لویی شهردار از بین بردن مؤتلفه عتیقه مجسمه اعتراض است که به معنای واقعی کلمه حداقل او می تواند انجام دهد

در اوایل صبح روز دوشنبه در ناوگان سفید کامیون ها و جرثقیل پارک شده در یک دایره در اطراف به خوبی آراسته میدان اطراف آن مجسمه جان Breckinridge Castleman در لوئیزویل چروکی مثلث محله. به برخی از این بنای تاریخی فقط ممکن است نگاه مانند یک مرد سوار بر اسب, اما بسیاری از ساکنان وضوح به یاد داشته باشید زمانی که معترضان با تجمع در ماه اوت سال 2017 برگزاری “Black Lives Matter” نشانه و شعار “شهردار فیشر, آن را, آن را به پایین.”

Castleman پس زمینه از جمله خدمات خود را در مؤتلفه ارتش آمد تحت بررسی پس از خشونت سفید supremacist تجمع در Charlottesville, Va. برگزار شد و تنها چند هفته قبل از.

تبلیغات:

در حال حاضر به عنوان شهر لوئیزویل در حال ورود به آن دومین هفته از تظاهرات در اطراف قتل جورج فلوید در مینیاپولیس و لویی خود Breonna تیلور 26 ساله سیاه زن بود که به ضرب گلوله توسط لویی مترو اداره پلیس افسران و دیوید “یایا” McAtee 53 ساله سیاه کباب پز ایستاده مالک به ضرب گلوله توسط LMPD ماموران و گارد ملی لویی شهردار گرگ فیشر اعلام کرد که بحث مجسمه شد و در نهایت حذف شدن.

در بیانیه ای فیشر گفت: “اتفاقاتی که در هفته گذشته به وضوح نشان داده شده است که آن را به اندازه کافی فقط به صورت تاریخ ما – ما رو به آدرس تأثیر آن بر حال ما.

“بیش از حد بسیاری از مردم رنج می برند امروز به دلیل وعده های عدالت و برابری مندرج در قانون اساسی ما در حال برآورده نشده توسط جامعه ای که devalues آفریقایی زندگی می کند و تکذیب آمریکایی های آفریقایی تبار و عدالت و فرصت ها و حقوق صاحبان سهام” فیشر نوشت. “که رو به تغییر است.”

تبلیغات:

اما در اذعان به نیاز جامعه و سراسر کشور تغییر, که بدان معنی است که فیشر خود را به تغییر بیش از حد. تا کنون, اما, توقف مسیر به مجسمه نهایی حذف به عنوان مثالی از یک شهردار که پاسخ به مسائل نژادی و عدالت گرایش به مرور به یک الگوی برگزاری از انفعال برای جلوگیری از درگیری است که به وضوح آورده شده است به نظر ساده به عنوان یک شهر هنوز هم گریه می کند برای عدالت برای Breonna تیلور.

در سراسر جنوب ایالات متحده, شهرستانها, از, New Orleans, La., Birmingham, Ala., و آتلانتا, Ga., باید دست و پنجه نرم کردن با خود متفق مجسمه و فقط در هفته گذشته ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم اعلام کرد حذف این شهر تاریخی به Robert E. Lee. حتی معترضان در بریتانیا سرنگون مجسمه تاجر برده ادوارد Colston به رودخانه آون در همبستگی با سیاه و سفید زندگی می کند توجه به معترضان.

لویی حذف 70-پا بلند بنای تاریخی را به دو کاهش یافته مؤتلفه سربازان در دانشگاه لوئیزویل پردیس در سال 2016 اما برای بسیاری از این Castleman مجسمه احساس متفاوت است. او پیچیده جامعه شکل: وی در مؤتلفه ارتش شد و پس از آن عفو و خدمت در ارتش ایالات متحده رفت و در کمک به ایجاد شهر پارک های سیستم و تاسیس جمهور آمریکا زین اسب انجمن.

تبلیغات:

مثل همه ما او مجموع قطعات خود را اما که بخشی از Castleman شد این بنای یادبود تجلیل? و با توجه به این واقعیت است که او تصمیم به دفن با تابوت پیچیده شده در هر دو آمریکایی و مؤتلفه پرچم این معنی است که او اصلا نفی ماموریت کنفدراسیون او سزاوار افتخار در همه ؟

در حالی که فیشر در زمان این سوال را از طریق یک سری از شهرستان سازمان یافته پانل و بنای کمیته معترضان مجسمه به خیابان ها ریختند ؛ Castleman مجسمه تخریب شد چندین بار (بار به اندازه کافی است که زمانی که من برای لوئیزویل NPR وابسته من ایجاد یک جدول زمانی از Castleman خرابکاری). آن پخش شد چندین بار با نارنجی رنگ, اسپری, نقاشی با کلمات “خائن” و “نژادپرستانه” و سپس دوباره ماه بعد با عبارات “خانه بی خانمان” و “بدون مرز.”

تبلیغات:

این محل بیش از یک دوره از ماه اوت سال 2017 به نوامبر سال 2018 است. شهر صرف $8,200 پس از اولیه خرابکاری برای تمیز کردن و بازگرداندن مجسمه ساخته شده اما هیچ تلاش در تکمیل بازسازی پس از آن. بدون در نظر گرفتن مجسمه ماند در خود جای داده است.

این یک خودنمایی مقابل اقدامات Lexington, Ky. شهردار جیم گری اعلام کرد که بلافاصله پس از Charlottesville تجمع که او اقدام به حذف دو متفق دوران مجسمه از روی چمن یک شهر سابق دادگاه است.

جلسات جامعه نشان داد یک شهر تقسیم شده و در مورد چگونگی تطبیق آن تاریخ با آن ادعا ارزش. در سال 2011 فیشر امضا قطعنامه ارتکاب به چند سال “مهربان لویی” کمپین — ساخت لویی بین المللی, مهربان شهر, بزرگترین شهر در آمریکا با این تفاوت. بود نگه داشتن Castleman مجسمه یک دلسوز عمل می کنند ؟ کریس ریتز یکی از بنای تاریخی اعضای کمیته خواسته این سوال راه های مختلف در یک 2019 نشست: “به نظر من که این تنها راه ما می توانید انجام دهید این است که سوال بپرسید آیا ما نصب این بنای تاریخی امروز؟”

تبلیغات:

در مه 9, 2019, لویی را نشانه کمیته رای دادند 5-3 به حذف Castleman بنای تاریخی است. این طرح برای حذف مجسمه از پایه آن و محل آن را در نزدیکی لویی گورستان که در آن Castleman بدن به خاک سپرده شده است.

اما بلافاصله پس از آن “دوستان از لوئیزویل عمومی هنر” جمعی از مورخان محلی و ساکنان ثبت درخواست با استناد به درک رویه خطاهای اجازه داده است که “برای این تصمیم اشتباه از نشانه کمیسیون اجازه می دهد تا حذف مجسمه Castleman یک بار در ارتش ایالات متحده به طور کلی و آمریکا Saddlebred اسب Carolina.”

دوباره مجسمه ماند, در آن محل تا صبح روز دوشنبه هنگامی که آن را در نهایت برداشته توسط یک جرثقیل بر روی بستر مسطح کامیون که در آن به نامعلومی سازی تسهیلات برای تمیز کردن.

تبلیغات:

در حال حاضر این شهرستان مواجه شده است خالی پلت فرم که در آن Castleman استفاده می شود و ساکنان در حال حاضر شروع بحث آنچه که باید در جای خود (هر چند سارا لیندگرن, لویی, مترو, عمومی هنر مدیر گفت: هر پیشنهاد جدید برای آثار هنری و بناهای تاریخی در اموال عمومی را به مرور از طریق این شهر هنر عمومی دستورالعمل).

برخی می خواهم برای دیدن فضای اشغال شده توسط کار محلی, سیاه, مجسمه ساز مانند اد همیلتون که معروف ترین کار “روح آزادی” است یک بنای یادبود به جانبازان جنگ داخلی در واشنگتن دی سی شاو محله. دیگران می خواهم به آن را ببینید در خدمت به عنوان یک محل برای اولین دوار آثار به یاد ماندنی, مدرن, هنر, بسیار شبیه به کار فیلادلفیا بنای آزمایشگاه. اما در حال حاضر پایه خالی باقی می ماند. (تقریبا خالی است.)

جوامع دیگر نیاز به دست و پنجه نرم کردن با چه شرایطی از بناهای تاریخی این معنی است که به اعضای خود. در دانشگاه دوک رئیس وینسنت E. قیمت حذف یک مجسمه Robert E. Lee از پردیس’ چپل; هیچ چیز در جای خود قرار داده.

همانطور که واشنگتن پست گزارش رئیس دانشگاه چپل Rev. لوقا A. Powery گفت: پر کردن این سوراخ با شکل دیگری می تواند ماسک چه از دست رفته به این تصور که مشکلات در حال حل و فصل شده است.

تبلیغات:

“که در فضای باز نیز باز است,” او گفت: “نسبت به امکان بهبود و امیدواریم در آینده است.”

در آینده نزدیک در لوییویل اما باز پایه به عنوان با فشار دادن یک یادآوری بصری از فیشر عدم واکنش نسبت به مرگ Breonna تیلور و دیوید McAtee. هیچ یک از سه افسران درگیر در تیلور تیراندازی منجر به مرگ شده اند به حالت تعلیق از کار اخراج و یا دستگیر شده ، هیچ یک از افسران درگیر در دوید McAtee مرگ تا به حال بدن خود را از دوربین های دیجیتال تبدیل شده است. از آن زمان نزدیک به سه سال برای فیشر مطابق با جامعه خود را به شعارهای “آن را به پایین.” چه مدت طول خواهد آن را برای او در پاسخ به فریادهای “عدالت برای Breonna و دیوید”?

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی