نتایج زنده برای تگزاس دموکراتیک اولیه

به روز رسانی: تصمیم میز بینی جو بایدن به عنوان برنده تگزاس دموکراتیک اولیه.

تگزاس یکی از مهمترین نماینده غنی متحده رای گیری در روز سه شنبه — به این معنی که تعیین کننده برنده برای هر نامزد می تواند آنها را قابل لبه در تامین امنیت نامزدی حزب دموکرات.

تگزاس دومین ایالت کالیفرنیا از نظر تعداد نمایندگان در خطر است, در سه شنبه مسابقه: این جایزه 228 نمایندگان 149 از آن ها به نتایج در 31 فردی خارجه سنا حوزه و 79 باقی مانده از آن ها اعطا و بر اساس ایالت نتایج. نامزدها باید ضبط حداقل 15 درصد آرا در یک منطقه به منظور اهدا می شود کسانی که حوزه در سطح نمایندگان و حداقل 15 درصد آرا در سطح ایالت به ایالت نمایندگان.

رفتن به بازی روز سه شنبه انتخابات ظاهر آن را به یک مسابقه در تگزاس بین ایالت ورمونت برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. ساندرز بود و انتظار می رود را به نفع خود در تگزاس تا روز دوشنبه زمانی که بایدن برداشت تاییدیه از کشت داوطلبانی که تا به حال کاهش یافته است دموکراتیک اولیه.

از مارس 3, megyn kelly متوسط ملی رای گیری داده ها نشان داد ساندرز در باریک سرب بیش از بایدن. سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ و ماساچوست ایالت الیزابت وارن نیز احتمال برنده شدن حداقل برخی از نمایندگان. نظر سنجی در 8 pm, شرق, 7 بعد از ظهر به وقت محلی. Vox زنده نتایج زیر, حسن نیت ارائه میدهد از دوستان ما در تصمیم میز. به دنبال بقیه از ما نتایج زنده اینجا.

مقدماتی برای کنگره صندلی ها نیز اتفاق می افتد در روز سه شنبه. برخی از آنها را در میدان نبرد از مناطق که در آن دموکرات ها امید به انتخاب کنید تا کرسی در انتخابات عمومی اما دیگران در استوار قرمز حوزه که در آن fealty به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک عمده فروش در نقطه ای میان جمهوری خواهان.

مسابقه را انتخاب کنید که دموکرات را به چالش فعلی جمهوری خواه ایالت John Cornyn شده است هرج و مرج.

محمدجواد Hegar هنگامی که یک نیروی هوایی هلیکوپتر خلبان متمایز است خودش را به عنوان سناتور بالا بردن بیشترین بودجه مبارزه انتخاباتی و snagging آرزو حمایت از سناتوری دموکرات کمیته کمپین کمپین بازوی حزب دموکرات. او به نظر می رسد منجر به زمینه در فوریه دانشگاه تگزاس/تگزاس تریبون نظرسنجی نشان داد که او 13 امتیاز جلوتر از بعدی-بهترین-انجام نامزد کریستینا Tzintzún رامیرز مترقی که به دست آورده تاییدیه از مظنونان حمله به دانشگاه اسکندریه Ocasio-کورتز و جقوین کاسترو.

اما اولیه به مراتب بیش از. زمینه همچنان شلوغ با بیش از یک دوجین نامزد. اکثر تحلیلگران پیش بینی وجود خواهد داشت انتخابات در ماه مه پس از اولیه بسیاری از رای دهندگان بلاتکلیف باقی می ماند.

این مسابقه به احتمال زیاد خواهد شد از نزدیک تماشا در سراسر کشور به خصوص با توجه به دموکراتها تلاش قبلی در سال 2018 به سرنگون کردن جمهوری خواه و سناتور تگزاس: سابق تگزاس در کنگره Beto o’rourke به چالش کشیده وقت تد کروز دقت از دست دادن با اختلاف حدود 2 درصد است.

به روز رسانی: تصمیم میز است طرح ریزی وقت Rep. کی گرنجر به عنوان برنده جمهوری خواه اولیه.

تصمیم میز است طرح که در مسابقه ای برای بازنشستگی Rep. پیت اولسون صندلی Troy Nehls و Kathaleen دیوار خواهد سر به رواناب.

تصمیم میز است طرح که Rep. هنری Cuellar را دفع اصلی خود را به چالش به حزب دموکرات نامزد.

تصمیم میز است طرح که Genevieve Collins روبرو خواهد شد تشکر. کالین Allred در ماه نوامبر.

وجود دارد چند رقابتی توافق مقدماتی در سطح خانه.

ما Rep. کی گرنجر که نشان دهنده فورت وورث است و اکثر ارشد جمهوری خواه زن در خانه با آن مواجه است چالش اصلی از سابق محلی عضو شورای شهر کریس پوتنام که خیط و پیت کردن با کمپین نقد و او را متهم کرده است که نه وفادار به مغلوب ساختن پیشی جستن. او بالای جمهوری خواه در مجلس تخصیص بودجه یک آرزو موقعیت معمولا برای اعضای سایت متعلق به با یک زندگی حرفه ای طولانی در کنگره است.

نیز وجود دارد 15-راه جمهوری خواه اولیه برای بازنشستگی Rep. پیت اولسون صندلی نمایندگی قند زمین — که دموکرات ها امید به پیروزی در انتخابات عمومی ، پیرس بوش, نوه رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش یکی از مدعی است.

جمهوری خواهان امیدوارند به پشت یک صندلی در دالاس در حال حاضر اشغال شده توسط ما نوشته. کالین Allred سابق NFL بازیکن و یک دموکرات که بدبختانه منطقه آبی پس از دقت به ضرب و شتم وقت پیت جلسات در سال 2018 است. او را در میان 42 نفر از اعضای کنگره که دموکرات کنگره انتخاباتی کمیته برنامه برای محافظت از امتیازهای سختی مواجه گشتند مبارزات و در حالی که بسیاری از آنها اجتناب شود صحبت کردن در مورد دموکراتیک اولیه Allred شده است به طور فعال در مبارزات انتخاباتی از طرف بایدن.

دو حزب جمهوری خواه مدعی است که در مسابقه هستند Genevieve کالینز است که در حال اجرا بر روی یک پلت فرم کسب و کار و snagged اخبار صبح دالاس را تایید و فلوید McLendon جونیور سابق نیروی دریایی مهر و موم است که در حال اجرا بر روی یک مرز امنیتی پلت فرم.

در همین حال وکیل مهاجرت جسیکا کیسنرس است که در تلاش برای سرنگون کردن Rep. هنری Cuellar یک محافظه کار سگ آبی دموکرات که حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های 69 درصد از زمان تایید سابق جمهوری خواه رئیس جمهور جورج دبلیو بوش حمایت برای حقوق تفنگ و مخالف بودجه فدرال برای سقط جنین.

کیسنرس هنگامی که زندانی برای Cuellar در کنگره اما در حال حاضر او در حال اجرا در برابر او با حمایت از عدالت دموکرات — همان گروه است که به کمک سوق Ocasio-کورتز به پیروزی در سال 2018 اولیه کمپین علیه دموکرات جو کراولی که تا به حال برگزار شد صندلی خود را در کوئینز نیویورک به مدت دو دهه است.

کیسنرس نامزدی را به خود جلب کرده توجه ملی و تاییدیه از ساندرز و وارن به عنوان به خوبی به عنوان Ocasio-کورتز. کیسنرس در آغوش مترقی سیاست از جمله مدیکر برای همه و سبز جدید ایران با وجود رقیب ادعا می کند که منطقه خود است و اساسا متوسط است.

و اگر شما علاقه مند در دیگر تگزاس خانه نژادها ما نتایج از تمام دموکراتیک مقدماتی زیر:

و خواه آنهایی که:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>