لیندزی گراهام برجسته در جلو و مرکز در جدید ضد مغلوب ساختن پیشی جستن حمله آگهی

سناتور. لیندزی گراهام (R-SC) است که آمار گرفتن با یک حمله جدید آگهی می اندازد که سناتور خود را در چهره اش.

تبلیغات که تولید شده توسط یک سوپر پک به نام “لیندزی باید برود” را نشان می دهد تمام زمان که گراهام حمله جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از اینکه به طور ناگهانی تغییر برای تبدیل شدن به یک حامی رئیس جمهور است.

تبلیغات:

“من فکر می کنم او یک kook” گراهام می گوید در شروع آگهی. “من فکر می کنم او دیوانه است. من فکر می کنم او نا مناسب برای دفتر.”

آگهی سپس کاهش به گراهام در یک مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع بارها و بارها ضمن تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن بودن “لعنتی خوب جمهور.”

دیگر کاهش انتخاب عبارتند از: Graham به نام مغلوب ساختن پیشی جستن یک “jackass” که می گوید: “یک چیز گنگ پس از دیگری” قبل از برش به یک کلیپ در سال 2018 از گراهام گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “شایسته جایزه صلح نوبل.”

تبلیغات:

“راستش هر دو آنها وحشتناک” تبلیغ می گوید: از دو نسخه از گراهام. “اما جدید Lindsey مخفف چیزی جز خود گشتند… این ماه نوامبر رای او را.”

سازمان دیده بان ویدیو زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>