Live and let die: این تهمت را “ماموریت انجام شد” لحظه ؟

اگر شما در تصاویر نگاه کنید از ضد قفل تظاهرات در سراسر کشور شما اغلب نشانه هایی که می گویند “آتش Fauci” البته معنی Dr. Anthony Fauci, پیشرو دانشمند در رئیس جمهور coronavirus نیروی کار. این علائم احتمالا ضرب پس از MAGA جمعیت دیدن Fauci پاسخ هنگامی که از او پرسیده شد که آنچه که او فکر می کند متحده بازگشایی برای کسب و کار حتی به عنوان ویروس هنوز در حال گسترش و میزان مرگ و میر در حال افزایش است. او گفت: آن همه بستگی به یک سوال بسیار مهم: “چگونه بسیاری از مرگ و میر و چقدر درد و رنج شما مایل به قبول برای بازگشت به آنچه شما می خواهید؟”

مفهوم روشن است: این به این معنی خیلی بیشتر مرگ و رنج است.

تبلیغات:

بیش از آخر هفته دیگر بالا دانشمند در نیروی کار دکتر دبورا Birx گفت این بود “devastatingly نگران کننده” برای دیدن تمام این معترضان در محله های نزدیک شکست به پوشیدن ماسک و رعایت نکردن اجتماعی فاصله دستورالعمل. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیروان نیست بیش از حد خوشحال است در مورد او نظرات یا نه.

بسیاری از کسانی که معترض هستند که دستکاری شده توسط بازیگران سیاسی کار به نمایندگی از کسب و کار فوق العاده پکس و سازمان های وابسته و با مغلوب ساختن پیشی جستن مجدد انتخابات. ایده این است که به نیروی فرمانداران خود را به برداشت های اقامت-در-خانه سفارشات و همه را به بازگشت به حالت عادی. قضاوت از Twitter و Facebook تفسیر اگر تهمت خود نبودند هل دادن خیلی سخت این مردم را نمی شود به طوری پذیرای این پیام. این است که در مورد حمایت از خود و نه چیزی بیشتر. با توجه به جدید منموته نظرسنجی, کسانی که مخالف مستندات حتی بر این باورند مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از فاکس نیوز.

نظرسنجی همچنین نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها از جمله جمهوری خواهان اعتماد دانشمندان به حقیقت در مورد ویروس. آخرین واشنگتن پست/دانشگاه مریلند نظرسنجی در بر داشت که دکتر Fauci به تصویب امتیاز از 74 درصد است. حتی دو سوم از جمهوری خواهان بالا توجه به او. در واقع این نظرسنجی نشان داد که “بهداشت عمومی دانشمندان در دولت فدرال به طور کلی رتبه 71 درصد مثبت است.”

تبلیغات:

متاسفانه برای مغلوب ساختن پیشی جستن Fauci, Birx و تقریبا هر دیگر بهداشت عمومی متخصص پیدا کردن زمان اصرار بر باز کردن اقتصاد در این اتفاقی پر هرج و مرج راه — با هیچ استراتژی و هیچ روش برای اطمینان از ایمنی از کسب و کار کارگران و مشتریان — به خوبی به طور کامل آجیل.

این بدان معنی است که تهمت برنامه ای برای نگه داشتن دانشمندان از زبان عموم به عنوان آنجا که ممکن است. در روز سه شنبه به ما آموخته است که کاخ سفید قصد دارد به انحلال coronavirus نیروی کار تا پایان این ماه است که بدون شک به معنی دانشمندان فروکش خواهد به ابهام به عنوان بزرگ اقتصادی سفر احیای نشان می دهد طول می کشد خود جای داده است. به گفته نیویورک تایمز آنها نبوده است جلسه بسیار در چند هفته گذشته به هر حال.

هیچ چیز تا به حال آمد از “باز کردن کنگره آمریکا دوباره گروه” که تنها هدف به نظر می رسد به تحقیر بهداشت ، میت رامنی در ایالت یوتا تنها جمهوری خواه سناتور دعوت نیست. همانطور که برای”باز کردن امریکا شورا” متشکل از رهبران کسب و کار که حتی نمی دانند که آنها می شده است نام و یا هر گونه ایده آنچه که آنها قرار است انجام دهد که یکی هرگز از زمین در همه. در واقع coronavirus نیروی کار خود تنها موفق به تولید برخی از دستورالعمل ها است که هیچ کس را پس از در حالی که جارد کوشنر دستکاری لجستیکی و تدارکات توابع از طریق فساد گسترده و cronyism بنابراین شاید که بدون از دست دادن بزرگ یا.

تبلیغات:

آنچه مشخص است در چند روز گذشته است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت یک تصمیم.

ایده پشت این stay-در-خانه و اجتماعی فاصله دستورالعمل بود که همیشه به “صاف منحنی” از گسترش ویروسی به منظور اطمینان حاصل شود که سیستم مراقبت های بهداشتی نبود ضعف و خرید زمان برای دریافت تجهیزات پزشکی, تست و ردیابی در محل. است که ویروس های موجود تا حد امکان و اجازه می دهد که اقتصاد با خیال راحت به بازگشایی شده است. هیچ کدام از آن اتفاق افتاده است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات flailed اطراف قادر به انجام حتی یکی از اساسی ترین وظایف است که انتظار می رود دولت فدرال در یک فاجعه در حالی که دیوانه وار در حال اجرا در محافل تلاش برای نگاه به عنوان اگر آنها در حال انجام چیزی. در حال حاضر از آنجایی که آنها نمی تواند انجام این کار, آنها ظاهرا تصمیم به اجازه ویروس “شستن بیش از کشور” به عنوان تهمت می خواستم از ابتدا. اگر برخی از فرمانداران می توانید مدیریت به کاهش بدترین آن در کشورهای خود را خوب برای آنها. رئیس جمهور رفته است, بازگشت به کار تمام وقت در حال اجرا برای انتخاب مجدد.

کسی است که بهترین بیان این محوری است که فرماندار سابق نیوجرسی کریس کریستی که بدیهی است که تهمت را گوش. او توضیح داد: منطق به سی ان ان دانا باش در پادکست این هفته: “البته هر کس می خواهد به صرفه جویی در هر زندگی آنها می توانید — اما سوال این است که نسبت به آنچه در پایان در نهایت?” یکی به طور معمول فرض می کنیم که صرفه جویی در زندگی یک پایان در خود دارد اما ظاهرا این دیگر آشکار آمریکا ارزش.

باش خواسته برای پیام خود را اگر او در کاخ سفید و به او گفت:

تبلیغات:

پیام این است که مردم آمریکا را از طریق رفته قابل توجه قبل از مرگ. ما قربانی آن زندگی می کند. ما فرستاده مردان جوان ما در طول جنگ جهانی دوم به اروپا را به اقیانوس آرام دانستن دانستن است که بسیاری از آنها نمی خواهد آمد خانه زنده است. و ما تصمیم گرفتیم که قربانی به دلیل آنچه که ما ایستاده بودند تا برای این بود زندگی به سبک آمریکایی. در همان راه در حال حاضر ما باید برای ایستادن برای زندگی به سبک آمریکایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار این کلمات در روز سه شنبه:

من از مشاهده بزرگ ما شهروندان این کشور به یک حد خاص و تا حد زیادی به رزمندگان. آنها رزمندگان. … من چیزی گفته نشده است و بله را برخی از مردم تحت تاثیر قرار? بله. برخی از مردم شود بد است ؟ بله. اما ما باید به کشور ما باز است و ما باید آن را باز کنید به زودی.

آن دفت کافی است که تهمت و کریستی فکر می کنم آنها می توانید متقاعد کردن مردم آمریکا این را به عنوان یک “جنگ” در برابر یک ویروس است که آنها می توانید برنده خود را در معرض بیماری یا مرگ در محل فروشگاه ها و رستوران ها. اما آنها نیز باید فروش مردم بر این ایده است که آن را قهرمانانه به قرارداد این به طور بالقوه کشنده و بسیار مسری بیماری و تصویب آن به همراه دیگران است.

“کشتن شما همکاران و دوستان و خانواده برای نجات زندگی به سبک آمریکایی!” صدا مانند یک برنده مبارزات انتخاباتی شعار به من. اما چه می دانید ؟

تبلیغات:

به عنوان سالن آماندا Marcotte مشاهده شده در اوایل این هفته این عجله به “باز کردن” به پایان خواهد رسید تا بدترین های هر دو جهان است. این ویروس همچنان به خشم در حالی که اقتصاد همچنان با خشم ادا کردن به عنوان بسیاری از آمریکایی ها مریض و هر کس می ماند ترس با هیچ برنامه ریزی فرآیند و یا پادمان برای اطمینان مردم آنها امن در خارج از خانه های خود.

من مطمئن هستم که رئیس جمهور و مردان خود را کوچکترین نگرانی است. مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به یک ماسک کارخانه در آریزونا در روز سه شنبه برای برگزاری آنچه به مبلغ یک کمپین تجمع است. او نمی پوشیدن ماسک خود را ، در اینجا تم موسیقی که پخش شد:

“زندگی کن و بگذار بمیرد” باید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن epitaph.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>