لیندزی گراهام در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن حمله سگ: دیر یا زود این مقاومت خواهد آمد

سناتور. لیندزی گراهام از ایالت کارولینای جنوبی گفت: فاکس نیوز’ برایان Kilmeade هفته گذشته “زمانی که من به دیدار خدا در pearly gates, من فکر نمی کنم او به از من بپرسید” چرا شما نمی محکوم تهمت?'” او ممکن است راست, در مورد آن, اما تنها به این دلیل که او به احتمال زیاد به اولین خواسته می شود برای توضیح آنچه که او پس از آن. گراهام تبدیل به مغلوب ساختن پیشی جستن ابزار انتقام در سنا و او نمی ساخت هر استخوان در مورد آن.

ظاهر می شود در قاضی جانین Pirro را فاکس نیوز نشان می دهد در پنج شنبه شب گراهام روشن ساخته است که رئیس جمهور را استیضاح برای اجبار یک دولت خارجی به لام حریف خود را نیست پایان داستان که. تیم مغلوب ساختن پیشی جستن است فقط آوردن کیسه های خود را از حقه های کثیف بازگشت به خانه که در آن حزبی رزمندگان در دولت آمریکا می تواند این کار درست انجام شود.

تبلیغات:

Pirro خواسته گراهام اگر ما می تواند انتظار می رود سنا هوش و قوه قضائیه به کمیته نگاهی به خلاف کاران و Bidens و رسیدن به پایین از این دنیا-تکان دادن توطئه است. گراهام گفت:

گراهام: بنابراین ما قصد داریم به زندگی در یک جهان که در آن به عنوان یک جمهوری خواه شما بررسی از روز شما سوگند یاد کرد و در سه سال بعد آنها هنوز هم در حال آمدن است. در اینجا چیزی است که مرا شگفت زده می کند. روسیه بررسی است. چه اتفاقی افتاده است ؟ نیمی از مردم در پشت این تحقیقات روسیه در حال رفتن به رفتن به زندان و تهمت پاک شد.

Pirro: امیدوارم.

گراهام: فقط منتظر بمانید.

مردم رفتن به زندان هستند و تمام تهمت همکاران و تهمت بود هر چیزی اما پاک. اما اگر شما سازمان دیده بان فاکس نیوز, شما احتمالا نمی دانید که.

گراهام اعلام کرد که او را به ارسال یک لیست از شاهدان به وزارت دادگستری از جمله همه مورد عوامل که که در روسیه بررسی است. این همه نیست, او گفت Pirro:

تبلیغات:

من می خواهم به دانستن آنچه که اوباما می دانستم که در مورد این بررسی است. من می خواهم به تماس [راد] Rosenstein سالی یاتس [جیمز] Comey و [اندرو] McCabe همه افرادی که مشغول به کار در این مورد برای پیدا کردن چگونه آن را کردم تا خاموش ریل و مطمئن شوید که آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد. و من می خواهم به می دانم که در کاخ سفید می دانستم که در مورد این ضد جاسوسی تحقیقات علیه نامزد جمهوری خواه.

همانطور که من اشاره کرده اند که قبل از گریم شده است ساخت این سر و صدا در حالی که برای. یک هفته قبل از آن به عنوان نهایی استیضاح رای نزدیک شدن او به نظر می رسد در فاکس ساخته شده و مشابه نذر:

ما در مقابله با خلاف کاران … ما مقابله با جو بایدن تضاد منافع است. (زمان) قوه قضائیه کمیته را در مقابله با همه چیز FISA. اجازه دهید من به جمهوری خواهان در خارج وجود دارد — شما باید انتظار ما برای انجام این کار. اگر ما نمی ما به شما اجازه پایین.

از یک سو گراهام به حال یک سال به عنوان رئیس قوه قضائیه پس از شما می خواهم فکر می کنم او می توانست حرکت خود را در حال حاضر. از سوی دیگر من گمان می کنم که او وعده داده مغلوب ساختن پیشی جستن او را دنبال کنید از طریق تمام این تهدیدات اگر تهمت داد تا ایده از شاهدان در سنا تا شاید او را در این نقطه در حال حاضر.

روز یکشنبه گراهام به نظر می رسد در “چهره ملت” و اساسا ساخته شده همان وعده با کمی کوچکتر بخشی از جناح راست گوشت قرمز. اما او افزود: برخی از جزئیات است که بسیار نگران کننده است.

