لس آنجلس ردیابی هر کسی که سوار اجاره روروک مخصوص بچه ها

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) روز دوشنبه اعلام کرد که آن را پر کردن طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر لس آنجلس به صورت یک توده نظارت برنامه ای است که به دنبال هر کسی که سوار برقی اجاره روروک مخصوص بچه ها در محدوده شهر.

به طور خاص, Los Angeles, نیاز به برقی روروک مخصوص بچه ها شرکت هایی مانند آهک و پرش به ارائه هر دو در زمان واقعی و تاریخی GPS اطلاعات را به مقامات شهرستان. در حالی که نام واقعی گنجانده شده در مجموعه داده های ACLU وکلا می گویند میزان جمع آوری داده ها کافی بود به صورت جداگانه شناسایی سواران از دیگر اطلاعات سرنخ به خصوص اطلاعات جغرافیایی مسیرهای ضبط.

تبلیغات:

کت و شلوار که این گروه مربوطه کالیفرنیا شاخه های در حال تشکیل پرونده در رابطه با بنیاد مرز الکترونیک و قانون شرکت گرینبرگ Glusker زمینه Claman & Machtinger LLP مدعی است که این شهر سیاست نه تنها نقض کالیفرنیا حریم خصوصی ارتباطات الکترونیکی عمل می کنند اما همچنین بر خلاف قانون اساسی. متمم چهارم قانون اساسی آمده است که یک فرد حق “در برابر جستجوهای غیر منطقی و تشنج, نباید نقض شود و حکم باید مسئله اما بر علت احتمالی پشتیبانی شده توسط سوگند یا تاکید و به خصوص توصیف این محل به جستجو و افراد یا چیزهایی به دست گرفت.”

سالن رسیده به محمد Tajsar کارکنان ارشد وکیل با آیتالله سیستانی از جنوب کالیفرنیا.

“مسائل اطراف بدون مجوز زیبا و غیر قابل تنظیم مجموعه ای از اطلاعات حساس در مورد مردم بی شمار,” Tajsar توضیح داد و اشاره کرد که انواع مختلفی دارد مشکل جمع آوری داده ها. “شما باید به او در افتراق بین عمومی و خصوصی جمع آوری و اشتراک گذاری اطلاعات. وجود دارد یک میزبان از راه های مختلف است که بخش خصوصی جمع آوری سوء استفاده از تجزیه و تحلیل و در نهایت به ضرر افراد وقتی که می آید به جمع آوری اطلاعات در مورد آنها. و این که به همان اندازه درست است با توجه به بخش عمومی است.”

تبلیغات:

او افزود که مقامات دولتی از وزارت امنیت داخلی و پلیس محلی بخش به شهرستان به طور منظم “جمع آوری تمام انواع اطلاعات در مورد مردم در راه است که من فکر می کنم بسیاری از ما خواهد بود واقعا احساس خطر به بشنوم.”

“من فکر می کنم این مورد واقعا در آن دومی اردوگاه” Tajsar توضیح داد. “و بنابراین از نظر آنها چه و قطعا دیگران انجام داده اند با توجه به محل مجموعه با توجه به مجموعه داده ها به طور کلی من فکر می کنم ما شده ایم در خط مقدم تلاش برای محدود کردن مقدار از اطلاعات حساس می شود که در دست دولت است.”

این است که به سختی اولین بار است که وجود داشته است نگرانی عمومی در مورد اخلاق توده جمع آوری داده ها توسط دولت است. آن را نازل شده در ماه مارس است که دولت ایالات متحده در مذاکرات با Facebook گوگل و دیگر شرکت های فن آوری مورد استفاده از اطلاعات به دست آورد از تلفن کاربران برای پیگیری گسترش این رمان coronavirus و در نتیجه موثرتر نقشه این بیماری همه گیر. اسرائیل اعلام کرد در حال حاضر برنامه ای برای استفاده از داده های ردیابی در این راه باعث Al Gidari مدیر حفظ حریم خصوصی در Stanford Law School مرکز اینترنت و جامعه به این نکته اشاره کرد که “فن آوری می تواند زندگی را نجات دهد اما اگر اجرای نامعقول را تهدید می کند حریم خصوصی در زندگی بیشتر ممکن است در خطر است.”

تبلیغات:

مسائل را با تکنولوژی و مجموعه ای از داده ها فراتر از بهداشت عمومی به عنوان روروک مخصوص بچه ها افتضاح را نشان می دهد. به عنوان بیشتر و بیشتر معمولی محصولات خانگی متصل به اینترنت آن را تبدیل به عملی برای شرکت ها برای به دست آوردن اطلاعات بی سابقه ای در مورد مردم عادی — هر دو به لحاظ کمی و از نظر جزئیات بیشتر از همیشه قبل از. شرکت های خصوصی مانند آمازون شده اند به شدت انتقاد برای فروش, تشخیص چهره, تکنولوژی به افسران پلیس در راه است که باعث تشدید تبعیض علیه اقلیت نژادی. دولت دارای سابقه ای طولانی در کل جاسوسی بر شهروندان خود یکی که نگران کننده به اندازه کافی قبل از اینترنت اما رسیده ارتفاعات جدید از آن.

“ما شده است در مورد افزایش توانایی دولت ها برای جمع آوری اطلاعات حساس در مورد ترکیبات و مردم در درون جامعه برای مدتی” Tajsar توضیح داد. “به نظر می رسد به ما که یکی از مناطقی است که حساس ترین است و این که مردم باید بیشتر آگاه در مورد مجموعه ای از اطلاعات محل. ما شده ایم انجام کار در محل های مربوط به جمع آوری داده ها برای مدتی از جمله با توجه به چیزهایی مانند خودکار پلاک خوان تلفن همراه اطلاعات محل و دیگران است.”

تبلیغات:

به عنوان Electronic Frontier Foundation, کارکنان, وکیل هانا ژائو گفت: سالن وجود آزادی های مدنی مسائل در اینجا در مخاطره.

“Tthe مسئله در اینجا این است که ما واقعا نمی خواهید دولت باید دست خود را بر روی این نوع از داده ها” ژو گفت. “ما نمی دانیم که چگونه آنها می تواند منتقل شود در بین ادارات و اینکه آیا وجود دارد حمایت در محل برای اطمینان حاصل شود که به عنوان مثال جمع آوری داده ها برای این نوع از وضعیت چنین به عنوان روروک مخصوص بچه ها سوار — نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد همچنین در رابطه با ادارات پلیس و بخش های دیگر دولت است.” او اشاره کرد که این نگرانی ها بخصوص در دوران جورج فلوید تظاهرات هنگامی که بسیاری از مردم به خیابان ها برای بیان خود را با دیدگاه که برخی از مقامات دولتی ممکن است دوست ندارم.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که حریم خصوصی فرد موفقیت ورزش متمم اول قانون اساسی حقوق به طور کلی حفاظت شده به ویژه در زمانی که از افراد بسیار قوی و پرشور نظرات در مورد آنچه دولت باید انجام شود و چه این دولت و دولت های بازیگران باید انجام شود” ژو توضیح داد.

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی