ریچارد موسیقی خطرناک بود اما پس از آزادی


Little Richard at the Microphone

آنا Bleker از طریق ویکیانبار

خوب Golly

ریچارد یک دکمه در بالای اتاق خواب من در مقیاس باتری-مجهز به آمپلی فایر گیتار. کلیک کنید و نرم بطور سه برابر jangle از رشته ها می شود یک سر و صدا از سر و صدا و امکان. او اختراع این, گیتار الکتریک به عنوان ما آن را می دانم, حتی بدون دست زدن به یک گیتار برقی. این حقیقت به من آمد در یک فلش از بینش یک روز به من گوش به ریچارد صدای سربار یک میکروفون باد کردن صدا به growling انفجار و سپس سیاه به پاک کردن, سوراخ کردن بدن, falsetto مطلق قدرت نفس او و بافت هل دادن تجهیزات در جایی هیچ کس ساخته شده است آن را به رفتن. بعدا من می خواهم بدانید که این قابل, متعارف واقعیت—که سابق حمایت نوازنده خود به نام جیمی هندریکس به صراحت اعلام کرد “من می خواهم به انجام این کار با گیتار من آنچه ریچارد انجام می دهد با صدای خود را.” این همه بدیهی اگر شما باز گوش خود را و یا اجازه دهید کمی ریچارد باز کردن آنها را.

Peepin’ و Hidin’

ریچارد موسیقی بود “خطرناک” این subhead در زمان اگهی اعلام کرد. احتمالا من نام آن را چیزی شبیه به آن خودم را در برخی از نقطه. خطرناک به آنها ، از ’70s از طریق اواسط ’80s, من تا به حال یک حس موسیقی موجود به عنوان Oldies شاید پیمایش در آگهی های بازرگانی تلویزیون برای دلتنگی مجموعه, مسخره مسائل مردم گوش به قبل از نسل جدید که از آن همه است. شنیدن افق پشت سر من به پایان رسید در بیتلز. “[T]شلنگ honkie Beatles که خراب rock ‘n’ roll,” من به عنوان خوانده شده در خل: وسواس از جان واترزدر سال 1986 در شهر کوچک خارج از بالتیمور. من او را به معنای واقعی کلمه; این کتاب نه یک کتاب مقدس اما موثر معنوی دستگاه. در reinspection متن ذکر نشده ریچارد نام به طور مستقیم اما بهترین حدس من این است که هنوز آن شده اند که برخی دیگر از evangelization از آب—محلی ما و در سطح بین المللی مشهور پاپ از زباله—که فرستاده من به LP سطل در بازار که در آن نوجوان من دست فرود بر روی یک کپی از ریچارد: 22 Original Hits.

قرار دادن ادم که بدشانسی میاورد من

آن را با صدای بلند و آن را آشکار. داستان اصلی آلوده با انزال, شعر از “Tutti Frutti” گفته می شود و بیش از بیش به عنوان اگر اضافه کردن یا بازگرداندن کلمات “خوب غنیمت” و یا “گریس از آن” را به اثبات چیزی بود که در حال حاضر وجود دارد بر روی وینیل به عنوان اگر slippin’ و پازل کشویی’ و طاس سالی و حیله گر lisp در آغاز “Send Me Some Lovin'” نمی توان آن را به اندازه کافی روشن. خودخوانده پادشاه و ملکه راک اند رول شد و تلاش می شود در یک renunciatory فاز توسط ’80s, اما طوری بود که همه از امریکا است. معاصر پاپ نمودار شد بسیار عجیب و غریب و بسیار مستور به درجه ای که احتمالا غیر ممکن است برای انتقال به هر کسی که در 21st century—چنین درجه ای است که حتی اگر شما شخصا نسبت به دگرجنسگرایی و کشورهای مستقل مشترک المنافع هویت آن را غیر ممکن بود به این معنا که همه چیز در فرهنگ عامه بود گفت: در مورد معنی و میل شد و مخدوش مزخرف به معنای پنهان کردن. داستان سنگ و رول می گوید و retells در مورد خود شاخی خود مهم تن است که در مورد آزادی و شورش اما در زمان من بود از مدرسه که داستان گفته شد توسط Kenny Loggins و یا یکپارچهسازی با سیستمعامل-ضد-appropriationist گیتار freakout از زمان سفر Michael J. Fox. جوانان فرهنگ رشد کرده بود به تحمیل Reaganism و مو فلز در مردم پشت سر آنها. خطرناک ترین چیزی که می شده اند و نه شنیده اند کمی ریچارد.

ساخته شده برای سرعت

ریچارد در حال حاضر شنیده می شود و زندگی می کردند تناقضات همه به شدت در تلاش برای چشم پوشی است. او joyously سیاه و سفید تحت استبداد flamboyantly عجیب و غریب مستقیم تحت ظلم و ستم عمیقا خدا-مشکل تحت استبداد سکولار تجاری شهرت. این همه آمد clattering و swaggering پشت در خشم و لذت در کمتر از سه دقیقه اگر نه دو. به نظر می رسید بدیهی است اما هیچ چیز تا کنون بود (من لقب LP بر روی یک نوار کاست و سعی کردم ظاهر آن را به نوار عرشه در یک ماشین پر از بچه های دیگر و آن را جایگزین با U2 در جهت کوتاه). بیتلز تحت پوشش “, قد بلند” و شما می توانید شنیدن Paul McCartney تلاش خود را کمی قلب; قبل از اینکه شما انتخاب کنید آنها را برای آن شنیدن سام کوک به نوبه خود خود را زرق و برق دار, immortally soulful voice برای “Send Me Some Lovin'” و حتی نمی سعی کنید به هدف ضربه ریچارد راه اندازی شده است. ریچارد خواهد نفع بازگشت به بیتلز با انجام “من تو را دیدم ایستاده او وجود دارد” ارائه مک کارتنی yells و اوه با یک نوع مهربانی زیاده ساخته شده است که در آن خود را پاک کردن دیافراگم و حنجره تحت هیچ فشار است. هیچ کس دیگری می تواند کمی ریچارد اما اگر شما گوش دادن به ریچارد—به صدا آمد که به خود افسانه ای ناهار هنگامی که او را تکان داد کردن اضطراب از استودیوی ضبط به هم زدن از کون, ترانه پیانو—شما می توانید شنیدن آنچه که آن را مانند صدا اگر یک فرد تا به حال شجاعت به خود است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>