نیوهمپشایر اولیه می تواند در نهایت به وضوح به شلوغ دموکراتیک مسابقه.

هیچ نامزد کاهش یافته است, پس از روز طولانی ظروف سرباز یا مسافر از آیووا قفقاز پس از رای دهندگان نیوهمپشایر می تواند برای اولین بار به باد افشان یک نامزد زمینه است که هنوز هم در دو رقم است. و بر خلاف گیج کننده سه مجموعه از اعداد است که تعیین برنده در آیووا و نیوهمشایر نتایج خواهد بود ، این یک سنتی اولیه با رأی مخفی است.

همه نظرسنجی ها در نیوهمپشایر 8 ساعت در فوریه 11و نتایج خواهد شد در مدت کوتاهی پس از. Vox دارای نتایج زنده طراحی شده توسط دوستان ما در تصمیم میز.

نامزد خواهد شد مبارزه برای بخشی از نیوهمپشایر صرف 24 نمایندگان — کمتر از 1 درصد از متعهد نمایندگان در حزب دموکرات نامزدی مسابقه. اما اگر تاریخ به ما می گوید هر چیزی که وجود دارد مقدار زیادی بیشتر در این خط از نمایندگان. نیوهمپشایر ارزانی شتاب; برد اینجا را افزایش می دهد یک نامزد رود به اشتراک گذاری اولیه رای گیری از 27 درصد دانشمند علوم سیاسی ویلیام مایر نوشت: در سال 2004.

با سن. برنی ساندرز و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg آشکار برندگان آیووا قفقاز (ساندرز برنده رای مردمی در حالی که Buttigieg برنده ترین نماینده دولت معادل), New Hampshire می تواند یک یا لحظه ای برای هر دو نامزد و همچنین برای بهداشت ، الیزابت وارن (D-MA) و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

وارن و بایدن در آمد سوم و چهارم در آیووا بود. در حالی که هر دو از مبارزات انتخاباتی خود را ابراز اعتماد به نفس است که آنها می توانند همچنان پس از یک نیوهمپشایر از دست دادن دو ضرر و زیان در یک ردیف می تواند یک ضربه قابل توجهی به خود را حرکت.

نیوهمپشایر رای دهندگان بسیار درگیر; های اولیه تا به حال بالاترین میزان مشارکت در صد از هر دولت و در هر دو سال 2008 و 2016. و رای دهندگان مستقل نیز شناخته شده است به عنوان رای دهندگان اعلام نشده — را تا 42 درصد از رای دهندگان. کارشناسان سیاسی در اینجا در حال تماشای چه کسانی که رای دهندگان به عقب تر نامزد معتدل و یا اگر ساندرز که برنده مستقل به آسانی در سال 2016 حفظ خود نگه دارید در این گروه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی