Limbaugh baselessly متهم Fauci بودن “کلینتون هوادار” چه کسی می خواهد به “پاک” از مغلوب ساختن پیشی جستن

جناح راست نشان می دهد بحث میزبان Rush Limbaugh baselessly متهم Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی بودن “هیلاری کلینتون هوادار” که می خواهد “به خلاص شدن از شر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” در طول یک شنبه پخش.

پس از این ادعا که رسانه ها تلاش می کند به استفاده از آن جلسات مطبوعاتی برای تضعیف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Limbaugh متهم ABC اخبار ارشد کاخ سفید خبرنگار جاناتان کارل از آوردن یک خبرنگار از ققنوس تلویزیون یک شرکت متعلق به بخش خصوصی مستقر در هنگ کنگ با قابلیت اتصال به دولت چین. Limbaugh ادعا کرد که Fauci “به کارل یک-شست مانند یک کار خوب انجام می شود’ نوع از چیزی که” پس از نشست خبری.

تبلیغات:

“ما همه از این هیلاری کلینتون هواداران هنوز هم در پزشکی تیم متخصص در اینجا ما می دانیم که یک چیز تغییر نکرده است” Limbaugh اضافه شده است. “و این است که این افراد تمایل — بالاتر از هر چیز دیگری — به خلاص شدن از شر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

“باور می کنید این مردم نمی مراقبت در مورد اقتصاد در حال تعطیل است ؟ آن را به من خیره کننده است. مردم در حال خراب” او ادامه داد. “من به تعدادی از دوستان از معدن. این مردم هستند که خود را کسب و کار خود را. یک پسر — دوست خوب من در کارولینای جنوبی — به من گفت که او از دست دادن یک میلیون دلار در روز است. یکی دیگر از دوستان کسب و کار کاملا تعطیل — او را از بین برد. و هیچ پایانی در چشم به این.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و Fauci گزارش یک رابطه تیره و تار. رئیس جمهور مسدود Fauci از پاسخ به یک سوال در مورد هیدروکسی کلروکین در طول پنج شنبه نشست خبری. هیدروکسی کلروکین یک اثبات نشده درمان دارویی برای این رمان coronavirus که رئیس جمهور است و به کرات در اظهارات قبلی حتی به عنوان او گزارش نشد افشا که او دارای منافع مالی در یک شرکت دارویی است که تولید کننده آن است. Fauci ابراز نا امیدی در راه تهمت رفتار در کنفرانس های مطبوعاتی گفتن علم مجله که او احساس می کند “خسته” اما “نمی توانید پرش در مقابل میکروفون و فشار او را.”

تبلیغات:

Limbaugh به این نتیجه رسیدند تک صدایی خود را با دروغ این ادعا که “وجود دارد و همه جانبه ظریف, تلاش برای وضع موجود به دلیل آن را به صدمه دیده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. که هدف است. که تنها چیزی که در خط مقدم برخی از این ذهن مردم در حالی که آنها تصویر خود را به عنوان در درجه اول مربوط به سلامت عمومی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شدت انتقاد کرد در کارل در طول پنج شنبه نشست خبری پس از ABC News خبرنگار پرسید: در مورد یک بازرس کل گزارش که در بر داشت که دولت فدرال تا به حال موفق بیمارستان ها در تعدادی از راه هایی از جمله ارائه آنها را با کافی لوازم پزشکی از استراتژیک ملی ذخایر و ارائه آنها را متناقض هدایت (که در این گزارش همچنین مقصر دولت و مقامات محلی).

مغلوب ساختن پیشی جستن berated کارل برای ذکر نه در خود سوال است که رسمی که صادر کرد به گزارش کریستی گریم منصوب شده بود اصل معاون بازرس کل سابق رئیس جمهور باراک اوباما. اما تهمت هرگز منصوب جایگزینی بازرس کل زمانی که گریم سلف استعفا داد و در ژوئن 2019.

تبلیغات:

“هر زمان که او می بیند کلمات یا می شنود کلمات ‘بازرس کل” او فکر می کند این افرادی که من مجبور به رفتن را از طریق استیضاح,” کارل گفت Mediaite دن آبرامز در روز سه شنبه.

او همچنین سوال صداقت از مغلوب ساختن پیشی جستن حملات در مطبوعات مشاهده است که “او ستایش من را به دوستان خود و پس از آن او می آمده و درست بعد از انفجار در مقابل دوربین. من این واقعیت را می دانیم او این کار را با مگی Haberman.”

تبلیغات:

شما می توانید به تماشای فیلم زیر از طریق Media Matters for America:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>