تبلیغات:

مارگارت برنان خواسته گراهام در مورد شلیک سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman که پس از فراموش نشدنی شهادت در خانه استیضاح. گراهام این بود که یا به طرز وحشتناکی اطلاعات غلط و یا ظالمانه دروغ گفتن زمانی که او گفت که Vindman هرگز خواسته شده است دشوار به سوالات از جمله “آیا شما نشت به whistleblower?” البته از او خواسته شد که دقیقا با تشکر. جیم اردن R-اوهایو یک مغلوب ساختن پیشی جستن شخص یا جانور سوگلی. Vindman پاسخ تحت سوگند “من هرگز. من هرگز خواهد بود. این مضحک است که من می خواهم انجام دهد.”

و گراهام برای تلفن های موبایل به عنوان پارانوئید به عنوان looniest Q-Anon توطئه نظریه پرداز در اینجا:

تبلیغات:

اما گراهام ممکن است نشان داد چیزی بسیار مهم تر در مورد بایدن موضوع زمانی که او گفت که او تا به حال صحبت با دادستان کل ویلیام بار در مورد این موضوع که فقط صبح و مطمئن بود که بر حال راه اندازی یک “روند” است که توسط آن تهمت وکیل رودی جولیانی می تواند قیف اطلاعات به طور مستقیم به وزارت دادگستری. چه جالب توسعه به خصوص پس از بر است فقط به صدور یک فرمان و گفت که او شخصا باید ثبت نام کردن در همه تحقیقات از مبارزات سیاسی.

گراهام گفت که او انجام این کار را از نگرانی است که دولت روسیه تغذیه جولیانی دروغ. اما در این دوره از همه که او blithely اعلام کرد به جهان که DOJ در حال حاضر درگیر در تحقیق و تفحص جو بایدن — فقط به عنوان تهمت و جولیانی سعی کرده بود به رئیس جمهور اوکراین را به انجام در تابستان گذشته.

گراهام است که در همه جا به وضوح مشخص نیست در مورد حقایق و فقط در تلاش برای دلجویی از رئیس جمهور. من فکر نمی کنم مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به مماشات.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی قبل از “چهره ملت” که به ظاهر گراهام نیاز به ترک خوردگی با قوه قضائیه کمیته گفت: “او باید شروع قضائیه و متوقف نمی تا زمانی که این کار انجام شده است. تمیز کردن سی در حال حاضر آخرین شانس!” و پس از آن وجود داشت این بود:

او می خواهد او پوند از گوشت. او مصمم است به بایدن — و با گسترش باراک اوباما پرداخت.

اگر چه به نظر می رسد بیشتر و بیشتر بعید است — حداقل در این لحظه — که جو بایدن را دریافت نامزدی جمهوری خواهان مجلس سنا نیز بنا همه چیز در حال “حق” در مورد بایدن ترین سیاستمدار فاسد در امریکا است. آنها به طور کامل دخیل در همه چیز مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است و انجام خواهد شد رفتن به جلو. آنها مردان (و زنان چند).

تبلیغات:

اگر یکی از چیزهایی که ما یاد گرفتیم از این استیضاح فرایند این است که تا آنجا که مردم در یا در اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است سعی کنید برای دور زدن رئیس جمهور را طرح و مسخره سفارشات اگر او می خواهد کاری را انجام داده و او می تواند پیدا کردن افرادی که آن را انجام دهد. در حال حاضر که مطلقا هیچ نظارت او هیچ محدودیتی ندارد.

من می توانید ببینید که چه گراهام در تلاش است تا انجام دهد. او بیش از تمایل به پرتاب جو بایدن به گرگ و تنزل هر موسسه در امریکا به منظور حفظ تهمت شاد و اطمینان خود را دوباره انتخابات است. اما او همچنین نگران است که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال دستکاری توسط دولت روسیه و از راه جولیانی و فکر می کند که او و بیل Barr می توانید نگه داشتن یک درب در آن است. اما بر خود را در دستور کار و من مطمئن هستم که این یکی از همان.

مغلوب ساختن پیشی جستن به پاکسازی حزب از هر کسی که جرأت به سرپیچی از او در کاخ سفید است در حال حاضر به طور کامل توسط کارکنان sycophants و ترور. آن را حتی تبدیل به امری عادی برای بالا GOP مقامات به بحث siccing وزارت دادگستری بر مخالفان سیاسی:

آنها همه دلقک از مغلوب ساختن پیشی جستن به گراهام به خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی. اما آیا به هر تسلی از آن است. آنها بسیار قدرتمند دلقک و در حال حاضر هیچ چیز وجود دارد آنها را نگه دارید. همانطور که هانا آرنت نوشت: “ریشه های توتالیتاریسم”:

تبلیغات:

توتالیتاریسم در قدرت همواره جایگزین همه اول استعدادهای صرف نظر از همدردی با کسانی که crackpots و احمق ها که فاقد هوش و خلاقیت است که هنوز هم بهترین تضمین وفاداری خود را.

که توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن حزب کاملا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی