لیندزی گراهام طرف با بابا والاس بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن: راننده نسکار هیچ “عذرخواهی”

سناتور. لیندزی گراهام که رفت از یک منتقد شدید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 به حال اختصاص داده شده تهمت حامی به ندرت مخالف با هر چیزی که رئیس جمهور می گویند. اما کارولینای جنوبی جمهوری خواه است فراق شرکت با بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر خود در حمله به راننده نسکار بابا والاس.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و خواستار آن است که والاس که آفریقایی-آمریکایی عذرخواهی پس از صحبت کردن در مورد یک جلاد-سبک طناب دار موجود در نسکار گاراژ. یک تحقیق نشان داد که طناب دار شده بود در این مرکز قبل از والاس شروع استفاده از آن — اما آن را ندارد والاس نگرانی در مورد هر گونه نژاد پرستی کمتر معتبر.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن اما توییتی “اتحاد @BubbaWallace عذرخواهی به همه کسانی که NASCAR drivers & مقامات که آمد به کمک او ایستاده بود کنار او بازی می کردند و حاضر به فدا کردن همه چیز برای او تنها برای پیدا کردن که همه چیز فقط یکی دیگر از جعل? که & Flag تصمیم باعث شده است که پایین ترین رتبه بندی تا کنون!”

اما هنگامی که گراهام بود در مصاحبه با راست, رسانه شکل برایان Kilmeade برای رادیو فردا, رادیو وی تصریح کرد: “من فکر نمی کنم بابا والاس است چیزی برای عذرخواهی. من می گویند این مورد رانندگان — حتی اگر آن را یک طناب دار ایجاد شده برای نگه داشتن درب باز در زمان که در آن ما زندگی می کنند وجود دارد مقدار زیادی از اضطراب. پس چه می بینید ؟ شما شاهد بهترین ها در نسکار. هنگامی که وجود دارد یک شانس است که آن را تهدیدی علیه بابا والاس همه آنها بسیج به بابا طرف. پس, من به دنبال به جشن می گیرند که نوع نگرش بیش از نگران بودن در مورد این که یک جعل است.”

در آن مصاحبه کارولینای جنوبی, سناتور تحسین نسکار برای آن تصمیم اخیر به ممنوعیت مؤتلفه پرچم از آن مسابقه است.

تبلیغات:

گراهام گفت Kilmeade — که شرکت میزبان فاکس نیوز’ “فاکس و دوستان” در علاوه بر این به کار خود را در رادیو فردا رادیو — “نسکار تصمیم به ممنوعیت مؤتلفه پرچم در داخل زمین زیر کشت و نسکار عرصه است. آنها در حال تلاش برای رشد ورزش است. من و زندگی در کارولینای جنوبی, همه زندگی من و اگر شما در کسب و کار مؤتلفه پرچم است نه یک راه خوب برای رشد کسب و کار شما. این ایده که بابا والاس — که من فکر می کنم تنها آفریقایی-آمریکایی راننده ناراحت شد توسط کسی پیدا کردن یک طناب دار در گاراژ کامل حس به من. آنچه من می خواهم بگویم مردم از خارج از ایالت کارولینای جنوبی که NASCAR تلاش برای رشد ورزش — و یکی از راه های شما رشد ورزش است شما را به تصاویر است که ما را تقسیم و از آنها بخواهید که آنها نمی تواند به ارمغان آورد به محل. که حس می کند به من.”

گراهام در میان مناظره اوباما که برای انتخاب مجدد در سال جاری و جیمی هریسون (آفریقایی-آمریکایی از حزب دموکرات) است به امید سرنگون کردن او را. هریسون در حال مبارزه با یک نبرد دشوار به عنوان کارولینای جنوبی است یک مقدار رنگ قرمز دولت از آن همسایه, کارولینای شمالی — که به تکامل نوسان دولت است. در عین حال برخی از نظرسنجی ها پیدا کرده اند در این مسابقه به جای تعجب ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>