آنها را دوست دارم یا نه, الیزابت وارن و ctq نشان دهنده آینده رهبری

در چهارشنبه شب مناظره شش باقی مانده نامزدهای دستکش آمد و تمام سوال مهم که می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود جلو و مرکز. اما اگر شما توجه وجود دارد یکی دیگر از انتخاب های در خطر: چه رهبری موفق به نظر می رسد مانند در بالاترین سطح سیاسی? و از همه مهمتر چه چیزی می تواند از آن نگاه مانند?

صرف حضور هر دو الیزابت وارن و ctq در مرحله یک لحظه نقطه عطفی به عنوان مشروعیت و electability از زنان نامزد ریاست جمهوری باقی مانده است به شدت مورد بحث و مجادله.

تبلیغات:

وارن به حال روشن احیای شب گذشته به عنوان او در زمان مایکل بلومبرگ unflinchingly با استفاده از زمان خود را به نگه داشتن او پاسخگو برای درمان خود را از زنان در محل کار است. اما شاید قابل توجه ترین لحظه شب آمد زمانی که وارن را از طریق شکست فریاد به دفاع از Klobuchar برای حافظه گذشت. این یک نگاه اجمالی از آنچه که می تواند اتفاق می افتد اگر ما اجازه دهیم زنان منجر شود مانند زنان است. در حالی که وارن و Klobuchar به طور یکسان به ناچار دریافت انتقاد و برای اینکه بیش از حد بازور جیغ کشیدن یا معنی شب گذشته, از آن زمان به سوال که چرا ما همچنان به نگه داشتن زنان به استاندارد مردانه رهبری—سپس آنها را مجازات که آیا یا نه آنها با آن است.

برای چندین دهه تحقیقات نشان داده است که هر دو مردان و زنان توصیف رهبر ایده آل به عنوان داشتن صفات مردانه مانند قاطعانه بودن متکبر صریح و غالب است. این ایده آل است که نه تنها یک سفید طبقه متوسط با جنس مخالف, مرد تنومند (فکر می کنم دان دراپر از “مردان دیوانه”) آن هم کسی که مایل به شرکت در به طور سنتی مردانه رفتار — مانند قطع دیگران, صحبت, اولین, نمایش رفتار غالب و به شدت هل دادن برنامه های خود را. اما این لزوما موثر ترین سبک رهبری — شاید حداقل بنابراین به طور فزاینده ای تقسیم رای دهندگان.

ما این تنظیمات چون ما بیشتر احتمال دارد به ارزش سهم از مردان به خصوص وقتی که می آید به بررسی صلاحیت خود را برای موقعیت های رهبری با توجه به این واقعیت است که ما به سادگی نمی معاشرت زنان با قدرت. از سال 2017 وجود دارد 15 زن جهان, رهبران هشت نفر از آنها به اشغال صندلی این نشان دهنده کمتر از 10 درصد از 193 کشور عضو. رهبران زنان در سیاست استثنا هستند و نه هنجار کمک می کند که تداوم ناخودآگاه ما اولویت برای مردانه ایده آل است.

تبلیغات:

زنانی که فراموش اشغال نقش رهبری باید برای غلبه بر متعدد نامرئی موانع نه تنها برای به دست آوردن موقعیت های خود را, اما همچنین به اجرای آنها است. برای موفقیت در پارادایم سنتی زنان باید حرکت بسیار باریک طیف وسیعی از رفتارهای قابل قبول به آنها پایبند به یک مردانه سبک رهبری اما همچنین سعی کنید به مدیریت مردم در سطوح راحتی توسط منطبق با انتظارات جنسیتی مانند بودن پرورش و جذاب و حمایتی. اگر زنان وارد نمی کند جنسیتی انتظارات آنها را درک کمتر دوست داشتنی و مجازات: یک مطالعه بررسی 2016 ریاست جمهوری نشان داد در حالی که کلینتون همسان رهبری ایده آل بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن او را کمتر دوست داشتنی چرا که او فاقد لازم صفات زنانه است. این استاندارد به ملاقات غیر ممکن است که منجر به این واقعیت است که رهبران زنان بیشتر احتمال دارد به جدا محروم و بی ارزش زمانی که آنها را منجر به تاپس از زمینه های خود را.

از آن زمان به نام این موانع نامرئی به طوری که ما می توانید شروع به از بین بردن آنها—و باز کردن درب برای موثر تر سبک های رهبری. منسوخ شده همین (و در حال حاضر دونالد) دراپر رهبری استاندارد تا حد زیادی مقبول می رود و حتی به عنوان بسیاری از مردان و زنان موافق است که آن را دیگر در خدمت ما. 2012 مطالعه در بر داشت که هر دو مردان و زنان تاریخ زنان موثر تر از مردان در اکثر رهبری بشمار. وقتی که می آید به رهبران جهان, تحقیق در می یابد که زنان بهتر قادر به رهبری متنوع کشور و رسیدن به رشد اقتصادی زمانی که آنها انجام می دهند زیرا آنها تمایل به برتری بیشتر فراگیر, سبک مشارکتی و حضور خود را ممکن است خود را بسیج اقتصادی گنجاندن در میان گروه های به حاشیه رانده شده.

با وجود عامل در یک سیستم راه اندازی برای اطمینان از آنها موفق نمی, زنان رهبران انجام دهید که نیاز به یک مفرط مقدار زیادی از انعطاف پذیری در تعیین و صلاحیت است. Jacinda protocol wine studio — نخست وزیر نیوزیلند که در زمان فرض بود فقط 37 سال سن و جوانترین زن رئیس دولت بوده و در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده برای اثربخشی رهبری و محبت در اداره 2019 حمله تروریستی در نیوزیلند. دیگر رهبران جهان مانند Sanna مارین از فنلاند و یولیا تیموشنکو اوکراین — که همچنین فرض بر این دفتر زمانی که آنها زیر 40 سال سن — نه تنها تبدیل چشم انداز سیاسی در کشورهای خود هستند اما منظور بازنشانی استاندارد جهانی از رهبری است. تصور کنید زنان چه می تواند انجام شود اگر موانع خود را به رهبری وجود نداشت.

تبلیغات:

وارن و Klobuchar بیش از واجد شرایط را به این سمت امریکا به عنوان رییس جمهور آینده. به عنوان ما در حال مصاحبه ما رای برای آینده دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد و قضاوت جمهور بعدی اجازه دهید با توجه به نقش ما مفاهیم منسوخ آنچه در آن طول می کشد به رهبری در حال بازی در تصمیم گیری ما. از آن گذشته زمان به تجدید نظر در آنچه ما واقعا نیاز از رهبران در کاخ سفید هیئت مدیره اتاق و فراتر از آن — و به اتاق را برای مدل های جدید از رهبری به رشد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>