لیندزی گراهام می گوید وزارت دادگستری دریافت اطلاعات در Bidens از جولیانی


Sen. Lindsey Graham attends the State of the Union address in the chamber of the House of Representatives on February 4, 2020 in Washington, D.C.

سناتور. لیندزی گراهام حضور دولت از آدرس اتحادیه در اتاق از مجلس نمایندگان در روز 4 فوریه سال 2020 در واشنگتن ،

ماریو تاما/گتی ایماژ

وزارت دادگستری دریافت اطلاعات از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و پسر شکارچی دیابت لیندزی گراهام روز یکشنبه گفت:. گراهام نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد گفت: CBS’ چهره ملت است که او در حال گفتگو با دادستان کل ویلیام Barr که گفت: DOJ ایجاد کرده است یک فرایند به دامپزشک اطلاعات جولیانی جمع آوری شده در اوکراین است. این سناتور که انکار کرد که DOJ در حال بررسی Bidens اصرار داشت که این مهم است که به دنبال این روند به دلیل اطلاعاتی که از جولیانی “می تواند تبلیغات روسیه.”

این سناتور گفت که این نگرانی روسیه تا حدی بود که آنچه که او تصمیم به گرفتن یک قدم به عقب از خود را زودتر از برنامه به بررسی Bidens از طریق کمیته قضایی مجلس سنا. این سناتور گفت: به نام او بر و از سوی دیگر ، ریچارد با مته سوراخ کردن رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا پس از جولیانی ادعا کرد که او تا به حال اطلاعات در Bidens از اوکراین منابع و گراهام گفت: باید بررسی گردد.

مدت کوتاهی قبل از گراهام ظاهر در چهره ملترئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال مرموز صدای جیر جیر. “محو کردن ملت بگویید @LindseyGrahamSC که او باید شروع به قوه قضائیه و متوقف نمی تا زمانی که این کار انجام شده است. تمیز کردن سی در حال حاضر آخرین شانس!” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “در اینجا چیزی است که من می خواهم به رئیس جمهور: من قصد ندارم به جمهوری خواه Christopher استیل” گراهام گفت: با اشاره به سابق اطلاعات رسمی که وارد یک پرونده از مخالفان پژوهش در مغلوب ساختن پیشی جستن. زمانی که میزبان مارگارت برنان پرسید که آیا جولیانی “گرفتن بازی توسط روس ها” گراهام گفت که او نمی دانست. “من میگویم که هر کسی که هر گونه اطلاعات از اوکراین نیاز به آن را بیش از به هوش جامعه” گراهام گفت.

برنان اشاره کرد که “یک کانال باز بودن” بین جولیانی و عدالت Deparment “برای تلفن های موبایل زیادی مانند این است که در برخی از راه مالیات دهندگان تامین می شود oppo-تحقیق در عملیات علیه جو بایدن.” اما گراهام انکار کرد که مورد ادعا “وجود دارد مقدار زیادی از مردم در حال تماس با مردمی از اوکراین است.” در حال حاضر گراهام گفت که او با تمرکز بر کاوش نظارت بر اطلاعات خارجی تصمیم دادگاه به صدور حکم که منجر به تحقیق که آیا مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری تبانی با روسیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی