جوامع محلی باید شکایت به نگه داشتن دانشگاه ها بسته


A locked gate at Clemson Memorial Stadium on June 10
Clemson دانشگاه پردیس باز می ماند در یک ظرفیت محدود در این بیماری همه گیر.
Maddie مایر/گتی ایماژ

ارتباط بين دانشگاه ها و همسایگان خود است به شدت پیچیده است. COVID-19 مورد آن را بدتر می کند. با مدارس سراسر کشور در حال برنامه ریزی برای آوردن دانش آموزان به دانشگاه ها در اوایل ماه اوت مناطق اطراف آن به احتمال زیاد برای دیدن سنبله های تیز در COVID-19 موارد است. دولت های محلی و کسب و کار و فردی ساکنان نیاز به اردک. آنها می توانند و باید سو در حال حاضر برای جلوگیری از پردیس reopenings یا به نیاز دانشگاه ها برای اجرای اقدامات ایمنی است که محافظت از جوامع اطراف است.

دانشگاه ها نیست و نمی تواند کار در یک حباب. دانشجویان دانشکده و کارکنان زنده خارج از محوطه دانشگاه با استفاده از حمل و نقل عمومی برای رسیدن به و از دانشگاه رفتن به خرید مواد غذایی باید خانواده ها با کودکانی که رفتن به مدرسه و زن و شوهر که در منطقه کسب و کار. اگر یک دانشگاه تبدیل به یک منبع COVID-19 عفونت این بیماری می تواند به سرعت در حال گسترش در سراسر کل منطقه است. دست کشیدن بر اثر شامل مزاحمت بیمارستان محلی ظرفیت به خطر انداختن سلامت پرسنل پزشکی و دیگر کارگران خط مقدم احتمالا تسریع اقتصادی آسیب می رساند مستندات و تشدید نابرابری نژادی در آنها همه گیر اعتصابات و چقدر سخت.

در حالی که دانشکده در حال ضعیف چنین مشکلاتی برای دانشگاه مدیران و در برخی موارد عقب هل دادن در برابر reopenings آنها تنها کسانی است که می تواند اقدام در حال حاضر برای جلوگیری از این عواقب است. طیف گسترده ای از افراد و سازمان ها می توانند و باید اقدامات پیشگیرانه اقدام قانونی تحت پیگرد کالج ها بر این اساس است که بازگشایی دانشگاه ها تهدید عمومی خوب است. به این مناسب احزاب را به نشان می دهد که آنها را دچار ضرر و بالاتر از آن به رفاه عمومی. بسیاری از افراد و سازمان ها هستند و در واقع به انجام این کار.

برای مثال یک فصل محلی از ملی انجمن آموزش و پرورش و یا فدراسیون معلمان آمریکا—اتحادیه ها که سازماندهی K–12 معلمان در سراسر کشور—می تواند یک فایل ادعا می کنند از طرف اعضای خود را بر اساس پیش بینی بار اضافی در محلی معلمان و دانش آموزان باید دانشگاه درایو عفونت به عنوان درجه مدارس تلاش برای بازگشایی به عنوان به خوبی. تخته مدرسه و پدر و مادر می تواند به عضویت انجمن در چنین ادعا می کند. به طور مشابه یک بیمارستان است که در خدمت جامعه می تواند یک فایل ادعا می کنند بر این اساس است که آوردن دانش آموزان از سراسر کشور در نسبتا نزدیک محله است به احتمال زیاد منجر به ICU تخت خواب بیش از حد.

نشان میدهد که آنها به احتمال زیاد به رنج می برند آسیب های جبران ناپذیر اگر دانشگاه ها بازگشایی افراد آسیب پذیر زندگی می کنند که در نزدیکی دانشگاه و بیمارستان و خدمات کارگران اتحادیه های کارگری و دولت های محلی—در میان دیگران—باید قادر باشد که برای به دست آوردن خاص پیش بینی را تسکین می دهد. درمان می تواند طیف وسیعی از نیاز به نگاهی خاص اقدامات پیشگیرانه از جمله طراحي ساختمان دانشگاه به حداقل رساندن احتمال عفونت, پخش كردن, به حکم این که همه یا تقریبا همه آموزش انجام می شود کاملا آنلاین و بدون بازگشایی ساختمان.

کسانی که همسایه دانشگاهها ممکن است قادر به آنها نزدیک غیررسمی برای اولین بار به دنبال تعهدات است که مدارس را به مراحل خاص برای جلوگیری از دانشگاه ها از تبدیل شدن منابع از بیماری است. بیمارستان ها و دولت های محلی ممکن است درخواست در صف مقابل کمک های مالی برای کاهش همه گیری های مربوط به گونه های که پردیس reopenings را در سیستم مراقبت های بهداشتی و دیگر زیرساخت های محلی. اگر دانشگاه در حال متمایل به چنین پیشنهادهای سپس رسمی و قانونی اقدام می تواند به ارمغان آورد.

کالج ها و دانشگاه ها به طور طبیعی اولین بار در نظر گرفتن نیازهای خود و منافع. وقتی که می آید به COVID-19 آن ضروری تر از هر زمان که آنها نیز حضور به کسانی که در خارج از دانشگاه که آنها را تحت تاثیر قرار دهد تا قدرت. همسایگان خود حق دارند در نظر می گیرد. اگر آن است که آینده مزاحمت عمومی قانون را فراهم می کند یک ابزار قانونی برای گرفتن آن.

این باعث می شود بیشتر حس برای کسانی که به احتمال زیاد بیمار و یا در غیر این صورت صدمه توسط دانشگاه reopenings در طول این همه گیری به دنبال پیشگیری اقدام قانونی به جای در انتظار مضرات و شکایت خسارت بعد. با در نظر گرفتن و تدوین مزاحمت اقدامات در حال حاضر کسانی که زندگی و کار در نزدیکی کالج ها می توانید به دست آوردن صدا در چگونه این موسسات رفتار خود را در این پاییز و زمانی که COVID-19 شمار قابل توجهی خطرات.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش خبری مشترک به جان کلام را در اپل پادکست ها و یا گوش دادن زیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>