Louis C. K. جدیدترین طرفداران سزاوار Louis C. K. جدیدترین ویژه


Comedian Louis C.K., wearing a blue T-shirt, holding a microphone on stage.

Louis C. K./تصویر مثبت

یک لحظه صادقانهجدید ایستاده خاص که کمدین Louis C. K. غیر منتظره منتشر شده آنلاین در روز شنبه که در آن او می کند چیزی واقعا جالب است. او شروع می شود با یک شوخی است که بخشی از پایه تا تنظیم که به بیرون درز دو کریسمس پیش. در اینجا نسخه های قبلی:

من در یک شهر کوچک در شرق لانگ آیلند. وجود دارد فروشگاه های مواد مخدر. من به دنبال در پنجره فروشگاه های مواد مخدر و آنها تا به حال یک صندلی چرخدار بر روی صفحه نمایش. این است که واقعا یک ضربه خرید ؟ یک صندلی چرخدار است ؟ “من باید یک صندلی چرخدار. که واقعا کمک من فلج. پس من نمی خواهد که به کشیدن خودم در امتداد پیاده رو مثل من پوسته پوسته شدن صخره تمام وقت است.”

که در آن نقطه بازگشت در سال 2018, Louis C. K. نقل مکان کرد و به موضوع دیگری (فرانسه). در صمیمانهاو کمی بیشتر می رود تبدیل به شوخی به اطراف در مخاطبان خود را با مقدار شگفت آور از سم:

من در شمال ایالت نیویورک در یک شهر کوچک بود و من ایستاده در مقابل یک فروشگاه مواد مخدر. و در پنجره فروشگاه های مواد مخدر آنها تا به حال یک صندلی چرخدار بر روی صفحه نمایش. در پنجره. این است که واقعا یک ضربه خرید ؟ “Hmmmm. من باید یک صندلی چرخدار. که واقعا کمک کند. [خنده حضار] با من فلج. [خنده حضار] پس من نمی خواهد که به کشیدن خودم همه جا بروم. [خنده حضار] مانند من انجام شده است به مدت 10 سال. [خنده حضار] پس در من دمیده شد ، [خنده حضار] در مسابقه دو ماراتون. [شوکه gasps, ناله, بوس.]

OK. OK. دسته از fuckin’ منافقان ظاهرا. چون اجازه دهید من نقطه چیزی به شما. اجازه بدهید نقطه چیزی به شما چاق. شما فقطمانند ثانیه پیش, خنده در یک مرد بدون پا خزنده بر روی زمین شما فقط “Ha ha ha HAAAAAA!” و سپس در پایان, شما, مانند, “اوه,, اما نه کسانی که خاص legless مردم است. هیچ-o-o. ما فکر کردیم که شما به معنای فقط برخی از کون با دوران کودکی بیماری است. که سزاوار بود خندید. نه یکی از آن.”

آن را به نزدیک او می شود به ابراز هر گونه خشم خود را در مورد سقوط از فضل و این امر می تواند هوشمند شوخی در مورد چگونه خودسرانه این خط را می توان بین آنچه که مردم در نظر خنده دار و نظر مردم unforgivably بی مزه به جز یک چیز: آن تحویل داده شد به مخاطب است که تا به حال پرداخت پول برای شنیدن Louis C. K. بگویم آن است که قضاوت خود را در مورد که در آن برای رسم خط مشکوک از شروع.

Louis C. K. کمدی همواره وابسته به یک درک مشترک است که او و مخاطب تا به حال به طور گسترده مشابه ایده های درست و نادرست—که او گفت: یک شوخی در مورد تجاوز به عنف به عنوان مثال هر چقدر ظالمانه خود فرض بود و یا تا چه حد او آن را در زمان شوخی در نهایت می تواند در تجاوزگران’ هزینه. سیم بالا روال بود و بخش بزرگی از هیجان است که طراحی شده خود عمل می کنند: تماشای او راست دولت یک ایده وحشتناک, تعجب که چگونه او می خواهم مدیریت به زمین هواپیما بودن خوشحال زمانی که او آن را کشیده. که می تواند قدرتمند حالت برای یک کمدین به کار و Louis C. K. مسلما در آن بهتر از هر کس دیگری اما این نیاز به اعتماد.

بسیاری از که اعتماد ناپدید شد زمانی که Louis C. K. بستری او می خواهم به طور معمول تحت فشار همکاران او و دیگر زنان به تماشای او افتاد. هر آنچه که باقی مانده بود از آن نابود شد زمانی که او reemerged کمتر از یک سال پس از گفت او که قرار بود به “گام به عقب و مدت زمان طولانی را به گوش” با عصبانی مواد جدید در shopworn محل مانند “من آن را دوست ندارم زمانی که اطلاعرسانی خود را انتخاب کنید ضمایر” و “مردان سیاه بزرگتر از سفید dicks مردان است اما مردان سفید بزرگتر dicks از آسیایی ها.” او همچنین در بر داشت زمان برای حمله به پارک و ضجه و زاری کردن تمام پول او می خواهم از دست داد—دوباره—اذیت و آزار جنسی خود را از همکاران و صنعت دیگر همکاران.

