زنده از خانه های خود: اواخر شب میزبان در حال بازگشت به نشان می دهد همه ما در این با هم

در اواخر شب تلویزیون میزبان نزدیک قرنطینه در همان روح به عنوان هر نوع دیگر تهوع. در رعایت نیویورک اجتماعی فاصله سفارش, Stephen Colbert, فیلم برداری یک موضوعی مناسب باز از راحتی از خود را در وان حمام که یش به مارس 13 تکرار CBS’ “اواخر نشان می دهد.”

ABC اواخر شب میزبان جیمی کیمل شده است تست آب آنلاین با بخش های کوتاه لقب “قرنطینه Minilogues” یکی از که شامل یک فاصله طولانی مصاحبه با معاون رئیس جمهور سابق و presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن.

تبلیغات:

در یکی دیگر از کلیپ او انجام یک مصاحبه زنده از چند پا دور با کمدین Bill Burr – به راحتی انجام می شود پس این جفت ارز در حال همسایگان در نیویورک است. Samantha Bee نگه داشته و طرفداران او سیرچشم توسط راه خود را آنلاین سری “Beeing در خانه با سامانتا زنبور عسل,” تجارت خود را جلا مجموعه برای الوار و چوب در کشور است.

و همانطور که از هفته گذشته “نمایش روزانه با Trevor Noah,” “Full Frontal با سامانتا زنبور عسل” و “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” بازگشته بود با قسمت های جدید تولید شده از خود را در خانه های مربوطه. فالون را “در خانه” زبان شروع به پخش در هفته گذشته از خانه خود در شرق همپتون و ساخته شده اند جزئی مشهور از دختران خود. دختران پشت سر هم در طول مصاحبه با بی مطالعه و بدون برنامه ریزی تسکین خنده دار. همسرش نانسی در دوربین های لوله کشی در از زمان به زمان با خنده یا لطفا تصحیح ،

همچنین هفته گذشته “روزانه و اجتماعی فاصله نشان می دهد با Trevor Noah” فرود آمد روشنگری و آموزنده مصاحبه با دکتر Anthony Fauci سر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus نیروی کار و مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. Fauci مخابره در واشنگتن در حالی که نوح به صحبت کرد ما از یک میز در آپارتمان خود.

تبلیغات:

سام زنبور عسل برای اولین بار کامل قرنطینه قسمت پخش TBS در مارس 25, و, ویژه, یک چت تصویری مصاحبه با یک ER جراح رسیدگی به بیماران مبتلا به COVID-19 . . . و یک ویژگی در مورد Furries.

هفته آینده آنها را رسما پیوست “The Late Show with Stephen Colbert” “Jimmy Kimmel Live!” “آخرین هفته امشب با جان اولیور” و “زمان واقعی با بیل ماهر” همه بازگشت به تولید و پخش شود از هر میزبان را در خانه های مربوطه شروع با یک قسمت جدید از “هفته گذشته امشب” یکشنبه, مارس 29 در 11 p. m. در HBO. ماهر بازگشت به کانال کابل جمعه, آوریل 3 در 10 p. m.

کونن اوبراین TBS سری “کانن” همچنین رزومه در دوشنبه, مارس 30 با نشان می دهد به ضرب گلوله از راه دور با استفاده از آی فون. پی اس را “Desus و Mero” رزومه و همچنین با میزبان Desus خوب و بچه Mero نیز به ما آینده خود را در خانه های مربوطه.

تبلیغات:

با اقتصاد داشتن زمین به توقف از سر گیری این خواب پخش کالاهای اساسی است که راه ما ممکن است رزومه برخی از نسخه ای از زندگی به عنوان ما آن را می دانم. با بازگشت از راه دور و با عمدا bootstrapped تولید ارزش های این سری نیز نسخه خود را از یک تمبر جدید عادی از ارتباط مجازی. هر نشان می دهد کارکنان همچنان به نوشتن و تولید سری خود را از راه دور به بسیاری از کشور در سن کار از جایی که ما در حال پناه. همه آنها ماندم, به و بهترین آن را درست در کنار بینندگان خود را.

اواخر شب نشان می دهد بحث را طولانی خدمت به عنوان غیر رسمی سیاسی و اجتماعی سلامت barometers برای ملت است. در بحران تبدیل شدن آنها به یک شکل از طب بخشی از سرگرمی اولین خط دفاعی اختصاص داده شده به کمک به مخاطبان برای ایجاد حس غیر ممکن به مقابله به آنها یک حس که همه چیز را در واقع باشه.

تبلیغات:

اما پس از 9/11 باید امثال “روزانه نشان می دهد,” “The Tonight Show” “اواخر نشان می دهد” و دیگر موضعی کمدی مدافعان مجبور به رقابت با یک بحران در تاریخ همتراز با این بیماری همه گیر. ابتدا که. آنها هرگز تا به حال برای مقابله با چیزی شبیه به این.

این روزها که به دنبال 11 سپتامبر 2001 بودند ترسناک و پر تنش و در بسیاری از این برنامه ها از لحاظ جسمی قادر به ادامه تولید. زمانی که آنها می تواند خود نویسندگان مواجه بودند با سرزمین ناشناخته فراتر از وحشت از صفحه خالی – چه جوک ها مناسب هستند ؟ هنگامی که آن را OK به خنده ؟ دیوید لترمن و سپس میزبان از CBS “اواخر نشان می دهد” سمان بزرگتر خود زمامدار کمدی وضعیت در حال بازگشت به هوا عزاداری با ملت بلکه جلوگيري از ما حل و فصل. و در همان پخش coaxing پشت خنده. استودیو مخاطبان را آرام انطباق با این هوشیار وظیفه کمک کرده است. اگر مردمی در استودیو می خنده پس می تواند بقیه از ما بودند ،

در مقابل ماهیت COVID-19 upends همه چیز این نشان می دهد که نشان دهنده اجتماعی و مادی. مشخصه بازمانده این بیماری همه گیر است و جدایی و این بدان معناست که هیچ زندگی خنده از مردم مالش آرنج در تئاتر صندلی. هیچ مشاهیر ورود با یک لبخند برای دوربین ها و در آغوش گرفتن و یا یک دلچسب دادن برای میزبان. هیچ نشسته هم برای چت بدون تکیه به در به اشتراک گذاشتن شرم آور داستان. حتی در خانه باند – ریشه “نمایش امشب” این 8G گروه “اواخر شب با Seth Meyers,” جان Batiste و ماندن انسان برای کلبر “Late Show” – پناه هستند در خانه های خود.

تبلیغات:

همه از این است که بخشی از سپیده تحقق است که برای آینده قابل پیش بینی تکنولوژی-فعال اتصالات جدید طبیعی است. اجرا اجتماعی فاصله مجبور است ما را به وجود داشته باشد به لمس یکدیگر و مربوط به هر یک از دیگر در یک فضای مجازی. و آن را تعجب آور نیست که هر یک از این میزبان بسیاری از آنها بزرگ شد در ابتدای تکنولوژی تکامل خواهد نونهالان با خود را نشان می دهد در حالی که در آغوش تمام عیوب است که با ایجاد سرگرمی در خانه. با بقیه صنعت در مکث اواخر شب کارکنان آن دسته از جانبازان سریع شوخی-نوشتن و سریع قسمت بازسازی شد و به مقصد برای تبدیل شدن به سرگرمی تلویزیون نسخه از اولین پاسخ دهندگان.

Funnily به اندازه کافی در حالی که عدم وجود یک استودیو مخاطبان خواستار افزایش توجه به این جوک ها که کار و duds که سکوت می کند و میزبان و مختلف شرکت ستاره با آنها به اشتراک گذاری نشان می دهد به نظر می رسد واقعی تر و نزدیک.

مخاطبان در حال حاضر به یک تصور از آنچه مخاطب-رایگان موضعی کمدی نشان می دهد بحث می تواند مانند زمانی که زنبور ضبط کامل “پیشانی” در استودیو بدون معمول زندگی مخاطبان یک مدل جان الیور به دنبال برای یک اسکلت خدمه و کارکنان مارس 16 نسخه از HBO است “هفته گذشته امشب.” جوک هنوز آمار ، . . آنها آمار متفاوت است.

تبلیغات:

حرکت را نشان می دهد صفحه اصلی شل شدن همه چیز بسیار در راه همان است که ما قبول عیوب در خانه غذا پخته شده در خانه دوست. همه می پذیرد و ما در حال انجام بهترین ما می تواند با توجه به ابزار داریم و این فوق العاده ترسناک شرایط. ما همه housebound, بله, اما برای بسیاری از مردم خانه برابر ایمنی و راحتی.

و این حقیقت این مکان میزبان و اواخر نشان می دهد در یک دسته بندی خاص از ما را انتخاب کنید آنهایی که ما دوست داریم بر اساس آنچه انجام می دهند برای ما در طول ساعات آخر روز – هر روز خوب و بد و یا ترسناک است.

این به نوعی باعث می شود رابطه ما با آنها صمیمی تر از آن است که ما باید با سری دیگر از آنجا که ما تمایل به صرف زمان با این افراد زمانی که ما از نظر جسمی ما آسیب پذیر در تخت خواب در خواب تکان خاموش به خواب.

اما این نیز سهوا سطح زمین بازی. وجود دارد هیچ درخشان مراحل و یا متناسب با این را نشان می دهد. فالون فقط یک پسر را با خود شایان ستایش خانواده آرام تر و واقعی مهربانی و واقعا نزدیک بدون نیاز به تحت تاثیر قرار دادن و تنها هدف این است که برای تسکین. طرفداران او می گویند او همیشه مانند این کینه های اخیر بار خاموش که جذابیت.

تبلیغات:

در حال حاضر به عنوان آمریکایی ها به دنبال یک شکل از آرامش و اطمینان او را از نوع کامل است. همان صادق است برای کیمل که در خانه شخصیت افزایش خود را خنک و کمی تیز و برنده پدر و شخصیت به ارتفاعات جدید. زنبور عسل باقی می ماند تیز همدلانه و تشدید و در حال حاضر او طراحی بر تصاویری از جنگل, دادن, کمدی, پایان روز پرنیان که با این وجود افزایش مرحله او شخصیت.

نوح در ضمن باقی مانده است, سرگرم کننده دوست, دوست که همیشه شوخ punchline holstered و آماده حمایت کردن با یک لبخند روشن. اما او نیز صادقانه در مورد نا امیدی و سردرگمی ایجاد شده توسط اطلاعات غلط و عجیب و غریب تحولات هر روز خاص است. او متصل با طرفداران خود را در همان راه او همیشه می کند که معمول نیست برای یک کمدین که آمد در این ویدئو ویروسی سن.

به هر حال نظر خود را در پس زمینه و راه اندازی اجتماعی-فاصله “نمایش روزانه” احساس می کند و نزدیک به استودیو تولید بیش از, می گویند, Seth Meyers “در اواخر شب از . . . من راهرو” خود را آنلاین کمک به قرنطینه اواخر شب subgenre. آکوستیک در کلیپ نیست مطلوب و نورپردازی و غیر قابل پیش بینی است اما Meyers یک طرفدار او اذعان subpar وضعیت و آن را نگه می دارد در حال حرکت است.

“فریاد به تاریکی که انجام شده است این کار را برای یک مدت زمان طولانی و ما جوانب مثبت مانند نگاه واقعی dopes این هفته گفت:” در سال های اخیر بخش. “من نوک کلاه!”

تبلیغات:

مایرز است که هنوز هم در میان بهترین بهترین ها در آنچه او می کند و watchable در هر زمینه و آنلاین خود را-تنها “در خانه” بخش تنها بیشتر سمان خود را fanbase را ستایش برای او. و آنها – ما – نمی توانید صبر کنید به او را به عقب با قسمت های جدید از آمدن به ایالات متحده زندگی می کنند, در, نوار, ما از راه دور متصل سن. به عنوان او آن را در بخش “در اواخر شب در قرنطینه اما ما هنوز در حال پردازش همه چیز است.”

ما نیاز به کمک همه ما می توانیم با آن از هر جا که ما می توانید آن را به یک حمام و یک راهرو و یا یک نیمکت. ما همه در این “در خانه” جهان با هم – امیدوارم این اواخر نشان می دهد کمک خواهد کرد ما را به بهترین از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>