به نظر می رسد مانند مایک پنس می خواهد برای نجات شهرت خود را برای 2024: جهنم به جواب منفی

یکی از پایدار ترین مغلوب ساختن پیشی جستن-عصر الگوهای رفتاری به اینترنت است “من امیدوارم که شما پیدا کردن کسی که به نظر می رسد در شما راه مایک پنس به نظر می رسد در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” ترور نوح “نمایش روزانه” تا به حال بسیاری از سرگرم کننده با آن:

و آن را نه فقط عاشقانه زل زل نگاه کردن. وقتی پنس صحبت می کند آن است که همواره در اکثر بردگان تن همیشه نشان می دهد که او تا به حال هرگز یک فکر در سر خود را که “این رئیس جمهور” نیست “direct” او را داشته باشد. او وفادار ترین از همه تهمت و وفاداران یک مرد بود که نجات از یک رسوا شکست به عنوان فرماندار ایندیانا در سال 2016 و تبدیل به رئیس جمهور شخصی سیاسی manservant.

تبلیغات:

تا این سال پنس موفق شده بود به چیزی بیش از یک رمز در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انجام اختراع furrowed ابرو, نگاه-از-عشق عمل در ظاهر عمومی و بسیار دیگری نیست. گمانه زنی ها بود که خالی خود را-با توجه نقش ممکن است باید او را نجات داد. با انجام هیچ چیز به جز کنار مغلوب ساختن پیشی جستن و خندان benevolently او ممکن است نادر بازمانده از مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید و ممکن است هنوز هم فعالیت های سیاسی پس از آن را بیش از.

من هرگز فکر نمی کردم که ممکن بود. پنس ارتباط نزدیک با مغلوب ساختن پیشی جستن را نابود کرده است و اگر او در صورت رئیس جمهور او را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت sin-eater. این پایه باید به کسی که رنج می برند برای مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست و پنس بود که همیشه در بالای لیست. متاسفانه برای او نقش خود را به عنوان “بیماری همه گیر تزار” احتمالا مهر و موم شده است که سرنوشت.

تا به حال پنس سمت چپ شده به خود را به طور منظم houseboy معمول او ممکن است تضعیف شده به ابهام اگر تهمت از دست می دهد انتخابات در ماه نوامبر. اما از آنجا که او اختصاص داده بود thankless نقش ظاهرا عنوان coronavirus نیروی کار او در حال حاضر چهره دولت را شکست درست در کنار او خیره در پس dreamily.

تبلیغات:

صرفنظر پنس را حزن انگیز را تحویل و ظاهری ضرورت به تملق رئیس جمهور در احترام تن او شروع به انجام یک نسبتا مناسب و معقول کار با نیروی کار روزانه خود را در جلسات در ابتدا بودند hobbled با مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب نامنسجم ramblings که تا به حال به توان توضیح داد اما پنس حداقل مجاز کارشناسان به صحبت می کنند و به پرسش های.

تحت اولیه خود را رهبری وظیفه نیروی آمد تا با رهنمودهای به نام “30 روز به سرعت گسترش” که پنس مورد بحث در هر ظاهر. سی روز بود که همیشه ناکافی اما حداقل این است که انتقال یک حس فوریت و تلاش برای به دست آوردن کل کشور در همان صفحه. اما به عنوان به زودی به عنوان برگ برنده را دیدم که مردم با توجه به جلسات او شاخدار در عمل و ما می دانیم که چگونه آن رفت. عجیب و غریب روزانه عینک از رئیس جمهور blabbering در مورد هیدروکسی کلروکین و تزریق مواد ضد عفونی کننده نشان داد که هر گونه تلاش جدی در پاسخ ملی بود.

از آن لحظه به پنس مشغول به کار اضافه کاری به از دست دادن هر مقدار از اعتبار او قادر به کشت در اوایل آن روز. اسلاید به Trumpian خوشحال بحث نشان داده شد توسط پنس را متهم به دخالت در امتناع از پوشیدن ماسک در حالی که palling در اطراف با مغلوب ساختن پیشی جستن همراهی دستیارش مانند فلوریدا Gov ران DeSantis به آنها اعلام کرد: “ماموریت انجام شد” فقط کمی قبل از موعد مقرر. سپس پنس بیرون آمد به عنوان یک کامل مبلغ یک op-ed در وال استریت ژورنال در ژوئن 16, که در آن او انداخت پایین نی و روشن آن را در آتش:

تبلیغات:

در روزهای اخیر رسانه های گرفته شده به صدایی زنگ زنگ بیش از یک “موج دوم” از coronavirus عفونت. چنین وحشت پر از شکوفه. با تشکر رهبری از رئیس جمهور تهمت و شجاعت و شفقت مردم آمریکا ما نظام سلامت است که به مراتب قوی تر از آن بود که چهار ماه پیش و ما در حال برنده شدن در مبارزه علیه نامرئی دشمن.

