بازیگر سابق لوئیس لینتون حذف یک Instagram post ستایش نوجوان تغییر آب و هوا فعال گرتا Thunberg که شوهرش خزانه داری وزیر استیون Mnuchin علنا انتقاد هفته گذشته برای فاقد مدرک دانشگاهی است.

“من ایستاده با گرتا در مورد این موضوع. (من اصلا در رشته اقتصاد یا.) ما نیاز داریم به شدت کاهش استفاده از سوخت های فسیلی است. نگه دارید تا مبارزه @gretathunberg,” لینتون ارسال شده در شنبه کنار یک تقسیم صفحه نمایش تصویر از Thunberg و شوهرش. او بعد از حذف پست.

تبلیغات:

Mnuchin تحریک جنجال هفته گذشته پس از او به خبرنگاران گفت: در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس که او در نظر صریح Thunberg به مشروع منتقد از سوخت های فسیلی سرمایه گذاری است.

“پس از او می رود و مطالعات اقتصاد در کالج او می آمد و توضیح می دهند که به ما” Mnuchin گفت: هر چند او افزود که اظهارات خود به یک شوخی است.

https://twitter.com/yashar/status/1221180628667781120

تبلیغات:

یکی از اصلاحاتی که تغییر آب و هوا فعالان پشتیبانی به طور کامل تعطیل از سوخت های فسیلی است. وقتی پرسیده شد که در مورد Thunberg موضع در موضوع Mnuchin خواسته خبرنگاران گفت: “او اقتصاددان ارشد? یا او چه کسی است ؟ من گیج شدم.”

“استیو Mnuchin پیشنهاد کرد که گرتا Thunberg باید به دانشگاه بروید و مطالعه اقتصاد قبل از ارائه سیاست های مشاوره. شاید استیو Mnuchin باید بازگشت به دانشگاه و تحصیل علوم محیط زیست قبل از او enacts اضافی محیط-از بین بردن سیاست” کن Caldeira یک جوی دانشمند در مؤسسه کارنگی برای علوم بخش جهانی محیط زیست گفت: سالن توسط ایمیل در پاسخ به Mnuchin اظهارات.

این اولین بار نیست که لینتون خواستگارى کرده است بحث را از طریق استفاده از Instagram. او به شدت مورد انتقاد قرار در سال 2017 برای پاسخ به یک نظر از یک اورگان زنان که به نام بازیگر نقش مکمل زن را برای گرفتن یک روز از سفر خود به کنتاکی بر روی یک هواپیمای جت و مباهات مختلف برچسب بالا پایان مد او می پوشد.

تبلیغات:

“خوشحالم که ما می تواند پرداخت هزینه برای خود کمی دور شو” زن نوشت: اضافه کردن هشتگ “اسفناک است.”

لینتن نوشت, “خوبه!!! آیا شما فکر می کنم این یک سفر شخصی?! شایان ستایش! آیا شما فکر می کنم دولت آمریکا پرداخت می شود برای ماه عسل ما و یا شخصی سفر؟! Lololol. آیا شما با توجه بیشتر به اقتصاد از من و شوهر من? یا به عنوان یک فرد نان آور در مالیات و یا خود قربانی خود را به کشور؟”

تبلیغات:

او افزود: “من کاملا مطمئنم که ما با پرداخت مالیات بیشتر نسبت به ما بعد ‘سفر’ از شما بود. خیلی مطمئن شوید که مقدار ما قربانی در هر سال است و خیلی بیشتر از شما مایل به قربانی کردن اگر انتخاب با شما بود.”

لینتن بعد از عذرخواهی برای این دیدگاهو گفت که او تا به حال عمل کرده و مانند یک “بوزو.” غیر انتفاعی watchdog گروه از شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن خواستار رسیدگی به پروازکرد که در آن به نظر می رسید که همزمان با مسیر خورشید گرفتگی و در نتیجه می تواند داشته باشد مسلما استفاده شده است برای اهداف شخصی به جای آنهایی که حرفه ای.

خدمه مدیر ارتباطات اردن Libowitz گفت: سالن در آن زمان که “آن شده اند که بسیار بعید است که ما را متوجه این بدون” جنجال تحریک لینتون اصلی نظرات. وزارت خزانه داری را به دفتر بازرس کل در نهایت تصمیم گرفت به بررسی پرواز.

تبلیغات:

لینتن نیز انتقاد برای او 2016 کتاب “در کنگو سایه” که در آن او به نظر می رسید به تداوم یک پدرسالارانه شکل نژادپرستی در حالی که توصیف تجارب خود را در نظر گرفتن یک سال فاصله در سال 1999 در زامبیا. او ادعا کرد که او یک “شخصیت محوری” در کنگو جنگ از اواخر 1990s بود و ترس از آنچه آنها را به یک “لاغر سفید muzungu با فرشته ،

او بعد از آن افزود: “در حال حاضر که من یک زن رشد در کالیفرنیا زندگی می کنند و به دنبال یک بسیار متفاوت رویا — به عنوان یک بازیگر و تهیه کننده فیلم — من می دانم که این دختر یک بار تا نامتجانس در آفریقا هنوز هم زندگی در درون من. حتی در این جهان که در آن من قرار است به آن تعلق من هنوز هم گاهی اوقات احساس خارج از محل. هر زمان که اتفاق می افتد هر چند من سعی می کنم به یاد داشته باشید یک لبخند فاصله دندانه دار کودک مبتلا به اچ آی وی که بزرگترین شادی بود برای نشستن روی زانوی من و نوشیدن از یک بطری کوکا کولا.”

لینتن همچنین تلاش یک حرفه ای به عنوان یک بازیگر و بهترین و شناخته شده برای بازی شخصیت معاون وینستون در سال 2016 شات-به صورت-شات بازسازی از سال 2002 ترسناک کلاسیک فرقه “Cabin Fever.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nethec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی