل طرفداران و پلیس از مردم کم است. تقسیم و تسخیر قدیمی ترین ترفند در اقتدارگرا کتاب و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آن خوب است.

اما او نیز خطرناک احمق در یک لحظه زمانی که ما نیاز به پل نه دیوار به متحد این تقسیم متحده ماست. و شروع می شود که با پلیس است. ما نیاز به تغییر راه بسیاری از آنها فکر می کنم. نه بیشتر “خط نازک آبی رنگی” BS. هیچ پلیس بیشتر به عنوان رزمندگان. بیشتر ویژه پرچم چقدر زندگی خود مهم است. ما نیاز داریم اما تنها یک پرچم برای چقدر همه زندگی ما, ماده, سیاه یا سفید غنی یا فقیر ناتوان را به عنوان به خوبی به عنوان قدرتمند است.

چگونه در مورد که از مد افتاده پرچم آمریکا خدمت کرده ام تحت عنوان یک افسر نظامی برای 20 سال ؟ چگونه در مورد ستاره و راه راه که رویشان پدر من تابوت او پس از بیش از 30 سال مبارزه با آتش سوزی که در جنگل های اورگان و یا شهری اتاق های اجاره ای در ماساچوست? آن را خوب به اندازه کافی برای او و من (و ناگفته میلیون ها نفر از دیگران). آن را هنوز هم باید به اندازه کافی خوب برای همه.

اما اجازه دهید من روشن شود: پدر من می دانستم که چگونه به خاموش کردن آتش سوزی, اما یک بار در خانه بود “به طور کامل درگیر” او استفاده می شود به من بگویید که وجود دارد کمی شما می توانید انجام دهید اما ایستاده و به تماشای آن را سوزاند در حالی که نگه داشتن آتش از گسترش.

امریکا را برای همیشه لطفا برای جنگ در سرزمین های دور در حال حاضر به خانه می آیند ، خانه ما روشن است و در آتش است. آلارم بودن صدا دوباره و دوباره. اگر ما موفق به گرد هم می آیند برای مبارزه با آتش سوزی تا خانه ما این است که به طور کامل درگیر ما خودمان را پیدا کنید — و چه چپ ما دموکراسی — سوختن با آن است.

به اقامت در بالا از مهم مقالات مانند این ثبت نام برای دریافت آخرین به روز رسانی از TomDispatch.com اینجا.

کپی رایت 2020 William J. Astore

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی