لیندا تریپ یک از چهره های کلیدی در رسوایی مربوط به بیل کلینتون و مونیکا Lewinsky می میرد و در 70

لیندا تریپ های مدنی که نقش اصلی در رسوایی مربوط به پرزیدنت بیل کلینتون و کاخ سفید کارآموز Monica Lewinsky درگذشت, شنبه در سن 70.

خبر اول ظاهر سهشنبه که تریپ به شدت بیمار بود, نیویورک پست گزارش داد و اضافه کرد که تریپ وضعیت بود و نه مربوط به COVID-19. واشنگتن پست در گزارش روز شنبه که تریپ مرده بود پس از یک نبرد کوتاه با سرطان لوزالمعده است.

تبلیغات:

“مامان من ترک این زمین است. من نمی دانم خودم اگر من می تواند به زنده ماندن این غم. لطفا دعا کنید برای یک فرایند بدون درد برای قوی ترین زن من را همیشه می دانم که در تمام طول عمر” لیندا دختر آلیسون تریپ فولی ارسال شده در Facebook اواخر روز سه شنبه.

ادامه مطلب سنگ نورد: کوبه برایانت پس از مرگ انتخاب به Basketball Hall of Fame

تریپ در نظر گرفته شده است توسط برخی به whistleblower برای نقش خود را در افشای کلینتون امر با Lewinsky سپس کاخ سفید کارآموز در طول دولت کلینتون. پس دوست یابی Lewinsky و یادگیری در مورد امر تریپ — از “وظیفه مقدس” ساخته مخفی ضبط شده از مکالمات با Lewinsky. آن ضبط شده و با توجه به آن مستقل مشاور کنت استار در نهایت کمک در استیضاح کلینتون در اتهام شهادت دروغ.

تبلیغات:

“لیندا, اگر من تا به حال می خواهم به داشتن رابطه با یک مرد متاهل, دوباره, به خصوص اگر او رئیس جمهور لطفا به من شلیک,” Lewinsky گفت: Tripp در یکی از ضبط مکالمات. تریپ بعدها تحت تعقیب به اتهام مربوط به غیر قانونی ضبط شده اما دادستان تصمیم گرفتند به دنبال آن اتهامات عنوان شده علیه.

ادامه مطلب سنگ نورد: شارلوت Figi, پوستر کودک فواید دارویی CBD مرده در 13

Monica Lewinsky توییتی دوشنبه پس از خبر شدت تریپ وضعیت, “مهم نیست که گذشته بعد از شنیدن که لیندا تریپ بسیار به طور جدی بیمار, من امیدوارم که برای بازیابی. من نمی توانم تصور کنید که چگونه مشکل این است که برای خانواده اش است.”

تبلیغات:

یکی از چهره های کلیدی در یکی از بزرگترین رسوایی سیاسی در دهه نود تریپ موضوع بی شماری از فرهنگ پاپ تقلید ترین infamously بازیگر جان گودمن تکرار کاریکاتوری از او در شنبه شب زندگی در کنار مولی شانون Monica Lewinsky. در آینده سریال American Crime Story: استیضاح, اکران بعد از این سال بازیگر سارا پالسون را به تصویر بکشد Tripp.

ادامه مطلب سنگ نورد: با تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد هیدروکسی کلروکین کمبود برای افرادی که به آن نیاز دارید

تبلیغات:

“من می دانم آنچه آن را مانند به در تیررس قدرتمند ترین فرد در جهان, حمله وحشیانه, نه به خاطر من گفت: چیزی نادرست است اما از آنجا که من گفتم چیزی از مردم نمی خواهید به شنیدن” تریپ گفت: در یک خبرچین رویداد در سال 2018 است. “و آن را در مورد رئيس جمهور محبوب. به سیاستمداران تنها طرف ماده و حقیقت می شود یک تراژدی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>