Little Mix بهترین گروه دختر در جهان است. و از آن زمان امریکا به آنها گوش دهید.

یکی از بزرگترین travesties در تاریخ موسیقی پاپ است که ایالات متحده سعادتمند جهل از بزرگترین دختر پاپ گروه در دهه گذشته: Little Mix. چند پلاتین برنده جایزه گروه تا به حال موفقیت در سراسر جهان و یکی از بزرگترین اعمال در انگلستان است. اما با وجود megaton از استعداد و اعتیاد آور bops کمی مخلوط کرده و در عین حال برای رسیدن به یک واجد شرایط جریان اصلی آمار در ایالات متحده است.

که می تواند تغییر من امیدوار هستم با 27 مارس را انتشار “Break Up Song.”

در حالی که جهانی Covid-19 همه گیر شده متوقف متعدد آلبوم منتشر شده Little Mix استفاده کرده است این اضطراب لحظه ای به رها کردن آنچه مسلما بهترین آهنگ خود را حرفه ای. “شکستن آهنگ” همان ’80s, الهام, مصنوعی, سنگین, up-tempo dance-pop کیفیت که دیگر بازدید کنندگان مثل ان Lipa آینده نوستالژی و Weeknd را “خیره کننده چراغ” خیلی عالی است.

این یک مبتلا به دوار سر و sparkly بقا سرود ترانه ای که به طرزی جادویی تداعی حافظه از گتر و بد اتصالات کت چرم حتی اگر هیچ یک از این زنان جوان زنده بود در ’80s در. اما هنوز هم وجود دارد یک درد شدید و ناگهانی از wistfulness در قلب آن ناشی از این فرض از درد دور.

“I don’t wanna turn back time, ‘علت چه یکی دیگر از تنهایی شب ؟” آخرین آیه می رود. “من می دانم که در زیر این چراغ من خوب بدون شما. برای همه کسانی که اشک من را بخوان از آن بلندتر امشب — اجازه دهید آن را بازی و در و در.”

وجود گاز گرفتن کمی از طنز در زمان مغناطیسی این آهنگ را آزاد کند. یک مجموعهای از بزرگ رقص-پاپ آینده در حال حاضر و ما در حال همه گیر در خانه های ما — قادر به رقص در باشگاه با دوستان ما محدود به جای ما به تنهایی در اتاق نشیمن. که بدبو و بسیار وجود دارد ما می توانیم در مورد آن انجام دهید در حال حاضر به عنوان ما فاصله اجتماعی.

اما “Break Up Song” و آن danceability غیر قابل انکار است. و آن را فقط به یک بدن در حال حرکت ضربه از Little Mix نه سال جنگ قفسه سینه از موسیقی پاپ کمال است. وجود دارد هیچ زمانی بهتر برای آشنا شدن با بهترین پاپ گروه دختر در بازی امروز از سمت راست در حال حاضر هنگامی که ما می تواند با استفاده از انگیزه به دست آوردن روی نیمکت و لبخند.

کمی مخلوط مانند یک تیم ابرقهرمان است که بیشتر از مجموع اجزاء آن است. اما به صورت جداگانه آن قسمت خیلی خوب بیش از حد. کمی مخلوط متشکل از Perrie Edwards, Jesy نلسون, Leigh Anne Pinnock و جید Thirwall هر زن در اواخر 20s. همه آنها فوق العاده, خوانندگان و پس از برنده شدن در X-Factor UK هشتم فصل در سال 2011 آنها به فروش می رسد بیش از 50 میلیون رکورد در سراسر جهان رفته چند پلاتین در انگلستان منتشر شد و پنج آلبوم.

اما در ایالات متحده آنها به سختی ساخته شده موج دار شدن در نمودار بیلبورد.

هنرمندان اروپایی’ در تلاش برای عبور غیر معمول نیست در ایالات متحده است. به هر دلیل Europop ستاره مانند کایلی مینوگ و یا دختران با صدای بلند و یا حتی زمان در سراسر جهان “آن دختر” Dua Lipa, تا به حال مشکل پیدا کردن همان نوع از موفقیت در خاک آمریکا به عنوان آنها لذت بردن از خارج از کشور. به جای رشد آنها به عنوان فرقه مورد علاقه stateside ستایش طرفداران که گرفته اند هم به سرمایه گذاری.

