“قفل و او!” در شهر فینیکس امضا تهمت تجمع شعار بود به خصوص جالب

در حالی که حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری برگزار شد یک مشت پرانی یک بحث 300 مایل دور در لاس وگاس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ققنوس شب چهارشنبه برای یک رالی است که دو برابر به عنوان یک diatribe در برابر اجرای قانون و جامعه اطلاعاتی مقامات او معتقد است که ستم کرده اند به او.

این تجمع بود مغلوب ساختن پیشی جستن دوم پس از استیضاح تبرئه در اوایل این ماه و برای اولین بار از سه برنامه ریزی شده در طول سفر خود به نوادا و آریزونا و کالیفرنیا. او اختصاص داده شده انرژی زیادی برای حمله به رهبران سابق اف بی آی که او در یک بار آغشته به عنوان “نادرست مانده است.”

“ما هرگز نمی توانید اجازه دهید آنها را دور با آن” تهمت افزود: تاسف است که به دلیل روسیه تحقیق و تفحص و استیضاح پرس و جو “خطاکاران” باید “واقعا دور گرفته شده سه سال دور” از ریاست جمهوری خود.

این تجمع صورت گرفت تنها چند ساعت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین محرم راجر سنگ است که برنامه ریزی شده بود محکوم به اعدام در هفت اتهام جنایت که آورده بودند توسط دادستان کار با آن-مشاور ویژه رابرت مولر از جمله دروغ و انسداد رسیدگی به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین روابط با روسیه است.

با توجه به این که زمینه ترین نکته جالب لحظه از مغلوب ساختن پیشی جستن ققنوس رالی آمد زمانی که او به ارمغان آورد تا هیلاری کلینتون و سپس تکان داد و با لبخند به طرفداران خود فوران در حد معمول خودداری از “قفل و او!”

با وجود افت مغلوب ساختن پیشی جستن مداوم تداخل با وزارت دادگستری, رئیس جمهور همچنین اختصاص بخشی از راهپیمایی خود را به حمله به باراک اوباما-دوران DOJ به اتهام تلاش برای نوک فلس برای هیلاری کلینتون در سال 2016.

“چه شما فکر می کنم او انجام شده بود با دادستان کل?” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اشاره به مختصری 2016 جلسه در آریزونا فرودگاه آسفالته بين سپس-دادستان کل Loretta Lynch و بیل کلینتون که باعث تئوری های توطئه در مورد این پس از آن تصمیم به تعقیب هیلاری کلینتون برای او ایمیل. “به یاد داشته باشید او گفت:” من فقط اتفاق افتاده است برای دیدن! من در اینجا به بازی گلف. آن 120 درجه!’ من نمی دانم. بسیاری از کج مسائل رفت.”

“نمی توانید اجازه دهید آن اتفاق می افتد مردمی!” مغلوب ساختن پیشی جستن فریاد زد.

اما واقعیت این است که پس از استیضاح تبرئه تهمت بوده است و بیشتر بی باک در مورد قرار دادن خود را به وزارت دادگستری از همیشه — از جمله در سنگ مورد.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده عصبانی توییتهایی دربارهی دادستان’ اصلی هفت تا نه سال از صدور توصیه برای سنگ بود که توسط دادستان کل لایحه بر کاهش, توصیه — یک تغییر ناگهانی البته که باعث شد تمام دادستان مشغول به کار مورد به ترک. بر عموم انتقاد تهمت توييتها دخالت در این مورد اما رئیس جمهور نادیده گرفته خود را AG ورودی با ارسال تویت های بیشتر خواستار سنگ برای دریافت یک محاکمه جدید در روز سه شنبه.

که روز به روز مغلوب ساختن پیشی جستن عفو یا اعطا commutations از سابق و چهره های عمومی و یا میلیاردرهای بودند که به اتهام فساد و جرایم مرتبط — یک حرکت به ظاهر با هدف رد نوع انسداد عدالت و تخلف مالی او را دخیل دانسته شده است به عنوان به خوبی به عنوان تخمگذار زمینه را برای عفو و یا رفت و آمد از جمله از سنگ.

در واقع صبح روز پنجشنبه نسخه ای از Fox & Friends, اندرو ناپولیتانو ارشد قضایی تحلیلگر فاکس نیوز گفت که او فکر می کند مغلوب ساختن پیشی جستن “ممکن است عفو سنگ امروز” پس از صدور حکم.

مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند به راحتی debunkable دروغ به باد رکورد خود از موفقیت و sensationalized جرم و جنایت داستان در تلاش برای اهریمن جلوه دادن مهاجران مستند نشده. او گمراه مردم در مورد مراقبت های بهداشتی ضبط و تلاش برای تضعیف روند دموکراتیک توسط پیشگیرانه در گردش تئوری های توطئه در مورد نوادا دموکرات قفقاز که در حال برنامه ریزی برای شنبه.

“من می شنوم که در نوادا — من از شنیدن چیزهای بد در مورد شمارش آرا,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با استناد به شواهد. “من از شنیدن بسیاری از چیزهای بد اتفاق می افتد مانند آنها نمی دانند که چه جهنم آنها در حال انجام است.”

همه این مسائل شده خواهد بود تیتر خبر آمدن از دهان قبلی رئیس جمهور. اما برای مغلوب ساختن پیشی جستن آن نسبتا پایین کلید شب در بیابان.


اخبار حرکت سریع می باشد. به ماندن بگیرید به روز شده, به دنبال هارون Rupar در توییتر و جزئیات بیشتر از Vox سیاست و سیاست پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>