در صمیمانه, Louis C. K. کاهش یافته است و بسیاری از وحشتناک ترین جوک ها از این به بیرون درز مواد—اگر چه تمدید کمی در مورد کلمه عقب مانده است که هنوز هم وجود دارد—و برخی از جوک ها او را جایگزین آنها, به خصوص آنهایی که در مورد سابقه خانوادگی آنهایی که خوب است. اما آن را غیر ممکن است برای او را به نفع شک او یک بار در تکیه و بدون آن, جوک, مورد, می گویند, آزار جنسی کودکان—”من حتی نمی باید گفت: من فقط می دانم که این اشتباه است,” او می گوید:—الهام بخش بیشتر queasiness از خنده. پس از آن وجود دارد که در آن بخش Louis C. K. ظاهرا آدرس اقدامات خود را. در اینجا این است که چگونه است که می رود:

همه حق شما می خواهید به صحبت در مورد آن ؟ ما باید در مورد آن صحبت کنید ؟ من نمی ذهن من از ذهن نیست در مورد آن صحبت. OK. در اینجا چیزی است که من به شما برخی از مشاوره. در اینجا برخی از مشاوره است که واقعا فقط من می توانم به شما بدهد. در اینجا توصیه من. اگر شما تا به حال کسی بپرسید “آیا من می توانم حرکت تند و سریع خاموش در مقابل شما …” اجازه دهید من پایان—منظورم این است که اجازه دهید من پایان من چی میگم! اگر شما تا به حال کسی بپرسید “ممکن است من در مقابل شما” و آنها می گویند بله فقط بگو: “آیا شما مطمئن شوید که?” که بخش اول. و پس از آن اگر آنها می گویند بله فقط نمی fuckin’ آن را انجام دهد. فقط آن را انجام نمی. چون نگاه هر آنچه که شما به خوب چون همه اون چیزی که خود هر آنچه که شما چیزی است که من نمی دانم. شما همه چیز خود را. من نمی دانم چه چیزی است. شما پس گاییدن, خوش شانس است که من نمی دانم چه چیزی است. آیا شما را در درک که چگونه خوش شانس شما هستند ؟ که مردم شما را نمی دانم لعنتی چیزی است ؟ چون همه می دانند من چیز است. همه می دانند من لعنتی چیزی که در حال حاضر. اوباما می داند که من چیز — آیا شما را در درک که چگونه است که احساس می کند ؟ بدانید که اوباما بود “خوب خداوند.” همه در جهان می داند چیزی که من.

اوباما بخشی می تواند خنده دار, اگر این گفته شد توسط مردی که بی ضرر اما شرم آور جنسی xxx شده بود در معرض عموم از طریق ناگوار. آن کار نمی کند در تمام زمانی که این گفته با کسی که مورد آزار قرار گرفته قدرت خود را در محل کار به جنسی آزار و اذیت همکاران و دیگر زنان در صنعت خود بودند و کمتر او که مدیر و سپس اقدام به سکوت کسانی که در یک “درک … پوشش.” وجود دارد هیچ دلیلی صمیمانه بود عذرخواهی تور—هوشمند حرکت می شده اند و قبل از آن با عذر خواهی واقعی—اما پرداختن به سوء رفتار خود در حالی که فریم آن پس disingenuously (برای استارت نیویورک تایمز’ گزارش نشان می دهد بسیاری از C. K. آن قربانیان هرگز ارائه شده چیزی نزدیک شدن به رضایت خود) است و بدتر از آوردن آن در همه. نه این که شما می خواهم که تصور تماشای صمیمانه: قضاوت از واکنش مخاطبان زمانی که لوئیس به ارمغان می آورد تا خود را رسوایی, 51 دقیقه به hourlong ویژه این چیزی است که هر کس آمد به گوش.

که ما به ارمغان می آورد بازگشت به Louis C. K. مخاطبان. در روز شنبه زمانی که او اعلام کرد که او با انتشار صمیمانهتوییتر منفجر شد با سلامتی از مردم بودند که به تماشای به طور کامل از وجود: Louis C. K. جدید fanbase. هر که در وجود آن نیست در مورد کمدی نیست در مورد Louis C. K., و آن را به خصوص نیست در مورد Louis C. K. جوک. خدمت به عنوان یک پروکسی برای چنین افرادی است که یک راه برای زندگی, من حدس می زنم و هر کس که در آن معامله سزاوار یکی دیگر. اما این اتلاف و من آن را بسیار افسرده و خسته کننده—ویژه لوئیس’ طرفداران جدید Louis خود—که من هرگز نمی خواهم به هر یک از آن زمان من و یا توجه دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>