او پرداختن به سنبله در coronavirus موارد است که در حال حاضر منجر به خروش عظیم در سراسر کشور به جز شمال شرق. هیچ کس صحبت کردن در مورد یک “موج دوم.” هر کس می داند که ما هنوز در اول. و با وجود او ادعا می کند که “کل-از-امریکا رویکرد شده است یک موفقیت” پنس برنامه های “آهسته گسترش” نمی آیند نزدیک به کار می کند. این ویروس از کنترل خارج شده است.

اما نیویورک تایمز گزارش داد که در یک تماس تلفنی با فرمانداران که در اطراف همان زمان پنس آنها را تشویق به دروغ گفت: “من فقط می خواهم شما را تشویق به عنوان ما صحبت در مورد این چیزها به مطمئن شوید و در ادامه به توضیح به شما شهروندان این میزان افزایش در تست و در بسیاری از موارد که در آن ما شاهد برخی از حاشیه افزایش در تعداد که بیشتر به یک نتیجه فوق العاده کار شما انجام می دهند.”

تبلیغات:

به عبارت دیگر او از گفتن آنها به طوطی رئیس جمهور fatuous اصرار که اگر ما نمی توانیم به همه این تست ما نمی خواهد که همه این موارد. او حتی تلاش صادقانه کارگزار.

پس از پنس برگزار کرده است یک زن و شوهر از نیروی کار جلسات برای اولین بار در ماه. آنها نیز ممکن است درگیر تهمت خود ایستاده وجود دارد صحبت کردن در مورد درمان های معجزه آسا و این ادعا که این ویروس به خودی خود ناپدید می شوند. این هفته پنس به نظر می رسد با برخی از مورد علاقه کارشناسان بهداشت عمومی و آموزش و پرورش, وزیر بتسی DeVos برای به اشتراک گذاشتن دولت بخشنامه که همه مدارس باید باز برای فرد در یادگیری پنج روز در هفته این سقوط و یا دیگری.

آنها برنامه ریزی شده بود به بحث در مورد CDC دستورالعمل برای بازگشایی مدرسه, اما به طور معمول تهمت پا بیش از همه آن را با مخالفت با آنها را برای عموم:

تبلیغات:

او همچنین تهدید به خودداری از بودجه فدرال برای هر مدرسه ای که انجام نداده به او دستور داد. به طور طبیعی پنس مشتاقانه حمایت رئیس:

“رئیس جمهور گفت: امروز ما فقط نمی خواهم هدایت می شود بیش از حد سخت” پنس به خبرنگاران گفت:. “و این است دلیل هفته آینده CDC در حال رفتن به صدور یک مجموعه جدید از ابزار”است.

CDC مدیر رابرت Redfield اضافه bizarrely که آنها نمی خواهم مدارس به استفاده از دستورالعمل ها به عنوان بهانه ای برای باز کردن بالا بردن این سوال که چرا در جهان آژانس خواهد بود حتی زحمت به موضوع آنها در وهله اول.

این دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است در بهار زمانی که CDC دستورالعمل صادر شده برای بازگشایی اقتصاد و کاخ سفید نکردن آنها برای هفته ها پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند فشار متحده به برداشت خود استراتژی کاهش و اقتصاد در زمان خود را برای انتخاب مجدد.

تبلیغات:

به خوبی داده است. به گزارش در نیویورک تایمز فعلی افزایش رانده شد تا حد زیادی توسط ایالات متحده است که اولین کسانی بودند که به سهولت ویروس محدودیت. تصور کنید که. مطمئنا این آخرین فشار برای بازگشایی مدارس بدون مناسب پادمان در محل نمی خواهد که همان نتایج.

مایک پنس در حال حاضر به طور کامل درگیر در صرفه جویی در مغلوب ساختن پیشی جستن, صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند. او بزرگ جاه طلبی های خود و برنامه های به اجرا برای رئيس جمهور. اما بهتر است او امید برگ برنده برنده در نوامبر, چرا که اگر او فکر می کند او می تواند اجرا شود در چهار سال اگر آنها از دست دادن این زمان او نیاز به فکر می کنم دوباره.

وجود دارد یک دلیل تهمت قرار داده و او را در اتهام از بدترین بحران از ریاست جمهوری خود. این پنس را همه گیر در حال حاضر. و شما می توانید شرط می بندم که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود که یکی از اولین به آن را آویزان در اطراف گردن خود را با یکی از فوق العاده طولانی و روابط قرمز. پس از همه, اگر تهمت از دست می دهد و این سقوط وجود دارد هر دلیلی به فکر می کنم او می تواند در حال اجرا در برابر پنس در 2024.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>