واقعا آمریکایی ها نه دوست داشتن بین المللی dance-pop یک بد بخت همه بیش از حد معمول حماقت.

این عجیب و غریب به دلیل رقص-آماده موسیقی پاپ است که اغلب موفق در ایالات متحده است. ساده ترین معیار و محک است که به طور کلی آمریکا ممکن است مجبور به Little Mix گروه Fifth Harmony. هر گروه متشکل از دختران که گرد هم آمدند چون از واقعیت را نشان می دهد و در ادامه برای رسیدن به پاپ رکورد فروش موفقیت است. Little Mix برنده آن فصل از رقابت افراد با استعداد نشان می دهد X-Factor در سال 2011 یک سال قبل از Fifth Harmony مونتاژ شد در نسخه آمریکایی همان نشان می دهد. اما بزرگترین تفاوت بین این دو گروه این است که بر خلاف Fifth Harmony, Little Mix است که هنوز هم با هم و رفتن قوی.

Little Mix همواره صدای خود را با تشکر از این گروه به خصوص قوی صدای فوق العاده هارمونی و پرنیان که, روشن, جاذب و یک انقلابی اشاره به ’90s در موسیقی پاپ. این شده است آشکار حتی در اوایل زندگی حرفه ای خود را در سال 2012 تنها “بال.” و “سیاه سحر و جادو” 2015 را ضربه مظهر صرفا بزرگ bubblegum پاپ:

اما فقط به این دلیل که چهار نفری می توانید رتبه یک آب نبات پوشش داده شده سر و صدا به این معنا نیست آنها نیست هر یک از خوانندگان با استعداد. ادواردز Nelson Pinnock و Thirwall هر کدام دارای صدای فوق العاده ای خود را با ویژگی های خاص. همه طرفداران خود را مورد علاقه در میان دختران; آن را Perrie Edwards صدای آن ترکیبی از قدرت و پوسته که اغلب برگ من gobsmacked.

محروم-نسخه یک آهنگ بهترین راه برای واقعا شنیدن چقدر استعداد ادواردز است — و دیگران هم شنیده ام در پوشش زیر.

وقتی خیره کننده خواننده و جاذب پاپ ملودی بیا با هم کمی مخلوط واقعا می درخشد. این گروه پلاتین-آمار فروش “با فریاد به من سابق” یک مثال کامل است. 2016 آهنگ دست آورد گروه عمده Brit Award برنده شدن در کشور خود و infamously مورد ادواردز (که co-نوشت: این ترانه با bandmates) و او عاشقانه با سابق One Direction-er Zayn Malik.

ملک و ادواردز مورخ به مدت چهار سال و مشغول شد تا آنها به طور چشمگیری شکست همه چیز خاموش است. ملک آغاز شده قدمت سوپر جیجی حدید سه ماه بعد. که همه ثبت شده در آهنگ, اما در همان زمان آن را نیز در مورد همه ما احمق exes و آن را کامل توانمندسازی پاپ سرود.

ادواردز خواننده برگرد گام بالا بوسه خاموش لحن اما این quirkier نرمتر لحظه که من برنده بیش از.

“حدس می زنم من باید از شما تشکر کنم برای نفرت yous و خالکوبی. اوه عزیزم من سرد ضمنا” Thirwall آواز می خواند تغییر آهنگ از خشم به برخی از خود بازتاب و پذیرش. “آیا مطمئن, من عاشق شما به هر حال. برو ” سر کودک من’mma زندگی من, زندگی من,” او chirps.

“با فریاد به من سابق” کانال های همان نوع از شکستن انرژی به عنوان Kelly Clarkson است “پس شما رفته” و یا اخیرا آریانا گرانده “با تشکر از شما بعدی.” اما کمی مخلوط می گیرد که انرژی مستقیما به سالن و یا در یک خط ساحلی joyride را در تبدیل خوانده شده.

مقایسه مسن آهنگ به آنهایی که جدیدتر آن را روشن می سازد که چقدر با اعتماد به نفس بیشتر این زنان تبدیل شده اند در طول سال. این یکی از چیزهای بسیار خوب در مورد تماشای این زنان رشد — همانطور که دیدن آنها را به ماندن درست به توانمندسازی پیام خصوص هدفمند برای دختران و زنان جوان و تجاوز مردم است.

مانند موفقیت هر گروه پاپ اعضای کوچک مخلوط شده است موضوع تلخیص شایعات بی اساس از جمله فاحشه شرمندگی و بدن بشود. نلسون دودی-ابراز خواننده گروه باز کرد تا در مورد افسردگی و اختلالات خوردن در یک 2019 مستند بی بی سی در مورد مبارزات خود را در یکی از عجیب و غریب. این گروه زندگی عشق و دوستی و تغییر به یک مطلب قدیمی تصویر تمام شده است بی وقفه در ادامه میخوانید.

در حال حاضر که آنها بوده ام در این صنعت برای تقریبا یک دهه آنها آماده برای مقابله با رسانه ها سر در آهنگ های مانند “Shout Out to My Ex.” آنها حتی در جداول خود متنفر و استفاده مداوم پچ پچ در مورد آنها در بیشتر آهنگ های اخیر مانند “زن مثل من” و “Wasabi.”

“عشق به نفرت, من, دیوانه, سایه, تف من مثل داغ wasabi,” Thirwall آواز می خواند در این آیه باز از “Wasabi.” این آهنگ منتشر شده که در 2018, حرکت از این گروه معمولا بی عیب و نقص هارمونی به جایی تیره تر و بیشتر کنایه امیز — آن را در مورد تمام حدس و گمان و موشکافی این زنان هستند که باعث می شود این تغییرات مربوطه به اهنگ صدا اتصالات.

“من تا من شیرین و شور است. مخلوط آن را بالا و پایین بدن من. عشق به نفرت من, ستایش من شرم و من — در هر صورت شما صحبت کردن در مورد من” Thirwall خرخر می کند.

“Wasabi” نکات در آن گروه بود به عنوان: یک لحظه مهم در تاریخ اخیر آن است که کمی مخلوط در نقل مکان کرد به یک رکورد جدید شرکت RCA پس از تقسیم با Simon Cowell را SyCo در اواخر سال 2018 است. آهنگ آخرین خود را برای شرکت قبلی.

این گروه به طور موثر به سمت چپ آن واقعیت تلویزیون آغاز ، Little Mix است و در حال حاضر به ظاهر در کنترل بیشتر از آن آهنگ ها و جهت آن را می خواهد برای رفتن که ممکن است بهترین منعکس شده در حال حاضر در “Break Up Song.”

“برای تمامی آنها پیچ ما بیش از, اجازه دهید آن را بازی و در و در” زنان آواز خواندن در گروه کر “Break Up Song,” یک شعر است که به راحتی می تواند در مورد تمام ex-دوست پسر — یا تمام فرصت های آنها را دریافت نمی کند با رکورد قبلی شرکت است.

کمی مخلوط را امضا آواز و هارمونی هنوز هم وجود دارد اما “شکستن آهنگ” مثل آلبوم گذشته خود را با SyCo, 2018 را LM5احساس لایو و بیشتر شبیه به موسیقی کمی مخلوط می خواهد به قرار دادن. در همان زمان به عنوان گواه در “Break Up Song,” ادواردز, Nelson, Pinnock, Thirwall بوده است هرگز ترس به افراط در شادی و اوج رقص-پاپ. آنها نیز خود به ارمغان آورد بالا بازی برای رقص, پارتی, بدون ترس.

بخشی از لذت بودن کمی مخلوط فن بوده است تماشای این زنان با استعداد با رشد آرامی و unapologetically و دیدن که رشد منعکس شده در موسیقی خود را. و آن را خیلی دیر شده برای آمریکایی ها شروع به گوش دادن — و در واقع این نقطه عطف در دختران’ حرفه ای ممکن است بهترین زمان برای پرش در.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>